İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Fiyat
Renk
Ağırlık
Özellik
Dolgu Materyali
Dış Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Taç Yastık

" araması için 96 sonuç listeleniyor

Huzurlu Uykular İçin Taç Yastık Modelleri Trendyol'da!

Uzmanlar sağlıklı ve zinde olmak için yeterli seviyede kaliteli bir uykuya ihtiyaç duyulduğunu ifade eder. Gece yarısından önce başlayan ve 8 saat süren derin uyku, kişinin güne enerjik bir şekilde başlamasını sağlar. Her yaş ve cinsiyet için yaşam kalitesini artırmanın ilk gereklerinden biri olarak kabul edilir. Eğitimde, iş hayatında ya da sosyal hayatta başarılı olmak için yeterli beslenme, düzenli hareket ve iyi bir uyku gerekir. Günün sekiz saatinin neredeyse hareketsiz geçirildiği bu tarz eşyalar da omurga sağlığı ve dinamik günler için önem kazanır. Yatak, yorgan ve nevresim gibi eşyalar kişinin iyi şekilde uyku çekmesi için özenli üretim gerektirir. Özellikle yastık seçimi, kişinin zinde ve sağlıklı kalkmasında önemli etkilere sahiptir. Olması gerektiğinden yüksek, alçak, sert veya yumuşak ürünler sabahları baş, boyun ve omuz ağrılarıyla, huzursuzlukla, bitkinlikle ve yorgunlukla karşı karşıya kalmanıza neden olur. Taç yastık çeşitleri hem sürüp giden hayat içerisinde sağlıklı olmanız hem de oluşabilecek rahatsızlıklardan korunmanız için kaliteli şekilde üretilir. Farklı dolgu malzemelerinden ve kumaşlardan üretilen çeşitler kişinin derin uykuya kolayca geçmesini sağlar. Bu süre boyunca omurganın doğal boşluklarını doldurur ve vücudun sahip olması gereken pozisyonunu korur. Gece boyunca oluşabilecek boyun ağrılarının önüne geçer. Seçilen üründe kullanılan dolgu malzemesi, farklı sertliklerde ve yoğunlukta bulunur. Kişiler beğenilerine ve rahatlığına göre bu ürünlerden birini tercih eder. İsteğe bağlı olarak fermuarlı Taç yastık kılıfı seçenekleri sayesinde dolgu malzemesinin yoğunluğunu ayarlayabilir. Taç yastık modelleri yün, pamuk, elyaf, bambu ve benzeri dolgularla farklı yoğunluklarda satışa sunulur. Bu dolgular ürünün konforunu ve kalitesini belirleyen önemli etkenler arasında yer alır. Kaliteyi belirleyen unsurlardan diğeri de kullanılan kaplama malzemesidir. Yüz veya kılıf kişinin gece boyunca solunum kalitesini ve cilt sağlığını etkiler. Bu nedenle farklı dokulara sahip ürünler ihtiyaç duyulan yüksek konforu sağlayacak ürünü seçme imkanı verir. Taç dekoratif yastık seçenekleri de salon ya da yatak odalarında şık kılıflarla birlikte kullanılabilir. Bunlar farklı desenlerde ya da sade olarak satışa sunulur. Trendyol, farklı materyallerle üretilmiş kaliteli seçenekleri bütçe dostu fiyat aralıklarıyla bir araya getirir.

