İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Soğutma Kapasitesi
Isıtma Kapasitesi
Fiyat
Tip
Enerji Sınıfı - Isıtma
Renk
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Enerji Sınıfı - Soğutma
Özel Filtreler
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
"

Toshiba Klima

" araması için 53 sonuç listeleniyor

Farklı Özellikleriyle Ortamın Havasını Değiştiren Toshiba Klimalar Trendyol'da!

Toshiba klima modelleriyle öne bir çıkan marka olmayı başarır. Ürünlerinde sürdürülebilirlik ve çevre odaklı bir strateji izleyen marka, her ihtiyaca yönelik çözümler sunar. 1800’lü yılların sonundan bu yana ürünler geliştiren marka, tüm dünyada tanınırlık sağlar. Güçlendirilmiş teknik özelliklere önem veren marka, küresel çözümleriyle dikkat çeker. Alıcılar için, bir ürünün kalite ve işlevselliğinin yanı sıra fiyatları da belirleyici bir unsurdur. Toshiba klima fiyatları ürün özellik ve adedine göre değişiklik gösterir. Birbirinden farklı seçenekleriyle her ihtiyaca yönelik çözümler sunan marka fiyat seçenekleriyle de dikkat çeker. Marka, tavan tipi iklimleme aracı modelleriyle de öne çıkar. Tavan Tipi 36 DI Split model 1108 CTP-TR-M de markanın dikkat çeken ürünleri arasında yer alır. Sadelik ve şıklık odaklanarak tasarlanan bu ürün odanın havasını hızla istenilen sıcaklığa getirmesiyle dikkat çeker. Yüksek çaplı bir fana sahip olan bu ürün DC motor sayesinde düşük ses yayar. Aynı zamanda konfor ve verimlilik düşünülerek tasarlanan flap kontrolü de mevcuttur. Kendisini temizleme özelliğine sahip olan bu ürün bulunduğu alanın havasının temiz kalmasını da sağlar. Yeterince alan genişliğine sahip olmayan mekanlar için çözüm sunan bir cihazdır. Aynı zamanda bu model soğutma ve ısıtma olmak üzere iki farklı seçeneğe sahiptir. Aynı zamanda açı istenilen düzeyde ayarlanabilmir. Böylece fanın doğrudan üflemesini istediğiniz yere üfler. Alıcılar herhangi bir ürünü satın almadan önce müşteri yorumlarını da takip eder. Bu neden ürün yorumları kritik bir önem teşkil eder. Toshiba klima yorumları ve geri bildirimlerinde müşteriler memnuniyetini belirtir. Enerji tasarrufu ve çevresel döngüyü odak noktasına alarak iklimleme aracı üreten marka her ihtiyaca yönelik ürünler sunar. Dekorasyonu önemseyenler Toshiba renk değiştiren klima satın alabilir, kumanda ile çalışan bu cihazların konforundan yararlanabilirsiniz. Satın alacak olanlar özellikleri neler, tuşları ne işe yarar gibi sorular sorar. Bu kumandalar kızılötesi sinyal vericiye sahiptirler. Aynı zamanda start/stop düğmesi de bulunan kumandanın mod seçme düğmesi de bulunur. Fan hızı düğmesi, panjur hareket düğmesi, panjur ayar düğmesi, zamanlayıcı açık düğmesi, zamanlayıcı kapalı düğmesi, ayar düğmesi ve temizleme düğmesi gibi seçeneklere sahiptir. Tüm bunların yanı sıra hafıza ve preset düğmesine de sahiptir. One Touch özelliğiyle öne çıkan bu kumandalar yüksek güç düğmesini de bünyesinde barındırır. Kumandanın üzerinde bulunan bir diğer düğme seçenekleri ise ekonomi düğmesi, sessiz düğmesi, konfor uyku düğmesi, saat ayarlama düğmesi ve kontrol düğmesi şeklindedir. Bu kumandalar pratik bir kullanım sağlar.

