placeholder
"

Toshiba

" araması için 1542 sonuç listeleniyor

Toshiba

Toshiba ile Kaliteyi Yakalayın

Toshiba, teknoloji alanında başarısını kanıtlayarak müşteri memnuniyetini kazanmış olup, kaliteli ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Geliştirdiği teknolojik ürünleri ile kullanıcılara kaliteli ve sağlam bir hizmet sunan Toshiba, geniş ürün skalası ile de en çok tercih edilen teknoloji markaları arasında yer alır. Özellikle masa üstü ve diz üstü bilgisayar çeşitleri ile dikkat çekmekte olup, kullanıcıların beklentilerini karşılayacak pek çok farklı tasarım geliştirmektedir. Bunun yanı sıra donanımlı klima modelleri ile de kişilere daha konforlu bir teknoloji sunmaktadır. Toshiba klima modelleri, farklı özellikler ile donatılmakta olup, kişilere daha rahat ve pratik bir kullanım sağlayarak, pek çok kişinin tercihleri arasında yer almaktadır. Klima tasarımlarının birden fazla özelliği bulunur. Klima kullanımı hem yaz hem de kış mevsimlerinde pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Kapalı alanların yeterli ısıya ulaşmasına olanak veren bu teknolojik cihazlar ile daha konforlu bir yaşam alanı elde edilebilmektedir. Bu kapsamda özel olarak tasarlanmış olan Toshiba Multi klima en çok tercih edilen klimalar arasında yer almaktadır. Klima seçimi yaparken kullanım sağlanacak alan ya da alanlar göz önünde bulundurularak seçimler yapılmalıdır. Multi klimalar, duvar tipi klimalar olarak bilinmekle beraber, iç ve dış üniteler ile takım olarak üretilmektedir. Dış ünitesi, birden faza klima kullanımı için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kapsamda ikili, üçlü veya dörtlü olarak tasarlanmış olan setler arasından seçim yapılabilmektedir. İç ünite; 4.750 ile 18.0000 BTU arasında soğutma gücünde olup, kaliteli hava filtresi sayesinde daha sağlıklı bir hava sirkülasyonu sağlar. Isıtma gücü ise 2.750 ile 12.000 BTU olarak tasarlanmıştır. Farklı güçlerde tasarlanmış multi klimaların dış ünite çeşitleri ise soğutma gücü 5.800 ile 21.100 BTU olarak tasarlanmaktadır. Dış ünitelerin ısıtma gücü 4.430 ile 25.500 BTU arasında farklılık gösterebilmektedir. Oda sayısına göre seçimler yapılabilmekte olup, dış üniteler tüm iç üniteleri karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Kişiler taleplerini karşılayacak tasarımları tercihlerine göre yapabilirler.