Farklı Dolgularla Kaliteli Uykular İçin Taç Yastık Ürünleri

Farklı Dolgularla Kaliteli Uykular İçin Taç Yastık Ürünleri

Kişiye uyku sırasında eşlik eden bu tarz eşyalar, yaşam kalitesini doğrudan etkiler. Çünkü günün büyük bir kısmı hareketsiz olarak yatakta geçer. İnsan anatomisine uygun kaliteli yastık, dinamik bir sabaha götürebileceği gibi sıradan sert bir model ise çeşitli ağrılara yada rahatsızlıklara neden olur. Özellikle baş ve boyun bölgesi malzemenin şartlarından oldukça etkilenir. Bunun için yükseklik, dolgu çeşidi ve kalite büyük önem taşır. Kişilerin farklı ihtiyaçlarını karşılamak, beğenilerine hitap etmek için farklı dolgular kullanılır. Sünger ya da dolgu ürünler olmak üzere çeşitlenir. Taç yün yastık çeşitleri klasikten, doğallıktan vazgeçemeyenlerin ilk tercihleri arasında yer alır. %100 yün dolguya sahip bu ürün, geleneksel dokusuyla rahat geçirilen gece vadeder. Yüksek ısıtma özelliği, vücut ısısını dengeleyen yapısı özellikle soğuk günlerde mükemmel kullanım sağlar. Kişiler yün dolgularla hem konforlu hem de sıcak koşullarda uyuyabilir. Bunlar ayrıca yünün tok yapısından dolayı yüksek yada orta sert zemin tercih edenler için iyi alternatifler arasında yer alır. Taç pamuk yastık modelleri ise doğanın saflığıyla üretilen geleneksel ürünler arasında yer alır. %100 pamuk dolgu ile pamuk dış kumaşa sahip olanlar gece boyu kişilerin vücut ısısını dengeler. Yumuşaklığı, yüksekliği ayarlanabilir ürünler mükemmel konfor sağlar. Hava alan dolgu, terleme ya da üşüme gibi sorunların önüne geçer. Böylece deliksiz, konforlu gecenin ardından aktif ve mutlu bir güne başlayabilirsiniz. Taç bambu yastık seçenekleri, tamamen doğal dolgu malzemesi, estetik görünümü ile beğeni kazanır. İçinde %80 silikon elyaf, %20 bambu bulunan modelin dış yüzü de bambu desenleriyle hoş görünüm kazanır. Kaplamasında %50 bambu ve %50 pamuk bulunması atopik ciltler için de konforlu zemin yaratır. Her mevsim kullanıma uygun olan bambu dolgulu ürünler, soğuk günlerde sıcak, sıcak günlerde ise serin uyku deneyimi sağlar. Dolgu malzemesinin yumuşaklığı kullananlar için bulutların üzerinde bir gece vadeder. Özel dolgu malzemesi boynunuzun ve başınızın şeklini alarak ideal yükseklikte kalmasını sağlar. Taç silikon yastık çeşitleri, %100 saf silikon dolguya sahiptir. Bunun yanı sıra %100 pamuk kumaşlı ürünler olarak tasarlanır. Bunlar ses yapmayan yumuşak dolgu kalitesiyle rahat bir uyku imkanı verir. Antialerjik ve antibakteriyel özelliğe sahip ürün grubu, hem konforlu hem de temiz zemin sunar. Hava geçirgenliği sağlayarak uyku sırasında vücut ısısını dengede tutar. Taç elyaf yastık modelleri, dış yüzeyi genellikle %100 polyester olan ürünlerdir. Bunlar silikonize elyaf ya da boncuk elyaf dolguları ile yumuşak ve orta yükseklikte zemin tercih edenler için iyi alternatifler olur. Trendyol üzerinden Taç yastık satın alarak rahat bir uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Trendyol’dan satın alacağınız, rahat dokuya sahip modeller aracılığıyla dinlenmiş bir şekilde yeni güne başlayabilir, sosyal aktivitelerinizde rahat şekilde hareket edebilirsiniz.