Küf Oluşumunu Engelleyen Toshiba Klima

Küf Oluşumunu Engelleyen Toshiba Klima

İklimleme aracının sıcaklık ayarı kumanda üzerinden yapılabilir. Mode tuşu ile istenilen sıcaklığa ayarlanabilen bu cihazlar ortam sıcaklığını düzenler. İklimleme aracını çalıştırdıktan kısa bir süre sonra istenilen sıcaklıkta hava üfler. Tek ünite ile çalışan Toshiba tek motor çift klima teknolojisinden de yararlanabilirsiniz. Shorai 10 Duvar Tipi DC Inverter Split model de markanın sıcaklık ayarlarıyla dikkat çeken bir ürünüdür. Bireysel ürünler serisinde yer alan bu cihaz yüksek enerji performansına sahip olmasıyla öne çıkar. Aynı zamanda tasarımıyla konfor ve estetik hedeflenir. Her türlü iç mekana uyum sağlarlar.28 metrekarelik bir alana kadar soğutma sağlayan bu seçenekler 2.559- 10.918 BTU arasında soğutma yapmasıyla ön plana çıkar. Motorlu ve bağımsız kanatlara sahip olan bu alternatifler, 6 farklı şekilde hava yönlendirmesi yapabilir. Böylece hava akımı istenilen tarafa yönlendirilebilir. Markanın ikili iklimleme aracı seçenekleriyle de dikkat çeker. Bu iklimleme araçlarının iki hava çıkışı bulunur. J2KVG Seiya 13 Duvar Tipi DC Inverter Split iklimleme aracı da markanın öne çıkan cihazları arasında yer alır. Quiet modu özelliği olan bu model hem dış ünitenin hem de iyi bir gece uykusu hedeflenerek iç ünitenin ses seviyesini azaltılabilir kılar. Aynı zamanda bu cihaz, sizlerin konforu odak noktasına alınarak tasarlanır. Bu iklimleme aracı akıllı cihazlarla da kontrol edilebilir. Opsiyonel Wi-Fi seçeneği iklimleme aracınızın kullanımını hayat tarzına göre şekillendirmeyi sağlar. Aynı zamanda enerji verimliliği ve çevresel faktörlerin de öne çıktığı bu tasarım kendi kendine temizlenebilme özelliğine de sahiptir. Aynı zamanda ürünün iç ünite eşanjörü toz ve kir yapışmasını önleyen özel bir eşanjör kaplaması ile korunur. Bu cihazlar kendi kendisini temizleyebilme özelliğine sahip oluşuyla da dikkat çeker. İklimleme aracı kapatıldıktan sonra bir süre daha çalışarak nemin kurutulmasını sağlar. Nemin kurutulması sayesinde de küf oluşumu engellenir. Sessiz mod, sezonsal verimlilik, DC Twin Rotary kompresörü de bu cihazın sunduğu ayırt edici özellikler arasında yer alır. Aynı zamanda -15 dereceye kadar olan ortam sıcaklıklarında da ısıtma ya da soğutma yapabilir. Ozon tabakasına zarar vermeyen akışkan bir soğutucuya sahiptir. Bu ürünler iki adet fonksiyonel kumandaya sahiptirler. 1 oda ve 1 salona uygun Multi Toshiba klima Inverter A++ duvar tipi de markanın öne çıkan modelleri arasında yer alır. Markanın çift iklimleme aracı modellerinde de birbirinden farklı seçenekleri sayesinde her ihtiyaca uygun çözümler sunar.

