"

Süveter

" araması için 4189 sonuç listeleniyor

Süveter

Kışın Sıcacık Kombinlerinin Mimarı: Süveter

Süveter modelleri, özellikle kış aylarında sıcak tutan kolsuz yünlü kıyafetlerdir. Süveterin yoğun ısıtabilme özelliğine sahip olması kadın, erkek ve bebeklerde sıklıkla kullanılabilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra süveteri uyumlu bir bütünlük içerisinde kullandığınızda kusursuz bir tarz oluşturabilmeniz de mümkün olabilecektir. Kış aylarının olumsuz hava koşullarına sahip olması, daha sıcak tutan kıyafetleri tercih etmenizi gerektirecektir. Her kıyafet içeriğinde olduğu gibi süveterlerin kullanımında da dikkat edilmesi gereken önemli noktalar bulunmaktadır. İlk olarak seçilen süveterin kumaş içeriği oldukça önemlidir. Süveterin kalınlığına içerisine giyeceğiniz kıyafete göre karar verebilirsiniz. İçine penye tarzı kıyafetler giyecekseniz bu durumda kalın süveterlerin tercih edilmesi daha ideal bir seçim olacaktır. Ancak içerisinde oldukça yünlü bir kıyafet kullanırsanız daha ince süveterler tercih ederek sıcaktan bunalma olasılığınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Yünlü ya da pamuklu kumaşa sahip süveterler oldukça sağlıklı olacaktır. Bu kumaşlar içeriği sebebiyle teri emerek içerisine hapsedecektir. Bu durum vücudun terlemeye bağlı ani üşümelerini ortadan kaldırabilecektir. Seçimlerinizde süveter modeli ve tasarımının modaya uygunluğunu da araştırmalısınız. Geçmiş dönemlerde moda olan süveterleri tercih etmeniz şık bir tarzdan uzaklaşmanıza neden olabilmektedir. Ancak günümüz modasına uygun ve moda çizgisini hiç kaybetmeyecek zarif modellere yönelmeniz daima şık ve modern görünebilmenizi destekleyecektir. Süveter modellerinde beden rahatlığı da oldukça önemlidir. Süveterler içerisine gömlek, bluz gibi kıyafetler giyerek kullanıldığı için dar bir beden tercih etmeniz kat kat bir görünüme neden olabilmektedir. Çok büyük beden tercih edilmesi ise olduğunuzdan daha kilolu görünmenize neden olabilir. Bu kapsamda kesinlikle kendi bedeninizi bilerek, beden ölçünüz üzerinden seçimler yapmalısınız. Süveter modellerinde birbirinden farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Klasik renk tonlarını tercih ederek birçok kıyafetiniz ile kombin yapabilirsiniz. Ya da farklı süveter renklerini gardırobunuzda bulundurarak, sıra dışı tarzınızı yaşadığınız ortamda kusursuz bir şekilde sergileyebilirsiniz. Bu kıyafet grubu rahatlıkla erkek ve kadınlar tarafından tercih edilebilmektedir. Süveterde tercih edeceğiniz model tasarımına göre klasik ya da spor bir görünüm elde edebilmeniz mümkün olacaktır. Genel olarak süveterler günlük hayatta kullanılan spor, kurtarıcı parçalardan bir tanesidir. Bebekler için süveter modelleri en çok tercih edilen süveter grubu ürünlerinin başında gelmektedir.

