Avantajlı Ürünler
Renk
Takma Şekli
Pile
Materyal
Kullanım Alanı
Işık Geçirgenliği
Desen
Fiyat
Parça Sayısı
Özellik
Boyut/Ebat
Fiyat Geçmişi
Aksesuar Tipi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Siyah Perde

" araması için 4247 sonuç listeleniyor

Şık Siyah Abiye Elbise Modelleri Trendyol'da!

Ev dekorasyonu ürünleri arasında vazgeçilmez bir yere sahip olan perdeler, birbirinden farklı modellerle ve çeşitlerle karşınıza çıkar. Herkesin evinde bulunan malzemeler arasında bulunur. Bu nedenle birçok mobilyaya ve tasarıma göre uyum sağlaması gerekir. Ayrıca bu dekorasyon malzemelerinden beklenen çeşitli özellikler vardır. Siyah fon perdeler, bu yönden müşterilerinin tüm beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayarak beğeni toplar. Rengi ile fazlasıyla dikkat çeken siyah perdeler, ışığı kesmesi yönüyle de öne çıkar. Dekorasyon malzemesinin her bütçeye uyan bir fiyata sahip olması, beğeni kazanan bir diğer özelliğidir. Böylece hem sevilerek tercih edilen hem de rahatlıkla karşılanabilen bir ürün haline gelir. Siyah zebra, jaluzi, ipli perde beğenilen çeşitler arasında yerini alır. Kullanım kolaylığı yönünden avantaj sağlayan bu modeller, eşsiz tasarımlarıyla ön plana çıkar. Çeşitli alanlarda ve odalarda, dekorasyon görüntüsünü tamamlayıcı bir etki gösterir. Ürünün ayrıca dayanıklı bir yapıya sahip olması, uzun süre boyunca kullanmanızı sağlar. Siyah stor perdeler, sağladığı avantajlar sayesinde müşterilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayarak beğeni kazanır. Siyah karartma perdeler, eşsiz tasarım seçenekleriyle de avantaj sağlar. Siyah duş, uyku, balkon, cam perdesi çeşitleri de sevilerek kullanılan diğer modellerdir. Kullanım alanlarına göre farklılık gösteren siyah uzun, kısa perde çeşitleri de birçok yönüyle avantaj sağlayan malzemeler arasında yer alır. Sevilerek kullanılan ve sıklıkla tercih edilen siyah perde online satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Geniş Seçenek Aralığıyla Siyah Perde Modelleri

Geniş Seçenek Aralığıyla Siyah Perde Modelleri

Dekorasyon ürünleri arasında büyük bir yere sahip olan perdeler, birbirinden farklı çeşitlerle ve modellerle karşınıza çıkar. Bu modeller ise ihtiyaçlara ve isteklere göre şekillenir. Evin her alanında fazlasıyla ihtiyaç duyulan bir dekorasyon malzemesi olması yönüyle ön plana çıkan bu ürünlerde ise çeşitli özellikler aranır. Kullanılan malzemenin kaliteli olması ve şık görüntü sunması, aranan bu özellikler arasında başta yerini alır. Ayrıca geniş seçenek aralığı sunması da ürünleri ön plana çıkaran özelliklerin başında gelir. Siyah perde modelleri, bu yönden beklentileri ve ihtiyaçları rahatlıkla karşılar. Eşsiz tasarımlarla karşınıza çıkan bu modeller, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Bu özelliği sayesinde evlerde vazgeçilmez bir parça haline gelir ve müşterilerini memnun eder. Dayanıklı bir yapıya sahip olması, ürünün uzun süre kullanılmasına yardımcı olur. Böylece ihtiyacınız olduğu süre boyunca herhangi bir sorunla karşılaşmadan rahatça kullanmanızı sağlar. Beğenilen tüm özelliklerinin yanı sıra, her bütçeye uyan bir fiyat imkanı da sunarak memnuniyet kazanır. Bu sayede hem sevilerek kullanılan hem de kolay bir şekilde karşılanabilen bir dekorasyon malzemesi haline gelir. Siyah perde ışık geçirmez özelliğiyle de ön plana çıkar. Özellikle uyku sırasında sabahları gelen güneş ışığını önlemek için sıklıkla tercih edilir. Siyah rengi sayesinde ışık kaynağını anında kapatır ve ortamda loş bir görüntü oluşturur. Siyah kalın perde ise ışığı neredeyse hiç geçirmeme özelliğine sahiptir. Loş bir ortamdan ziyade, kullanılan odada tamamen karanlık bir görüntü oluşturur. Özellikle ışıktan fazlasıyla rahatsız olan müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Kaliteli yapısı ise malzemenin uzun bir süre boyunca kullanılmasına yardımcı olur. Siyah perde kumaşının sahip olduğu bu kalite; yırtılma, solma veya yıpranma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmanıza engel olur. Sağladığı bu avantaj sayesinde müşterilerinin beğenisi kazanır. Böylece tercih edilen dekorasyon malzemeleri arasında başta yerini alır. Siyah desenli, yıldızlı, delikli perde modelleri ise beğeni kazanan ve eşsiz tasarım sahip olan dekorasyon malzemeleri arasında başta yerini alır. Sevilerek kullanılan ve sıklıkla önerilen bu modellere, Trendyol aracılığıyla ve uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Benzersiz Tasarımlarla Karşınıza Çıkan Siyah Perde Modelleri

