placeholder
"

Ttec

" araması için 1305 sonuç listeleniyor

Ttec

Ttec Mobil Aksesuarlar ile Hayatınız Kolaylaşsın

Ttec yaklaşık 25 yıldır hizmet veren mobil aksesuar ürün grupları bulunan markalar arasında yer almaktadır. Kaliteli malzeme içeriği sayesinde ülkemizde başarı markalar arasında ön plana çıkabilmeyi başarmıştır. Telefonlar teknolojinin gelişmesiyle birlikte hayatımızın en önemli parçalarından biri haline gelmiştir. Telefonlar sayesinde birçok işlemi yapabilmemiz mümkün bir hale gelmiştir. Bu nedenle telefonların verimli olarak kullanılabilmesi için mobil aksesuarların kullanılması gereklidir. Mobil aksesuarlar çeşitlerinden en sık kullanılanlardan birisi kulaklıklardır. Kulaklıklar dış ortamla tamamen irtibatımızı keserek video izleyebilmek, müzik dinleyebilmek, telefonla görüşebilmek, oyun oynayabilmek gibi pek çok şeyi dışarıya sesi vermeden yapabilmeye olanak sağlamaktadır. Ttec kulaklık çeşitleri arasında bulunan katlanabilir kulaklıklar, kulağın tamamen sarabilmektedir. Dış sesten tamamen izolasyon sağlayan bu cihaz katlanarak her yere rahatlıkla götürülebilmektedir. Hem telefonla konuşulabilen hem de müzik dinlenebilen bu kulaklık 8 saate kadar pil özelliğine sahiptir. İşlevsel tuşu ve mikrofonunun bulunması sayesinde birçok işlemi bir tuş ile yapabilmeniz mümkün olacaktır. Ttec kulak üstü kulaklık çeşitleri, gürültüyü tamamen kesmesi nedeniyle kusursuz bir oyun deneyimi yaşayabilmenize olanak sağlayacaktır. Bunun yanı sıra Ttec kulaklık fiyatları seçilen ürüne göre değişiklik gösterecektir. Ttec kulaklık yorumları arasında en çok beğenilen kulaklıklardan birisi Macaron modelidir. Ttec Bluetooth kulaklık çeşitlerinden olan bu model, kablosuz kullanımı sayesinde oldukça konforludur. Kıyafete takılarak kullanılabilen bu kulaklık modeli tek bir işlevsel tuşu sayesinde birçok işlemi yapabilmenize olanak sağlar. 5 saat konuşma ve 110 saat bekleme süresi bulunan kulaklık ayna anda 2 farklı cihaza bağlanabilmektedir. Ttec Macaron Pro kulaklık modeli 4.0 Bluetooth versiyonu 10 metreye kadar ulaşılabilmektedir. Li-polimer bataryası oldukça kaliteli olup ortalama 2 saat içerisinde tamamen şarj olabilmektedir. Kulak içine oturan köpüklü yapısı sayesinde kulağınızı rahatsız etmeden kullanabilme imkânı sunmaktadır. Ttec kulaklık kablosuz modellerinden birisi olan Ttec Airbeat serisi, üst düzey ses kalitesine sahiptir. Çift dinamik sürücü ve ekstra derin bas sayesinde kaliteli ve berrak bir ses kalitesi duyabilirsiniz. İşlevsel tuşu sayesinde çağrılara kolaylıkla yanıt verebilmeniz ya da meşgule atabilmeniz mümkün olacaktır. 5.0 Bluetooth versiyonu olan bu kulaklık 7 saat kadar pil ömrüne sahiptir. Şarj kutusu sayesinde 30 saate kadar pil ömrü uzatılabilmektedir. Ttec kulak içi kulaklık tasarımı olması nedeniyle kulak içine tam oturarak dış sesi tamamen izole ederek eşsiz müzik deneyimi yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Ultra hafif olan bu cihaz tere ve suya dayanıklılık göstermektedir. Şık tasarım kutusu sayesinde oldukça ergonomik olan Ttec Bluetooth kulaklık fiyatları seçilen ürüne göre değişkenlik gösterecektir.

