İlgili Kategoriler
Marka
Çeşit
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Vileda Paspas ve Mop

" araması için 184 sonuç listeleniyor

Vileda Paspas Modelleri ile Pratik Temizlik

Ofis, ev, kamu alanı gibi pek çok yerin temizliği hijyen açısından oldukça önemlidir. Yaşadığınız alanda temizlik yaparak sadece hijyen sağlamaz, aynı zamanda da sağlığınızı korumaya yardımcı olursunuz. Bu bağlamda geçmişte her ne kadar yer bezleri kullanılsa da bunun yerine günümüzde daha fonksiyonel olabilen paspaslar almıştır. Oldukça kullanışlı olan bu ürünler, eğilerek yer silmenin önüne geçer. Böylece bel sağlığınızı korumaya yardımcı olur ve temizliği keyifli hale getirir. Pek çok yüzey temizliğinde kullanılan bu ürünler, kullanışlı yapısı ile de öne çıkar. Her zemine kolaylıkla uyum sağlayan bu ürünler, yerdeki kiri, tozu içerisine hapseder. Vileda paspas yere dökülen çay, kahve gibi lekelerin yanı sıra yüzeye yapışmış olan kirleri de oldukça iyi temizler. Ayrıca kıl, tüy gibi oluşumları da içerisine hapseden bu ürün, temizlik konusunda ustadır. Vileda paspas, elbette ki sadece bunları yapmakla sınırlı kalmaz. Onun görevi etkili bir temizlik sürecini gerçekleştirmektir. Özellikle de astım hastasıysanız ve toz sizi rahatsız ediyorsa paspas bu iş için biçilmiş bir kaftandır. Yüzeye yapışan tozları tek seferde etkili bir şekilde temizleyen bu ürün, sağlığınızı da korumaya yardımcı olur. Temizlik yapma süresini kısaltan bu paspas, günü rahat ve konforlu  geçirmenize katkı sağlar. Belki de saatler boyunca sürecek olan temizlik aktivitenizi kısıtlı bir zamana sığdırabilir, geriye kalan anları televizyon veya bilgisayar başında geçirebilirsiniz. Her boya kolaylıkla uyum sağlayan sapı sayesinde eğilip kalkma gibi sorunların da önüne geçer.  Böylece zamanla bel ve sırt bölgesinde oluşacak rahatsızlıkları da bu ürünle önleyerek sağlığınızı koruyabilirsiniz.  akteri ve virüslere karşı etkili bir temizlik sağlayan bu ürün, görevini ziyadesi ile yerine getirir. Salon, oturma odası ve hatta balkon gibi pek çok alanda rahatlıkla bu ürünü kullanabilirsiniz. Vileda paspas aynı zamanda kovası ile beraber satılır. Yeri temizledikten sonra paspası kovanın içerisindeki suda yıkayarak temizliğinize devam edebilirsiniz. Etkili temizliğin yanı sıra işinizi de kolaylaştıran bu ürün, uygun fiyatlı yapısıyla da dikkat çeker.

Ev Temizliğini Kolay Hale Getiren Vileda Paspas

Ev Temizliğini Kolay Hale Getiren Vileda Paspas

Özellikle de corona sürecinde birçok kişi hijyene daha da dikkat eder oldu. Coronanın getirmiş olduğu sıkıntılı süreç, pek çok kişinin önlem almasına ve temizliğe daha fazla önem vermesini sağladı. Bu süreç içerisinde ev temizliğinde kullanılan ürünlerde popüler hale geldi.  Bu ürünlerin en etkili olanlarından biri ise Vileda paspastır. Kalitesi ve kullanışlı yapısı ile öne çıkan bu ürün, farklı tarzlarda piyasada yer alır. Vileda paspas modelleri, etkili bir temizliğin en önemli araçlarından birisidir.  Özellikle de yerleri süpürme işleminden sonra devreye giren bu araçlar, temizliğin tamamlanmasına yardımcı olur. Gözde ürünlerden Vileda turbo paspas, pek çok evde yerini almıştır. Dikdörtgen, yuvarlak ve üçgen gibi farklı boyutlarda  satışa sunulan bu ürün, kaliteli yapısı ile pek çok kişiyi kendine hayran bırakır.  Ev temizliğinin üstadı bu paspas, dip köşe temizlikler için idealdir. Ayarlanabilir yapıya sahip bu ürün, bel rahatsızlıkların önüne geçebilir.  Rahat bir kullanım imkanı sağlayan ürün, aynı zamanda %100 mikrofiber başlığa sahiptir. Aynı zamanda kovası ile beraber satışa sunulan bu ürün, temizliğin efendisidir. Sıkma haznesine koyduğunuzda dakikada 1000 defa dönen başlık, hızlı kuruluk sağlar. Ergonomik şekilde tasarlanan bu ürün, etkili bir temizliğin en önemli araçlarından birisidir. Parke ve fayans gibi pek çok yüzeyde kullanabileceğiniz bu ürün, köşe noktaları kolaylıkla kavrar ve kirli yüzeyleri tarihe karşıtırır. Aynı zamanda ürün geri dönüşümlü malzeme kullanılarak üretildiği için de çevrecidir. Pedallı yapısı sayesinde sıkma konusunda da sorun yaşamazsınız. Paspas kısmını sıkma alanına koyduğunuzda ve pedalına bastığınızda mekanizma devreye girer. Böylece yorulmadan etkili bir temizlik sağlarsınız.