Benzersiz Tasarımlarla Karşınıza Çıkan Siyah Perde Modelleri

Siyah perde güneşlik modelleri, aranan bu özellikleri içeren ve müşterilerinin beklentilerini karşılayan bir seçenektir. Özellikle uyku sırasında sıklıkla tercih edilir. Perde siyah rengi sayesinde ışık ve görüntü aktarımını engeller. Farklı kullanım alanlarına da sahip olan bu model, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Oluşturduğu şık ve uyumlu görüntü, ürüne olan beğeniyi büyük ölçüde artırır. Siyah projeksiyon, rustik, blackout plise perde seçenekleri ise geniş kullanım alanı sunan diğer modellerdir. Birbirinden farklı ve eşsiz tasarımlarla karşınıza çıkan bu modeller, birçok alanda kullanılabilir. Özellikle projeksiyonlarda sıklıkla ihtiyaç duyulur. Siyah bir zemine sahip olmanızı sağlar. Siyah kadife, saten, keten, dantel perdeler de tercih edilen seçenekler arasındadır. Özellikle kumaşları sayesinde sağladıkları şık görüntü, bu modellere alan ilgiyi büyük ölçüde artırır. Siyah tül perde modelleri, bu yönden müşterilerinin isteklerini ve beklentilerini rahatlıkla karşılar. Şık görüntüsü ile beğeni kazanan siyah düz, mat, kanat perde modelleri de fazlasıyla önerilen ürünlerdir. Siyah perde çubuğu, püsküllü ürünler de ihtiyaç duyulan bir diğer parçalardır. Bu eşyaların birbiriyle uyumlu olması ve kullanıldığı odalara şık görüntü vermesi gerekir. Bu yönden siyah gece perdesi, sağladığı avantajlar sayesinde ön plana çıkan ürünler arasında yer alır. Bu nedenle alışveriş sırasında bu konulara fazlasıyla dikkat edilir. Siyah perde kullananlar, ürünler için olan beğeni ve görüşlerini olumlu yorumlar aracılığıyla dile getirirler. Müşterileri tarafından fazlasıyla sevilen ve sık sık önerilen bir malzeme olan siyah dikey perdeler, sayısız olumlu dönüş alır. Sahip oldukları şık görüntü, bu ürünleri ön plana çıkarır. Siyah perde yorumlarına bakıldığında, müşterilerin beklentilerinin ve ihtiyaçlarının karşılanmış olduğu rahatlıkla görülür.