Toshiba ile Teknolojiden Geri Kalmayın

Teknolojinin önde gelen markaları arasında yer alan Toshiba, bünyesinde pek çok ürünü barındırmaktadır. Bu kapsamda Toshiba laptop modellerini de bulabilmek mümkündür. Birden fazla çeşidi bulunan laptoplar, kullanım alanına göre seçilmelidir. Kişilerin beklentilerini karşılayabilecek donanıma sahip olan laptopların birbirinden farklı özelikleri bulunmaktadır. İşlemcisi i3, i5 ve i7 olarak farklılık gösteren laptop modelleri, kişilerin kullanım alanına göre şekillenmektedir. Bu kapsamda günlük daha basit bilgisayar işlemlerini yapmak, sosyal medya hesaplarını yönetmek, mail trafiğini kontrol emek gibi daha az karmaşık kullanımlar için i3 ve i5 işlemciler tercih edilebilmektedir. Bunun yanı sıra mesleki alanda bir bilgisayar kullanımı gerekiyorsa yine i5 veya i7 işlemci ile donatılmış laptoplar tercih edilebilir. Mesleki alanlarda kullanılan programları kaldırmak ve daha canlı bir sunum sergilemek amacı ile bu seçime dikkat etmek gerekir. Laptoplar sadece ev veya ofis işleri için kullanılmamakla beraber, çeşitli oyunlar için de özel olarak geliştirilmiştir. Kesintisiz oyun deneyimi yaşamak için diz üstü bilgisayarların oyun özelliği geliştirilmiş olan modelleri tercih edilebilmektedir. Bu diz üstü bilgisayarlar genel olarak i7 işlemciye sahip bilgisayarlardır. Konforlu kullanıma olanak veren ve hızlı bir şekilde oyun yükleme, oyun içi aktif olma hızlı hareket edebilme ve uzun süre oyun oynama gibi beklentileri karşılamak amacı ile geliştirilmiştir. Bu sebeple de pek çok kişinin tercihleri bu yönde olmaktadır. Diz üstü bilgisayarlar taşınabilir özellikte olduğu için genellikle kişisel bir kullanım sağlar. Bu kapsamda ise istenilen yerde kullanılabileceği için tercih sebebi olmaktadır. Diz üstü bilgisayarlar, talep edilen hizmeti karşılamak amacı ile seçilmelidir. Seçim esnasında kullanım alanlarının belirlenmiş olması gerekir. Bu kapsamda hafıza seçenekleri de ön plana çıkar. Hafızası yüksek olan bilgisayar seçimleri, kişilerin daha çok uygulama kullanmalarına olanak vermektir. Bilgisayarlar işlem yapılmasının yanı sıra bir depolayıcı olarak da kullanılmaktadır. Çeşitli verileri, fotoğrafları, ses dosyalarını depolamak için tercih edilir. Her türlü beklentiyi karşılayabilecek donanıma sahip laptop modellerini, Toshiba bünyesinde bulabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra laptop için gerekli olan diğer dış donanımlar da markanın bünyesinde bulunmaktadır. Kişilere sunulmakta olan farklı teknolojik ürünler, istenilen formda ve renkte seçilebilmektedir. En çok tercih edilen laptop modelleri arasında Toshiba satellite bulunmaktadır. Çok fonksiyonlu olması ve ergonomik tasarımı sebebi ile pek çok kişinin tercih ettiği laptop modelleri arasında yer alır.

