İlgili Kategoriler
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Garanti Süresi
Ürün Değerlendirmesi
"

TURKUAZ Lavabo

" araması için 435 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Turkuaz Lavabo Modelleri Trendyol’da!

Genellikle banyo ile tuvaletlerde, temizlik ve kişisel hijyen için tasarlanan lavabo, günlük rutin işlemlerde sık sık kullanılan bir üründür. Birbirinden farklı tasarımların olması sayesinde banyonuzun dekorasyonuna uygun olan ürünü satın almanız tavsiye edilir. Turkuaz lavabo modelleri birbirinden farklı renk ve tasarıma sahiptir. Farklı renk ile tasarımın yanı sıra farklı malzemeleri de bulunduran marka, müşterilere seçme özgürlüğü sunar. Seramik, cam ve porselen gibi malzemeler arasından evinizin dekorasyonuna uygun olanı tercih etmeniz tavsiye edilir. Turkuaz lavabo kişisel hijyeni sağlamasının yanı sıra farklı tasarımlarıyla dekoratif görünümü de sağlar. Turkuaz lavabo fiyatları arasından bütçenize uyum sağlayan seçeneğe Trendyol üzerinden kolay ve güvenilir şekilde sahip olabilirsiniz.

Kalitesi ile Beğenilen Turkuaz Marka Lavabo

Kalitesi ile Beğenilen Turkuaz Marka Lavabo

Turkuaz marka lavabo, müşteriler tarafından beğenilen ve sık sık tercih edilen bir üründür. Kaliteli malzemelerden üretim yapan marka, kullanışlı yapıya sahip olan tasarımlara sahiptir. Banyo ve tuvalet gibi mekanlarda sık sık kullanılan Turkuaz seramik lavabo oldukça kullanışlı bir malzemeye sahiptir. Seramik malzeme lavobonun parlak ve canlı görünmesine ve bu sayede tasarımın temiz ve hijyenik kalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda bu malzemenin temizliği de kolaydır. Turkuaz cerastyle, bella, olive, sharp, ibiza lavabo seçenekleri sayesinde farklı ve sıradışı alternatiflere sahip olma imkanınız bulunur. Modern, şık ve estetik görünüm imkanı sunan bu modeller, farklı ebat ve şekillerde bulunur. Farklı malzemelerden üretilen Turkuaz aqua lavabo estetik ve modern tasarımı sayesinde müşteriler tarafından beğenilir. Turkuaz mini lavabo alternatifi küçük mekanlar için oldukça kullanışlıdır. Bu ürün küçük ve kullanışlı yapısı sayesinde müşteriler tarafından oldukça beğenilir. Yer kaplamayan tasarımı sayesinde özellikle banyo ve tuvaletlerde kullanımı uygundur. Markanın bütün tasarımlarını Trendyol üzerinden inceleyebilir, kolay bir şekilde ürünlere ulaşabilirsiniz.

Tasarımı ile Beğenilen Turkuaz Lavabolar

Tasarımı ile Beğenilen Turkuaz Lavabolar

Banyo ve tuvalette kullanılan ellerin yıkanması, yüzün temizlenmesi ve dişlerin fırçalanması gibi günlük hijyenin sağlanması için kullanılan Turkuaz çanak lavabo modern ve şık görünüm sunan dekoratif bir üründür. Turkuaz banyo lavabo sayesinde banyonuzun dekorasyonuna uygun modeller bulmanız mümkündür. Aynı zamanda ürünü kullanmak istediğiniz mekanın boyutlarında bir tasarım bulmanız da oldukça mümkündür. Turkuaz lavabo 50 cm, 80 cm, 100 cm gibi alternatifler sayesinde sahip olmak istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Markanın sunduğu ebat seçenekleri sayesinde kullanmak istediğiniz mekana uygun ürünler bulabilirsiniz. Bakteri ve mikroorganizmaların yayılmasını önleyen Turkuaz antibakteriyel lavabo, özellikle kalabalık ev ortamı için tercih edilebilir. Hijyeni amaçlayan bu tasarım oldukça kullanışlı bir yapıya sahiptir. Birçok farklı çeşidin olması müşterilere seçme imkanı sunar. Turkuaz lavabo ölçüleri ve modelleri arasından dilediğinizi seçebilir, Trendyol aracılığı ile ulaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Tasarımı ile Turkuaz Lavabo

Dikkat Çeken Tasarımı ile Turkuaz Lavabo

Ellerin yıkanması ve kişisel bakımın gerçekleştirilmesi için kullanılan yıkama alanı, farklı tasarımlara sahiptir. Turkuaz etajerli, ayaklı, dolaplı lavabo gibi seçenekler ürünü kullanmak istediğiniz mekanların dekorasyonu için oldukça uygun modellerdir. Yıkama alanının yanı sıra ek depolama alanı sunan bu ürünler, pratik kullanıma sahiptir. Turkuaz Hilton lavabo ise dikkat çeken tasarımı ile beğenilir. Turkuaz çiftli lavabo iki tasarımın tek tezgahta birleşmesiyle oluşur. Özellikle ebeveyn banyolarında kullanılan bu tasarım, hijyen açısından oldukça gereklidir. Turkuaz engelli lavabo kolay kullanım imkanı sunan bir üründür. Engelli bireylerin yıkama alanına erişimini kolaylaştırmak için özel olarak tasarlanan bir üründür. Seramik ve porselen gibi malzemelerden üretilen Turkuaz tezgah üstü lavabo dekoratif görünüme sahiptir. Ayrıca Turkuaz lavabo taşı tezgahın desteklenmesine yardımcı olur ve dayanıklı bir malzemeden üretilir. Markanın ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.