İlgili Kategoriler
Dolgu Materyali
Boyut/Ebat
Fiyat
Dış Materyal
Renk
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Yataş Yastık

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Yataş Yastık

Yataş Yastık Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

İyi bir gece uykusu için ihtiyaç duyduğunuz tüm yastık modelleri Yataş tarafından üretilir. Yataş yastık, sağlıklı bir uyku rutini ve doğru uyku pozisyonu için size destek sunar. İhtiyacınızı en iyi şekilde karşılayan marka, birden çok ürün çeşidi arasından seçim yapma şansı da tanır. Dünyanın önde gelen üreticilerinden biri olan Yataş, uyku için ihtiyaç duyulan tüm ortamı yaratır. Yataş yastık modelleri, uyku pozisyonuna bakılmaksızın herkese maksimum konfor ve destek sunmak için tasarlanmıştır. Markanın en önemli yastık çeşitlerinden biri de hamileler için özel olarak geliştirilen ürünlerdir. Yataş hamile yastığı, bu zorlu süreçte hamilelerin rahat uyumaları için ideal bir üründür. Hamile yastıkları sırt, karın ve bacak bölgesini destekler. Bu yüzden omurga basıncını azaltmaya, kas gerginliğini hafifletmeye, boyun ve başı doğru bir biçimde hizalamaya yardımcı olur. Yumuşak bir formda olan bu yastık çeşitleri, hamileler için ideal bir ürün grubudur. Yataş yastıkların en önemli özelliklerinden biri de rahat ettirmeleridir. Gecenin ortasında uyanıyorsanız ve uykunuzu alamıyorsanız, Yataş markalı yastıklardan edinmenizin zamanı gelmiş demektir. Yataş yastık kullananlar, sabahları dinlenmiş ve enerjik bir şekilde uyanırlar. Yataş sert yastık sevenler için de seçenekler sunar. Bunlar, uyurken ve otururken sizi iyi bir şekilde destekler. Çok yönlü olmalarından dolayı sert yastıklar, seyahat sırasında da rahatlıkla kullanılabilir. Kendiniz için iyi bir yastık seçmek, özellikle uyku ihtiyaçlarınızın farkında olmadığınızda zorlaşabilir. Bunun için öncelikle uyku duruşunuzu gözlemleyin ve ardından buna göre bir Yataş markalı yastık edinin. Herkesin ihtiyaçları için uygun ürünleri bünyesinde barındıran marka, kuş tüyü yastıklarıyla da öne çıkar. En yumuşak yastığı istiyorsanız, seçeneklerinizden biri de kuş tüyü yastıklardır. Kuşun kabarık astarından elde edilen bu yastıklar, yumuşak, kabarık ve esnektir. Yataş kaz tüyü yastık grubu ise yumuşak yastık isteyenler için bir başka alternatiftir. Markanın bütün yastıklarında olduğu gibi kaz tüyü ve kuş tüyü yastık modellerinin hepsi, dört mevsim boyunca kullanıma uygundur. Kolayca yıkanabilen ve terletmeyen bu ürünler, verimli bir kullanım vadeder. Bu modeller dışında Yataş’ın ortopedik, yün, silikon, elyaf yastıkları da bulunur. Ek olarak bebek yastıkları da tasarlayan marka, tüm çocuklar için kaliteli uykuyu mümkün kılar.