Toshiba ile Konforlu Kullanım

Diz üstü ya da masaüstü fark etmeksizin bilgisayarın en önemli iç donanım parçalarından biri sürücüler olarak bilinmektedir. Sürücüler, bilgisayara bağlanan parçaların bilgisayar ile iletişim kurmasını sağlayan yazılımlardır. Bu yazılımlar olmadan bilgisayar ve ona bağlı dış donanımlar doğru bir şekilde çalışma göstermeyerek, çeşitli sorunlar oluşturabilmektedir. Bu sebeple bilgisayar kullanımlarında driverların önemi büyüktür. Toshiba driver modelleri ile bilgisayarların geliştirilebilmesi ve daha donanımlı hale gelebilmesi mümkündür. Bilgisayar alanında da önde gelen markalar arasında yer alan Toshiba, bu alanda da özgün ve kaliteli bilgisayar tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Toshiba bilgisayar modelleri, özgün tasarımları ve işlevsel özellikleri ile kullanıcılarına kolay ve hızlı bir bilgisayar deneyimi sağlamaktadır. Laptoplar daha kişisel kullanımlar için tercih edilmekle beraber, masaüstü bilgisayarların kullanımı da pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Bunun sebebi ise masaüstü bilgisayarların daha kapsamlı bir yapıya sahip olmasıdır. Birden fazla dış donanımı bulunan masaüstü bilgisayarlar, herhangi bir arıza durumunda laptoplara göre daha kısa sürede değiştirilebilecek dış donanımlara sahiptir. Bunun yanı sıra kullanım alanlarına göre de farklı seçimler yapılabilmesi için geliştirilmiş özelliklerde tasarlanmıştır. Bu kapsamda günlük ofis işlerini yürütmek amacı ile bilgisayar seçimleri yapılabilmekledir. Masaüstü bilgisayar seçimleri ekran farklılığına göre de yapılabilmektedir. Özellikle çizim yapılması gereken ya da görsel anlamda daha kapsamlı bir ekran görünümü için, farklı ekran boyutları tercih edilmektedir. Toshiba bu beklentiyi karşılamak amacı ile ürünlerini geliştirmiş olup, geniş ekrana sahip masaüstü bilgisayar modellerini kullanıcılara sunmaktadır. Bunun yanı sıra oyun deneyimi için de özel olarak geliştirilmiş bilgisayar modelleri bulunur. Laptoplar gibi farklı işlemcilere sahip olan masaüstü bilgisayar tasarımları, kişilerin daha kaliteli bir oyun deneyimi yaşamaları adına özel olarak geliştirilmiştir. Oyun bilgisayarlarının renk kalitesi ve canlılığı daha yüksek olup, kasalarında bulunan fan sistemi de daha gelişmiş bir yapıya sahiptir. Oyun bilgisayarlarının fan özelliklerinin yüksek olması en önemli detaylardan biridir. Sürekli aktif olarak oyun oynamaya olanak veren ekstra soğutucu fan desteği ile kişiler ara vermeden oyunlarına devam edebilmektedir. Bu sebeple de masa üstü bilgisayar seçimlerini yaparken kullanım alanlarına göre seçimler yapmak oldukça önemlidir. Beklentiyi karşılayacak bir seçim yapılması, ürün kullanımından oluşacak memnuniyeti de maksimuma çıkaracaktır. Toshiba bilgisayar fiyatları, seçilecek olan bilgisayar modeline ve özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir.

Toshiba ile İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Toshiba’nın sadece bilgisayar olarak değil depo aygıtı olarak da birden fazla ürünü bulunmaktadır. Veri depolamaya olanak veren bu yardımcı ürünler ile kişiler, taleplerini karşılayacak kapasiteye sahip olan seçenekler arasında seçimlerini yapabilirler. Bu kapsamda Toshiba flash bellek modellerini inceleyebilmek mümkündür. Taşınabilir bir depolama imkanı sunan flash bellekler ile kolay ve pratik bir kullanım sağlayabilme imkânı bulunmaktadır. Farklı depolama kapasitesi bulunan bellekler arasından isteğe göre şekillenebilecek seçimler yapılabilmektedir. USB 2.0 ya da USB 3.0 gibi farklı modelleri mevcuttur. Bunun yanı sıra 16 GB, 32 GB, 64 GB gibi kapasitelere sahip olarak tasarlanmış flash bellek seçenekleri arasından seçimler yapılabilmektedir. Flash bellekler USB girişli olduklarından dolayı, müzik dinlemek için de oldukça pratik bir seçim olarak kullanıma sunulmaktadır. Araç içinde veya Bluetooth hoparlörler gibi USB girişi olan her türlü elektronik cihazda kullanım sağlanabilir. Bunun yanı sıra flash belleklerin iki girişe sahip olan tasarımları da bulunmaktadır. Bu tasarımların bir ucu USB formatlı diğer ucu ise telefon girişlerine uygun olarak tasarlanmaktadır. Flash bellekleri hem USB girişli olan cihazlarda kullanım sağlanabileceği gibi, akıllı cep telefonları ya da tabletlerde de kullanabilmek mümkündür. Bunun yanı sıra daha çok depolama alanına ihtiyaç duyulması halinde ise; Toshiba hard disk seçenekleri tercih edilebilmektedir. Flash belleklere göre daha büyük bir yapıya sahip olan bu depolama aygıtları ile pek çok veri, resim, video veya ses depolama işlemi yapabilmek mümkündür. Bu kapsamda 1TB, 2 TB ya da 4 TB kapasiteye sahip olan diskler arasından seçimler yapılabilmektedir. Bu ürünler ara kablo sayesinde bilgisayarlara ya da diğer cihazlara bağlanabilmektedir. Her türlü cihaza bağlanabilecek yapıya sahip olarak üretilmiş olan bu depo aygıtları, kişilere güvenli ve konforlu bir depolama deneyimi sunmaktadır. Toshiba Türkiye ürünleri arasında driver hard disk seçeneklerini de bulabilmek mümkündür. Bilgisayarın çalışabilmesi için gerekli olan sistematik bilgileri bünyesinde bulunduran yazılımlar olarak bilinen driverların da farkı depolama kapasiteleri mevcuttur. Bu kapsamda bilgisayarların depolama kapasitesini artıracak seçimler yapılabilmektedir. Depolama aygıtları arasında bulunan Toshiba SSD seçenekleri, hem taşınabilir depolama cihazı hem de driver kapasitesini yükseltmek için tercih edilebilmektedir.