Telefona Dair Tüm Aksesuar Seçenekleri Ttec’de

Kablosuz Bluetooth kulaklık modellerinden birisi ise Soundbeat modelidir. Kablosuz stereo müzik keyfi yaşatan bu ürün telefon aramalarını cevaplayabilme ve sonlandırabilme özelliği bulunmaktadır. Kablo boyu klips sayesinde ayarlanarak sabitlenebilmektedir. Ttec Soundbeat müzik ve aramalar arasında otomatik geçiş yapabilmektedir. DSP3 teknolojisi sayesinde iki farklı ses netliği bulunmaktadır. Ayrıca bu kulaklık HS ses standardını desteklemektedir. Bunun yanı sıra Ttec Soundmax kulak içi kulaklık modeli de sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Markanın en çok rağbet gören mobil aksesuarlarından birisi ise şarj cihazlarıdır. Adaptör ve kablo ayrı olarak bulabileceğiniz bu aksesuarlar telefonun verimli kullanılabilmesi için oldukça önemlidir. Özellikle şarj cihazı seçiminde cihazın şarjı hızlı yapabilmesi ve orijinal olması oldukça önemlidir. Orijinal olmayan şarj cihazları telefonunun zarar görmesine neden olabilmektedir. Ttec şarj kablosu çeşitleri her cihaz için farklı seçeneklere sahiptir. Kendi telefonunuzun modeline uygun şarj kablosu seçebilmeniz mümkün olacaktır. Apple ve Android tüm telefonlar için şarj kablosu seçeneği bulunan markada Alüminyum alaşım ve örgü kablo kullanılmış olması nedeniyle aşınmalara ve yıpranmalara yüksek direnç göstermektedir. Kaliteli malzeme içeriğine sahip olması nedeniyle çevre dostu olan Ttec şarj cihazı çeşitleri hızlı şarjı desteklemektedir. Bunun yanı sıra bu şarj kabloları ile data aktarımı yapılabilmesi mümkündür. Tablete ya da bilgisayara bağlayarak cihazın dosya alabilmesini ya da aktarım yapabilmesini sağlayabilirsiniz. Ttec şarj kabloları arasında öne çıkan bir diğer seri Alumicable serisidir. Apple cihazlar için tasarlanmış olan bu şarj cihazı hızlı şarj edebilme özelliğine sahiptir. 1 metre uzunluğunda kablosu bulunmaktadır. Şarj ve veri aktarımı bu şarj kablosu sayesinde yapılabilmektedir. Birinci sınıf Alüminyum dış tasarımı ve örgü kablo içeriğine sahiptir. Ayrıca Ttec Alumicable şarj cihazı Apple MFi onaylıdır. Ttec Speedcharger hızlı şarj aleti çeşitleri arasında yer almaktadır. Adaptör ve kablodan oluşan bu cihaz, 3.0 evrensel tasarımı sayesinde 4 kata kadar hızlı şarj olabilmektedir. Veri senkronizasyonu da yapabileceğiniz bu cihazın uzunluğu 120 cm olması sayesinde her yere rahatlıkla uzanabilmektedir. Güvenli şarj için devre koruması bulunduğu için yüksek akım ve cihazın fazla ısınması gibi durumların oluşmasını engelleyecektir. Mavi LED güç göstergesi bulunmaktadır. Ttec hızlı şarj aleti kullananlar ortalama 1 saat içerisinde telefonlarının %100 dolum seviyesine ulaştığını söylemektedir.

