placeholder
"

3d Duvar Kağıdı

" araması için 17449 sonuç listeleniyor

3D Duvar Kağıdı

Evinizin Havasını Değiştirmek İçin Duvarlarına Hava Katın

3D duvar kağıdı modelleri ile evleriniz daha hoş ve daha canlı bir görünüme sahip olabilir. 3D özelliğine sahip olan ürünler ile duvar kağıdı üzerinde yer alan görseller daha canlı ve gerçekmiş hissi uyandıran bir görünüm sunulmaktadır. 3D duvar kağıdı modellerinde, özel yapılan teknik ve tasarımlar sayesinde görsellere, derinlik katılmaktadır. Derinlik ve gölgelerin ustaca kullanılmış olduğu duvar kâğıtları ile evlerinizin duvarları sadece bir duvar olmaktan çıkıyor. 3D duvar kağıdı modelleri, çeşitli seçenekler ile sizlere sunuluyor. Duvar kağıdınızın bir orman olmasını isterseniz, derinlik katılmış olan 3D duvar kağıdı sayesinde tıpkı bir orman içerisinde oturuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Size sunulan duvar kağıdı modelleri, farklı desen ve görsellerden oluşmaktadır. Bu seçeneklerden biri olan 3D taş desenli duvar kağıdı modeli ile evlerinizin duvarlarını, tıpkı bir taşlarla dizayn edilmiş gibi durmasını sağlayabilirsiniz. Gerçekçi olan 3D özelliğindeki görseller sayesinde, duvarlarınız sadece taşlar ile örülmüş gibi durmayacak aynı zamanda, derinlik hissi de kazanacak. Şık bir görünüm sunan bu duvar kağıdı modelleri, son zamanlarda en çok tercih edilen duvar kağıdı modelleri içerisinde yer almaktadır. Sahip olmuş olduğu özellik sayesinde de, duvarlarınız sadece taş görünümü değil, dilerseniz çiçek bahçesi görünümüne de kavuşabilecek. 3D duvar kağıdı modelleri içerisinde, seçebileceğiniz çok fazla olanak bulunmaktadır. Bu sayede, size sunulan seçenekler içerisinde, ne tarz isterseniz ona uygun olan bir tasarım kolay bir şekilde bulabilme şansınız bulunmaktadır. Size sunulan Mutfaktan banyoya pek çok alan için uygun seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden biri olan aynı zamanda da, anne ve babaların en sık tercih ettiği modellerden olan Çocuk odası duvar kağıdı modelleri 3D ile farklı ve eğlenceli seçenekler sunulmaktadır. Çocuk odası için uygun olabilecek tasarımlar bulunmaktadır. Çocuğunuzun odasında 3D duvar kağıdı yapmak, çocuğunuzun odasını daha çok sevmesine ve aynı zamanda hayal dünyasının da gelişmesine yardımcı olacaktır. Çocuk odaları için geliştirilen modellere bakıldığında, çocukların hayal dünyasını geliştiren ve çocukların iyi hissetmesini sağlayan tasarımların kullanıldığı görülmektedir. Bu noktada, siz de, çocuğunuz için bu tarz duvar kağıdı modellerinden birini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve Hijyenik Bir Ev İçin Size Sunulan Seçeneklere Göz Atın

