placeholder
"

Wee Baby

" araması için 3170 sonuç listeleniyor
Wee Baby Cam Rende
HIZLI TESLİMAT
Wee BabyCam Rende
(1423)
Cam Rende
29,99 TL
Sepete Git
Wee Baby Serum Fizyolojik
HIZLI TESLİMAT
Wee BabySerum Fizyolojik
(321)
Serum Fizyolojik
26,95 TL
Sepete Git
Wee Baby Trend Damaklı Emzik Mavi No: 2
Wee BabyTrend Damaklı Emzik Mavi No: 2
(11)
Trend Damaklı Emzik Mavi No: 2
11,95 TL
Sepete Git

Wee Baby

Bebeğinize Sağlıklı Rahatlığı Yaşatacak Wee Baby Ürünleri

Wee Baby yaklaşık olarak 35 seneye yakın bir zamandır yeni doğan bebek bakım ve temel ürünleri üretip, bu ürünleri insanlarla buluşturmaya devam etmektedir. Anneler ve babalar en değerli varlıkları, bebekleri için her zaman en iyisini yapmak için uğraşırlar. Bu temel mantıktan hareket eden firma ise bebekler için her zaman en sağlıklı ve en doğal ürünleri ile ön plana çıkmaktadır. Ürün çeşitleri de son derece geniş olan firma ayrıca üretmiş olduğu her üründe tam anlamıyla kullanılabilirlik stratejisini de başarı ile uygulamaktadır. Bugün Türkiye ve yurt dışında birçok ülkede satılan ürünler ise annelerin bebeklerinin bakımları ve gelişimleri için en büyük yardımcılarından biri haline gelmiştir. Yine son derece işlevsel ve işe yarar ürün grupları içinde Wee Baby temassız ateş ölçer ürünü ise adeta bir acil durum elemanı gibi işlev görmektedir. Bebeklerde zaman zaman gözlemlenebilen ateş yükselmesi gibi durumları anında bu başarılı cihaz ile öğrenebilir ve hemen tedbirleri de alabilirsiniz. Özellikle yüksek ateşin çok ciddi sağlık problemlerine yol açabileceği gerçeği de düşünüldüğü zaman bu ateş ölçer bebekler için son derece önemli bir hal almaktadır. Yine temassız bir çalışma şekli olması da cihazın bebekler için çok daha kontrollü ve koruyucu bir özelliği de taşıdığının önemli bir göstergesi niteliğindedir. Her evde bir ateş ölçerin ya da Wee Baby dijital termometre ürünün olması ise özellikle bebekli evler için çok daha fazla önem arz eden bir konu başlığı durumundadır. Marka ürün yelpazesi içinde yer alan farklı tür ve özelliklerde ki modellerle hem bebekler hem de anneler için çözümler sunmaktadır. Anne ve bebeğin bir bütün olduğu çıkış noktasından hareketle tasarlanan kaliteli ve kullanışlı ürünler bu sayede hem bebeklerin hem de annelerin fazlasıyla rahat ve iyi olmalarına zemin hazırlamaktadır. Bebeklerin düzenli olarak su içmeleri oldukça dikkat verilmesi gereken bir konudur bu kapsam içinde suyun verileceği nesnenin de önemi çok büyük olmaktadır. Wee Baby suluk, bu kapsam içinde doğal ve sağlıklı malzemelerden üretildiği için akıllarda hiçbir soru işareti oluşturmadan güvenle kullanılabilir. Yine bir bebeğin en önemli eşyalarından biri olan biberon da aynı suluklar gibi her zaman kullanılan ve farklı amaçlar taşıyan bir üründür. Bu noktadan hareketle bebeklerin sürekli olarak temas edecekleri bu nesnelerin her zaman kullanışlı ve aynı zaman içinde de doğal ve sağlıklı olmaları gereklidir. Aksi durumlarda ise biberonlar farklı sorunlar meydana getirebilirler. Wee Baby biberon modelleri ise yapıları ve ana malzemeleri ile doğal ve sağlıklı aynı zamanda da dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Her anne bebeği için bu biberon modelleri içinden en işine yarayanı rahatlıkla alıp, kullanabilir. Isıya duyarlı cam malzemesi ve özel emzik kısmı ile de Wee Baby modelleri her zaman tercih edilen biberon ürünleri arasında yer almaktadır.

