Cinsiyet
Fiyat
Koku Türü
Hacim
Fiyat Geçmişi
Tip
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Versace Eros

" araması için 53 sonuç listeleniyor

Versace Eros Parfüm ile Akıllara Kazın

1978 tarihinde küçük bir butik dükkan olarak hizmete başlayan İtalyan markası Versace, 1981 yılından itibaren üretmeye başladığı parfümler ile milyonların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Her yeni parfümü ile beğeni toplamayı başaran marka parfüm yapımında genellikle doğayı kullanmaktadır. Versace markası, geniş koku yelpazesi ile sürekli gelişim göstermekte ve doğada sevilen kokuları taklit ederek markalarında kullanmaktadır. Firmanın Versace Eros serisi en sevilen kokulardan birisidir. Kullanıcıların taleplerine göre gelişim gösteren ve dünya genelindeki mağazaları ile yıllık milyonlarca litre parfüm satışı yapan mağaza, parfüm satışlarına ek olarak duş jelleri, deodorantlar, kremler ve duş jelleri ile de dünyanın önde gelen markalarından birisidir. Kadınlar ve erkeklere özel olarak farklı kokular, esanslar ve tarzlar oluşturan marka kullanıcıların tarzlarını destekleyecek geniş setlere sahiptir. Kullanıcı bütçelerine göre farklı ml’lerde parfümleri satışa çıkaran marka en az 50 ml en yüksek ise 300 ml parfüm şişelerini kullanmaktadır. Aynı zamanda parfümlerinde Eau de parfüm, Eau de toilet, parfüme extract gibi farklı çeşitleri ile fiyat sklasını da geniş tutan Versace bu sayede her yıl milyonlarca insana ulaşarak ürün satışı yapmaktadır. Parfüm kokuları konusunda bilgisi olmayan kişiler için marka özel tasarım parfüm desteği de sağlarken aynı zamanda kararsız olan kullanıcılar içinde deneme ürünlerini pek çok mağazasında bulundurmaktadır. Parfümler üzerine ciddi araştırmalar yapan firma her parfüm için belirli konularda kokunun amaç ve çağrışımlarını eklemektedir. Bu satışlara önemli ölçüde fayda sağlarken aynı zamanda kokuyu kullanan kişilerin kokunun tarzı, çağrışımları ve detaylarını bilmesi sağlamaktadır. Parfümlere tema belirleyen Versace markası genel olarak aşk teması üzerinden ürünlerini piyasaya sürmektedir. Kadınlar ve erkekler için güçlü aşk esanslarını bir araya getiren marka ayrıca hareketli ve dinamik kokuları da kullanarak farklı tarzlara sahip insanlara ulaşabilmektedir. Klasik kokulara ek olarak özel tasarım parfümlerin kullanımına da olanak sağlayan marka her yıl çok sayıda kişi üzerinde farklı kokuları denemektedir. Beğenilen kokular seri üretime geçirilirken kullanıcılar tarafından beğenilmeyen kokular geliştirme aşamasına geri dönerek son halini almayı beklemektedir. Çekici kokuları bulmak üzere her yıl farklı koku arayışlarına giren marka aynı zamanda yılın kokuları ile yeni tarzlar ve modaya da yön verebilmektedir. Ünlü isimlerle tasarlanan kokular piyasaya sürülmeleri sonrasında hayranlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Son yıllarda çok sayıda yıldız isimle çalışan marka koku ve parfüm konularında piyasalara yön verebilen firmalar arasında yer almaktadır.

