placeholder
"

Tesbihane

" araması için 3021 sonuç listeleniyor

Tesbihane

Parmaklara Tesbihane Dokunuşu

Tesbihane, gümüş takı sektörünün Türkiye’deki öncü firmalarından biri olarak öne çıkmaktadır. Şu anda da Türkiye’nin birçok ilinde ve yurtdışında açtığı mağazalar ile marka değerini yükseltmeyi hedeflemektedir. Tesbihane yüzük modelleriyle dikkat çeken bir markadır. Bu ürünler kadınlar ve erkekler için uygundur. Kadınlar için tektaş, tria, renkli ve taşlı ve kişiye özel ve Starlight diamond yüzük seçenekleri bulunmaktadır. 925 Ayar Gümüş Beştaş Yüzük markanın öne çıkan kadın yüzüğü modellerindendir. Ürünün yapımında zirkon taş kullanılmıştır. Bu taş, takı ve mücevher yapımında kullanılan eski taşlardan biri olarak dikkat çekmektedir. Ürünün ortalama ağırlığı 4 gramdır. Bu taş, zihni kuvvetlendirirken uyumayı da kolaylaştırmaktadır. Starlight Diamond Pırlanta Montür Elegance 925 Ayar Gümüş de tasarımıyla öne çıkan ürünlerden bir tanesidir. 925 ayar gümüş olan bu ürün, ortalama 5 gram ağırlığa sahiptir. Yüzük numarasına göre değişebilmektedir. Taşların rengi beyazdır. Erkekler için de taşlı, taşsız, kehribar ve kazaz yüzük seçenekleri mevcuttur. Faset Gümüş Erkek Yüzük de markanın öne çıkan tasarımları arasındadır. 925 ayar gümüşün kullanıldığı bu tasarımın taş rengi siyahtır. 15 gram ortalama ağırlığa sahiptir. Ağırlık numaraya göre farklılık gösterebilmektedir. Faset Kesim Aqua Mavi Zirkon Taşlı 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük de markanın dikkat çeken tasarımlarından bir tanesidir. Rengiyle dikkati üstüne toplayan bu modelin yapımında zirkon taş kullanılmaktadır. Ortalama 15 gram ağırlığa sahiptir. Aynı zamanda parmak ölçüsüne göre ağırlık artabilir ya da azalabilmektedir. Tesbihane kehribar taşlı modelleriyle de dikkat çekmektedir. 1000 Ayar Kazaz Püsküllü ürünler de markanın öne çıkan modellerindendir. Damla kehribardan üretilen bu tasarımın ana rengi kırmızıdır. Ağırlığı 27 gramdır. 10x10 küre kesim tane ölçüsüne sahiptir. Tesbihin toplam uzunluğu 3 santimetredir. İmamesi damla kehribardır. 1000 ayar kazaz püskül ucu bulunmaktadır. Tesbihane kolye seçenekleriyle de kadın ve erkek kullanıcılara hitap etmektedir. Kadınlar için şans kolyeleri, trend kolyeler, kehribar kolyeler ve cevşen kolyeler bulunmaktadır. Zirkon Taşlı kolyeler de markanın öne çıkan tasarımları arasındadır. Yapımın zirkon taş kullanılmıştır. Taşların rengi beyazdır. Ağırlığı ise ortalama 4 gramdır. 45 santimetre zincir uzunluğuna sahiptir. Erkek kolye seçenekleri arasında da trend kolyeler, cevşen kolyeler ve kişiye özel tasarımlar bulunmaktadır.