Her Zaman Doğal ve Sağlıklı Wee Baby Ürünleri

Emzik çok uzun sürelerdir bebeklerin en önemli aksesuarlarından birdir, neredeyse her bebek ilk bebeklik dönemlerinde bu objeyi kullanırlar. Bu noktada bebeklerin sürekli olarak ağızlarında olan bu emzikler hem hijyen hem de yapı unsurları açısından da önem taşımaktadır. Özellikle emzik kısmının ana maddesinin kesinlikle naturel yani doğal unsurlardan yapılması gerekir. Wee Baby emzik ve bütün emzik çeşitleri öncelikle doğal ve sağlıklı olmaları ile ön plana çıkmaktadır. Bun yanında farklı renk ve desenlerde olan bu modeller bebeklerin ilgi ve dikkat toplamaları konusunda da işe yarar bir görev yerine getirmektedirler. Her anne ve baba bebeğine güven içinde seçmiş olduğu emzik modellerini verebilir ve bebeğinin gelişimini de mutluluk ve huzurla izleyebilir. Ürün çeşitleri içinde yine farklı tür ve özelliklerde olan bardak ve suluklarda her zaman talep gören unsurlar olmaktadır. Bebeklerin gün içinde tükettikleri her türlü sıvının koyulabildiği bu nesneler yine hem sağlam ve dayanıklı hem de tabiri içinde organiktir. Wee Baby pipetli bardak bebeklerin rahatlıkla içinden içebilecekleri pipetiyle her zaman kullanışlı ve garantili bir üründür. Yapıları ve tasarımları ile de dikkat çeken bu bardak modelleri içinden bebeğiniz için uygun olan model ya da modelleri de çok rahat bir şekilde seçebilirsiniz. Yine bir başka kullanışlı ve opsiyonel ürün ise Wee Baby pipetli suluk ürünüdür. Bu ürüne dair de farklı renk, model, ebat ve hacim seçenekleri de her ihtiyaca yönelik olarak bulunmaktadır. Bebeklerin beslenmesinde meyvelerinde yeri çok büyük ve asla yadsınamayacak bir öneme sahiptir. Bebek ve anneye dair hemen her türlü ürünü tasarlayıp üreten Wee Baby meyve süzgeci ile de yine annelerin en büyük yardımcı unsurlarından birini karşılamış olmaktadır. Meyvelerin süzülmesi ve ezilmesi için rahatlıkla kullanılabilecek bu ürün ile anneler bebeklerine istedikleri zaman, istediği meyveyi güvenle yedirebilirler. Yapısı ile de güzel bir tasarıma sahip olan bu ürün iç kısmında yer alan delikli silikon süzgeç unsuru ile meyvelerin tüm posalarını hapseder. Bu süzgeç yardımıyla bebekler her zaman posasız ve taze meyveleri yiyebilirler. Özenle bakılan bebekler ve anneleri her zaman en kaliteli ve sağlıklı ürünleri ve aparatları hak ederler. Wee Baby cam biberon modelleri ise özellikle ısıya dayanıklı olmaları ve camın verdiği doğallıkla her zaman başarılı ürünler arasında yer almaktadır. Bebekler için hazırlanan su ya da her türlü sıvı yiyecek bu cam ve dayanıklı biberonlar yardımıyla onlara kolayca yedirilir. Ayrıca dış yapısının ergonomik olması ile de bebekler kendileri de belli bir aydan sonra bu ürünü elleri ile rahatlıkla tutabilirler.