Şık Tasarımları ile Versace Eros Şişeleri

Şık Tasarımları ile Versace Eros Şişeleri

Tasarlanan parfümlerini cam şişelerde sunan Versace kokunun ağırlığı ve çağrışımlarına uygun renkleri seçerek şişelerine uygulamaktadır. Versace Eros parfüm şişe tasarımları olarak kullanıcıları tarafından beğenilen renkler ile tarzları destekler nitelikteki seçimler yapılmıştır. Versace Eros set tasarımları da parfüm şişelerinde olduğu gibi belirli standartlarda üretilmektedir. Daha ağır ve klasik kokularda siyah renk tercihi yer almaktadır. Bunun nedeni siyah rengin asalet ve ciddiyeti temsil etmesine ek olarak daha klasik bir renk olmasından kaynaklanmaktadır. Klasik kokular siyah renkle kullanılırken yeşil renk tasarımı daha doğal kokular ve hareketli kokuları temsil etmektedir. Yeşil doğanın rengi olarak bilindiği için şişe tasarımlarında renklerden fazlaca yararlanılmaktadır. Odunsu kokuların yoğun olduğu şişelerde genel olarak yeşil renk kullanılmaktadır. İçerisinde çok sayıda bitki ve doğaya dayalı esanslar bulunan Versace parfümlerde şişe tasarımları ağırlıklı olarak yeşil olmaktadır. Mavi renkte marka tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Mavi renkli şişeler hareketli ve okyanus kokularını çağrıştırmaktadır. Canlı ve dinamik kokuların olduğu parfümlerde sıklıkla mavi renk kullanılmaktadır. Kırmızı renkli şişelerde çok kez Versace markası tarafından kullanılmıştır. Kadınlar için üretilen parfümler ağırlıklı olarak kırmızı şişelerde bulunmaktadır. Kırmızı rengin romantizm ve aşkın rengi olması nedeniyle daha sık kullanıldığı bilinirken erkeklerde kırmızı şişenin kullanılması hareketi temsil etmektedir. Renk tasarımlarına son derece önem marka aynı zamanda şişe tasarımlarına da önem vermektedir. Şişeler ağırlıklı olarak erkek parfümlerinde köşeli tasarımlara sahiptir. Daha klasik görüntü sağlayabilmek için şişeleri köşeli tasarlayan Versace markası kadın parfümlerinde daha yuvarlak ve yumuşak hatlı şişeler kullanmaktadır. Tasarımlar klasik parfüm çeşitlerinde köşeli olarak hazırlanırken daha hareketli ve dinamik kokulu parfümlerde daha modern tasarımlar kullanılmaktadır. Tasarım olarak hazırlanan şişelerde marka amblemlerini şişenin tam ortasına yerleştirmektedir. Amblemin şişenin ortasına büyük bir şekilde yerleştirilmesinin nedeni ürünü incelemek isteyen kişilerin şişe ve parfümün tamamı ile Versace markasına ait olduğunu anlaması üzerine kurulmuştur. Versace Eros serisinde Yunan mitolojisinin aşk tanrısı olan Eros kullanılmaktadır. Mistik kokusunu şişesi ile destekleyen marka erkek parfümünde Eros’u tasvir edebilmek için Eros figürü ve turkuaz renklerini kullanmaktadır. Bu şekilde kokuyu renk ve şişe tasarımları ile destekleyen Versace ayrıca Akdeniz esintilerinden faydalanarak okyanus kokularını da esansları arasına eklemiştir. Güçlü bir şişe tasarımı ile iddiasını ortaya koyan marka her anlamda kokuyu desteklemektedir.