Ateş Kehribar Tesbihane ile Hayat Buluyor

Tesbihane tesbih modellerinde de geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Kehribar tesbih çeşitleri arasında damla, gümüş işlemeli, sıkma ve ateş kehribar modelleri bulunmaktadır. Oltu taşı teşbih çeşitlerinde de Erzurum ve Rus oltu taşı seçenekleri mevcuttur. Doğal taş tesbih seçeneklerinde akik, akuamarin, amazonit, ametist tesbihler bulunmaktadır. Ağaç tesbih seçeneklerinde ise andız, begote ve ceviz seçenekleri bulunmaktadır. Hayvansal tesbih seçenekleri arasında da boynuz ve kemik çeşitleri bulunmaktadır. Aynı zamanda 925 ayar gümüş ve 1000 ayar kazaz tesbihler bulunmaktadır. Siyah ve beyaz renklerindeki Tesbihane erkek yüzük modellerinden öne çıkan ürünlerden bir tanesidir. Bu tasarım 3 gram ağırlığa sahiptir. Aynı zamanda bu ürünün ağırlığı parmak ölçüsüne göre değişebilmektedir. Markanın öne çıkan bir diğer erkek yüzüğü modeli de Mine Üzeri Desenli 925 Ayar Gümüş Erkek Yüzük tasarımıdır. Mine taşının kullanıldığı bu yüzüğün ağırlığı ortalama 15 gramdır. Bu ağırlık, parmak ölçüsüne göre değişim gösterebilmektedir. Günlük yaşamda kullanımı sık olan aksesuarlardan bir tanesi de bilekliklerdir. Tesbihane bileklik modelleriyle de hem kadınlara hem de erkeklere seçenekler sunmaktadır. Kadınlar için gümüş, kazaz ve doğal taş seçeneklerinin bulunduğu modeller bulunmaktadır. Aynı şekilde erkekler için de kehribar, gümüş, kazaz ve doğal taş seçenekleri bulunmaktadır. Multicolor Orijinal Damla Kehribar Rolex Bileklik kadın modelleri arasında öne çıkan bir tasarımdır. Ağırlığı 10 gram olan bu ürün bileği yormamaktadır. Esnek ve lastikli olduğu için her bileğe uygun oluşuyla dikkat çekmektedir. Damla Kehribar Parçalı Bileklik de markanın öne çıkan bir başka tasarımıdır. Gerçek damla parçalarından yapılan bu ürün kadınların beğenisine sunulmaktadır. Doğal Form Açık Sarı Orjinal Damla Kehribar modeli de erkeklerin beğenisine sunulan bir başka tasarımdır. Damla kehribar taşlara sahip olan bu ürünün taş rengi sarıdır. Ağırlığı ise 7 buçuk gramdır. Esnek lastikli bir ürün olduğu için her bileğe uygundur. Tesbihane alyans modelleriyle de kullanıcılara birçok farklı seçenekler sunmaktadır. Bu ürünler çift alyanslar, kadın tek alyanslar ve erkek tek alyanslar olmak üzere 3 farklı kategoride sunulmaktadır. İsim Yazılı Zirkon Taş İşlemeli Yaprak Motifli 925 Ayar Gümüş yüzük markanın öne çıkan tasarımlarındır. Yüzüğün ağırlığı 6 gramdır. Ancak parmak ölçüsüne göre ağırlık değişebilmektedir. Zarif Tasarım 925 Ayar Gümüş Çift Alyans da markanın öne çıkan alyans modellerindendir. Bu yüzüğün ağırlığı yaklaşık 10 gramdır.

Zamana Tesbihane Yansıması

Tesbihane saat modelleriyle de kullanıcıya zamansal çözümler sunmaktadır. Erkek ve kadın olmak üzere iki kategoride sıralanmaktadır. Erkek Ferro Hasır Saat markanın öne çıkan tasarımları arasındadır. Kasa çapı 44 milimetre olan bu saatin kasa ve kayış rengi Rose’dur. Saatin kadran rengi ise siyahtır. Erkek Ferro Kayış Saat markanın öne çıkan tasarımlarındandır. Kasa çapı 47 milimetre olan bu ürünün kasa rengi siyahtır. Aynı zamanda kadran rengi de siyahtır. Ferro Metal Saat modeli de markanın öne çıkan bir başka erkek saat tasarımlarındandır. 44 milimetre kasa çapına sahip olan bu ürünün kasa ve kayış rengi Iprose’dur. Kadran rengi ise laciverttir. Marka, birbirinden farklı renk ve model seçeneğiyle her tarza hitap edebilmektedir. Tesbihane kehribar kolye seçenekleriyle de şıklık tamamlamayı hedeflemektedir. Doğal Form Bal Rengi Mat Orjinal Damla Kehribar kolye kadınlar için sunulan ürünlerden bir tanesidir. Ağırlığı 15 gram olan bu kolyenin uzunluğu 60 santimetredir. Doğal Form Çok Renkli Mat Orjinal Damla Kehribar da markanın öne çıkan bir başka tasarımıdır. Damla kehribardan tasarlanan bu modelin ağırlığı 14,75 gramdır. Aynı zamanda 65 santimetrelik uzunluğuyla dikkat çeken bir modeldir. Tesbihane gümüş yüzükler geniş ürün yelpazesiyle öne çıkmaktadır. Kişiye Özel Çift İsim Yazılı 925 Ayar Gümüş yüzük modelleri de kadınlar için sunulan tasarımlar arasındadır. Bu ürünün dikkat çekici yanı ise, istenilen ismin yüzüğün üzerine işlenmesidir. Bu tasarımlar verilen parmak ölçüsüne göre yapılmaktadır. 925 Ayar Gümüş Püsküllü Rus Oltu Tesbih ve Zirkon Taşlı Gümüş Yüzük Kombini de markanın öne çıkan tasarımları arasında yer almaktadır. Rus oltu taşından üretilen bu tasarımın ana rengi siyahtır. Ağırlığı 22 gram olan bu kombin, tane şekillidir. Küre kesim tane ölçüsü 8x8 milimetredir. İmamesi Rus oltu püskül maddesindendir. Aynı zaman püskül ucuna harf takılabilmektedir. Ayyıldız desenli Gümüş Yüzük de öne çıkan bir diğer tasarımdır. 925 ayar gümüşten üretilen bu tasarım zirkon taşlara sahiptir. Ağırlığı 3,2 gramdır. Aynı zamanda ürünün genişliği 2,6 santimetre, yüksekliği ise 2,8 santimetredir. Tesbihane erkek bileklik modelleriyle de geniş bir ürün seçeneği sunmaktadır. Bu ürünler her yaştan her tarza uygunluğuyla dikkat çekmektedir.