Hayatınızın Her Anında Ttec Mobil Aksesuarları Yanınızda

Powerbankler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılan mobil aksesuarlar arasında yer almaktadır. Telefonların belirli bir süre batarya ömrünün olması nedeniyle bazı durumlarda telefonun kullanılamaması gibi olumsuz durumlar ortaya çıkabilmektedir. Powerbankler şarj aletleri ile şarj edilerek telefonun elektrik akımına ihtiyaç kalmadan şarj kablosu ile şarj olmasını sağlamaktadır. Powerbankler sayesinde hayatınızın her anında telefonu verimli bir şekilde kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Powerbank seçiminde en önemli noktalardan birisi, batarya gücüne göre powerbank seçiminin yapılması olacaktır. Ttec markasında farklı güçte powerbank seçenekleri bulunmaktadır. Ttec powerbank seçeneklerinde 3 farklı güç seçeneği bulunmaktadır. Ttec powerbank 5000 kapasiteli cihaz, telefonların ortalama 1-2 kere şarj edilebilmesini sağlamaktadır. LED pil göstergesi özelliği sayesinde şarj dolum sırasında miktarı gösterebilmektedir. Güvenli şarj imkânı bulunan bu powerbank cihazın ve kendisinin aşırı ısınmasını engellerken, akımında yüksek gelmesini engelleyecektir. Tüm telefonların şarj edilebileceği bu cihazda 2 farklı port girişi bulunmaktadır. Dış tasarımı sayesinde düşmelere ve çarpmalara karşı yüksek direnç gösterebilmektedir. Ttec powerbank 10000 kapasiteli cihaz ise, telefonların ortalama 2-3 kez şarj olabilmesini sağlamaktadır. İki port USB girişinin bulunması nedeniyle bu powerbank ile iki tane telefonu aynı anda şarj edebilmeniz mümkün olacaktır. LED gösterge sayesinde telefonun ne kadar şarj olduğunu inceleyebilirsiniz. Cihazda bulunan hızlı şarj özelliği sayesinde kısa süre içerisinde telefonunuz %100 dolum seviyesine ulaşacaktır. Bunun yanı sıra powerbank ortalama 4-6 saat süre içerisinde tamamen şarj olabilmektedir. Dış tasarımı sayesinde Ttec 10000 mAh oldukça dayanıklıdır. Bu cihaz ile her yerde telefonunuzu verimli olarak kullanabilme imkânı bulabilirsiniz. Kullanıcıların en çok beğendiği powerbank cihazların başında Ttec powerbank 20000 mAh cihazı ile telefonlarınızı ortalama 4-6 kere şarj edebilmeniz mümkün olacaktır. Kompakt tasarımı sayesinde oldukça dayanıklı olan bu cihaz hafifliği ile her yere rahatlıkla taşınabilmektedir. LED fenerinin bulunması nedeniyle aydınlatıcı olarak kullanabilmenizde mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra LED pil göstergesi sayesinde cihazınızın şarj olurken doluluk oranını kontrol edebilirsiniz. Cihazda bulunan 2 farklı USB girişi sayesinde aynı anda iki tane telefon şarj edilebilmektedir. Ayrıca bu powerbankta hızlı şarj özelliği de bulunmaktadır. Markada en yüksek güç kapasitesinde Ttec powerbank 20800 şarj cihazı bulunmaktadır. Kullanıcıların büyük bir kısmı, Ttec powerbank yorumları yaparak bu üründen oldukça memnun olduklarını dile getirmişlerdir.

Ttec Araç İçi Şarj Cihazları ile Seyahatlerinizde Bile Telefonlar Kullanımda!