İyi Bir Uyku İçin Taç Yastık Ürünleri

İyi Bir Uyku İçin Taç Yastık Ürünleri

Yaş ve cinsiyet ne olursa olsun sağlıklı günler için iyi bir uyku gerekir. Kişiler uyku kalitesini artırmak için yatak, yorgan, yastıklarını yeniler, ortamı tamamen karanlık ve sessiz hale getirmeyi dener. Markalar ise özel teknolojilerle yüksek konforu sağlayacak ürünleri yaratmak için sürekli yeni modeller çıkarır. Özellikle yastıklara farklı dolgular, süngerler, kumaşlar, bazen de losyonlar eklenir. Taç Ascot çeşitleri, özel dolgu teknolojisi ile %100 pamuk saten çizgili kumaşa sahip olur. İçeriğinde kullanılan boncuk elyaf küreleri, aralarından kolay hava geçişi sağlayarak gece boyunca konforlu olunmasını sağlar. Hava geçişi serin havalarda sıcak, sıcak havalarda ise serin alan yaratır. Böylece kişiler deliksiz bir şekilde omurga sağlığı için konforlu bir gece geçirir. Taç Dreamland Inova modelleri, boncuk elyaf dolgusuyla yüksek yada orta zemin tercih edenler için iyi alternatifler olur. Bu ürünler çıkarılabilir kapitoneli alezleri sayesinde temiz zemin yaratır. Kişiler hem Taç yastık alezi hem de yastığı belirtilen şekillerde temizleyerek uzun ömürlü olacak şekilde tekrar kullanabilir. İçi telalı mikrofiber kılıfı, uyku sırasında tüm olumsuzluklara açık olan solunum sisteminin rahat işlemesine yardımcı olur. Toza, parçacık gibi maddelere alerjileri olan kişilerin rahat, deliksiz bir gece geçirmesi için yardımcı olur. Taç Outlast Contract ile Clemence çeşitleri de yumuşak ve orta yükseklikte rahat eden kişiler için vazgeçilmez ürünler arasında yer alır. Özel dolguları yada kumaşları kesintisiz olarak geceyi geçirmenizi sağlar. Outlast modeli %100 nano polyester dolgusu %100 pamuk outlast kumaştan oluşur. Clemence ise yaprak desenli kumaşı %100 pamuk satenden, iç dolgusu ise %100 mikrojelden meydana gelir. Taç kaz tüyü yastık rahatlığına yakın uygun fiyatlı ürünler arasında yer alır. Kullanmak isteyenler dilerse yün gibi doğal malzeme olan kaz tüyü dolgulu ürünleri de tercih edebilir. Trendyol’da dolgu malzemesi ya da kumaşı ne olursa olsun konforlu modeller uygun fiyatlarla satışa sunulur.

Ortopedik Problemler İçin Özel Taç Yastık Çeşitleri

Ortopedik Problemler İçin Özel Taç Yastık Çeşitleri

Yastık seçimi insanların sağlığını koruması için olduğu kadar çeşitli rahatsızlıkların kötü etkilerini azaltmak için de oldukça önemlidir. Sağlıklı kişiler zinde uyanmak, omurga sağlıklarını korumaya yardımcı olmak için seçimlerine özen gösterir. Çeşitli omurga rahatsızlıkları bulunan kişiler ise ağrı ve sancılarını minimuma indirmek için özel teknolojilerle üretilen ürünlere ihtiyaç duyar. Özellikle boyun bölgesindeki bu rahatsızlıklar yaşam kalitesini düşürdüğü gibi kişilerin tamamen derin uykuya dalmasına hatta uyumasına engel olabilir. Fakat Taç ortopedik yastık çeşitleri, doğal omurga pozisyonunu koruyarak ağrıların azalmasına yardımcı olur. Bunu sağlayacak önemli özellikleri visco elastik sünger materyaliyle yapılmasıdır. Taç Visco yastık olarak da ifade edilen bu ürünler, boynunuzu ve başınızı tamamen sarmak yerine destekleyerek doğal pozisyonunu korumasını sağlar. Üzerine bastırıldığında temasın şeklini alan, temas kesildiğinde ise hava dolarak yeniden eski haline gelen yapıya sahip olur. Dışarıdan bakıldığında boyun oyuntusunu dolduracak, baş çıkıntısını çevreleyecek kıvrımlı görünümü bulunur. Farklı kumaş özelliklerine sahip ortopedik seçenekler, kişilerin ağrılarla bölünen uykular yerine konforlu geceler geçirmesini sağlar. Bunlar dolgulu olanlardan farklı olarak 40x60 cm boyutlarında sunulur. Taç boyun yastığı seçenekleri, yan veya sırt üstü pozisyonda rahat bir uyku vadeder. Boyun bariyerli ürünler visco malzemesi sayesinde diğerlerinde olduğu gibi toparlanma, bükülme ya da çökme gibi durumları engeller. Bu seçenekleri kullananlar uzun yıllar boyunca kalitesini ve formunu koruyan bu ürünlerle ağrısız geceler geçirir. Bu ürünlerin dış kumaşları ise polyester ve viskon karışımlarıyla üretilir. Hem ortopedik problemleri bulunan hem de sağlıklı olan kişiler tarafından konforlu bir uyku için tercih edilir. Trendyol, boyun destekli sünger yastıklarını uygun fiyat aralıklarıyla beğeninize sunar.