Tesbihane Zirkon Taşını Yeniden Yorumluyor

Tesbihane küpe modelleriyle de kadınların kulağındaki yerini almayı hedeflemektedir. Zirkon Tektaşlı Gümüş Küpe Samanyolu deseniyle markanın dikkat çeken tasarımları arasında bulunmaktadır. Üretiminde 925 ayar gümüş kullanılan bu tasarımda zirkon taşı kullanılmıştır. Genişliği 1,2 santimetre olan bu küpenin yüksekliği 1,2 santimetredir. Küpelerin ağırlığı ise 2,85 gramdır. Siyah Zirkon taşı model de markanın öne çıkan bir başka küpe tasarımıdır. Üretiminde 925 ayar gümüş kullanılan bu ürün zirkon taşıyla döşenmiştir. Genişliği 1,2, yüksekliği ise 1,2 santimetre olan bu küpenn ağırlığı 2,85 gramdır. Alıcılar bir ürünü almadan önce kalite ve fiyat araştırması yapmaktadır. Tesbihane yorum ve geri bildirimlerinde kullanıcılar memnuniyetlerini belirtmektedir. Marka, birbirinden farklı kolye, yüzük, küpe, saat ve bileklik tasarımlarıyla her ihtiyaca ve tarza uygun ürün seçeneklerini kullanıcıların ilgisine sunmaktadır. Tesbihane erkek yüzük modelleri seçenekleriyle tüm erkeklerin ilgisini çekmeyi hedeflemektedir. Yeşil Zirkon Taşlı Oval Tasarım 925 Ayar Gümüş Yüzük de öne çıkan erkek yüzük modelleri arasındadır. Yapımında 925 ayar gümüş kullanılan bu yüzüğün taşı zirkondur. Yeşil rengiyle öne çıkan bu tasarımın ağırlığı 15,30 gramdır. Parmak ölçüsüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Kırmızı Zirkon Taşlı 925 Ayar Gümüş Kaledar Yüzük de öne çıkan bir başka tasarımdır. Üretiminde 925 ayar taş kullanılan bu gümüş yüzükler zirkon taşlıdır. Rengi ise kırmızıdır. Ortalama ağırlığı 9,85 gram olan bu yüzüğün ağırlığı parmak ölçüsüne göre değişebilmektedir. Sarı Kehribar yüzük modeli de öne çıkan bir başka tasarımdır. Üretiminde 925 ayar gümüş kullanılan bu yüzük kehribar ve zirkon taşa sahiptir. Taşların rengi sarıdır. Yüzüğün ortalama ağırlığı 19,75 gramdır. Ancak parmak ölçüsüne göre ağırlık değişmektedir. Tesbihane damla kehribar seçenekleriyle de kullanıcıya farklı bir kullanım deneyimi hedeflemektedir. Vişne Rengi Orijinal Damla Kehribar Rolex Bileklik de markanın öne çıkan tasarımları arasındandır. Damla kehribardan üretilen bu yüzüğün ağırlığı 10,7 gramdır. Aynı zamanda esnek lastiğe sahip olduğu için her bileğe uygunluğuyla dikkat çekmektedir.

