İlgili Kategoriler
Pile
Takma Şekli
Desen
Kullanım Alanı
Fiyat
Materyal
Parça Sayısı
Işık Geçirgenliği
Kanat Sayısı
Boyut/Ebat
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Siyah Tül Perde

" araması için 253 sonuç listeleniyor

Siyah Tül Perde Modelleri ile Odandaki Yenilik

Bir mekanın dekorasyonu hemen herkes için oldukça öncelikli bir konudur. Dekorasyon denen şey, ortamın enerjisini ve dolayısıyla sizlerin de enerjisini belirleyen etmendir. Bulunulan her ortam bir dizayn aşamasından geçmiştir. Bu aşamada verilen kararlar hem zevkin ve kişinin genel stilinin bir yansıması olur hem de oraya giren herkesi kendi etkisi içine alacak ana etmendir. Ev, iş yeri ve bunun gibi her yerde, dekor için çok önemli olan eşyalardan biri tül perdelerdir. Kapalı ortamların vazgeçilmezi olan tüller, boyut olarak büyük dekorasyon ürünleri kategorisinde oldukları için çok dikkat çekicidirler.

Tül Perde ve Siyah Uyumu

Tül Perde ve Siyah Uyumu

Tüller aynı zamanda başka konular için de çok önemlidir. Evlerinize giren ışığı süzerek sağlığa hizmet eder. Mahremiyet sağlar. Işığı daha gölgeli ve kontrollü şekilde bulunulan ortama ulaşmasını sağlar ve ambiyansı etkiler. Tüm bu faktörleri maksimumdan sağlayacak bir tül perde rengi ise siyahtır. Siyah tül perde alışılmışın biraz dışında ancak son derece orijinal bir kullanımdır. Dekoru çok iyi tamamlar ve ortama ağırlık katar. Yoğun güneş alan yerlerde bu etkiyi azaltıp konforlu vakit geçirme olanağı sunar. Rengin verdiği avantajla da diğer eşyalarla mükemmel uyum yakalanır. Tül perdelerde siyah rengin seçimi son derece isabetli bir karardır.

Siyah Tül Perde Seçimi

Siyah Tül Perde Seçimi

Siyah tül perde kullanılmaya karar verildiğinde ve satın almak için model seçme aşamasına geçildiğinde dikkat edilmesi gereken birkaç kriter vardır. Bunlardan ilki boyut- ebat konusudur. Ürün hangi ortamda kullanılmak isteniyorsa alanın ölçüleri göz önünde bulundurulmalıdır. Gerekli ve ideal en genişliği belirlendikten sonra diğer kriterlere bakılabilir. Yine oda boyutuna göre boydan uzunluk da önem teşkil eder. Daha dar ve sıkışık alanlar için yarım boyda modeller tavsiye edilebilir; metrekare olarak sorun teşkil etmeyen alanlarda ise uzun modellerin kullanımı ortama derinlik katacaktır. Yine diğer eşyaların konumuna ve alan büyüklüğüne göre bu ürünün parça sayısı da üzerine düşünülmesi gereken bir konudur. Tek parça ya da çoklu parçalardan oluşan ürün seçeneklerinin her birinin yaratacağı etki farklı olacaktır. Siyah renk kendi başına koyu olduğu için ürünün dokuma sıklığı yine önem kazanır. Dar alanlar için daha seyrek dokumalı ürünler tercih edilebilecekken geniş alanlarda bu durum daha az önemsenebilir. Dokuma sıklığı alınan ışığı doğrudan etkilediği için bu faktörün üstünde durulmalıdır. Perde temizliğinde en zorlu konu tülleri takıp çıkarma konusu olduğundan seçilen modelde en son olarak korniş ve halka özelliklerine bakılabilir. Temizlik bölümü için kolay kırışmayan bir kumaştan üretilen siyah tül perde seçmek avantaj sağlayacaktır. Ayrıca; Düz siyah tül perde, hazır siyah tül perde ve siyah tül perde çeşitlerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Siyah Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Siyah Tül Perde Modelleri ve Fiyatları

Siyah tül perde, sunulan pek çok alternatif sayesinde evinizde veya ofisinizde tercih edilebilecek bir ürün olmaktadır. Yaşam alanınıza doğrudan yansıyan güneş ışınlarını seyrelterek sağlığı olumlu yönde etkileyen bu ürünlerin, model seçenekleri bakımından kısa veya uzun alternatifleri bulunmaktadır. Ürünü kullanmak istediğiniz alanın genişliği ve pencerelerin boyutları, ürün tercihi esnasında dikkat edilmesi gereken hususlardan olup kullanım alanınıza yönelik özellikteki ürünler tercih edilmelidir. Örneğin; pencere boyu uzunsa kısa bir ürün kullanmak yerine uzun bir perde tercih etmek çok daha yerinde olacaktır. Trendyol, her konuda olduğu gibi siyah tül perde özelinde de pek çok seçenek ve farklı model sunmaktadır. Aramalar esnasında karşınıza çıkacak çok sayıda marka ile hem geniş ölçekte model sayısına hem de yine geniş ölçekte bir fiyat skalasına ulaşmış olursunuz.