Bebek Süveter Modelleri ile Bebekleriniz Konforlu ve Rahat

Bebekler için tasarlanan süveter modelleri, kış dönemlerinde bebeklerin üşüme olasılığını ortadan kaldıran yumuşak ve sıcak kıyafet çeşitleridir. Süveter modelleri içerisinde bebekler için en çok tercih edilen model örgü modellerdir. Örgü modeller süveterin çok sade görünmesini engelleyebilen şık bir tasarımdır. Pamuklu ipten oluşturulan yün süveterler tamamen doğal malzeme içeriğine sahip olduğu için anti alerjik yapıdadır. Bu kapsamda alerjiye yatkın bünyesi bulunan bebeklerde de herhangi bir kızarıklık, tahriş ya da kaşıntı yaratmayacaktır. Aylara göre farklı beden içeriğine sahip olması tüm bebeklerde kullanılabilmesine imkan sağlayabilmektedir. Bunun yanı sıra siyah, kırmızı, bordo, yeşil, mavi, pembe gibi pek çok alternatif modele rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bebeklerde kullanılan V yaka süveter modelleri, çocukların daha sevimli görünebilmesini sağlayabilmektedir. V yakalı olması nedeniyle bu süveterler özellikle erkek bebeklerde gömleklerle kombin yapılarak kullanılmaktadır. Tamamen pamuklu kumaş içeriğine sahip bu ürünlerde kaşıntı, tahriş ya da kızarıklık gibi olumsuz durumlar oluşma ihtimali bulunmamaktadır. Elastik kumaş içeriği, bebekleri sıkmadan gün boyu rahat ve sıcak bir kullanım imkanı sunabilecektir. Çocuk süveter modelleri diğer yaş grupları gibi oldukça kullanışlı ve şık tasarımlara sahiptir. 3 yaş süveter modelleri arasında yer alan kapüşonlu modeller %100 pamuklu kumaş içeriğine sahiptir. Kumaş içeriğinde likra bulunduğu için genişleme özelliği bulunmaktadır. Bu nedenle çocuklarınızın 4-5 yaşa kadar bu ürünü kullanabilmesi mümkün olacaktır. Organik ipten oluşturulan bu ürünün anti alerjik yapıda olması, alerjik hastalıkları bulunan çocuklar içinde güvenle kullanabilmenizi sağlayacaktır. V yakalı ve düz bir modele sahip bu ürün içerisinde gömlek kullandığınızda klasik, bluz kullandığınızda ise spor bir görünüm elde edebilmenizi sağlayacaktır. Sırt kısmında yer alan kapüşonlar yağmur, rüzgar vb. durumlarda çocuğunuzun kafasının korunabilmesi için oluşturulmuştur. 4 yaş erkek süveter modelleri arasında yer alan kareli model çocuklarınızın şık görünümünü destekleyebilecektir. Organik pamuklu ipten yapılmış olan bu modelde minik karelerin yer aldığı örgü modeli kullanılmıştır. Bu süveterde ikili ip kullanıldığı için ince bir görünüm sunan ancak oldukça yoğun ısıtabilme özelliğine sahip ürünlerden biridir. Üründe herhangi bir kimyasal ya da zararlı boya kullanılmadığı için çocuklarınız için güvenle tercih edebilirsiniz. Kaliteli yapısı ve kumaşı itibariyle 30-40 derecede yıkamanız durumunda sünmeden yıllarca kullanılabilecektir. 5 yaş erkek süveter modelleri arasında yer alan triko model ince ancak iki iplikli kumaş içeriğine sahiptir. Sıcak tutabilme özelliği bulunan yumuşacık dokuya sahip bu süveterde model olarak baklava dilimleri kullanılmaktadır. Model içeriği olarak en çok kullanılan erkek süveter modeli olduğunu söyleyebilmek mümkündür. Krem renginde olan bu ürün her renk ile rahatlıkla kullanılabilecektir.

Süveter Modelleri ile Çocuğunuzun Tarzını Ortaya Çıkarın!