Her Yaş İçin Uygun Yataş Yastık Modelleri

Yataş’ın en çok tercih edilen ürün gruplarından biri de kama yastıklardır. Vücudunuzun farklı bölgelerini desteklemek için kullanabileceğiniz bu ürünler, üçgen bir şekle sahiptir. Köpük, polyester elyaf gibi dolgu seçenekleri vardır. Yatakta oturmak için sırtınızı desteklemek amacıyla da kama yastıkları kullanabilirsiniz. Bu ürün grubu, bebekler için de kullanılır. Reflü problemi olan bebeklere, Yataş reflü yastığı veya kama yastıklar uygundur. Reflü yastıkları, yukarı doğru eğim alır. Yüksek olan alana bebeğin başı gelir. Terletmeyen bir dokusu bulunan bu ürünler, kolayca yıkanabilen bir yapıya sahiptir. Yataş bebek yastık çeşitlerinin bir diğer özelliği de yumuşak bir dokusunun bulunmasıdır. Bu bebek yastıkları boğulmayı önleyici yastıkların yerine de kullanılabilir. Nefes almayı kolaylaştırıcı büyük delikleri bulunan bebek yastıkları oldukça güvenlidir. Yeni doğan bebeğiniz için yastık satın aldıysanız, bu ürünü beşiğin içine yerleştirebilirsiniz. Dilerseniz bebeğinizi bu yastıkla birlikte taşıyabilirsiniz. Bebeğinizin yaşı büyükse, farklı bebek yastıklarını satın alabilirsiniz. Yataş’ın her ay grubu için özenle ürettiği bebek yastıklarının birçoğu, delikli bir görünüme sahiptir. Bu da bebeğinizin uyku esnasında rahatlıkla nefes almasını sağlar. Hem bebekler hem de yetişkinler için Yataş anti alerjik yastık türleri vardır. Bebeklerin cildi hassas olduğu için anti-alerjik ürün grubundan bir yastık satın alabilirsiniz. Yaz döneminde kullanmak üzere terlemeyi önleyen bir yastığa ihtiyacınız varsa, Yataş’ın bu ürün grubu tam size göre! Yataş terletmeyen yastık, sadece yaz dönemi için değil tüm mevsimlerde kullanmak için ideal bir üründür. Yüzde yüz pamuklu dış yüzeyi terlemenizin önüne geçer ve size ekstra konfor sağlar. Yataş dekoratif yastık, oturma odanız, salonunuz veya yatak odanız için birbirinden farklı desen ve renk çeşidi sunan ürün grubudur. Bu ürünler sayesinde iç mekanınızda fark yaratabilir, modern bir dekorasyon stili oluşturabilirsiniz. Yataş Puffy yastık ve elyaf yastıklarıyla da isminden söz ettiren marka, her türlü ihtiyaca yanıt verir. Puffy grubu ürünler, alçak ve yumuşak bir yastıkta uyumak isteyenler için idealdir. Elyaf kategorisindeki ürünler ise biraz daha sert desteğe ihtiyaç duyanlar için tasarlanmıştır. Bununla birlikte elyaf yastıkların düz ve boncuk elyaftan üretilen çeşitleri vardır. Her iki model arasında kararsız kaldıysanız, yıkama tercihlerinize göre satın alma işlemi yapabilirsiniz. Boncuk elyaftan elde edilen ürünü yastık kılıfı ile beraber rahatça yıkayabilirsiniz. Standart elyaftan yapılmış yastığın hem içini hem de dışını ayrı ayrı yıkamanız mümkündür.