Farklı Şişe Ölçüleri ile Versace Eros

Farklı Şişe Ölçüleri ile Versace Eros

Parfüm üretimleri için belirlenen şişe ölçülerin kullanılması markanın daha fazla kullanıcı ve aynı model parfümlerin farklı ücretler ile satılmasına olanak sağlamaktadır. Farklı bütçeler için farklı boyutlarda olan parfüm şişeleri standart olarak klasik tasarımlarda 50 ml, 100 ml, 200 ml ve 300 ml olarak belirlenmiştir. Standart olarak belirlenen şişelerden Versace Eros 50 ml hediyelik eşya konusunda sıklıkla kullanılırken kokuyu denemek isteyen kişilerinde ağırlıklı olarak tercihleri arasında yer almaktadır. Ufak boyutları nedeniyle şehir dışı seyahatlerinde de kullanılan 50 ml şişeler klasik olarak yeni kullanıcılara erişebilmek amacıyla tercih edilmektedir. Versace Eros 100 ml şişelerde 50 ml’lik şişelerden çok farklı değildir. 100 ml’lik şişelerde seyahatler için uygun ve yeni koku denemek isteyen kişiler tarafından kullanılsa da bu şişe ölçüleri markayı tanıyan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Versace Eros 200 ml şişeler belli bir kokuyu uzun süre kullanan kişilerin tercihi olmaktadır. Sürekli parfüm almak istemeyen kişiler tarafından kullanılan 200 ml’lik şişeler büyük olmalarına karşın daha uzun süre kullanılabildikleri için Versace severler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. 200 ml üzeri şişeler büyük olmalarına rağmen uzun süreli kullanım sunmaktadır. Versace Eros 300 ml şişeleri kullanan kişiler genel olarak yıllardır Versace markasının aynı kokusunu kullanmaktadır. Bu kişiler yıllardır aynı kokuyu kullanmaları nedeniyle büyük şişeler tercih etmektedir. Versace standart olan şişe tasarımlarında standart ölçüleri kullanmasına karşın farklı şişe tasarımlarında farklı değerleri de kullanmaktadır. Özellikle 90 ml şişeleri de kullanan marka, standartların dışında daha uzun, kısa, geniş veya yuvarlak şişeleri de üretmektedir. Versace Eros serisinde klasik tasarımları kullanan marka 100 ml’lik şişeleri ve köşeli tasarımı ile klasik bir koku ortaya çıkardığını göstermektedir. Aşk temalı üründe şişeye turkuaz rengin verilmesi bütünü tamamlayan ufak dokunuşlardır. 25 ml’lik hediye şişelerini de sıklıkla kullanan Versace markası uzun yıllardır deneme şişelerine ve set alan müşterilerine 25 ml’lik şişeler ile aynı kokuyu hediye etmektedir. Ufak boyutları nedeniyle çok sayıda kişi tarafından sevilen bu şişeler klasik tasarımlı olmalarına rağmen çanta ve kıyafetlerin ceplerinde taşınabilmektedir. Bu nedenle acil durumlarda parfüm ihtiyaçlarının giderilmesi için kullanılabilmektedir.

