Fiyat
Yaş
Karakter
Paket İçeriği
Cinsiyet
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bumblebee Oyuncak

" araması için 110 sonuç listeleniyor

Transformers’ın Büyülü Dünyası: Bumblebee Oyuncaklar Trendyol’da!

Oyuncaklar çocukların keyifli vakit geçirmelerine yardımcı olan en önemli araçlardan biridir. Bu parçalar çocukların eğlenip keyifli vakit geçirirken kendilerini geliştirmelerine de olanak tanır. Motor gelişimini büyük oranda destekleyen oyuncaklar, yapıları ve sahip olduğu özellikler sayesinde farklı katkılarda da bulunabilir. Bu ürünleri seçerken fayda unsurunu gözeterek tercih yapmanız önemlidir. Fayda unsuru kadar önemli olan bir diğer konu ise çocuğunuzun seveceği ve ilgi göstereceği ürünleri almaktır. Bumblebee oyuncakları da bunlardan biridir. Transformers serisi dünya genelinde büyük ses getiren ve milyonlarca kişiye ulaşarak büyük bir hayran kitlesi edinen kurgusal dünyadır. Transformers’ın güç, hız ve dayanıklılık içeren dünyasının büyüsüne kapılan çocuklar için üretilen karakter figürleri sayesinde keyifli bir deneyim sunabilirsiniz. Aksiyon ve bilim kurgunun hakim olduğu Bumblebee atmosferini yansıtan bu figürler, birçok farklı çeşide sahiptir. Bumblebee Transformers oyuncak çeşitlerini inceleyerek bu olağanüstü atmosferi evinize taşıyabilirsiniz. Çocukların hayal güçlerinin gelişmesine ve kurgusal ortam yaratma becerilerini kullanmalarına yarayan bu modelleri bir araya getirerek koleksiyon oluşturabilirsiniz. Yüksek düzeyde macera ve aksiyona sahip olan seri, bu özelliği sayesinde hem erkeklerin hem de kızların ilgisini çeker. Bu sebeple cinsiyetçi oyuncak seçimini bir kenara bırakarak kızınız için de Bumblebee karakteri satın alabilirsiniz. Bumblebee büyük oyuncak çeşitlerini Trendyol’da inceleyebilir, küçük figürlere de göz atabilirsiniz.

İkisi Bir Arada Bumblebee Oyuncak

İkisi Bir Arada Bumblebee Oyuncak

Araba ve robot modeline sahip ürünler, çocukların en çok sevdiği oyuncak çeşitleri arasında yer alır. Birçok farklı oyunun oynanmasına olanak tanıyan araba ve robot figürleri sayesinde çocuklar fazlasıyla eğlenir. Bumblebee dönüşen oyuncak modelleri ise hem robot hem araba figürünü bir arada bulunduran gelişmiş bir tasarım ürünüdür. Ayrı ayrı çok sevilen araba ve robot figürünü bir araya getirir. Transformers çizgi filminden ilham alınarak üretilen dönüşebilen modeller fonksiyonel özellikleriyle dikkat çeker. Transformers Rescue Bots Academy figür serisi kız ve erkek çocukların arabayla robot zevkini bir arada yaşamalarına olanak tanır. Tek bir hamle sayesinde arabayken robota dönüşebilen karakter, aynı şekilde tek bir hareketle robottan araba haline dönüşebilir. Özel güçleri ve kullanım kolaylığı sayesinde saniyeler içinde dönüşebilen Transformers özel ürünü, tasarımıyla büyüleyici bir dünyanın kapılarını aralar. Savaşan, kurtaran ve dönüşebilen bir oyuncağa sahip olmanın tadını çıkaran çocuklar, bu ürünlerle farklı görevleri yerine getirebilir. Spor görünümlü sarı renk araba modelleri her yaştan çocuğun ilgisini çekecek kadar eşsiz bir tasarıma sahiptir. Araba modunda oldukça eğlenceli ralliler düzenlenebilir. Çocuğunuz yapılacak ralli ve yarışmalar için parkur hazırlayabilir. Aynı zamanda benzer şekle sahip oyuncağı olan arkadaşlarıyla bir arada oynamasına teşvik ederek sosyalleşmesine de destek olabilirsiniz. Çek bırak özelliğine sahip olan bu modeli geriye çekerek ivme kazanmasını sağlayabilirsiniz. Ürünler çek bırak özelliğinin yanı sıra manuel olarak da kullanılabilir. Robota dönüşebilen Bumblebee model, tek bir hamleyle araba olmaktan çıkar. Kusursuz ve güçlü bir robota dönüşen Rescue Bots Academy figür serisiyle kurtarma operasyonları yapılabilir. Kötülüklere ve zorluklara karşı koyan Transformers robotların bir türevi olan Bumblebee figürü, bal arısı isminin hakkını veren tatlı sarı bir renge sahiptir. Rengi sayesinde fazlasıyla dikkat çeker. 11 cm olan bu ürünler 3 yaş ve üzerinde olan çocuklar için uygundur. 11 cm olması sayesinde okul öncesi yaş grubunun dahi rahatlıkla oynayabileceği bir boyuttadır. Robota dönüşen Bumblebee oyuncaklara ve daha fazlasına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Göz Alıcı Bumblebee Oyuncak Çeşitleri

