"

Zaza Tesbih

" araması için 734 sonuç listeleniyor

Zaza Tesbih Çeşitleri ile Kaliteli Modeller

Zaza tesbih, dizilim ve parça adeti bakımından diğer modellere göre farklılık gösterir. Birbirinden şık ve modern tasarımlara sahip olan bu ürün çeşidi, tesbih kullanmayı seven erkeklerin çokça ilgi gösterdiği bir modeldir. Oltu taşı, kehribar, kuka, inci, ametist, altın, gümüş ve sedef gibi materyallerden yapılan çeşitleri mevcuttur. Zaza model tesbihleri diğerlerinden ayıran belirgin özellik ise tasarımında 2 ayrı imame ile iki başlık kullanılmasıdır. Son yıllarda oldukça popüler olan zaza ürünler, hem günlük kullanım hem de koleksiyon için uygundur. Tasarımları son derece titizlikle yapılan bu tasarımların püskül kısmı olarak değerlendirilen uç kısımlarının işlenmesi ise ustalık gerektirir. Erkekler için mükemmel bir aksesuar olan markanın ürünlerini ve fiyatlarını Trendyol’dan inceleyebilirsiniz.

Modern ve Şık Tasarımlı Zaza Tesbih Modelleri

Modern ve Şık Tasarımlı Zaza Tesbih Modelleri

Zaza tesbih modelleri, kullanılan materyallere ve tasarım özelliklerine göre çok çeşitlidir. Tarzında farklılık yaratmak veya tarzını güçlendirmek isteyenler için ideal olan bu aksesuarların oldukça fazla ilgi göreni ise oltu zaza tesbihtir. Erzurum’un Oltu ilçesine özgü olan oltu taşı, kıymetli bir doğal taştır. Bu doğal taştan yapılan zaza ürünleri ve diğer tesbih modelleri muazzam bir ilgi görür. Bunları aksesuar olarak bulundurmanın yanı sıra, çekmeyi seven kişiler için zaza ürünleri idealdir. Özellikle zaza balık tesbih, çekmek son derece kolay ve keyifli olur. Damla zaza tesbih, naif görünüme sahip olan bir modeldir. Bu nedenle elde duruşu da çok zariftir. Ayrıca kullanımı rahattır. Zaza tesbih çeşitlerinin kullanım sırasında kıyafetler ile uyumlu olması şık bir görünüm yakalanmasını sağlar. Bu yüzden kıyafetinize uygun renkte, desende ve modelde seçim yapmanız faydalı olur. Trendyol sayfalarından birbirinden güzel ve çarpıcı modellere sahip olan ürünleri inceleyerek tarzınıza uygun olanları satın alabilirsiniz. Bu zarif modellere sahip tasarımlar, özel günlerde hediye edilmek için de idealdir.

Her Kullanıma Uygun Zaza Tesbih Fiyatları

Her Kullanıma Uygun Zaza Tesbih Fiyatları

Zaza tesbih fiyatları ürünlerin modeline, tasarımında kullanılan materyale ve üretiminde gerçekleştirilen işçiliğe göre değişiklik gösterir. Bazı modeller, çok değerli madenler arasında olan altından ve gümüşten yapılır. Zaza tesbih altın modellerinin bile kendi içerisinde birçok çeşidi bulunur. Bazıları sadece altından yapılırken bazılarında altın, diğer kıymetli doğal taşlar ile birlikte kullanılır. Bu durum fiyatların farklılaşmasına neden olur. İnci de çok kıymetli doğal taşlar arasında yer alır. Bu nedenle gerçek inciden yapılan inci zaza tesbihin de fiyatı biraz yüksek olabilir. Altın, gümüş ve inci gibi materyallerden yapılan ürünlerin koleksiyon değeri bulunur. Kuka zaza tesbih; uygun fiyatı, şık duruşu ve kolay kullanımı sayesinde çokça kullanılan bir modeldir. Stres atmak için de son derece uygun olan zaza tesbih kuzgun modelini kullanmak veya hediye etmek için Trendyol’dan destek alabilirsiniz. Trendyol’un hızlı sipariş onayı sayesinde beğendiğiniz ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Tarzınızı Güçlendiren Zaza Tesbihler Trendyol'da

Tarzınızı Güçlendiren Zaza Tesbihler Trendyol'da

Tesbih, erkeklerin büyük bir çoğunluğunun kullanmayı çok sevdiği aksesuarlar arasında yer alır. Bu aksesuarın tarzınıza önemli katkıları bulunur. Bu nedenle ürün tercihlerinizi gözden geçirerek tarzınızı güçlendirebilir veya değiştirebilirsiniz. Hediye amaçlı alınan modellerin çokça tercih edileni, gümüş zaza tesbihtir. Bu modelin ardından zaza tesbih isimli modeller gelir. Bu modeller, kişiye özel olduğu için kullanan kişiye kendini özel hissettirir. Zaza tesbih kehribar modelleri uygun fiyatlı olduğundan dolayı sıklıkla günlük kullanım için tercih edilir. Osmanlı zaza tesbih, otantik motifleri sevenler için idealdir. Kazaz zaza tesbih ise ilginç püskül tasarımı ile dikkat çeker. Gerek dizilimi gerekse kullanılan materyalleri bakımından oldukça zengin çeşidi bulunan modellerini keşfetmek ve tarzınıza uygun olanı satın almak için Trendyol sayfalarını inceleyebilirsiniz.