Toshiba ile Güzel Vakit Geçirin

Toshiba tablet modelleri de teknolojik cihazlar arasında bulunmaktadır. Farklı donanımları ve özellikleri sayesinde pek çok kişinin tercih ettiği akıllı cihazlar arasında yer alır. Tablet kullanımı çocukların kişisel gelişimlerinde önemli olduğu kadar, faydalı bilgiler öğrenebilmesi için de gerekli görülmektedir. Tabletler farklı ekran boyutlarında tasarlanmakta olup, çeşitli özelliklerde donatılarak kişilere sunulmaktadır. Farklı uygulamalar yüklenip kullanım sağlanmasına olanak verir. Dokunmatik ekranı sayesinde kolay ve pratik bir kullanım sağlar. Akıllı teknoloji grubunda olan tabletlerin farklı renk seçenekleri de mevcuttur. Kişiler istedikleri renk seçeneklerinde bir tablet seçimi yapabilirler. Toshiba notebook modelleri de pek çok kişinin tercih ettiği teknolojik ürünler arasında yer alır. Laptoplar arasındaki en büyük fark, pek çok notebookta DVD sürücüsünün bulunmaması olarak bilinmektedir. Bunun dışında daha çok günlük kullanımlar için tercih edilir. Farklı tasarımları ve geliştirilmiş özellikleri ile kişilere sunulan notebook modelleri, genellikle video izleme, yazı yazma gibi daha az karmaşık olan kullanımlar için tercih edilmektedir. Kişiler beklentilerini karşılayacak özelliklere sahip modeller arasından seçim yapabilirler. Notebooklar, laptoplara göre daha küçük yapıda tasarlanmaktadır. Bu tasarımları sayesinde daha kolay ve pratik bir şekilde taşınabilir. Bilgisayarların pek çok yedek parçası bulunur. Herhangi bir sebepten dolayı deforme olan ya da kullanılmayacak bir duruma gelen bilgisayar modellerine uygun olarak yedek parça seçimi yapılabilir. Bu kapsamda en çok laptop bataryalarının değişimi yapılmaktadır. Toshiba laptop batarya yedekleri, kolaylıkla temin edilebilir. Yedek parça seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli husus, cihazın modeline göre bir seçim yapmaktır. Tüm yedek parçalarda olduğu gibi laptop bataryalarında da farklılıklar bulunmaktadır. Bu sebeple de yenilenecek bataryanın ya da yedek parçanın kullanılacağı ürünün seri numarasını bilerek seçimler yapmak gerekir. Toshiba ekran kartı ise iç donanım ürünleri arasında yer alır. Yedek parça kategorisinde bulunan ekran kartları, aşırı yüklenme sonucu kullanılamaz hale gelebilmektedir. Bilgisayarların ekran görüntüsü vermesine olanak veren bu iç donanım ürünleri olmadan bilgisayar kullanımı sağlanamaz. Bu sebepten dolayı da ekran kartı sorununun bulunması durumunda orijinal bir parça değişimi yapılması gerekmektedir.