Göz Alıcı Bumblebee Oyuncak Çeşitleri

Robota dönüşebilen bir başka çeşit ise Optimus Prime karakteridir. Kamyondan robota dönüşme özelliği bulunan bu model, 5 hamlede şekil değiştirebilir. Mavi ve kırmızı rengiyle hem dikkat çekici hem odak toplayıcı bir yapıya sahiptir. Robot şekliyle güç gerektiren görevlerde bulunabilir. Yapısıyla da oldukça heybetli görünür. Sarı spor arabayla set olarak satılan Optimus Prime karakter paketleri bulunur. Bu paketlerden satın alarak koleksiyonunuzu geliştirebilirsiniz. Işıklı ve dans edebilen Bumblebee oyuncak robotlar da gözde ürünler arasında yer alır. Işıklı ve sesli yapısı birlikte kullanılabileceği gibi ayrı ayrı da kullanılabilir. Müzik eşliğinde dönerek dans eden bu figür, ışıklı yapısıyla Transformers dünyasını evinize taşımanıza yardımcı olur. Optimus Prime ve Bumblebee karakterlerinin yüz maskeleri de ışıklı ürünler arasında yer alır. Yüz maskelerini kostüm partilerinde ya da konsept doğum günü gibi etkinliklerde kullanabilirsiniz. Üç boyutlu yapıya sahip maskeler yüzü tamamen sarar. Aynı zamanda karakterlerin tüm yüz detaylarını içerir. Optimus Prime ve Bumblebee karakterlerine özel olan oyuncaklar arasında tercih edilen bir diğer ürün ise arabalardır. Bumblebee oyuncak araba çeşitleri gerçekçi özellikleriyle çocukları büyülemeyi başarır. Manuel kullanım sağlayan modellerin yanı sıra uzaktan kumandalı kullanımı bulunan seçenekler de mevcuttur. Uzaktan kumandalı kontrol sayesinde son derece eğlenceli bir sürüş imkanı elde edebilirsiniz. Dönen tekerlekler ve açılır kapanır kapılara sahip olan Bumblebee arabası birçok çocuğun hayalidir. Bal arısı rengindeki sarı tonu ve spor tasarımıyla koleksiyonunuzun en gözde parçası haline gelecek bu ürünün yanında Optimus Prime kamyonunu da alarak serinizi genişletebilirsiniz. Optimus Prime kamyonu ağır, hantal görünümünün ardında kuvvetli, çevik, dayanıklı ve cesur bir karakter saklar. Dorsesiz bir tır görünümde olan bu model, en gözde Transformers karakterleri arasında yer alır. Bütün Transformers figürlerine Trendyol üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

Transformers’ın Büyülü Dünyası: Bumblebee Oyuncaklar Trendyol’da!

Transformers’ın Büyülü Dünyası: Bumblebee Oyuncaklar Trendyol’da!

Transformers Bumblebee oyuncak çeşitleri çocukların gözdeleri arasında yer alır. Tüm dünyada ortalığı kasıp kavuran Transformers efsanesinin figürlerini edinmek her çocuğun hayalini süsler. Arabaların ve robotların hakim olduğu bu dünya birçok filme konu olur. Çizgi film ve animasyonlara da konu olmasıyla çocukların en çok ilgi duyduğu yapımlar arasında yer alır. Özellikle filmini ya da çizgi filmini izlemiş ve bu dünyanın büyüsüne kapılmış olanlar, mutlaka oyuncak koleksiyonuna bir Transformers karakterini eklemek ister. Farklı tasarımlara ve fonksiyonlara sahip olan Bumblebee figürleri ise bu karakterlerin başında yer alır. Hem kız hem erkek çocuklara hitap eden özellikleri olan bu serinin ürünleri farklı fiyatlara sahiptir. Set şeklinde ve tek satılan ürünlerin arasında fiyat farkı bulunabilir. Birden fazla Bumblebee karakteri satın alabilirsiniz. Dilerseniz tek tek alarak da koleksiyon oluşturabilirsiniz. Fiyatlar ürünün fonksiyonelliğine ve yapısına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Alışveriş yaparken filtreleme seçeneklerinden fiyat aralığı özelliğini kullanarak bütçenize uygun ürünleri sıralayabilirsiniz. Fiyat sınırlandırma özelliği sayesinde belirleyeceğiniz en düşük ve en yüksek fiyat aralığında olan ürünleri görüntüleyerek bunlar arasından seçim yapabilirsiniz. Bumblebee oyuncak fiyatları satıcıya bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Trendyol’un indirim ve kampanya günlerini takip ederek bu dönemlerde beğendiğiniz ürünleri daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Ürünlerde fiyat incelemesi yaparken gerçek müşteri değerlendirmelerine de bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. Benzer fiyatlara sahip ürünler arasında seçim yapmanızı kolaylaştıracak Bumblebee oyuncakları yorumları sayesinde bunları satın almış müşterilerin deneyim ve memnuniyetlerine ulaşabilirsiniz. İnternet alışverişinin en keyifli ve güvenilir hali olan Trendyol’da her bütçeye uygun Bumblebee karakterine ulaşabilirsiniz.