Atopik Kişiler İçin Konforlu Taç Yastık Ürünleri

Atopik Kişiler İçin Konforlu Taç Yastık Ürünleri

Bazı kişiler alerjen maddelerle karşılaştığında rahatsız edici boyutta etkilenebilir. Cilt, solunum yolları ya da sindirim sistemi üzerinde çeşitli etkilere sebep olan bu maddeler yiyecek, içecek, toz, parçacık gibi çeşitli maddeler olabilir. Günlük hayatta ya da uyurken alerjen maddelerle temas eden kişilerin yaşam kalitesi kötü etkilenir. Özellikle her türlü tehlikeye açık olunan uyku sırasında bu maddeler can sıkıcı hal alır. Bu nedenle atopik kişiler uyku kalitelerini olumlu etkileyecek ürünlere ihtiyaç duyar. Taç microfiber yastık çeşitleri, yüzeyinde mikrop, bakteri yada parçacık bulunmasına izin vermeyen yapısı sayesinde atopik bireyler için konforlu uyku deneyimi sunar. Microfiber ipliklerle dokunan dış yüzeyi, kılıf kullanılmasa dahi dolgu malzemesinin dışarı çıkmasına izin vermeyen yapıya sahiptir. Toz, tüy ya da parçacık alerjisi olanlar için iyi alternatiflerden olan bu ürünler, antialerjik ya da antibakteriyel özelliklere sahip olur. Kişiler bu ürünleri gece boyu deliksiz bir uyku için rahatlıkla kullanabilir. Bunlar ayrıca bebek, çocuklar için olan boyutlarıyla sağlıklı geçirilen gece vadeder. Taç antialerjik yastık modelleri, çeşitli maddelere hassasiyeti bulunan kişilerin solunum güçlüğü, kaşıntı, hapşırık ve öksürük ile uyanmasına engel olur. Alerjik etki yaratacak hiçbir unsur barındırmayan ürünler yetişkinler ve çocuklar için tercih edilebilecek sağlıklı seçenekler arasında yer alır. Hava geçirgen özelliğe sahip olmasına rağmen fungi büyümesine ve dolgu partiküllerinin dokumadan dışarı çıkmasına engel olur. Her mevsim kaliteli bir uyku sunan bu modeller, kişilerin gözle görülmeyen zararlı mite ve benzerlerinden korunmasını sağlar. Bu ürünleri belli aralıklarla yıkayıp havalandırarak temiz bir şekilde uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Trendyol kendiniz ve çocuklarınız için sağlıklı uykular sunan özel ürünleri sizler için bir araya getirir. Taç yastık indirim fırsatlarından faydalanarak Trendyol’dan bütçe dostu alışveriş yapabilirsiniz.