Bebeklerin Her İhtiyacını Karşılayan Wee Baby Ürünleri

Bir bebeğin günlük aktiviteleri içinde en önemli konu başlıklarından bir tanesi ise hiç kuşkusuz ki beslenmesidir. Bazı durumlarda ise beslenme saatleri anneler için yorucu ve uğraştırıcı zamanlar olabilir. Mama yemeye başlayan bebekler için tasarlanıp, Wee Baby kalitesi ile üretilmiş olan Wee Baby mama kaşığı ise yemek ve beslenme saatlerinde annelerin rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Mama kaşıkları artık kendi kendine bir şeyler yapmaya adım atan bebekler için fiziksel antrenman olanağı da tanımaktadır. Yine gerek sap gerekse uç kısmı ise özel maddelerden üretildiği için bebeklere zarar verme durumu söz konusu değildir. Wee Baby kaşık grupları ise yine silikon uçları ile bebeklerin ağızlarında hiçbir zarara ya da yaraya neden olmaz. Ayrıca tekli ya da çiftli setleri de olan bu mama kaşığı ürünleri bebeklerde ki gelişim evreleri içinde son derece iyi bir yardımcıdır. Saplarının canlı ve parlak renkleri ise bebeklerin algılama biçimleri içinde olumlu etkileri vardır. Yine bebeğin artık tek başına yemek yemeye adım attığı aylarda ise bu kaşıklar tam olarak işlevsel birer unsur haline gelmektedir. Tutma, düşürmeme ve benzeri fiziksel yetkinlikler kazanan bebeklerde bu kaşıkların kullanımı ile birlikte bu yeteneklerin edinilmesi de hızlanabilmektedir. Biberonlar cam ya da sağlıklı plastikten olabilir, uç kısımlarına göre ise gövde bölgeleri ise daha uzun süre kullanılır. Bu bağlamda Wee Baby’nin biberon ucu ile mevcut biberonlara yedek ya da yeni uçlar almak mümkündür. Farklı şekillerde tasarlanıp üretilen bu biberon emzikleri ile bebekler için en doğu emme pozisyonları da rahatlıkla sağlanmaktadır. Bunun dışında silikon yapısı hem sağlıklıdır hem de bebeğe doğal geldiği için bebeklerin çok daha istekli gıda almasını kolaylaştırır. Yine farklı akış ve emiş çeşitleri de bulunan bu biberon ucu modelleri ile bebekler her zaman ihtiyaçları olan sıvı gıdaları rahatlıkla alabilirler. Emzik modelleri içinde özellikle belli aylara kadar olan bebekler için en ideal ürünlerden bir tanesi de damaklı emziklerdir. Bu emzikler bebeğin ağzına yerleştiği için kullanımı çok daha kolay ve asla rahatsızlık hissi vermeyen yapıdadırlar. Wee Baby damaklı emzik çeşitleri ise renkleri, desenleri ve genel tasarımları ile farklı seçenekler içinde mevcuttur. Şeffaf ya da mat gövdeli damaklı emzikler dışında yine silikon gövdeli olarak üretilmiş modeller de bulunmaktadır. Silikon uçları son derece yumuşak ve sağlam olan bu emzikler ile bebekler hiçbir sorun yaşamadan emme işlemlerini rahat bir şekilde yerine getirebilirler.

İhtiyacınıza Yönelik Seçim Yapabileceğiniz Wee Baby Ürünleri

Bebeklerin yapıları son derece hassas ve kırılgan olduğu için onların genel bakımları için kullanılacak ürünlerinde bu konseptte olmaları gerekir. Her ürünü için bu temel gerçeği bir çıkış noktası olarak gören Wee Baby bebek bakım seti ürün grupları ile de her zaman annelerin en büyük destekçisi olma konumundadır. İçeriğinde yer alan işlevsel ve kullanışlı ürünlerle de bebeklerin gerekli olan her türlü bakımları hassas ve kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Wee Baby set ayrıca tamamen sağlıklı ve dayanıklı malzemelerden üretilen parçalardan oluştuğu içinde kullanımı konusunda da hiçbir sorun ya da problem meydana gelmemektedir. Wee Baby ürün seçenekleri içinde yine son derece faydalı bir başka ürün modeli ise Wee Baby burun temizleyici ürünleridir. Farklı özelliklere sahip olabilen ve yine değişik çeşitlerde sunulan bu işlevsel unsurlarla bebeklerin burunlarının içleri rahat ve güvenle temizlenebilir. Yine özel bir tasarıma sahip olan bu burun temizleme ürünleri ile çekilen burun içi yapıları asla anne ya da diğer kişilerin ağızlarına gelmez. Bebeklerin her zaman çok daha rahat nefes alması ise hem uyanıkken hem de uyurken daha sağlıklı gelişmelerine sebep verir. Bu burun temizleyiciler ile bebeklerinizin burun tıkanıklığı gibi sorunlar yaşamasının önüne rahatlıkla geçebilirsiniz. Oldukça narin ellere, parmaklara ve tırnaklara sahip olan bebeklerin tırnaklarının onlara özel olarak üretilmiş tırnak makasları ile kesilmesi gerekir. Yetişkin tırnak makasları yapıları gereği ise asla bebeklerin tırnakları için uygun değildir. Bu bağlamda bebekler için özel olarak tasarlanıp üretilen Wee Baby tırnak makası ve tırnak makası modelleri özel yuvarlak ve kavisli uç kısımları ile hassas bir tırnak kesimi imkânı tanırlar. Ayrıca yine yapısı gereği tırnak kesimleri sırasında bebeklere herhangi bir zarar gelmesinin de önüne engel olmaktadır. Saplı ve düz modelleri bulunan bebek tırnak makası çeşitleri yine farklı renkte sap tercihleriyle de satın alınabilirler. Doğumları ile birlikte bebeklerin saçları da uzamaya devam eder, genel olarak ise uzayan saçlarının karışmaması için taranmaları gerekir. Aynı diğer bebek ürünlerinde olduğu gibi tarakların da bebeklere zarar vermeyecek yapıya sahip olmaları şarttır. Wee Baby tarak ve saç fırçaları ise sadece bebeklerin ciltlerine göre üretilmektedir. Özel ve yumuşak dişleri ise bebeklerin saç taramalarında ciltlerine ve kafa derilerine kesinlikle bir zarar vermemektedir. Bebeklerin uzayan saçlarını keyifle ve son derece sıkıntısız taramak için bu bebek tarakları sizler için son derece işlevsel ve ideal ürünler arasında yer almaktadır.

