Fiyat
Yaş
Piller Kutuya Dahil Mi?
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Pil ile mi çalışır?
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Optimus Prime Oyuncak

" araması için 116 sonuç listeleniyor

Şık Tasarımlı Optimus Prime Oyuncaklar Trendyol’da!

Çocukların gelişimi için oyunlar büyük bir etkiye sahiptir. Özenle seçilmiş olan materyaller ise bu etkiyi olumlu hale getirir. Her yaştan çocuğun oynamaktan büyük bir zevk aldığı optimus prime oyuncak çeşitleri çocuklar ve yetişkinler tarafından sevilir. Oyun dünyasında yeni bir serüvenin kapılarını açan optimus prime çeşitleri, film karakterlerinin dönüşümünden yararlanılarak tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu serinin bir çeşidi olan transformatörler de hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından oldukça sevilir. Transformatörler arasında oldukça sevilen karakterler arasında olan autobot komutanı optimus prime oyuncak çeşidi sık sık tercih edilir. Diaclone Battle Convoy oyuncağının yeniden dekore edilmiş halidir, 1970'lerin sonlarındaki kırmızı Freightliner FL86 Cab-over-Engine üç dingilli yarı römork kamyona dönüşür. Kamyon modunda lastikler bulunur ve kabin kısmen döküm metalden yapılır. Ön cam bölümü, orijinal olarak Diaclone serisinin parçası olan sürücü figürleri için tasarlanmış oyuncakta kullanılmayan koltuklar ortaya çıkarılmak için açılabilir. Oyuncak optimus prime römork bir bom kaldırma koluna monte edilmiştir. Diğer kol füze silahlı onarım drone pod içeren Savaş Güvertesi'ne açılır. Bu patlama tabanında yer alan fırlatma için kullanılabilecek bir yaylı başlatıcısı olan Merdane Savaş Güvertesi dışarıda bulunur. Roller'ın kendisi 4 kişilik oturma alanına sahiptir ve Optimus Prime'ın tüfeğini veya bir yakıt pompasını taşıyacak şekilde donatılabilir. Römorkun iç alanı, bir Autobot arabası için depolama alanı sağlar.

Eğlenceli Oyunlar için Optimus Prime Oyuncaklar

Eğlenceli Oyunlar için Optimus Prime Oyuncaklar

Her yaşın hayali olan büyük optimus prime oyuncak modelleri esnek hareket kabiliyetleri ile savaş oyunları başta olmak üzere pek çok eğlencede eşsiz bir haz yaşatır. Adeta gerçekmiş hissi uyandıran oyuncaklar, makinadan bir savaşçıya dönüşerek çocuğunuzu şaşırtarak eğlendirir. Miniklerin gönlünü fethedecek nitelikteki bu oyuncakları sizler de tercih edebilirsiniz. Optimus prime oyuncak robot modunda, transformatör oyuncaklar tasarımı nedeniyle düz tutulamayan siyah bir lazer tüfeğiyle donanır. Yumrukları, araç modunda başka bir yerde saklanması gereken ayrı parçalardır; onları karavanda saklamak için mandallar vardır. Her detayı ayrıntılı olarak düşünülen ve tasarlanan film yıldızı niteliğindeki bu oyuncaklar oyun dünyasına yepyeni bir kapı açar. Bu oyuncağın tasarımı, Generation One Optimus Prime'ın gelecekteki birçok versiyonu için geliştirilir. Bu modellere ek olarak Armada, canlı aksiyon filmi ve Transformers Animated için tasarlanmış versiyonlar da bulunur. Bu oyuncaklar Redecos ve sırayla diğer bazı karakterler dikkate alınarak üretilir. Bunun yanı sıra birçok oyuncakta ikonik görünüm sağlamak için eşsiz tasarımlar yapılır. Optimus prime arabaya dönüşen oyuncak serisinde Gökin’i dönüştür, konvoyun dönüşü, nükleon, g2 kahraman, laser optimus prime çeşitleri ile birçok karakter mevcuttur. Bu modellerin araçlara dönüşü ve sonradan savaşan bir kahraman oluşu her yaştan çocuğu etkileyecek derecede bir şov niteliğindedir. Gökin’in dönüşü modelinde, 01 Cybertron Yüksek Komutan Konvoyu özelliği oldukça konuşulur. Bu oyuncak, Diaclone Convoy kalıbını kullanan tüm oyuncakların traktör bölümlerinin yaptığı gibi dönüşür ancak daha küçüktür. Şeffaf pencereleri ve lastik tekerlekleri yoktur. Küçük çocuklar için uygun maliyetli bir alternatif olarak tasarlanır. Plastik bir treyler yerine, sahibinin kendi yapması gereken bir karton treyler var. Yıldız konvoy, konvoyun dönüşü modelindeki aksesuarlar lazer tüfeği, micromaster treyler, merdane, küçük top, top taret standı, radar, konektör, rampa 1, rampa 2 parçalarıdır. Bu model birçok kişi tarafından oldukça sevilir. Çocuğunuza vaktini heyecanlı ve mutlu geçirebileceği aktiviteler yaratmak için sizde bu oyuncakları tercih edebilirsiniz.