Kullanılan kokuları doğadan taklit eden marka özellikle Versace Eros erkek parfümlerinde doğadan esinlenmektedir. Yumuşak ve tatlı kokuları da kullanan marka özellikle ağır kokularda odunsu, acı ve ekşi renkleri kullanmaktadır. Erkek parfüm modelleri şekerli ve şekersiz başlıkları altında toplanırken okyanus, odunsu, tatlı şeklinde pek çok isimle anılmaktadır. Uzun yıllardır markanın kullandığı klasik kokularda odunsu esanslar ağırlıklı olurken daha hafif ve yumuşak kokuları tercih eden erkekler için farklı esansları da bünyesinde barındırmaktadır. Erkek parfümlerinde dünyanın en geniş esans ve koku yelpazesine sahip olan marka parfüm denildiğinde çok çeşitliliği ile dikkat çekmektedir. Versace Eros kadın parfümlerinde de ciddi bir yelpazeye sahip olan marka kadın parfümlerinde daha yumuşak ve tatlı kokular kullanmaktadır. Ürünlerinde kullanıcılarının geri bildirimlerine önem veren firma özellikle orijinal ürünlerinde farklı kokuları bir araya getirmekten çekinmemektedir. Kadın parfümleri içinde erkek parfümlerinde olduğu gibi şekerli ve şekersiz başlığı altında toplanan ürünler ayrıca tatlı, ekşi ve çiçek kokuları gibi farklı alt dallara ayrılmaktadır. Koku esansları elde edebilmek için her yıl çok sayıda deney yapan firma, bugüne kadar farklı kokuları birleştirerek çok sayıda yeni kokunun ve parfümün ortaya çıkmasına katkı sağlamıştır. Versace Eros parfümler, kokuları ve adı itibariyle aşkı temsil eden serilerden birisi olurken kadınlar ve erkekler için farklı üretilen seri, kısa sürede dünya genelinde en sevilen kokulardan birisi haline gelmiştir. Versace Eros yorum alan parfümler arasında üst sıralarda yer alırken nadiren kullanıcıların ürün hakkında olumsuz yorumlarının olması koku ve kalıcılık anlamında ürünün başarılı olduğu görünmektedir. Kokulara önem vermesine karşın aynı zamanda kokuların kalıcılığına önem veren firma, ürünlerinde genel olarak Eau De Parfume esaslarını kullanmaktadır. Parfümlerin kalıcılık seviyelerine göre uzun bir süre kalıcılık vadeden marka kullanıcılarının sürekli parfüm sıkmalarına gerek kalmadan gün boyu parfüm kalıcılığı garantisini vermektedir. Versace Eros içeriği Yunan mitolojisinde aşk tanrısının adını alması nedeniyle daha yumuşak ve tatlı kokuları kullanmaktadır. Temelde odunsu ve turunçgil esansları ile desteklenmiştir. Kadınlarda çiçek kokuları fazlaca bulunurken her çiçeğin farklı kokular ile uyumlarını deneyimleyen firma kadın parfümleri üzerinde ciddi yol kat etmiştir. Erkek parfümlerinde skalanın daha geniş olduğu belirtilirken özellikle odunsu kokulara ek olarak daha klasik kokuların tercih edilmesi nedeniyle koku arayışlarının daha fazla olduğu da belirtilmektedir. Firma klasik kokulara önem verdiği kadar her yıl yeni çıkarılan kokuları ile de adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Kaliteli Koku ve Yüksek Kalıcılıkla Versace Eros

Kaliteli Koku ve Yüksek Kalıcılıkla Versace Eros

Versace Eros erkek parfümleri tüm cilt tiplerinde kullanılabilirken içeriğinde çok sayıda farklı esans bulunmaktadır. Eros ürün esansında; Odunsu aşk, tutku, güzellik ve arzu şeklinde açıklanırken ürünün tepe noktasını nane yaprağı, İtalyan limon kokusu, yeşil elma oluşturuyor. Kalp notası; Tonka fasulyesi, amber, ıtır ve vanilya oluştururken, dip notasını Atlas, Virginia sedir ağacı, vetiver ve meşe yosunu oluşturuyor. Versace Eros edp kullanımı olarak tasarlanan bir erkek parfümüdür. Ürün Eau de Parfüm olarak dikkat çekerken günlük kullanım için uygundur. Versace Eros Pour Femme kadınlar arasında sıklıkla tercih edilen bir kokudur. Ürün edp olarak dikkat çekerken günlük kullanım için ve tüm cilt tiplerine uygun olarak tasarlanmış sevilen bir kokudur. Versace Eros Pour Femme; limon kabuğu ve bergamot notalarını yoğun olarak kullanırken nota olarak; Calabrian bergamotu, Sicilya limonu, nar içermektedir. Kalp; yasemin ve saf zambak olarak dikkat çekiyor. Notalar; limon çiçeği, saf zambak, yasemin ve şakayık. Dip Nota; tutku ve ambroks yer alıyor. Kadın parfümlerinden sevilen seri haline gelen Versace Eros içeriği ağırlıklı olarak aşk teması üzerine şekillenmektedir. Ürün serisi aşk teması nedeniyle dikkat çekerken marka parfümlerinde Eau de Parfüm kullanması nedeniyle yüksek kalıcılık sunmaktadır. EDP, kalıcı parfüm ve yoğunluk olarak yeterli seviyede bulunurken %10-20 aralığında bulunan esanslar nedeniyle 2 güne kadar kalıcılık şansı sunulur. Parfümlerin fiyatları ve kalıcılıkları genel olarak esansların ürün içerisinde bulunduğu yüzdelik ile belirlenmektedir. Versace Eros serisinde %10-20 esans miktarları kullanılması nedeniyle kaliteli ürünler ortaya çıkarken, güçlü kokular ile günlük kullanımlarda uzun süreli etki göstermektedir.