Toshiba Klima Modelleri ile İklimlendirme Çözümleri

Toshiba Klima Modelleri ile İklimlendirme Çözümleri

Fiyat listesi incelendiğinde ürünlerin birbirinden farklı özelliklere göre fiyatlandırıldığı belirtilir. Markanın dikkat çeken ürünlerinden bir tanesi de Tavan Tipi 24 DI Split modelidir. İşletme maliyetlerini minimuma indirmesi hedefiyle tasarlanan bu ürün kış şartlarında tam performans sağlar. Düşük bir ses seviyesine sahip olan bu cihaz modeli enerji verimliliğinde A sınıfında yer alır. Aynı zamanda montaj kolaylığı da bulunur. Tavan Tipi 48 DI Split cihaz 1401CTP-M de markanın öne çıkan modelleri arasında yer alır. Sıcak ve soğuk ayarının yanı sıra ev ve ofis kullanımına uygun olmasıyla dikkat çeker. Cihazın sıcak modu kumandanın üzerindeki düğmeden kolaylıkla ayarlanabilir. Bu modu çalıştırabilmek için öncelikle cihaz açıldıktan sonra Mode tuşuna basılır. Isıtma modunu seçtikten sonra derecesi de istenildiği şekilde ayarlanabilir. Aynı zamanda çevreye zarar vermeyen bu model enerji tasarrufu da sağlar. Toshiba klima modelleri birçok farklı özelliğinin olmasının yanı sıra çevreyi düşünen tasarımlarla dikkat çeker. Toshiba düşünen klima ozon tabakasına zarar vermeyen akışkan soğutuculara sahiptir ve müşteri memnuniyeti odaklı tasarlanır. Toshiba VRF klima çeşitleri ile güçlü soğutma ve ısıtma kapasitesi bulunan ürünlere sahip olabilirsiniz. UFV 18 Konsol Tipi DC Inverter Split model de markanın öne çıkan ürünleri arasında yer alır. Alttan ve üstten üfleme sistemine sahip olan bu model avantajlı bir iklimlendirme sunar. Ayrı ayrı veya birlikte üfleme özelliği seçeneği sunan bu model beyaz renk seçeneğiyle müşterinin ilgisine sunulur. Aynı zamanda ısıtma modundayken alttan üfleme özelliği ile yerden ısıtma benzeri zemine ısı akışı yayar. Markanın geliştirdiği Inverter teknolojisi cihazın ısıtma ve soğutma kapasitesini değişen ortam koşullarına göre ayarlar. Bu teknoloji hassas bir denge oluşturur. Modelin zemin ısıtma modu şömine ısısı düşünülerek tasarlanır. Direkt bir püskürtme olmadan normal ısıtma modundan daha sıcak hava üfler. Uzaktan kumandasıyla rahatlıkla bu moda geçilebilir. Bunun yanı sıra marka, ayarlar konusunda da müşteri konforunu ve kullanım pratikliğini esas alır. One Touch yani tek dokunuş özelliğiyle kullanım sağlanabilir.

Küçük Alanlara Uygun Toshiba Portatif Klima

Küçük Alanlara Uygun Toshiba Portatif Klima

Toshiba klima Türkiye ve dünyada geniş bir kullanıma sahiptir. Bu ürünler, split, multi, ticari iklimleme araçları ve VRF sistemleri olmak üzere dört farklı kategoride sizlerin ilgisine sunulur. Ticari olan cihazlar Dijital Inverter ve Super Dijital Inverterler olmak üzere iki farklı kategoride değerlendirilir. Aynı zamanda bu ürünlerin duvar tipi, tavan tipi, kaset tipi, kanal tipi olmak üzere birden fazla seçeneklerle her ihtiyaca cevap verebilen ürünlerden oluşur. Markanın her alana uygun ürettiği ürünler Toshiba klima 10000 BTU, 12000 BTU, 18000 BTU arasından ihtiyacınıza uygun olanı seçebilirsiniz. RAV SM 806 KRT- SM 804 ATP Duvar Tipi Dijital model de markanın öne çıkan modelleri arasında yer alır. Bu cihaz küçük alanlara da kolayca monte edilebilmesiyle öne çıkar. Ayrıca dış ünitenin üzerinde bulunan gözlem penceresiyle montaj sırasında oluşabilecek elektrik çarpma riskini ortadan kaldırır. Bu üniteler -150 dereceden itibaren ısıtma ya da soğutma yapabilir. Aynı zamanda bu ürün yatay ve dikey borulama seçeneği de sunar. Toshiba portatif, taşınabilir klima hafif ve kompakt bir tasarıma sahiptir. Bunun yanı sıra duvar tipi dijital inverter modeller uzaktan kumandalara sahiptir. Marka, Inverter model cihazlarıyla de dikkat çeken bir markadır. Suzumi Inverter 18000 BTU da markanın öne çıkan tasarımlarından birisidir. Düz bir ön panele sahip olan bu modelde minimalizm hedeflenir. Aynı zamanda sezonsal verimlilik sağlayan A enerji sınıfından bir ürün olmasıyla dikkat çeker. -10 derecede soğutma, -15 derecede ısıtma yapabilir. Bunun yanı sıra ozon tabakasına zarar vermeyen R+10A akışkan soğutucu gazına sahiptir. Kendi kendini temizleyebilme özelliğine de sahip olan bu ürün küf ve nem oluşumunu engeller. Sessiz çalışmasıyla dikkat çeken bu ürün 12 kademeli hava akış yönüne sahiptir. Aynı zamanda arıza teşhis fonksiyonuyla da problemin ne olduğunu ortaya koyan bir modeldir. Toshiba Multi Split klima modelleri de dikkat çeken ürünler arasındadır. Bu sistem birden fazla odada yaşanan ısıtma ve soğutma ihtiyacına yönelik olarak sunulan bir üründür. Her ihtiyaca uygun seçenekleriyle müşterinin ilgisini çekmeyi hedefler. Bu dış ünite duvar veya konsol tipi modellere de entegre edilebilir. Ev ve ofis kullanımına uygunluğuyla dikkat çeker. Toshiba çift üniteli klima modellerinden birisi de 13.000 BTU’luk 2 adet iç üniteden oluşan modelidir. Bu model 1 adet dış ünite ve 2 adet iç üniteden oluşur. Bu cihazlar ev kullanımına uygunluğuyla dikkat çeker. Bir iç ünite kapatıldığında diğer ünite açılır. Her iki iç ünite ayrı ayrı kullanıldığı takdirde 35 metrekareye kadar olan alanları soğutacak veya ısıtacak kapasiteye sahiptir. Bu sisteme sahip olan modellerin dış üniteleri kompakttır. Aynı zamanda bu üniteler A++ enerji sınıfı kategorisindedir. Akıllı güç yönetim sistemine sahip olan bu cihaz hibrit tasarımı sayesinde mekanik bir denge sağlar. Dış ünite görüntüsünden rahatsız olanlar Toshiba dış ünitesiz klima modellerine göz atabilir.

