İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Karat
Fiyat
Altın Ayar
Taş Cinsi
Renk
Materyal
Berraklık
Kesim
Cinsiyet
Garanti Süresi
Bordür Modeli
Fiyat Geçmişi
Yüzey Tipi
Model
Satıcı Tipi
"

Tek Taş Pırlanta Yüzük

" araması için 2819 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Tek Taş Pırlanta Yüzük Çeşitleri Trendyol’da!

Elmasın özenle kesilmesiyle meydana gelen pırlanta kadınların gözde mücevher tercihleri arasında yer alır. Büyüleyici parlaklığıyla elmasın en şık halidir. Zarafet, asillik ve şıklık mesajlarının altını çizen pırlanta tek taş yüzük kadınların kalbinde özel bir yer edinir. Çeşitli tek taş pırlanta yüzük modelleri ile yapılan evlilik teklifleri kadınların özel günlerinin hatırlatıcısı olmayı başarır. Tek taş pırlanta yüzük markaları bunu düşünerek özenle ve dikkatle modelleri tasarlar. Yalnızca özel günler için değil günlük hayatta da tercih edebileceğiniz tek taş pırlanta gümüş yüzük modelleri ile şıklığınızı gösterebilirsiniz. Markalar tek taş pırlanta yüzük 0.30 karat, 0.50 karat, 30 karat seçenekleriyle her müşteri için tercih imkanı sunar.

Benzersiz ve Elegan Modeller

Benzersiz ve Elegan Modeller

En özel hisleri göstermenin somut bir hali olan tek taş pırlanta yüzük, zarif ve şık tasarım seçenekleriyle müşterilerin beğenisini kazanır. Pırlanta yüzük tek taş modeli ile hayatınızı paylaşmak istediğiniz kişiye evlenme teklifi edebilirsiniz. Sadakatinizi ve sevginizi tek taş pırlanta yüzük baget modeliyle gösterebilirsiniz. Dikkat çeken parıltısı ve farklı görüntüsü ile kadınları mest eder. Markaların özel tasarımcılarının elinden çıkan tek taş pırlanta yüzük çeşitleri ışıl ışıl görüntüsü ile dikkatleri üzerinize toplamanıza yardımcı olur. Sıklıkla tercih edilen renginin yanında siyah tek taş pırlanta yüzük tercih edip ayrıcalıklı tarzınızı gösterebilirsiniz. Sade ve özel görüntüsü ile dilediğiniz her kıyafetle rahatlıkla kombinleyebilirsiniz. Pek çok markada beğenilerinize uygun olan modelde ve kesim şeklinde ürüne sahip olabilirsiniz. Uygun parmak ölçünüze göre ürünler arasında tercih yapabilirsiniz. Aradığınız ve ihtiyaç duyduğunuz tüm tek taş yüzük modellerini Trenyol’da bulabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Tek Taş Pırlanta Yüzük

Her Bütçeye Uygun Tek Taş Pırlanta Yüzük

Tek taş pırlanta yüzük fiyatları model, karat ve marka hususlarından ötürü değişiklik gösterebilir. Satın alacağınız ürünün karat değeri ödeyeceğiniz fiyatı da değiştirebilir. Markalar tarafından özenle üretilen 0.11 karat, 0.20 karat, 1 karat, 2 karat, 3 karat tek taş pırlanta yüzük seçenekleriyle her bütçeden müşteri için bir ürün sunar. Bunun yanında oval pırlanta tek taş yüzük satın almayı düşünüyorsanız markalar arasında da fiyat farkı olabilir. Model farklılığı da fiyat değişikliğinin nedenlerinden birisidir. Baget model ile kare kesim arasında fiyat farkı olabilir. Tüm bu nedenlerden ötürü pırlanta tek taş yüzük fiyatları değişiklik gösterebilir. Tek taş pırlanta yüzük kampanya ve indirimleri ile bütçenizi zorlamadan ürün satın alabilirsiniz. Bu ürünler oldukça kaliteli ve dayanıklı olduğu için uzun yıllar güvenle kullanım sağlayabilirsiniz. Beğendiğiniz tüm yüzük modellerini Trenyol’da bulabilir, beğenilerinize uygun olan modeli temin edebilirsiniz.

Şık Tasarımıyla Tek Taş Pırlanta Yüzük

Şık Tasarımıyla Tek Taş Pırlanta Yüzük

Özel günlerin vazgeçilmez bir parçası olan tek taş yüzük pırlanta modelleri, zarif, şık ve özel tasarımlarıyla müşterilerin kalbini fetheder. Farklı beğenilere hitap eden onlarca özel model kadınların tarzlarını yansıtabilir. Pırlanta tek taş yüzük markaları tarafında özel olarak üretilen özgün modeller ile sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Markaların özenli işçiliği ve kalitesi yüksek pırlantaları ile üretilen ürünler müşterilerine ayrıcalıklı bir kullanım sunar. Tek taş pırlanta yüzük özellikleri ve tasarımlarıyla kendinizi hem özel hem de şık hissedebilirsiniz. Bu eşsiz ürünler bütçeleri zorlamayan fiyatları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Kullanmak istediğiniz tüm tek taş efektli pırlanta yüzük modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz. Ürünler hakkında yapılan müşteri yorumlarına göz atarak ürün ve müşteri memnuniyeti hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Bu yorumlar ışığında beğendiğiniz modeller arasından birini kolayca seçebilirsiniz.