Anne Bebek Sağlığını Düşünen Taç Yastık Ürünleri

Anne Bebek Sağlığını Düşünen Taç Yastık Ürünleri

Yastık kullanımı her yaştaki, cinsiyetteki kişi için büyük önem taşır. Doğal omurga pozisyonunu koruyan, sağlıklı nitelikte olan bir model, yaşam kalitenizi son derece artırır. Bu nedenle kimileri gece boyunca rahat etmek için özel ürünlere başvurur. Çeşitli ortopedik rahatsızlıkları bulunanlar gibi hamile bireyler de konforlu uykuya ihtiyaç duyar. Hamilelik sürecinde karın büyüdükçe annenin rahat edeceği yatış pozisyonunu bulması zorlaşır. Bebeğin ağırlığı, hareketleri, çeşitli mide problemleri ya da ağrılar anne adayının uykuya dalmasına engel olabilir. Ağrı veya rahatsızlık nedeniyle uykunun sürekli bölünmesi de sık rastlanan durumlar arasında yer alır. Bu nedenle çeşitli markalar hamile bireylerin konforlu bir gece geçirmesi için destekleyici özel ürünler ortaya çıkarır. Taç hamile yastığı seçenekleri bu süreçte anne bebek rahatlığı için üretilir. Modeller vücudu yarım ya da tam olarak çevreleyen seçeneklerden oluşur. Yarım olanlar yan yatar pozisyonda sırtını ya da karnını destekleyebileceği şekilde üretilir. Büyük bir virgül modeline benzeyen bu ürünlerin bir ucunu dizlerinizin arasına diğer ucunu da boynunuzun altına yerleştirerek rahat uyku deneyimi yaşayabilirsiniz. Tam boy olanlar ise çerçeveye benzeyen şekliyle hem sırta hem de karına destek olur. Orta yumuşaklıktaki bu ürünler sizi içerisine alan devasa bir yastığı andırır. Taç bebek yastık çeşitleri ise küçük boyutlarda, bebeklerin narin sırt, baş ile boyun bölgelerini rahat konumda tutacak dolgunlukta olur. Günün büyük bölümünü uyuyarak geçiren küçük bireyin sağlığını korumayı amaçlayarak üretilir. Yün, silikon çeşitleriyle gelişim çağındaki çocuklar için kaliteli bir uyku zemini sunar. Trendyol anne ile çocuk sağlığını ön planda tutan özel yastıkları uygun fiyatlarla beğenilerinize sunar. Farklı seçenekleri Taç yastık online üzerinden inceleyip Trendyol aracılığıyla uygun fiyatlar üzerinden satın alabilirsiniz.

Uygun Fiyatları ile Taç Yastık Modelleri

Uygun Fiyatları ile Taç Yastık Modelleri

Taç yastık kullananlar beğenilerini dile getirir. Yastıklar evde, iş yerinde, ortak alanlarda, hatta ulaşım araçlarında bile farklı türleriyle insanların fazla karşılaşılan eşyalardan biridir. Taç ikili yastık modelleri konforlu olmanın yanı sıra şık tasarımları onları her an vazgeçilmez yapar. Baş, boyun, bel, diz desteği sağlayan farklı modeller gün boyu konforundan ödün vermeyen kişilerin yanında olur. Özellikle günün büyük bir bölümünü kaplayan, uyku sırasında da konforlu bir süreç yaşamak için Taç yastık tavsiye edilir. Bunlar deliksiz bir uykunun ardından enerjik, mutlu, katılımcı, sağlıklı bir güne uyanmanızı sağlar. Bu nedenle çeşitli özel dolgu malzemeleri, süngerler, kumaşlar, losyonlar yada boyutlar ile üretilir. Kişiler çeşitli rahatsızlıklarına, ihtiyaçlarına ya da aradığı konfor düzeyine göre pek çok seçeneği karşılaştırarak seçim yapabilir. Yastık seçimi özellikle uyku sırasında problem yaratan, kişileri rahatsız eden hastalıklardan dolayı da önem kazanır. Uyku, yaşam kalitesini artırmak için üretilen normal, ortopedik ürünlerin yanında reflü gibi sağlık problemlerinin kötü etkilerini azaltan ya da tüm yatış pozisyonlarında bacakları destekleyen modeller de bulunur. Özel dolgulu kaliteli yastıklar da sağlıklı kişilerin var olan durumunu koruyarak iyi uyuyabilmesi için faydalı olur. Taç yastık fiyatları, üretim aşamasında kullanılan teknolojiler ile materyallere bağlı olarak belirlenir. Kullanılan ürünlerin kalitesi, konfor düzeyi ile doğru orantılı olarak fiyatlar da artar ya da azalır. Kişiler ihtiyaçları ile bütçelerine uygun ürünlere binlerce çeşit arasından karar verme imkanı bulur. Taç yastık yorum kısmında deneyimli müşteriler tarafından yazılan yorumlar bulunur. Bu yorumlara göz atarak ürün hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm modeller birbirinden farklı özelliklere sahip olarak iyi bir uyku deneyimi yaşatmak için üretilir. Kişiler dilerse bunları tek tek ya da Taç 2’li yastık gibi takım halinde satın alabilir. Trendyol bütçenize uygun alışveriş yapabilmeniz için binlerce satıcı ile kaliteli ürünü bir araya getirir.