5 yaş süveter modelleri arasında kız çocukları için özel modeller bulabilmeniz de mümkündür. Deniz dalgası modeli olarak bilinen süveter ilmek ilmek bir görüntü içerisinde oldukça şık görünebilmektedir. Organik ve simli pamuk ipinden oluşturulmuş olması nedeniyle yumuşak ve parlak bir görünüm sunabilmektedir. İnce yapısı ve dokusu ile rahatlıkla gün boyu konforlu bir şekilde kullanılabilecektir. Lila rengi olan bu süveter her renk kıyafetle kombin yapılarak kullanılabilmektedir. Kaşıntı, kızarıklık ve tahriş oluşturmayacak süveterlerde renk ve beden içerikleri bulunmaktadır. Arabalı süveter modelleri, erkek kız çocuğu fark etmeksizin birçok çocuğun severek giyebileceği kıyafetler arasındadır. Düz bir modeli bulunan bu üründe iki iplik kullanılmıştır. Çift iplikli içeriği süveterin daha sıcak tutabilmesini sağlayacaktır. Yumuşacık bir dokusu bulunan süveterlerin üst kısmı tamamen düz örgü görünümündedir. Alt kısmında kullanılan araba detayları süveterin daha sevimli görünmesini sağlarken, çocuklarında severek giymek istemesine neden olacaktır. Düğmeli olarak oluşturulmuş olması nedeniyle giyimi ve çıkarımı oldukça kolaydır. Mavi renkli olan bu süveterde sarı, beyaz gibi renk alternatifleri de bulunmaktadır. 8 yaş süveter modelleri arasında yer alan burgulu tasarım, kız çocukları için ideal bir seçim olabilmektedir. V yaka ve kolsuz olarak tasarlanan bu süveterin yaka kısmından aşağı doğru burgu detayları kullanılarak model hareketlendirilmiştir. Süveterin alt kısmı lastikli olduğu için çocukları rahat bir şekilde sarabilecektir. Hafif parlak kumaş içeriği süveterin daha şık ve estetik görünümünü desteklemektedir. Modelde kullanılan pembe renk seçeneğinin yanı sıra farklı renk ve beden alternatifleri bulunmaktadır. Kış aylarında dilediğiniz her kıyafetle tamamlayarak çocuklarınızı sevimli ve sıcak bir görünüme ulaştırabilirsiniz. Okul süveter modelleri hem okullarda hem de dış yaşantınızda kullanılabilmesi nedeniyle oldukça avantajlıdır. Çelik örgü ile tasarlanan bu süveterler diğer süveterlere oranla çok daha fazla sıcak tutabilmektedir. Genellikle gömleklerle giyilmesi nedeniyle v yakalıdır. Yaka ve kol kısmında kullanılan renk geçişleri, süveterin düz ve sade görünmesinin önüne geçebilmiştir. Farklı renk alternatifleri bulabileceğiniz okul süveterlerinde beden içeriği de oldukça geniştir.

Birbirinden Farklı Tasarımları Arasından Süveter Modelinizi Tercih Edin!