Ürünlerin fiyatları farklı esans değerleri ve şişe ebatlarına göre farklılıklar göstermektedir. Versace Eros parfüm fiyatı farklılıklar göstermektedir. Farklı esans değerlerine göre Eau de Toilet(%4-10) ve Eua de Cologna(%2-4) esans oran miktarları nedeniyle kalite ve kalıcılık anlamında en düşük değerlerdedir. Bu nedenle EDT ve EDC parfüm fiyatları daha uygun olurken Eau de Parfüm(%10-20) değerleri nedeniyle daha kalıcı ve kaliteli olarak dikkat çekmektedir. Ayrıca Versace markası farklı şişe ebatları ve şekilleri ile de fiyat konusunda farklılıklar göstermektedir. Buna göre 50 ml olan şişeler daha küçük ebatlar ve daha az parfüm olması nedeniyle daha uygun fiyatlardan satışa sunulurken normal kullanım olarak kabul edilen 100 ml ve 200 ml şişeler ortalama fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Standart şişe boyutlarından 300 ml olan ürünler fiyat olarak aynı esansları kullanmasına rağmen daha yüksek fiyatlar ile satılmaktadır. Sadece standart şişe ebatlarını kullanmayan Versace Eros modern ve farklı şişe tasarımları ile de farklı fiyat bilgileri sunmaktadır. Farklı tasarıma sahip şişelerin fiyat belirlemeleri ml ve ürün esans değerlerine belirlenmektedir. Ürün kalitesine her zaman dikkat Versace markası EDT ve EDP esans değerleri ile koku tasarlamaktadır. Fiyat aralığı geniş olan Versace Eros her bütçeye uygun şişe ebat ve parfüm çeşitleri ile her yıl milyonlarca kişinin kullandığı bir marka haline gelmiştir. Parfüm satışlarına ek olarak cilt bakım ürünlerini de sunan Versace markası Eros serisi içerisinde lip balm ve duş jeli setini de sunmaktadır. Cilt bakımı ve vücut kokusuna dikkat eden erkek ve kadınlar için özel olarak tasarlanan Versace Eros set içeriğinde parfüme ek olarak 250 ml duş jeline yer vermektedir. Parfüm ile aynı kokuya sahip olan Versace Eros duş jeli duş esnasında kullanıldığı takdirde parfümü destekleyen bir kokuya sahiptir. Sadece parfüm kullanmak istemeyen kullanıcılar için tasarlanan duş jeli setin en dikkat ürünlerinden birisidir. Aynı zamanda set içeriğinde Versace Eros Lip Balm bulunmaktadır. Dudak nemlendirilmesi için kullanılan Lip Balm ürün seti içerisinde yer almaktadır. Günlük kullanım için uygun olan Lip Balm piyasaya sürüldüğünden beri kokusu ve nemlendirici etkisi ile kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Versace Eros parfümlerini beğenen ve uzun yıllar kullanmak isteyen kişiler ürünün set halini alarak 25 ml’lik ek parfümden faydalanabilmektedir. 25 ml seyahat sırasında ve çantalara sığacak kadar ufak boyutları nedeniyle dikkat çekerken kullanıcılar tarafından çok sevilen bu şişe ebadı firma tarafından sadece set alımlarında hediye olarak verilmektedir. Hediyeler kullanıcılar tarafından set alınmasına yardımcı olan ürünlerdir.