Mobil aksesuarların içerisinde araç içi şarjların yeri ve önemi bir hayli büyüktür. Elektrik akımının bulunmadığı yerlerde şarj cihazı olarak araç içi şarj cihazlarını kullanabilmek oldukça avantajlıdır. Özellikle işi gereği sürekli seyahat halinde olan kullanıcılar için araç içi şarj cihazları telefonların verimli olarak kullanılabilmesine imkân sağlamaktadır. Ttec araç şarj aleti aracın çakmaklık kısmına bağlanarak telefonun şarj olabilmesine imkân sağlamaktadır. Ttec Speedcharger Duo araç içi şarj cihazı çift port girişli olması sayesinde aynı anda iki farklı telefonun şarj edilebilmesini sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu şarj cihazı ile veri aktarımı da yapılabilmektedir. Android ve Apple telefonlar içinde kullanılabilen bu cihaz 1,20 metre kablo uzunluğundadır. Kompakt tasarımı sayesinde kolayca her yere taşınabilmektedir. Güvenli ve hızlı şarj özelliği sayesinde telefona herhangi bir zarar vermeden kısa süre içerisinde tamamen şarj olabilmesini sağlayacaktır. Ttec kablo parçası sayesinde tablet ya da bilgisayara bağlanarak veri aktarımının yapılabilmesini sağlanmaktadır. Ttec Recharger araç içi şarj cihazı elektrik akımı ile şarj edilerek kullanılan bir şarj cihazıdır. Bunun yanı sıra çakmaklık ile bağlantı kurularak kullanımı bulunmaktadır. Telefonun ortalama 4-5 kere şarj olabilmesini sağlayan bu ürün, iki farklı cihazın aynı anda şarj edilebilmesini sağlamaktadır. Bir tarafı parlak tasarım diğer tarafı ise silikon kaydırmaz taban ile tasarlanmıştır. Bu nedenle oldukça konforlu bir kullanımı bulunmaktadır. Hızlı şarj özelliği bulunan bu cihaz ortalama 6-7 saat içerisinde şarj olabilmektedir. Ayrıca bu cihazda farklı neon renk seçeneği bulunmaktadır. Bu nedenle renkli detayları seven kullanıcılar zevkine uygun Ttec batarya araç içi şarj cihazı kullanabilecektir. Markada bulunan dönüştürücü kabloları sayesinde, tablet ya da bilgisayarınıza bağlanarak sorunsuz senkronizasyon yapabilme olanağınız bulunmaktadır. Ttec Type C Lightnight kablo, Apple MFi onayı almıştır. 150 cm uzunluğunda bulunan kablo yalnızca veri senkronizasyonu için değil telefonun şarj edilebilmesi içinde kullanılmaktadır. Ttec USB kablo Charge Key 2 kısa kablo uzunluğu sayesinde oldukça kolay bir şekilde her yere taşınabilmektedir. Anahtarlığa takılarak kullanılabilen bu kablo veri senkronizasyonu ve hızlı şarj edebilme özelliğine sahiptir. Bunun yanı sıra bu kabloda iki farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Uygun Fiyat ve Kaliteli Malzeme İçeriği ile Ttec Mobil Aksesuar Çeşitleri

Telefonu en çok koruyan aksesuarlardan birisi telefon kılıflarıdır. Sıklıkla düşen ya da bir yerlere çarpan telefonların kasa ya da ekran kısmının zarar görmemesi için kılıf kullanımı oldukça önemlidir. İki farklı telefon Ttec kılıf seçeneği bulunmaktadır. Yalnızca arka kasa kısmını koruyan telefon kılıfları en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Her marka ve telefon modeline uygun kılıf içeriğinin bulunması sayesinde cihazınıza uygun kılıfı seçebilirsiniz. Ttec telefon kılıfı modelleri arasında arka kasa için tercih edilen seçenekler genellikle silikon ya da plastik madde içeriğine sahiptir. Silikon içerikler yumuşak olması nedeniyle rahat bir kullanım sağlarken cihazın düşme ya da darbelere karşı zarar görmesini büyük ölçüde engelleyecektir. Kamera ve tuşlarla uyumlu yapısı sayesinde telefonu eski verimi ile kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Plastik kılıflar ise telefonun çevresini tamamen sararak sert yapısı ile telefona üst düzey koruma sağlamaktadır. Ttec telefon kılıfları arasında açma ve kapatmalı model seçenekleri de bulunmaktadır. Mıknatıs sayesinde açıp kapatmanın yapıldığı bu kılıflar telefonun ekranının da ekstra korunabilmesini sağlamaktadır. Tüm tuşlara ve kameraya uyumlu olarak tasarlanması nedeniyle rahatlıkla kullanılabilmektedir. Düşmelere ve darbelere karşılık cihazın korunmasını sağlamaktadır. Kolayca takılarak kullanılabilen bu kılıflarda her marka ve modele uygun olarak tasarlanmış seçenek bulunmaktadır. T tec telefon kılıfı modellerinde her renk ve desen seçeneği bulunmaktadır. Bu nedenle kişiler sıklıkla kullandığı bu aksesuarlarda zevkine uygun seçimler yapabilmektedir. Ttec Bluetooth hoparlör kullanıcıların ilgi ve rağbet gösterdiği ürün grupları arasında yer almaktadır. Şarj edilebilir bataryası bulunan cihaz 4 saat kullanılabilmektedir. Tüm telefonlarla uyum göstermektedir. Yüksek ses kapasitesi sayesinde eşsiz bir hoparlör deneyimine sahiptir. Ses ve müziği kontrol edebilmek için işlevsel tuşları bulunmaktadır. Bluetooth üzerinden çalmayı destekleyen bu hoparlör dosyaları çalma, kartı okuma, Bluetooth’a bağlanabilme gibi pek çok özelliğe sahiptir. Ttec hoparlör seçenekleri arasında taşınabilir modelleri bulabilmenizde mümkün olacaktır. Bluetooth desteği ile verileri açabileceğiniz, oynatabileceğiniz ve Bluetooth’a bağlanabileceğiniz bu cihaz taşınabilir olması sayesinde her yere rahatlıkla götürülebilmektedir.