Odanızın Isısını Koruyan Toshiba Klima Modelleri

Odanızın Isısını Koruyan Toshiba Klima Modelleri

Toshiba salon tipi, kaset tipi, tavan tipi, yer tipi klima çeşitleriyle de dikkat çeker. 18 DI Split modeli de markanın dikkat çeken ürünlerindendir. Maliyetleri minimuma indirir. 2 adet iç üniteden oluşan bu ürün, ev ve ofis kullanımına uygunluğuyla dikkat çeker. Kompakt bir dış üniteye sahip olan bu cihaz, aynı zamanda çevreci olması özelliğiyle de dikkat çeker. Shorai RAS-18PKVSG-SYH Duvar Tipi DC Inverter Split de markanın öne çıkan bir başka cihazıdır. Toshiba split klima Inverter teknolojisine sahiptir. Isıtma ve soğutma esnasında değişen yük koşullarının ayarlamasını da yapa. Bu teknoloji, oda ayarı sıcaklığını hassas bir biçimde dengeler. İç ve dış ortam koşullarına da uyumludur. Bu cihazın öne çıkan bir diğer özelliği ise genel ayarı yaptıktan sonra hafızasına kaydetmesidir. Bu sayede tekrar tekrar ayar yapılmasına gerek duyulmaz. Aynı zamanda kendi kendisini temizleyebilen bu ürün küf ve nem oluşuna izin vermez. Toshiba çift klima modelleriyle de kolaylık sağlamayı hedefler. Multi Inverter A++ Duvar Tipi de markanın öne çıkan cihazları arasında yer alır. Inverter sisteme sahip olan Toshiba çoklu klima çeşitleri akıllı güç ile yönetilir. DC Rotary kompresörler sayesinde sizlere konfor ve kontrol kolaylığı sağlar. Aynı zamanda beş odaya kadar iklimlendirme seçeneği de mevcuttur. Hafif ve kompakt ünitelere sahip olan bu model, duvarda daha az yer kaplar. Toshiba 2’li, 3’lü klima çeşitleri ile ev ve ofislerinizde enerji verimliliğini artırabilirsiniz. 2’li çeşitler, birbirinden farklı boy seçenekleriyle müşterinin ilgisine sunulan bir üründür. Toshiba multi klima seçeneklerinin ev ve ofis kullanımlarına uygun olmaları da dikkat çeken bir başka özelliğidir. Markanın kombi modeli Estie ile de dikkat çeker. Hem kombi hem de iklimleme aracı özelliğini içerisinde barındıran bu ürün kışın ısıtma ve sıcak su temini için tasarlanır. Toshiba yeni klima modelleri yazın Fancoil teknolojisiyle de soğutma yapar. Yerden ısıtma ile çalışan bu kombi, aynı anda farklı sıcaklarda su da üretebilir. -20 derecede ısıtma yaparken 43 derecede soğutma yapabilir. Toshiba kampanya klima modellerini inceleyerek konforlu bir kullanımı olan bu ürünleri sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Toshiba Klima Kampanyaları