Yataş Yastık ile Kaliteli Uyku ve Konfor

Boyun bölgenizde bir rahatsızlık bulunuyorsa veya uzun süre bilgisayar başında kalıyorsanız, boyun yastıklarına ihtiyacınız vardır. Boyun ağrılarından kurtulmak ve kaliteli uyumak isteyenlere, özel üretim Yataş yastık tavsiye edilir. Boyun yastıkları, omurganızı ve boynunuzu desteklemek için tasarlanmış bir bölmeye sahiptir. Bu ürünler sayesinde başınız ve boynunuz, rahat uyku için doğru şekilde konumlanır. Horlama şikayetiniz varsa, Yataş ürünleri arasından kendiniz için uygun olan bir yastığı kolayca bulabilirsiniz. Yataş horlama yastığı, uyku yoksunluğu ve kronik uykusuzluk çekenler için kullanışlı bir üründür. Horlamayı engelleyen bu yastıklar, başınızı ve omuzlarınızı doğru şekilde hizalar ve horlamanızın önüne geçer. Bu kategoride yer alan tüm yastıklar hipoalerjenik malzemelerden yapılmıştır. Elde ve makinede yıkanma özelliği olan horlama yastıkları, kolayca kurutulabilir. Horlama yastıkları, yana yatarak uyumanızı sağlar. Çünkü horlayan kişilerin çoğunluğu sırt üstü uyur ve bu şekildeki bir pozisyonda hava yolu kısmen tıkandığı için horlama gerçekleşir. Yataş’ın horlama önleyici yastık modelleri, yan pozisyonda uyumanızı kolaylaştırıcı bir forma sahiptir. Horlama probleminizi iyileştiren bu ürünler, düzenli kullanımla birlikte bir süre sonra horlamanızı tamamen ortadan kaldırabilir. Horlama yastıkları kaliteli malzemelerden üretilmiştir ve genellikle sert bir dokudadır. Yan pozisyonda yatmak istemiyorsanız, horlamayı azaltan diğer Yataş yastıklarından da kullanabilirsiniz. Üçgen şeklinde olan kama yastıklar, servikal destek yastıkları sizin için uygun olabileceği gibi Yataş hafızalı yastık da iyi bir tercihtir. Bunlara ek olarak Yataş medikal yastık türleri de horlama seviyenizi azaltarak, sessiz şekilde uyumanıza yardımcı olur. Konforlu, huzur verici ve doğal özellikleri ile Yataş Tesla yastık, tam bir uyku yastığıdır. Üstün tasarım teknolojisiyle üretilen bu yastıklar hem kaliteli hem de kesintisiz uyku için iyi bir seçenektir. Birçok önemli özelliği ile Tesla serisi, tüm dünyada oldukça popülerdir. Uyku hormonunu düzenleyen, uyku kalitesini yüzde 99’a yükselten Tesla yastıklar, vücudunuzun yorgunluğunu alan manyetik ipleri yapısında bulundurur. Boyun ve baş alanlarını doğal şekilde destekleyen bu ürün, kas stresini hafifleterek rahat uyku için ortam hazırlar. Yüzde yüz pamuklu kumaşa sahip olan dış yüzey ise terletme yapmaz. Mıknatıslı manyetik yüzeyi, uyku kalitesini artırdığı için güne enerjik ve mutlu bir şekilde başlamanıza yardım eder. Kolayca çıkarılan dış kılıfı, 30 derecede makinede yıkama için uygundur.

Yataş Yastık ile Rahat Uykular

Kaliteli bir gece uykusu için yastığınız, tıpkı yorgan ve yatak gibi önemlidir. Yün yastıklar, uykunuzun kalitesini artırmak için tüm süper özellikleri yapısında barındırır. TSE belgeli yün yastıklar, sentetik ve kimyasal madde içermez. Kolay temizlenen, her mevsimde kullanım için uygun olan bu yastık türleri, kesintisiz bir şekilde uyumanıza yardımcı olur. Yataş yün yastık grubu da markanın öne çıkan ürünleri arasındadır. Yumuşak ve destekleyici özelliği bulunan yün yastık, boyun ve sırt gerginliğini giderir, bu bölgedeki ağrıları ortadan kaldırır. Yüzde yüz organik yünden üretilen yastıklar, sağlık ve çevre dostu malzemelerden yapılır. Doğal olarak hipoalerjeniktir, toz ve küfe karşı yüksek oranda dayanıklıdır. Yataş’ın yün yastıkları, siz uyurken vücut sıcaklığınızı düzenler. Bu nedenden dolayı kış aylarında ısıtırken, yaz aylarında ise serin tutma kapasitesine sahiptir. Teri emen bir yapısı olduğundan dolayı, bebekler için sıklıkla tercih edilen ürünlerden biridir. Aynı şekilde, vücut ısısını korumaya yardım eden özel dokusu, her yaştan insan için her mevsimde Yataş yün yastıkların kullanılabilir olduğunu kanıtlar. Yapısında hiçbir sentetik madde barındırmayan yün grubu yastıklar, bakteri, toz ve küflere karşı koyabilir. Bununla birlikte, doğal malzemelerden elde edildiği için kaşıntı ve alerjiye neden olmaz. Aynı zamanda, her türlü elementi engelleme yeteneğine sahiptir. Yataş yün yastıkların bir başka önemli avantajı ise nem emme kabiliyetleridir. Nemi kolayca yöneten bu ürünler, kronik ağrı çeken veya aşırı terleme problemi olan kişiler için idealdir. Yün yastık çeşitleri, çocuklar ve yetişkinler için rahat ve kaliteli uyku vadeder. Yün yastıkların orta, hafif ve sert dolgu olmak üzere üç farklı modeli vardır. Tercihlerinize göre kendiniz veya aileniz için uygun olan Yataş yün yastıklardan dilediğinizi seçebilirsiniz.