Her Yaştan Çocuk için Optimus Prime Oyuncaklar

Her Yaştan Çocuk için Optimus Prime Oyuncaklar

Konvoyun dönüşü isimli optimus prime oyuncak yorumları incelendiğinde bu model de diğer tüm modeller gibi öne çıkan seçenekler arasında yer alır. Son yeni tasarımlı G1 Convoy oyuncağı, önceki versiyonlardan ayrılır. Model, motorlu tırtıl basamaklarıyla donatılmış, inanılmaz derecede büyük bir treyler çeken, küçük, uzatılmış kaportalı, maket model bir taksi kamyonuna dönüşür. Römork ayrıca, Sky Garry mekiğinin inebileceği ve "Battlestars" uzay gemisini oluşturabileceği yardımcı römork transformatörü Grandus'u da çekebilir. Birleştirme olmadan bile, Star Convoy'un kamyon modu, küçük bir aksesuar olarak bir Micro Trailer ve paletli bir balistik füze taşıyıcısından sonra modellenen yükseltilmiş bir Roller dahil olmak üzere bir bu oyuncak aksesuarları ile oldukça etkileyici halde sunulur. Önceki Konvoy oyuncaklarının aksine, kabin bölümü römorktan ayrılmayan, bunun yerine heybetli 12 inç uzunluğundaki robot modunun kollarınına dönüşen oyuncak oldukça seviliyor. Bu modda herhangi bir bacak ekleminden yoksun olan oyuncağın pille çalışan basamakları ona hareket kabiliyeti sağlar. Oyuncağın Star Convoy sandığı, ortak figürü Hot Rodimus gibi Micromaster figürlerinin binebileceği bir kontrol merkezi ortaya çıkarmak için açılabilir. Tüm bu özellikleri ile çocuğunuz kendini bilim kurgu filmlerinde gibi hissederek oyun oynayabilir. Etkili donanıma sahip olan oyuncak çeşitlerinde bu model sık sık tercih edilir. Modelin, ayrıca üst gövdesi aşağı yukarı tamamen aynı kalacak şekilde bacaklarının açılmasına benzer bir Micromaster tabanı oluşturabilir. Gibi Dai Atlas ve onun temel modu diğer Micromaster baz setleri ile bağlanabilir. Yıldız Konvoyu, 2005 yılında Takara tarafından, beyaz kısımlarının metalik gümüşe boyanması ve göğsündeki yıldız armasının altın krom kaplama ile boyanması gibi dikkate değer paint deco ve çıkartma iyileştirmeleri ile yeniden yayınlanır. Tüm bu çeşitleri Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Şık Tasarımlı Optimus Prime Oyuncaklar Trendyol’da!

Şık Tasarımlı Optimus Prime Oyuncaklar Trendyol’da!

Her çeşidinin ayrı bir özenle tasarlandığı optimus prime oyuncak modelleri hem çocukların hem de yetişkinlerin beğenisine sunulur. Renk renk, çeşit çeşit olan modellerin her biri bir film kahramanı olarak tasarlanır. Dönüşüm gerçekleştiren oyuncaklar ile çocuğunuzun oyun oynarken analitik ve görsel zekası çalışmaya başlar. Zeka gelişiminin ve düşünme becerisinin artmasında çocuklarınıza yardımı dokunacak bu oyuncaklar ile zevkli oyunlar kurabilirsiniz. Optimus prime oyuncak modelleri birbirleri ile uyumlu halde üretilir. Dilerseniz birden fazla oyuncak tercih ederek çocuğunuza eğlenceli bir oyun alanı yaratabilirsiniz. Optimus prime oyuncak fiyatları yaratılan efsane karakterlere dönüşen oyuncaklar için oldukça uygun tutulur. Sizler de tüm bu modelleri Trendyol’da inceleyebilir ve çocuğunuz için en uygun modeli sipariş verebilirsiniz. Sadece dönüşümlü modellerin değil, klasik oyuncak modellerinin de yer aldığı çeşitler arasından seçim yapabilirsiniz. Optimus prime klasik modelleri eşsiz tasarımı ve sıra dışı havası ile profesyonel hale getirilerek müşterilere sunulur. Her yaştan hem erkek çocuklarının, hem de kız çocuklarının severek oyun oynayabileceği bu ürünler çocukların gelişimine katkı sağlar. Gelişimlerine katkı sağlarken onlara eşsiz bir oyun deneyimi yaratarak, hayal güçlerini de artıran bu modeller sık sık tercih edilir. Kendi oyun alanını yaratan çocuğunuz bir nevi, ana kahramanı olduğu bir bilim kurgu filmi tasarlar. Yaratıcı zekalarını etkin hale getirecek bu tasarım harikası oyuncaklar, her karakteri ile oldukça sevilir. Tüm bu karakterlerin aksesuar parçaları ve zekice tasarlanmış muhteşem dönüşümleri çocuğunuzu şaşırtırken sevindirir. Hiçbir zararlı madde kullanılmadan üretilen bu ürünlerin sağlığa herhangi bir zararı yoktur. Kanserojen madde ve kimyasal içermeyen bu tasarım harikası ürünleri, çocuklarınız için ya da kendiniz için gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.