İlgili Kategoriler
Taş Cinsi
Fiyat
Materyal
Paket İçeriği
Desen
Ortam
Koleksiyon
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Sürdürülebilirlik Detayı
Ek Özelllik
Renk
"

Turkuaz Tesbih

" araması için 1045 sonuç listeleniyor

Göz Alıcı Turkuaz Tesbihler Trendyol'da!

Eşsiz bir hediye, koleksiyon, hobi ve dekor gibi birçok farklı amaç için turkuaz tesbihleri tercih edebilirsiniz. Masa başında çalışırken orijinal turkuaz taşı tesbihi elinizde gezdirebilir, böylece stres atabilirsiniz. İşe, arkadaş buluşmalarına veya kahve içmeye giderken şıklığınızı taçlandırmak için turkuaz mavi kehribar tesbihleri kullanabilirsiniz. Koyu renkli kıyafetlerinizle yaptığınız kombini bu modelle taçlandırabilir, aksesuar seçiminizle övgüler toplayabilirsiniz. Ayrıca, kafa dağıtmak ve yeni bir hobi edinmek için turkuaz tesbih çeşitlerini hemen inceleyebilirsiniz. Altın kaplamadan gümüş püsküllüye kadar yüzlerce farklı model arasından seçim yapmanız sizi zorlayabilir. Bu noktada müşterilerin turkuaz tesbih yorumları size yardımcı olabilir. Yorumlara göz atarak tesbihlerin materyallerini, kalitelerini, duruşlarını ve daha birçok konudaki özelliklerini daha detaylı öğrenebilirsiniz. Edindiğiniz bilgileri kriterlerinize göre eleme yaparken kullanabilir, siparişinizi içinize sinerek oluşturabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Turkuaz Tesbih Modelleri

Her İhtiyaca Uygun Turkuaz Tesbih Modelleri

Farklı taş cinslerine, materyallere ve ebatlara sahip turkuaz tesbih modellerine göz atarak zevkleriniz doğrultusunda seçimler yapabilirsiniz. Satın almayı düşündüğünüz modeli uzun seneler boyunca keyifle kullanmak istiyorsanız turkuaz uçak camı tesbihleri değerlendirebilirsiniz. Klasik modeller yerine farklı bir tercih yapmak istiyorsanız turkuaz katalin tesbih çeşitlerine göz gezdirebilirsiniz. Bir taraftan kıyafetlerinizle uyumlu bir model arıyor bir taraftan da taşın çeşitli avantajlarından faydalanmak istiyorsanız turkuaz sıkma kehribar tesbihler sizin için uygun bir seçim olabilir. Dilerseniz, kullanışlı bir turkuaz tesbih satın almadan önce müşterilerin tecrübelerinden de faydalanabilirsiniz. Turkuaz tesbih kullananların fotoğraflı değerlendirmeleri sayesinde hoşunuza giden modelin gerçek hayattaki duruşunu görebilir, rengini daha yakından gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede herhangi bir soru işareti olmadan alışverişinizi keyifle tamamlayabilirsiniz.

Kullanışlı Turkuaz Tesbihler

Kullanışlı Turkuaz Tesbihler

Kullanışlı turkuaz tesbih özellikleri sayesinde modelleri hayatın pek çok farklı alanında değerlendirebilirsiniz. Toplu taşımada seyahat ederken turkuaz kehribar tesbihleri yanınızda bulundurabilir, bir yandan kendinizi rahatlatırken bir yandan sıkılmadan yolculuk yapabilirsiniz. Arabanızın vitesine veya torpidosuna turkuaz doğal taş tesbihlerden birini koyabilirsiniz. Böylece aracınızı kişiselleştirebilir, görünümüne farklı bir hava kazandırabilirsiniz. Tüm bunlarla beraber turkuaz taşı tesbihleri çevrenizdeki kişiler için de satın alabilirsiniz. Örneğin, akrabalarınıza veya komşunuza 99'luk turkuaz tesbih modellerinden birini hediye edebilirsiniz. Bu sayede aranızdaki bağları güçlendirebilir, uzun seneler boyunca kullanabilecekleri bir eşyaya sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca, hangi modelin sizin ihtiyacınıza ve kullanım alanınıza uygun olduğunu vakit kaybetmeden bulmak istiyorsanız turkuaz tesbih tavsiyelerinden yardım alabilirsiniz. Tavsiye yorumlarıyla ürünlere yeni bir bakış açısıyla yaklaşabilir, bu sayede seçenekler arasında kaybolmadan doğru bir kararla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bütçenizi Düşünen Turkuaz Tesbih Fiyatları

Bütçenizi Düşünen Turkuaz Tesbih Fiyatları

Turkuaz tesbih fiyatları belirlenirken çeşitli kriterler göz önüne alınır. Bu yüzden modelden modele fiyat farklılıkları görebilirsiniz. Turkuaz tesbihlerin taş cinsleri bu kriterlerden birine örnek olarak verilebilir. Turkuaz tesbihler doğal taş, kehribar ve plastik gibi çeşitli taş cinsleriyle üretilebilir. Taş cinsinin kalitesine, maliyetine ve işçiliğine bağlı olarak modellerin fiyatları farklılık gösterebilir. Benzer şekilde turkuaz tesbihler akrilik, katelin, paslanmaz çelik ve platinyum kaplama gibi farklı materyallerle karşınıza çıkabilir. Bu noktada materyallerin özellikleri doğrultusunda ürünlerin satış fiyatlarında farklılık gözlemleyebilirsiniz. Tüm bunlarla beraber turkuaz tesbihler benzer özellikler gösterseler de farklı markalar tarafından satışa sunulduklarında fiyatları da çeşitlilik gösterebilir. Siz de çok sayıdaki turkuaz tesbih modeli sayesinde bütçenize, zevkinize ve ihtiyacınıza yönelik seçimler yapabilirsiniz. Turkuaz tesbih indirimlerini değerlendirerek alışveriş için ayırmış olduğunuz bütçeyi aşmadan siparişinizi keyifle oluşturabilirsiniz. Dilerseniz, turkuaz tesbih online alışverişinizi yaparken ürünleri fiyatlarına göre sıralayabilirsiniz. Kaliteli, uzun ömürlü ve göz alıcı turkuaz tesbihlerin tüm çeşitlerini Trendyol'da bulabilirsiniz.