Çok Yönlü Kullanımları ile Yataş Yastık Seçenekleri

Yataş yastık çeşitleri arasında ortopedik modeller de vardır. Uyandığınızda dayanılmaz boyun ağrıları ile karşılaşıyorsanız, sizin için en uygun ürünler Yataş ortopedik yastık modelleridir. Bunlar, rahatça uykuya dalmanıza, potansiyel ağrılardan kurtulmanıza ve deliksiz bir uyku çekmenize yardımcı olur. Doğru vücut hizalaması sağlayan ürünler, boyun ağrısına yakalanmanızın önüne geçer ve boyun ağrısı olanlar için de iyileştirici güce sahiptir. Yataş ortopedik yastıkların en önemli özelliklerinden biri de çift profilli olmalarıdır. Bu durum, her gece farklı pozisyonlar arasında geçiş yaparak uyumayı sevenler için iyi bir özelliktir. Çift profilli yastık, yüksek profilli boyun desteğine sahip olduğundan dolayı hem sırt üstü hem de yan pozisyonda uyumak için uygundur. Yataş’ın bazı ortopedik yastık çeşitleri, iç katmanları çıkarmanıza izin verir. Böylece yastığınızın kalınlığını kendinize göre ayarlayabilir ve yastığı rahat edeceğiniz şekle getirebilirsiniz. Bambu yüzeye sahip ortopedik yastıklar, üç farklı boyutta satışa sunulur. Çevre dostu olmasıyla da öne çıkan ürünler, boyun desteği sağlayan kaliteli malzemelerden üretilir. Yastığın dış yüzeyi bambudan yapılmıştır. Bu da doğal olarak nefes alabilir olduğunu ve alerjen içermediğini gösterir. Kolay şekilde çıkarılan dış yüzey, elde veya makinede yıkanabilir. Her yastık türünde olduğu gibi ortopedik yastıklar arasında da kendinize uygun olan boyutu seçebilirsiniz. Seyahate çıkacaksanız, yol boyunca boynunuzu korumanız gerekir. Yataş’ın bir başka ortopedik yastıkları boyun için özel olarak tasarlanmıştır. U şeklinde üretilen bu ürünler, optimal boyun ve baş desteği için idealdir. Boyun askısının ayarlanabiliyor oluşu ise ekstra avantaj sunar. Yataş Therapy yastık, çoklu uyku pozisyonlarını destekleyen ortopedik grubundaki bir başka üründür. Bu yastıklar, en sevdiğiniz uyku konumunda iken boynunuzun ideal konumda olmasını destekler. Çıkarılabilir bir alt tabakası olan yastık, istek ve ihtiyacınıza göre yükseltme-alçaltma özelliğine sahiptir. Alt katman kolayca çıktığı için istediğiniz zaman yıkayabilirsiniz. Özelleştirilebilir bir yapısı olduğundan dolayı Therapy yastıklar, çocuğunuz için de uygundur. Çocuğunuz büyüdükçe, ek katmanlar sayesinde yastığın boyutunu kolayca büyütebilirsiniz. Birden çok uyku pozisyonunu tercih ediyorsanız, Therapy yastık çeşitlerinden kendiniz için uygun olan bir yastığı satın alabilirsiniz.