Süveter kadın modelleri de oldukça şık tasarımlara sahiptir. Özellikle vintage modeller geçmişin izlerini taşıyarak modern bir tarz oluşturabilmenizi sağlayabilmektedir. Vintage mavi renkli süveter klasik düz model şeklinde tasarlanmıştır. Sıfır kol ve V yaka modelinde bulunan bu süveter klasik görünümü sebebiyle beyaz ya da farklı bir renkte gömlekle kullanıldığında farklı tarzınızı yansıtabilmenizi sağlayacaktır. %100 pamuklu triko kumaşı en soğuk kış günlerinde bile sizi sıcacık tutabilmektedir. Saks mavisi rengi kış aylarında canlı ve estetik görünebilmenizi sağlayacaktır. Vintage kiremit rengi yuvarlak yaka süveter modeli, daha spor bir görünüme sahiptir. Bu nedenle gündelik hayatınızda penyelerinizle giy çık yaparak tüm ortamlara rahatlıkla katılabilirsiniz. Çift iplikten örülerek tasarlanan bu süveter diğer süveterlere oranla uzundur. Bu nedenle kalça ve bacak bölümlerinin de ısınabilmesine yardımcı olabilecektir. Basic görünümlü bu süveter gün boyu varlığını hissettirmeden aktif bir şekilde kullanılabilecektir. Yumuşak dokuya sahip olması kaşıntı ve tahriş oluşma olasılığını ortadan kaldırabilmektedir. 30-40 derece ısı aralığında yıkanması gereken süveterlerde bu noktaya dikkat edildiği takdirde sünme ya da bollaşma olasılığı oldukça azdır. İki renkli süveter modelleri kadınların rağbet gösterdiği diğer bir tasarımdır. Tek renk kombinlerden hoşlanmayan kişiler için iki renkli bu süveterler daha ideal bir seçenek olacaktır. Vintage olarak tasarlanan yeşil süveterin alt bölümü ve yaka kısmında lacivert renk detayları kullanılmıştır. Yuvarlak yakaya ve basic bolluğuna sahip bir modeldir. Kısa bir boya sahip olması nedeniyle yalnızca pantolonlarla değil rahatlıkla eteklerle de kombin yapılabilmektedir. Modern bir görüntüsü bulunan bu süveterler istenirse pamuklu bluzlar ya da gömleklerle kullanılabilecektir. Dokusu yumuşacık olan bu model ince olması nedeniyle hafif bir kullanım sağlayabilecektir. Bunun yanı sıra sıcacık tutabileceğini söyleyebilmekte mümkündür. Yeşil renge sahip bu modelde geniş renk ve beden seçenekleri bulunmaktadır. Kadın kolsuz süveter modelleri arasında bulunan fitilli tasarımlar, süveterlerde farklı modeller tercih etmek isteyen kişiler için uygun olabilecek bir üründür. Fitil modellerinin kullanıldığı bu model kahverengi ve krem tonlarının enine çizgileri ile tasarlanmıştır. Çelik örgü kumaş içeriği gün boyu sıcacık ve konforlu bir kullanım sağlayabilmektedir. Anti alerjik yapısı tahrişleri ve yün olması sebebiyle oluşabilecek kaşıntıları önleyebilecektir. Kısa olarak tasarlanmış bu modelde lila, lacivert ve siyah renk seçenekleri de bulunmaktadır. Salaş süveter kombinleri yapabileceğiniz bol kesim süveterler, gün boyu varlığını hissettirmeyecek bir şıklığa sahiptir. Bol kesim oluşu vücudu sarmadan dilediğiniz gibi kullanabilmenize imkan sağlayacaktır. Triko kumaşı hem sıcak tutarken hem de kat kat giyinmenizi engelleyebilecektir. Süveterin yan kısmında kullanılan yırtmaç detayları modelin hareketli bir görünüm sunabilmesini sağlamıştır. Yuvarlak yaka olması nedeniyle dilediğiniz tüm bluz ve gömleklerle rahatlıkla kombin yapılabilecektir.

Birbirinden Güzel Renk Seçenekleri ile Süveter Modelleri

Örgü süveter modelleri kadınların kış aylarında kombin yapmaktan çok hoşlandıkları parçalardır. Özellikle bu süveter tasarımlarında balıkçı yakaların kullanılması modellerin daha tarz bir görünüm sunabilmesine neden olabilecektir. Akrilik kumaş içeriğine sahip bu üründe tamamen örgü modeli kullanılmıştır. Örgü süveter hem klasik hem de spor tarzın aranılan parçaları arasında yer aldığı için kadınlar için oldukça kullanışlı bir tasarım olabilecektir. Oldukça kalın yünlü olan bu modelde sarı, yeşil, mavi gibi canlı renk seçenekleri bulunmaktadır. Örgü süveter modelleri arasında yer alan asimetrik süveter ise, modern bir tarz algısı yaratmak isteyen kişilerin tercihleri arasında yer almaktadır. Bel kısmına kadar örgü model olarak tasarlanan bu süveter aşağı doğru indikçe asimetrik kesimler sunmaktadır. Bir köşesi kısa bir köşesi uzun olması sebebiyle sıra dışı ve dikkat çekicidir. Çelik örgü iplik kullanımı bu süveterin oldukça sıcak tutmasını sağlayabilmektedir. Rahat bir kalıba sahip olduğu için kadınları sıkmayacaktır. Bel kısmına oturabilen tasarımı belin olduğundan şekilli ve ince görünmesini destekleyebilecektir. Gri rengi bulunan modelde beden seçenekleri oldukça geniştir. Son yılların en moda parçalarından birisi ise triko süveter modelleridir. Özellikle uzun olarak tasarlanan bu süveterlerin yan kısımlarında yırtmaç kullanılması her şeyle rahatlıkla kombin yapılabilmesini sağlayacaktır. Dikişli modeli bulunun süveterler bisiklet yaka görünümünde olsa da gömleklerle mükemmel bir uyum gösterebilecektir. Yan kısımlarında bulunan düğmeler açıldığında süveterin yırtmaçları daha da büyüyecektir. İstenirse düğmeler tamamen kapatılarak düz süveter modelleri oluşturulabilecektir. Çift iplikle çelik örgüsü yapıldığı için yumuşak, sağlam ve sıcak tutan bir yapıdadır. Standart ve büyük beden içeriklerini rahatlıkla bulabileceğiniz bu tasarımlarda siyah, gri, krem ve beyaz gibi kullanışlı renk içerikleri de bulunmaktadır. Süveter kombinleri arasında kullanabileceğiniz bir diğer başarılı parça vintage çiçekli süveterdir. V yaka süveter kesimi bulunan bu modelin bel hizasında bulunan gövdesinde minik çiçek detayları kullanılmıştır. Kahverengi renk içeriğinde kullanılan turuncu, krem ve mint yeşili tonlarının kullanılması süveterin daha canlı ve modern görünebilmesini sağlayacaktır. Bisiklet yakası ve kol kısmında kullanılan bej tonları ise modelin tek düze bir renk görünümünden uzaklaşabilmesini sağlamıştır. Spor ya da klasik her tarz kıyafetle kombin yapılabilecek bu süveter, kış aylarında sizi yumuşak ve sıcacık tutacaktır.