Avantajlı Fiyat Aralığı Sunan Siyah Perde Modelleri

Avantajlı Fiyat Aralığı Sunan Siyah Perde Modelleri

Çeşitli ev dekorasyon malzemeleri arasında başta yerini alan perdeler, birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilir. Sayısız özelliğin arandığı bu ürünlerde kalite ve şık görüntü ön plana çıkar. Ayrıca ürünün her bütçeye uygun bir fiyata sahip olması da büyük önem taşır. Bu yönden siyah perde fiyatları ile müşterilerini memnun eder. Çeşitli avantajlara sahip olan bu ürün, birçok özelliği sayesinde beğeni kazanır. Kullanıldığı ortamda şık bir görüntü oluşmasına yardımcı olur. Özellikle rengi sayesinde, her dekorasyon malzemesine rahatlıkla uyum sağlar. Birçok seçenek sunan siyah perde markalarında ise kalite ön plana çıkar. Alınan ürünün uzun süre boyunca kullanılabilmesi için dayanıklı olması beklenir. Bu yönden beklentileri karşılayan birçok marka ürünü vardır. Geniş seçenek aralığı ile karşınıza çıkan bu markalarla, ihtiyacınız olan ürünü bulmanızı kolaylaşır. Siyah perde tavsiye edilen ürünler arasında başta yerini alır. Tasarım ve model çeşitliliği sunması ise ürüne olan beğeniyi büyük ölçüde artırır. Ayrıca tüm özelliklerini ve avantajlarını her bütçeye uyan bir fiyatla birleştirmesi de müşterileri memnun eder. Sevilen ve sık sık önerilen dekorasyon malzemeleri arasında yer alır. Modellerin dayanıklı bir yapıya sahip olması da sevilen bir diğer özelliğidir. Bu sayede yırtılma, yıpranma veya solma gibi sorunlarla karşı karşıya kalmanıza engel olur. Uzun süre boyunca kullanım olanağı sunar ve dayanıklılığını korur. Çeşitli kullanım alanlarına sahip olması, ön plana çıkan özellikleri arasındadır. Duş, balkon, cam veya uyku gibi birçok amaç için kullanılabilen bir dekorasyon malzemesidir. Özellikle siyah rengi sayesinde ışık geçirmemesi, uyku sürecinde ortaya çıkan güneş ışığını engeller. Böylece rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Müşterileri tarafından sevilerek kullanılan ve sık sık önerilen siyah perde satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Siyah Perde Nereden Alınır?

Siyah perdenin pek çok farklı çeşidi bulunur. Bunların tamamını Trendyol’dan güven içinde satın alabilirsiniz. Siyah perde modelleri, ortamda ısı yalıtımını sağlar. Aynı zamanda yaz aylarında yoğun güneş etkisinden korur. Siyah perde modelleri, düşünülenin aksine ısıyı kendine çekmez. Bunun yerine ısı yalıtımı sağlar. Siyah perde tasarımlarını istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Fakat genelde yatak odalarında, ofislerde, çeşitli çalışma alanlarında ve ışığı kesmesi nedeniyle evdeki sinema odalarında ya da televizyon bulunan kısımlarda kullanılır. Siyah perdeler, bu özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda kullanılan alanda çok hoş ve modern bir görüntü sağlar. Bu seçenekler, dekor olarak da tercih edilir. Trendyol üzerinden dilediğiniz modeli satın alabilirsiniz.

Siyah Perde Modelleri Nelerdir?

Siyah perdenin pek çok modeli bulunur. Söz konusu ürünlerin store, tül, fon ve mekanik siyah perde gibi çeşitleri vardır. Bu çeşitlerin yanında siyah perdenin üretildiği kumaşlar da farklılık gösterir. Yani pek çok farklı türde ve kumaşta siyah perde modeli bulunur. Bunlardan en kullanışlısı pamuktur. Pamuk kumaş ile dizayn edilen siyah perdeler, son derece şık ve kaliteli yapıya sahiptir. Bu nedenle ürün skalasında resmi ya da gündelik bir siyah perde stili bulmanız kolay olur. Pamuk kumaşla tasarlanan siyah perdenin kullanışlı olmasının bir diğer nedeni de temizlenmesinin kolaylığıdır. Evinizde ya da istediğiniz başka bir alanda dilediğiniz kumaşta, modelde ve stilde siyah perdeler tercih edebilirsiniz.

Siyah Perde Işık Geçirir Mi?

Siyah perde modelleri, ışık geçirmez. Siyah perde modellerinin normal perdelerde görülen dokuma çeşidinden farklı olarak üç katman vardır. Bu tasarımlarda örgü şeklinde doku yapılır. Siyah perdeler, bu sayede ışık geçirmez. Aynı zamanda kullandığınız alanda karanlık bir ortam oluşmasını sağlar. Siyah perdeler, ışık geçirmediği gibi ısı yalıtımını da sağlar. Bu ısı yalıtımı sayesinde yazın dışarıdan gelen ısıyı önler. Kışın ise oda içerisindeki sıcak havayı tutar. Siyah perde çeşitleri; ışığı geçirmemesi sayesinde sinema odalarınızda ya da televizyon bulunan herhangi bir alanda sizin daha konforlu bir şekilde televizyon izlemenizi sağlar. Karanlık bir alan isterseniz siyah perde modellerinden yana seçim yapabilirsiniz.