"

Siyah Vazo

" araması için 2091 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımları ile Siyah Siyah Vazo Seçenekleri

Vazo, bitkilerin muhafaza edilmesini sağlamasının yanı sıra aynı zamanda dekoratif bir parça olmasıyla da evlerde sıklıkla değerlendirilir. Siyah vazo çeşitleri mistik ve gizemli duruşu ile ev içi aksesuarlar arasında en çok tercih edilen modeller arasında yer alır. Siyah vazo büyük ve küçük olmak üzere farklı ebatlara sahip olan modeller arasından alanınıza uygun olanı tercih ederek odalara farklı bir hava katabilirsiniz. Konulacağı zeminle uyumlu bir parça ile kendinize has bir stil elde edebilirsiniz. Masaların ya da sehpaların üzerindeki boşlukları doldurmak için şık aksesuarlar arasında bulunan siyah renkli vazo modellerine Trendyol üzerinden ulaşabilir, kısa süre içinde alanlarınızı iyi bir şekilde değerlendirmeye başlayabilirsiniz.

Dekoratif Siyah Vazo Modelleri

Dekoratif Siyah Vazo Modelleri

Siyah, her türlü renk ile eşsiz bir şekilde uyum sağlamasından dolayı ev içi dekorasyonlarında sıklıkla tercih edilen bir renktir. Vazo ile birleştirildiğinde ise geniş bir kullanım alanına sahip olan siyah renk, yatak odalarından salonlara kadar evin her alanında rahat bir şekilde kullanılabilir. Küçük alanları daha geniş göstermesi ve görünüşü ile tarz bir duruş sergilemesi ile tercih edilen siyah cam vazo modelleri, tozu göstermeyen yapılarıyla da kullanıcılarını memnun etmeyi başarır. Camın kendine has doğal duruşu siyah rengi ile bir araya geldiğinde etkileyici bir kombinasyon oluşturur. Trendyol'da bulunan ürünlere göz attığınızda siyah mat vazo ve parlak vazo modelleri ile karşılaşabilirsiniz. Parlak olanlar genellikle salon gibi alanlarda kullanılırken mat olanlar evin her yeri için uygun tasarımlar barındırır. Mat oluşunun kattığı çekici hava ile bu ürünleri yatak odasından çalışma odalarına, mutfaktan salonlara kadar her yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Vazonun yerleştirileceği alanı belirledikten sonra Trendyol'daki ürünlere göz atabilir, odalara tek parça ile farklı bir hava katabilirsiniz.

Farklı Materyallerden Oluşan Siyah Vazo Çeşitleri

Farklı Materyallerden Oluşan Siyah Vazo Çeşitleri

Siyah vazo kullanışlı bir ürün olmasının dışında birbirinden farklı malzemelerden üretilmesi ile de geniş bir kullanım alanına sahiptir. Farklı tasarım ve materyalden yapılan ürünler ile istediğiniz stili zorlanmadan evlerinize getirebilir, tarzınızı vazolar yoluyla dışarı yansıtabilirsiniz. Siyah metal vazo nostaljik tınıları barındıran bir model olmasından dolayı sade ve havalı parçalara sahiptir. Evlerinde geçmişin esintilerini yaşatmayı seven kullanıcılar için güzel alternatifler sunar. Siyah seramik vazo üzerindeki değişik figürler sayesinde tarz bir model haline gelir. Özellikle geniş mekanlarda tercih edilen seramik ürünler kolay bakımları sayesinde de pek çok kişi tarafından değerlendirilir. Siyah mermer vazo ağır duruşu ve mermerin sahip olduğu doğal çizgiler sayesinde asil bir görünüm sunar. Saray parçalarını anımsatması ve farklı dekorasyon fikirlerini ortaya çıkarmasıyla seramik parçalar ayrı bir yerde konumlanır. Trendyol'da yer alan farklı malzemeleri inceleyebilirsiniz.

Trendyol'da Siyah Vazo Fiyatları

Trendyol'da Siyah Vazo Fiyatları

Siyah vazolar cam, metal, porselen, seramik, akrilik ya da plastik gibi birbirinden değişik onlarca materyal ile karşınıza çıkar. Her malzemenin kattığı farklı özellik sayesinde değişik bir görünüm alan vazolar, ev içi dekorasyonun önemli ögeleri arasında bulunur. Ürünleri incelediğinizde materyalin dışında boyut bakımından da çeşitli modeller olduğunu görebilirsiniz. Kısa ya da uzun siyah vazo gibi farklı ebatlardaki ürünler ile değişik görünümler elde edebilirsiniz. Siyah sürahi vazo gibi ürünler kullanım alanını çeşitlendirdiği için dekoratif yanlarının dışında günlük hayata pratiklik de katar. Sunduğu çeşitlilikten dolayı siyah vazolar büyük bir fiyat aralığında dağılma özelliği gösterir. Her bütçeden kullanıcıya hitap eden alternatifleri ile geniş bir kitleye seslenen siyah vazolar ile evlerinizde farklı bir tarz elde edebilirsiniz. Bütçe zorlamayan alternatifler sayesinde dilediğiniz stili istediğiniz fiyat aralıkları içinden oluşturabilirsiniz. Trendyol'dan modellere hemen göz atabilirsiniz.