Versace Eros Nasıl Bir Koku?

Sıcak ve baharatlı koku ailesinin üyesi olan Versace Eros, stil sahibi erkek ve kadınların tercih ettiği parfüm seçeneklerinden biridir. Aromatik kokusuyla dikkat çeken Versace Eros’un erkekler için olan serisi; nane, yeşil elma, portakal çiçeği ve İtalyan limonunun güçlü karışımından oluşur. Madagaskar vanilyası notalarının eğlenceli dokunuşları erkeksi bir kombinasyonla birleşir. Parfümün taze ve fresh aromaları sedir, amber ve sardunyayla bir araya gelerek canlandırıcı etkisini artırır. Katmanlaşan aromalı içeriğe sahip hoş kokulu seçeneklere imza atan Versace, ürettiği parfümle Aşk Tanrısı Eros’a göndermelerde bulunur. Erkeklere yönelik olarak tasarlanan kokular; çekici, tutkulu ve canlı yönleriyle ön plana çıkar. Kadınlar için tasarlanan Versace Eros koleksiyonu ise çiçeksi, odunsu ve misk aromalarına sahiptir. Nar, Sicilya limonu ve bergamot üst notaları oldukça popüler seçenekler arasında yer alır.

Versace Eros Hangi Mevsimde Kullanılır?

Yaz, kış, sonbahar ve ilkbahar mevsimi aylarında gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz Versace Eros parfüm serisi, zamansız bir koku deneyimi yaşamanıza imkan sağlar. Enerji verici yönü ağır basan ürün, soğuk kış günlerinin kasvetli havalarında üzerinizde canlandırıcı bir etki bırakır. Erkek serisinde bulunan odunsu ve meyveli kokulara eklenen vanilya, aroma oranı yüksek parfümseverler için ideal seçimler arasında yer alır. Kadın koleksiyonunun orta notaları şakayık, limon ve yasemin çiçekleri ferahlatıcı kokusuyla büyüler. Sandal ağacı, misk ve odunsu notalar ise her mevsime uyum sağlayan popüler aromalardandır. Çok yönlü kullanım alanına uyum sağlayan kokuya sahip bu parfüm, dilediğiniz an tercih edebileceğiniz ürünlerdendir. Hem günlük kullanım hem de özel günlere ve davetlere uygun yapısıyla her an yanınızdadır. Kış günlerini bahar çiçeklerinin aromasıyla geçirmek istiyorsanız Versace Eros serisini tercih edebilirsiniz.

Versace Eros Kaç Fıs Sıkılmalı?

Uzun süreli kalıcı etkisiyle ön plana çıkan Versace Eros, az miktarda kullanılsa bile etkilidir. Versace Eros serisini 4 ya da 6 arasında fısla vücudunuzun çeşitli bölgelerine sıkabilirsiniz. Maksimum fayda sağlamayı amaçlıyorsanız vücudunuzun uygun kısımlarına ürünleri uygulamanız gerekir. Kulağınızın arkasına 2 fıs, köprücük kemiğinizin çevresine 2 ve başınızın arka kısmına 1 fıs sıkmanız gün boyu kalıcılık için yeterlidir. Tüm dikkatleri üzerinize çekmek istediğiniz durumlarda 2 fıs bileklerinize de sıkabilirsiniz. Vücutla temas ettikçe kokusu yerleşen Versace Eros serisi, teninize uyum sağlama düzeyiyle hayran bırakır. Ortalama 6-7 saat yoğun kalıcı etkisiyle partilerde ya da özel günlerde ön plana çıkmanıza yardımcı olabilir. Hem erkek hem de kadınlara özel geliştirilen Versace Eros koleksiyonu seçeneklerini partnerinizle birlikte kullanarak girdiğiniz ortamların enerjisini artırabilir ve gözleri üstünüze çekebilirsiniz.