Avantajlı Toshiba Klima Kampanyaları

Markanın, hem dekoratif bir görünüme sahip hem de ortam sıcaklığını ayarlayabileceğiniz ürünleri mevcuttur. Ev dekorasyonunuza uygun olarak dilediğiniz modeli seçebilirsiniz. Markanın 18’lik olan seçeneklerinde de çıkan ürünler mevcuttur. Ras 18 Duvar Tipi iklimleme aracı da markanın dikkat çeken tasarımlarındandır. Toshiba klima 18000 soğutma kapasitesine sahip bu ürün, farklı alanlardaki soğutma ve ısıtma ihtiyacını tek bir dış üniteyle giderir. Beyaz renk seçeneğiyle ilginize sunulan bu ürünün ısıtma ve soğutma kapasitesi 9000 BTU/h’dir. Aynı zamanda çıkarılabilir filtrelere sahip olan bu ürün Inverter teknolojisine sahiptir. Bu sayede maliyetleri düşürürken motorun hassas bir dengeyle ısı düşürmesine ya da yükselmesini sağlar. Beyaz renk dışında dekoratif bir görünüm isteyenler Toshiba renkli klima çeşitlerinden faydalanabilir. Bunun yanı sıra Toshiba siyah klima renk seçeneğine sahip cihazlar da mevcuttur. Shorai 18 Duvar Tipi DC Inverter Split de siyah rengiyle dikkat çeker. Bu ürün Inverter teknolojisine sahip olmasının yanı sıra hafıza seçeneğiyle de dikkat çeker. Aynı zamanda çevre dostu olan bu ürün ozon tabakasına zarar vermeyen akışkan bir gaza sahiptir. Toshiba ev tipi klima çeşitleri oda sıcaklığını dengede tutmasıyla dikkat çeker. Toshiba haori klima çeşitleri ile dekorasyonunuza da şıklık katabilirsiniz. Toshiba duvar tipi, ev tipi, konsol tipi klima çeşitleri ile çevreye zarar vermeden ortam sıcaklığını ayarlayabilirsiniz. Görünüşe önem verenlerdenseniz dekoratif, Toshiba ayaklı klima çeşitlerini de inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra temiz ve sessiz bir kullanım prensibine sahip bu cihaz ile oda sıcaklığını konforlu bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Toshiba Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Toshiba Klima Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Toshiba klima özellikleri konfor sağlayan, ortam sıcaklığını ayarlayabileceğiniz, çevreye zarar vermeyen, dekoratif görünümleri ile öne çıkar. Toshiba klima 12000 BTU istediğiniz sıcaklık ve soğukluk için yeterli olabilir. Toshiba 12’lik, 18’lik klima fiyatları da cihazların özelliklerine ve adet sayısına göre değişim gösterebilir. Suzumi RAS 13 Duvar Tipi Inverter model de markanın dikkat çeken cihazlar arasında yer alır. Verimlilik esaslarına uygun olarak çalışan bu cihaz beklentilere cevap vermesi hedefiyle tasarlanır. Aynı zamanda üstün enerji verimliliğine sahiptir. A++ enerji sınıfından olan bu cihazlar -10 derecede soğutma ve -15 derecede ısıtma yapabilir. Aynı zamanda çevre dostudur ve akışkan bir gaza sahip olduğu için çevreye zarar vermez. Bunun yanı sıra kendisini temizleyebilen bir cihaz olmasıyla dikkat çeken bu cihaz küf ve nem oluşumunu da engeller. 12 kademeli hava akış yönüne sahiptir ve sağlık odaklı olarak tasarlanır. Daha evvel aldığınız iklimleme araçlarınız için Toshiba klima yedek parça çeşitlerine de göz atabilirsiniz. Marka ürettiği 2 iç üniteli modelleriyle de dikkat çeker. 2 iç ünite ve 1 dış üniteden oluşan bu modeller beyaz renk seçeneğiyle ilginize sunulmuştur. Bunun yanı sıra Toshiba 9000 BTU, 16000 BTU, 48000 BTU klima modelleriyle de müşterilerine sunduğu geniş ürün yelpazesiyle her ihtiyaca uygun çözümler sunar. Dilerseniz geniş alanları soğutmak için Toshiba 24000 BTU klima seçeneklerine göz atabilirsiniz. Müşteri deneyimlerinden yararlanmak için yorumları okuyabilir, Toshiba klima kampanya fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Siz de Toshiba klima kampanyaları ve daha fazlasına Trendyol sayesinde ulaşabilir, dilediğiniz ürüne anında sahip olabilirsiniz.