Toshiba Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Toshiba bünyesinde yer alan bir diğer teknolojik ürün ise televizyonlardır. Farklı ekran boyutlarında tasarlanmış olan HD görünüme sahip LCD televizyonlar, pek çok kişinin beğenisini kazanmakta olup, tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Toshiba Smart TV 40, 43 ya da 49 inç geniş ekran özelliği ile kişilere daha konforlu bir televizyon deneyimi sunmaktadır. Ekran boyutları farklılık göstermekle beraber HD görüntü kalitesi ilen maksimum konfor sağlar. Smart TV modellerinin üç adet HDMI girişi bulunmaktadır. Bu girişler sayesinde internet erişimi ve diğer cihazlar kolaylıkla televizyona bağlanabilmektedir. USB girişine de sahip olan televizyonlar, flash bellek gibi taşınabilir depolama aygıtlarının kullanımına da olanak vermektedir. Dahili uydu alıcı özelliği ile kişiler daha detaylı bir kullanım sağlamaktadır. Ekran kalitesi yüksek olduğu için görüntünün daha net ve doğru boyutlarda aktarılmasını sağlar. Yüksek ses kalitesi, kişilerin ekstra bir hoparlör kullanmasına gerek kalmadan müzik dinleme imkanı sunmaktadır. Toshiba LED TV olarak tasarlanmış ürünler arasından kişiler istedikleri seçimi yapabilirler. Ekran boyutunun ayarlanabilmesi için, televizyonun konumlandırılacağı alanın belirlenmesi gerekir. Büyük ekran olarak tercih edilecek olan televizyonların bu kapsamda kişilerin arasında 3 metre kadar bir mesafede olması gerekir. Ekrandaki görüntünün tam olarak görünebilmesi için bu mesafe önemlidir. Elektrik enerjisinden tasarruf edilmesine olanak veren LED televizyonlar, bu özellikleriyle de kişilere konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Televizyonlar kadar, televizyon kumandaları da ön plana çıkan ürünler arasında yer almaktadır. Toshiba TV kumanda modelleri, pek çok televizyon modelinde kullanılabilir olarak tasarlanır. Bu durum da kişilere daha kolay bir kumanda seçimi sunmaktadır. Kumandalar, tasarımının ergonomik olması sebebi ile oldukça konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca işlevsel pek çok tuşa sahip olması da kaliteli ve rahat bir kullanım sağlamaktadır. Toshiba kumanda seçenekleri, sadece televizyonlar için değil diğer uzaktan kumanda edilebilecek ürünler için de tasarlanmaktadır. Seçilecek olan ürüne uygun bir kumanda tercihi yapılabilir. Yedek parça temini konusunda da kullanıcılarına kaliteli bir hizmet sunan Toshiba bünyesinde yedek parça olarak kumanda seçeneklerini de bulabilmek mümkündür. Her türlü kumandayı kolaylıkla bulmakla birlikte, istenilen seçim de yapılabilmektedir. Kumandalar iki adet pil ile çalışmakta olup, belli bir mesafeye kadar uzaktan kullanılabilmektedir. Ürünleri ile öne çıkan Toshiba, kullanıcılarına kaliteli ve konforlu ürünler sunmaktadır. Bu kapsamda laptop, notebook, masaüstü bilgisayar, klima, yedek parça seçenekleri, depolama aygıtları, pil ve şarj cihazları, drone modelleri, TV aksesuarları, yazıcı malzemeleri, kartuş ve toner, etiket makinesi, ampul, tarayıcı, driver, fotoğraf ve kamera aksesuarları, elektrik ve aydınlatma ürünleri gibi geniş bir ürün sunumu yapmaktadır. Beklentileri karşılayacak bir ürün seçimi ile kişilerin maksimum memnuniyet ile ürünleri kullanabilme olanağı bulunmaktadır. Tüm Toshiba ürünlerinin modellerini, özelliklerini ve fiyatlarını sayfamız üzerinden inceleyebilmeniz mümkündür.