Tesbihane Renk Çeşitliliğiyle Her Tarza Hitap Ediyor

Tesbihane gümüş tesbih modelleriyle de öne çıkan bir markadır. Küre Kesim Tesbih ise el yapımı olmasıyla markanın öne çıkan tasarımlarındandır. 1000 ayar kazazdan üretilen bu tasarım kırmızı renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulmaktadır. Ağırlığı 40x18 gram olan bu tesbihin küre kesim tane ölçüsü 7x9 milimetredir. Toplam uzunluğu 24 santimetredir. İmamesi ve püskülü 1000 ayar kazazdır. Lacivert Micro İşlemeli tesbih de markanın öne çıkan bir başka tasarımıdır. 925 ayar gümüşten yapılan bu teşbihin rengi sarı ve mavidir. Ağırlığının 40 gram olmasının yanı sıra arpa kesim tane ölçüsü de 7,5x8,5 milimetredir. Toplam uzunluğu 27 santimetredir. İmamesi ve püskülü 925 ayar gümüştür. Tesbihane erkek kolye modelleriyle erkek tarzına yön vermeyi hedeflemektedir. Tabanca Mermisi Tasarım Kalın Zincirli 925 Ayar Gümüş kolye erkek kolyesi tasarımında öne çıkan bir üründür. 925 ayar gümüşten yapılan bu kolyenin ağırlıı 7,6 gram, uzunluğu ise 60 santimetredir. Kartal Kanadı Tasarım Kalın Zincirli 925 Ayar Gümüş Kolye de markanın bir başka tasarımıdır. 925 ayar gümüşten üretilen bu kolyenin ağırlığı 6,8 gram, zincir uzunluğu ise 60 santimetredir. Tesbihane ayyıldız yüzük modelleriyle de öne çıkmaktadır. 925 Ayar Gümüş Tuğralı Ayyıldız Yüzük markanın öne çıkan modelleri arasındadır. 925 ayar gümüşten tasarlanan bu modelin üretim tipi kalıptır. Yapımında zirkon taş kullanılan bu yüzüklerin ağırlığı 13,78 gramdır. Yüzüğün ağırlığı parmak ölçüsüne göre değişebilmektedir. Aynı zamanda kare bir tasarıma sahiptir. 925 Ayar Gümüş Siyah Mineli Ayyıldız Yüzük de markanın bir başka tasarımıdır. Bu yüzük 925 ayar gümüşten üretilmiştir. Yapımında dolgulu taş kullanılmıştır. Aynı zamanda 13,98 gram ağırlığa sahiptir. Yüzüğün ağırlığı parmak ölçüsüne göre değişim gösterebilmektedir. Tesbihane erkek alyans modellerindeki birbirinden farklı tasarım seçenekleriyle her yaştan her tarza hitap etmektedir. Köşeli Tasarım Dört Şeritli 925 Ayar Gümüş Erkek Alyans da öne çıkan modeller arasında yerini almaktadır. 925 ayar gümüşten üretilen bu alyansın ağırlığı 7,39 gramdır.

Tesbihane Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tesbihane yüzük modelleri çeşitliliğine sahip bir markadır. Her yaş ve cinsiyetten kullanıcıya uygun ürünler bulunmaktadır. V Tasarım yüzük de markanın öne çıkan modelleri arasındadır. Üretiminde 925 ayar gümüşün kullanıldığı bu yüzük sıkma kehribar taşlıdır. Yeşil renk seçeneğiyle kullanıcıya sunulan bu ürünün ortalama ağırlığı 19,53 gramdır. Ancak ağırlık parmak ölçüsüne göre değişebilmektedir. Tesbihane ateş kehribar modelleriyle de dikkat çekmeyi hedeflemektedir. Yüzük ve kolye tasarımlarında kendisini gösteren ateş kehribar en çok talep edilen ürünler arasında yerini almaktadır. "Elhamdülillah" yazılı yüzük modeli de markanın öne çıkan tasarımları arasındadır. Üretiminde 925 ayar gümüş kullanılan bu yüzüğün taşı sıkma kehribardır. Sarı rengiyle dikkat çeken bu ürünün ortalama ağırlığı 14,9 gramdır. Ağırlık parmak ölçüsüne göre değişiklik gösterebilmektedir. Tesbihane isimli tesbih seçenekleriyle de aksesuarları özelleştirmeyi hedeflemektedir. Püsküllü Küre Tesbih modeli de markanın öne çıkan tasarımları arasında yer almaktadır. Sedef ve mercandan üretilen bu tesbihin ana renkleri kırmızı ve beyazdır. Ağırlığı 29 gram olan tesbih modelinin küre kesim tane ölçüsü ise 8x8 milimetredir. Toplam uzunluğu 23 santimetre olan bu teşbihin imamesi ve püskülü 925 ayar gümüştür. Püskül ucuna harf takılabilmektedir. Tesbihane yüzük alyans ve markanın diğer tüm modellerini sayfamız üzerinden inceleyebilir, dilediğiniz her tasarıma anında sahip olabilirsiniz.