Birbirinden Farklı Tasarımları ile Vileda Paspas

Birbirinden Farklı Tasarımları ile Vileda Paspas

Temizlik ev-ofis gibi pek çok alan için olmazsa olmazlardan birisidir. Fakat bu kadar önemli bir işi yapmak aynı zamanda oldukça meşakkatlidir. Neyse ki son dönemlerde  eskiden kullanılan yer bezlerinin yerine geçen fileto paspaslar, temizlik işini kolay bir hale getirmiştir. Yüzey alanları kolaylıkla temizleyen bu ürün,  tek olarak satılabileceği gibi kovası ile beraber de piyasaya sunulur.  İhtiyacınız doğrultusunda bu ürünlerden bir veya birkaçını satın alarak  evinizde temizlik yapabilirsiniz. Yüzey alanları bakteri ve mikroplardan arındıran bu ürün, etkili bir hijyen sağlar. Aynı zamanda yapacağınız temizlik ile sadece hijyen sağlamaz sağlığınızı da korumaya yardımcı olursunuz. Uzun ömürlü yapısı ile öne çıkan bu ürün, yıllarca size eşlik eder. Son dönemin gözlerinden Vileda mop çeşitleri, pratik kullanımı ile öne çıkar. 180 derece dönebilen mikrofiber ped yapısına sahip bu ürün, geleneksel temizlik yöntemlerine göre 2 kat daha etkilidir. Oldukça verimli olan bu ürün, saç kılı dahil yüzeydeki pek çok oluşumun önüne geçer. Hızlı ve etkili temizlik sağlayan ürünün aynı zamanda doldurulabilir haznesi de vardır. Bu hazne sayesinde hiç kova kullanmadan püskürtme işlemini ürün üzerinden yaparak temizliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bakteri ve virüslere %90’a yakınla sökerek atan bu ürün, tüm zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. Son dönemde  her eve lazım Vileda spino yedek paspas, avantajlı fiyatı ile de dikkat çeker. Temizlik süresini kısaltan bu ürün yuvarlak yapısı ile pek çok yüzeyi etkili bir şekilde temizler. Su sıçramasına karşı korumalı bu ürünün yerine eskiyen ve yıpranan paspasınızı hızla değiştirebilirsiniz. Yedek olarak satılabilen bu paspası satın alarak makinede yıkayabilirsiniz. Virobinin Velcro malzemesi üzerine kolaylıkla yapışan Vileda virobi yedek paspas, adeta kir üzerinde mıknatıs etkisi gösterir. Yüzeydeki tüm oluşumların önüne geçen bu ürün, hijyenik ortam sağlar.

Uygun Fiyatları ile Vileda Paspas Modelleri

Uygun Fiyatları ile Vileda Paspas Modelleri

Ev temizliğinde etkili ürünlerden birisi de vileda paspastır. Bu ürünler ile sadece ev temizliği yapmaz, aynı zamanda ofis veya kamu binalarının da temizliğini gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça etkili olan bu ürünler yerdeki toz ve kir parçacıklarını içerisinde hapseder ve geriye hijyenik bir ortam bırakır. Farklı model ve tarzlarda üretilen bu ürünlerden birisi de Vileda havlu paspas olmaktadır. Mikrofiber başlığa sahip olan bu ürün, kıl ve tüy gibi oluşumların önüne geçerken hijyen sağlar. Aynı zamanda üzerine yapışan kıl gibi oluşumlar su ile temas ettiğinde kolaylıkla çıkar ve temizliğe kaldığınız yerden devam edersiniz. Vileda mikrofiber paspas, yoğun yapısı ile kolay bir temizlik sağlar. Son dönemlerde sıklıkla kullanılan bu mikrofiber başlıklar,  temizliğin daha etkin olmasına yardımcı olur. Vileda üçgen paspas arasında öne çıkan ve pedallı turbo uyumlu aparatlar, son dönemlerde sıklıkla tercih edilen ürünler arasında yer alır. Özellikle de klasik modellerin yerini alan bu ürün, rahat ve konforlu bir temizlik amaçlayanlar için oldukça verimlidir. Ev işini son dönemde kolay hale getiren Vileda otomatik paspas, pek çok kişinin evinde bulunması gereken bir modeldir. Zamanının büyük çoğunluğunu ev işine harcamak istemeyen hanımların imdadına yetişen bu model,  kolay kullanım yapısı ile öne çıkar.  Pratik olması sebebiyle pek çok işinizi bu paspas ile halledebilirsiniz. Alternatif olarak ev işini daha da azaltan Vileda fısfıslı mop tercih edilebilirsiniz.  Haznesi sayesinde kovaya gerek duymadan temizlik işinizi halledebilirsiniz. Ev işini ben değil robot yapsın diyorsa teknolojinin nimetlerinden de yararlanabilirsiniz.  Özellikle de son döneme damga vuran Vileda şarjlı paspas tam da size göredir. Geniş ürün yelpazesinden yararlanarak istediğiniz ürünü seçip satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Vileda pratik paspas - migros modeli gibi klasiklere yönelerek bütçeniz doğrultusunda da satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  Vileda paspas fiyatları sayesinde avantajlardan yararlanabilirsiniz.