Wee Baby Ürünleri ile Gülümseyen Anneler

Wee Baby ateş ölçer bebeklerin anlık olarak ateş durumlarının doğru ve net olarak ölçülmesini sağlayan son derece yararlı bir alettir. Bu kapsam içinde özellikle bebeklerde çok tehlikeli olabilen yüksek ateş durumları için de hemen tedbir ve önlem alınabilmesi adına bu ürünler tercih edilebilirler. Birçok ebeveyn tarafından tercih edilen Wee Baby marka ateş ölçer yorumları da genel anlamda oldukça olumlu ve ürünle ilgili farklı özellikleri ortaya koyan türdedirler. Bu kapsam içinde bebeklerin sağlıkları asla şakaya gelir bir konu olmadığı için evinizde bir ateş ölçerin kullanıma hazır bulunması ise faydalı bir eylem olabilir. Özellikle çalışan ya da gün içinde ev dışına çıkmak durumunda kalan annelerin bebeklerini kendi sütleri ile beslemeleri adına süt pompaları oldukça faydalıdır. Uygun zamanlar için bu pompalar vasıtasıyla her anne çocuğu için gerekli olan sütü hazır olarak bulundurabilir. Wee Baby şarjlı süt pompası ise şarj edilebilir olması ve anneye herhangi bir zarar vermeyen yapısı ile başarılı ve kullanışlı pompalar arasında yer almaktadır. Bu pompalar ile evden çıkmadan hemen önce sütünüzü alıp, uygun koşullarda bebeğinize verilmesini rahatlıkla sağlayabilirsiniz. Annelerin bebeklerini kendi sütleri ile beslemeleri kesin olarak ispatlanmış olan çok önemli bir konudur. Fakat bazı durumlarda bebeklerin yanında olamayan anneler ise sağmış oldukları sütlerini Wee Baby süt saklama kabı yardımıyla belli süreler içinde sağlıklı ve güvenli olarak saklayabilirler. Bu sayede bebeğin yanında yer alan kişi de gün içinde uygun zamanlarda bu süt ile bebeğin beslenmesini kolay ve pratik olarak gerçekleştirebilir. Yine beslenme için tercih edilen ürünler olan biberonlar ise Wee Baby marka biberon seti ve takımları ile de kalite ve sağlamlık bakımından tercih edilmektedir. Saklama kabında saklanan anne sütü ya da farklı unsurda ki sıvılar bu setler içinde yer alan biberonlar ile bebeğe verilebilir. Ayrıca geçen aya bağlı olarak ise setler içinde yer alan biberonlar bebekler tarafından tek başlarına da kullanılabilecek şekillere sahiptirler.

Wee Baby Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Wee Baby modelleri ve her modelin özellikleri önce sağlık ve kolaylık sağlamaları ile öne çıkmaktadır. Wee Baby yenidoğan biberon ya da Wee Baby dişlik gibi ilk aylarda gerekli olan ürün çeşitleri de tüm bu özelliklerin hepsini sağlamaktadır. Bebeklerin bakımları, beslenmeleri ve anneler için fonksiyonel ürünlerin tümü ise bu ürün çeşitleri içinde yer almaktadır. Wee Baby ürünler ve ürün çeşitleri ile de her zaman en ince detayları bile düşünen bir firma olduğu için bebek ve annelerin en büyük yardımcı elemanlarını üretmektedir. Bir bebeğin bakımı için gerekli olan her türlü ürünü geniş ürün gamı içersin de bulabilmek mümkündür, beslenmeden, bakım ürünlerine, temizlikten anne destek setlerine kadar bu ürün yelpazeleri bütün annelere ve çocuklara hitap etmektedir. Yine özellikle algısal, duyusal ve diğer mental yetenekleri hızla gelişen bebekler için Wee Baby çıngırak modelleri hem bir oyun aracı hem de eğitici unsurlar taşır. Farklı renk ve doku türleri ile özellikle dikkat toplama ve odaklanma gibi konularda bebeklerin çıngırak kullanmaları önemlidir. Wee Baby emzik askısı ise yine bebeklerin ağızlarında tutmadıkları sürece emziklerin yere düşmesini ya da kaybolmasını engelleyen bir ürün olarak tercih edilmektedir. Wee Baby ürün çeşitlerinin tümünü sayfamız üzerinden detaylarına kadar inceleyip, öğrenebilirsiniz. Trendyol sayfamızdan en uygun fiyatlarla Wee Baby ürünlerini hemen satın alabilirsiniz.