Sağlığınızı Koruyan Yataş Yastık Modelleri

Yatsan Tempur yastık modellerinden Yataş Viscolex yastık çeşitlerine kadar tüm ürünler, sağlıklı şekilde uyumanızı sağlar. Gece boyunca sağlıklı bir uyku çekmeniz, gün boyu enerjik, ağrısız ve rahat olmanızı destekler. Bunlara ek olarak Yataş yastıklar, duruş bozukluklarına da iyi gelir. Geceleri doğru pozisyonda uyumanızı sağlayan ürünler, gündüz ise doğru duruş pozisyonunda kalmanıza yardımcı olur. Diz, kalça, omurga, göğüs, omuz, baş ve boyun hizasının doğru şekilde kalmasını mümkün kılan Yataş markalı yastıklar, yalnızca uyku sırasında değil tüm gün boyunca etkisi hissettirir. Boynunuz ve omuzlarınız uyku sırasında yeterli destek almazsa bükülme, kırılma veya çatlama meydana gelebilir. Tüm bunlar omurganızı ve vücudunuzu hizadan çıkarır. Böyle durumlarla karşılaşmanızı önleyen Yataş yastıklar, uzun yıllar boyunca kullanım imkanı sunarken, sağlığınızı da en iyi şekilde korur. Başınızı ve vücudunuzu rahat ettiren, omuzlarınızı ve boynunuzu destekleyen ürünler, beklentilerinizi ve ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılar. Yüksek kaliteli ürünleriyle isminden söz ettiren Yataş, diğer markalara oranla uzun ömürlü ve çok yönlü yastıklar tasarlar. Kullanıcıların bütün gereksinimlerini en ince ayrıntısına kadar düşünen ve bunlara uygun ürünler sunan marka, ürünlerini gerekli testlerden geçirdikten sonra satışa çıkarır. Asla koku yapmayan, bakteri oluşumunu engelleyen ve tam anlamıyla sağlık vadeden bu yastıklar, kaliteli ve doğal malzemelerden üretilir. Hafif ve yumuşak bir yastık arıyorsanız, Yataş’ın silikon ürünleri idealdir. Elastik, rahat ve yumuşak bir yastık isteyenlerin ilk tercihlerinden olan Yataş silikon yastık, kullanıcılara uzun ömürlülük ve kaliteli uyku vadeder. Özellikle sırt üstü yatanların tercih ettiği en iyi yastıklardan olan silikon modeller, gece boyunca rahat ettirir. Ekstra hafiflik isteyenler için kuş tüyü Yataş yastıklar oldukça kullanışlıdır. Dört mevsim boyunca kullanacağınız bir yastık modeline ihtiyacınız varsa yün yastıklar bunun için uygundur. Nemi başınızdan ve boynunuzdan uzaklaştıran, terlemeyi önleyen yün grubu, aynı zamanda hipoalerjenik olduğu için büyük bir avantaj sağlar. Markanın yün yastıkları farklı sertlik derecelerine göre gruplanmıştır. Bu yüzden istediğiniz dolgu miktarında bir yün yastığı kolayca bulabilirsiniz. Yün yastıklara alternatif olarak geliştirilen Yataş’ın pamuk yastıkları ise en çok tercih edilen ürün çeşidinden biridir. Aynı şekilde yün ürünler gibi hipoalerjenik olan pamuk yastıklar, toz ve küflere karşı dirençlidir. Herhangi bir alerjiniz bulunuyorsa, pamuk kategorisinden bir ürün satın alabilir, kaliteli uykuya kavuşabilirsiniz. Yataş, başınız ve boynunuza ek destek sağlamak için özel şekillerde yastık üretir. Bunlardan biri de ortopedik yastıklardır. Ortopedik ürün kategorisi, boyun ve vücut ağrısı yaşayanlar için iyi bir seçenektir. Marka, yastıkların dış yüzeyini nefes alabilen doğal kumaşlardan üretir. Dış yüzeyin bu denli kaliteli ve sağlam oluşu da yastıkların ömrünü uzatma konusunda önemli bir faktördür. Yataş yastık fiyatları, ürünlerin modeline göre farklılaşır. Yataş yastık modelleri ve fiyatları hakkında bilgi almak, kendiniz için en iyi ürünü bulmak için Trendyol sayfasını inceleyebilirsiniz. Yataş yastık indirimleri Trendyol’da sizi bekliyor!