Ttec Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Ttec telefon tutucu modeli araçta telefonun sabitlenerek pek çok işlevin yerine getirilebilmesini sağlamaktadır. Telefon tutucuları kullanarak güvenli bir şekilde araç içerisinde telefonla konuşabilir, navigasyonu kullanarak adres takibi yapabilirsiniz. Bunun yanı sıra telefon tutucularını kullanarak araç içi şarj cihazları ile telefonun şarj edilebilmesini sağlayabilirsiniz. Ttec Easydrive Alüminyum tasarımı sayesinde oldukça dayanıklıdır. Güçlü tutuş özelliği sayesinde telefonun güvenilir bir şekilde kullanılabilmesini sağlayacaktır. Mıknatısının kaliteli olması sayesinde yıllar boyu ürünü ilk günkü gibi kullanabilirsiniz. Kolaylıkla montajı yapılabilen telefon tutucu sayesinde telefonunuzu 360 derece döndürebilmeniz mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra bu aksesuarda koku haznesi bulunmaktadır. İstendiği takdirde sevilen bir koku damlatılarak oda kokusu olarak kullanılabilmektedir. Bu aksesuar tüm telefonların tutulması için tercih edilebilmektedir. Ttec telsiz telefon hala evinde telefon kullananlar için ideal seçeneklerden birisi olacaktır. Arama ve numara engelleme, tek tuşla meşgule atabilme, 20 numara telefon hafızası, mikrofonu sessize alabilme, ışıklı ekran, melodi seçenekleri gibi pek çok özelliği bulunmaktadır. Şarjla çalışarak kullanımı sağlanan bu telefon 10 saate kadar konuşabilme ve 200 saate kadar bekleyebilme özelliğine sahiptir. Ttec marka ürün grupları arasında kamera modellerini bulabilmenizde mümkün olacaktır. Ttec kamera analog olarak çalışmaktadır. Görüntülemek istediğiniz alana yerleştirilen bu cihaz, 1 MP lens çözünürlüğüne sahiptir. LED ekran bulunan cihazda 3,6 mm çözünürlük bulunmaktadır. 1280x720 ekran çözünürlüğü bulunmaktadır. Markanın tablet camı seçeneği de bulunmaktadır. Ekran kırılmalarında tablet camının değiştirilerek yenisinin takılması gerekecektir. Ttec tablet camı farklı inç kapasitesi seçeneklerine sahiptir. Bunun yanı sıra her modele uygun soket tasarımı yapılmış olması nedeniyle tablete birebir uyum gösterecektir. Markada yalnızca tablet değil Ttec batarya seçenekleri bulunmaktadır. Tabletinizin bataryasında şarj olmama ya da şarjın verimli kullanılamaması gibi sorunlar yaşıyorsanız, bataryasını değiştirerek verimli bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun yanı sıra tabletleriniz için markada kılıf seçeneklerini bulabilirsiniz. Magictab kılıf suni deri ile tasarlanmış bir kılıftır. Her inç boyutunda tablet için seçenekler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra lastikli kabı sayesinde sabitlenerek kullanılabilmesi sağlanmaktadır. Ekran kısmını koruyabilmek için iç yüzey oldukça hassas tasarlanmıştır. Ayrıca kılıf içerisinde bir de dokunmatik kalem bulunmaktadır. Ttec aksesuar fiyatları seçilen ürün ve özelliklerine göre değişiklik gösterecektir. Trendyol üzerinden arama butonunu kullanarak markanın ürün içeriklerine ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek uygun fiyat ve ödeme koşulları ile sahip olabilirsiniz.