Süveter Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Erkek modellerinde siyah süveter renginin ağırlıklı olarak kullanıldığını söyleyebilmek mümkün olacaktır. V yaka olarak tasarlanan bu süveterler özellikle klasik gömleklerle kullanıldığında erkeklerin karizmatik bir duruş sergileyebilmelerine yardımcı olabilecektir. İnce bir dokusu bulunan bu modelde çelik örgü ipi kullanıldığı için sıcacık tutacağını söyleyebilmektedir. Modelde büyük beden ölçülerine sahip kişiler içinde beden seçenekleri bulunmaktadır. Yün süveter modelleri özellikle çetin kış şartlarına ayak uydurabilmek için kullanılan modeller arasındadır. Kırçıllı bir ip kullanılmaması nedeniyle yün süveterler kesinlikle kaşındırma ya da tahriş gibi durumlar yaratmayacaktır. Sıcak tutabilen yün süveterlerde renk alternatifleri bulabilmenizde mümkündür. Süveter erkek modelleri arasında dikişsiz tasarımlar oldukça ilgi çekicidir. Dikişsiz süveter modelleri dikiş izini göstermediği için özellikle iş hayatı ya da özel yaşantınız için daha uygun bir seçenek olabilecektir. Pamuklu triko kumaşı bulunan bu ürünler, oldukça sıcak tutabilmektedir. Basic olması sebebiyle ise vücudu sarmadan rahat ve ferah bir şekilde günün temposuna ayak uydurabilmenizi sağlayacaktır. Yelek görünümü sunan düğmeli süveter modelleri, erkeklerin sıklıkla tercih edebileceği tasarımlardır. Düğmeli olması nedeniyle bu süveterin giyimi ve çıkarımı çok daha kolaydır. Yeleklere nazaran daha spor bir tarzı bulunması nedeniyle günlük kullanım için daha uygun bir seçim olabilecektir. Şal yaka olan bu modelin her tarzda gömlek ile kombin yapılabilmesi mümkündür. Bordo rengi ile oldukça estetik görünen düğmeli süveterde renk seçenekleri bulunmaktadır. Uzun kollu süveter modelleri ise daha çok kazak görünümünü andırabilen tasarımlardır. Çelik çift örgü ipinden örülerek tasarlanan bu süveterler olumsuz hava koşullarında vücudun sıcacık tutulabilmesini sağlayabilecektir. Uzun kollu olması nedeniyle içerisine herhangi bir kıyafet giyilmesine gerek duyulmamaktadır. Model, renk ve beden içeriklerinin bulunması bu ürünle ilgili kişilerin istediği tercihleri yapabilmesine olanak sağlayabilecektir. Kolsuz süveter erkek, kadın ve çocuk modelleri hakkında fikir sahibi olabilmek için Trendyol web sitesi ya da uygulamasına giriş yapabilirsiniz.