Evinizin her odası ya da her alanı için kolaylıkla tercih edebileceğiniz 3D duvar kağıdı modelleri, evinizin havasını ciddi oranda değiştirecektir. Evinizin havasının enerji dolu olmasını istiyorsanız ve evinizde daha pozitif hissetmek istiyorsanız, genellikle yeşilliklerin yer aldığı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Bu noktada, 3D duvar kağıdı fiyatları da merak edilmektedir. Kullanılan tasarım ve kullanılan malzemelere göre fiyatlarında da, değişiklik yaşanmaktadır. Aynı zamanda, duvar kağıdı modelleri, belli ölçümler üzerinden de satılmaktadır. Bu nedenlerden dolayı, 3D duvar kağıdı için net bir bilgi vermek zor bir hale gelmektedir. Ürünler, sahip oldukları tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Bu noktada, size sunulan 3D duvar kağıdı modelleri için kullanılan farklı tasarımlar bulunmaktadır. Sizler bu tasarımlar içerisinden herhangi birini seçebilirsiniz. Ürünler, tasarımları ile değil, tasarımlarının gerçekçi durması nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle, 3D duvar kağıdı modelleri içerisinde en sık tercih edilen tasarımlar genellikle manzara ya da taş modeller olmaktadır. Genellikle banyo ya da tuvalet için daha çok deniz ya da benzeri tasarımlar kullanılmaktadır. 3D duvar kağıdı modelleri, sizin hayal dünyanıza göre farklı seçenekler sunabilmektedir. Bu nedenle, evinizin hangi köşesinin neye dönüşmesini isterseniz, ona göre seçim yapabilirsiniz. 3D manzaralı duvar kağıdı modelleri, en sık tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 3D duvar kağıdı modelleri içerisinde, en beğenilen ve insan ruhuna iyi gelen pek çok farklı tarzda manzara tasarımları bulunmaktadır. Manzara tasarımlarında da, kullanılan çalışmalara bakıldığında uzman olan tasarımlar ile hazırlandıklarını kolay fark edebilirsiniz. Manzara tasarımına sahip olan modellerinde, gölgeleme ve derinlik çalışmaları büyük bir ustalık ile hazırlanmaktadır. Derinlik hissi ustaca verilmektedir. Bu nedenle de, evinizin salon duvarlarına, 3D duvar kağıdı yaptırdığınızda gerçekten o manzara içerisinde oturuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Genellikle bu tarz çalışmalarda kesinlikle kabartama tarzı çalışmalar yer almaz. Kabartma özelliğine sahip olan duvar kâğıtları, gerçekliğini yitirmektedir.

İstediğiniz Herhangi Bir Manzarayı Evinizin Duvarına Taşıyın

3D telefon duvar kağıdı modelleri de, sizlere sunulan seçenekler arasında yer almaktadır. 3D duvar kağıdı modelleri geniş ürün seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Aklınıza gelebilecek farklı tasarımlar ile evlerinizi baştan sona değiştirebilirsiniz. Size sunulan 3D duvar kağıdı modelleri içerisinde yer alan mutfak modellerinde de, eğlenceli ya da ilgi çekici modeller sizlere sunulmaktadır. 3D duvar kağıdı modelleri içerisinde, salon için ya da yatak odası için ayrı konseptlerde seçenekler yer almaktadır. Evinizin her yerine yaptırabileceğiniz . Özellikle ofisler için uygun seçenekler, 3D duvar kağıdı modelleri içerisinde yer almaktadır. 3D taş duvar kağıdı çeşitleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Taş desenleri ile oluşturulmuş olan modeller, sanki duvarlarda gerçekten taşların bulunduğu hissini oluşturmaktadır. 3D duvar kağıdı modelleri arasında yer alan taş desenli olan modeller, genellikle evlerde salonda ya da yemek salonlarında tercih edilmektedir. İş yerlerinde de kullanılan ürünler, özellikle yemek yenilen alanlarda taş desenler yaygın olarak kullanılmaktadır. Taş desenli 3D duvar kağıdı modelleri, aynı zamanda ofislerde de sık tercih edilmektedir. Taş desenlerin yer almış olduğu 3D duvar kağıdı modelleri, yaygın olarak kullanım sağlanmaktadır. Bu modellerde kullanılan taş desenleri de, irili ya da ufaklı seçenekler ile de sunulmaktadır. Temizleme sırasında, önerilen yöntemler ile temizleme işlemi yaptığınız sürece, hiçbir sorun yaşamazsınız. 3D duvar kağıdı uygulaması da, kolay yapılabilmektedir. 3D duvar kağıdı modelleri, kolayca duvarlarınıza takılabilir. Yapışma özelliği sayesinde, sağlam bir şekilde duvara yapışır ve kesinlikle hava almaz. Hava almaması için özellikle dikkat etmeniz gereken konu yapıştırma işlemini dikkatli bir şekilde yapmaktır. Yapıştırma sırasında, boşluklar oluşursa, bu duvar kağıdının hava almasına ve zaman içerisinde yapışkanının etkisiz hale gelmesine neden olur.

Gerçek Görüntü Algısı ile Evinizin Duvarlarına Derinlik Katın

3D duvar kağıdı modellerinde yer alan en önemli özellik, tasarımlarda derinlik hissinin olmasıdır. Bu sayede, duvar kağıdında yer alan görseller gerçek gibi durabilmektedir. 3D duvar kağıtları kişiler tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. 3D derinlik duvar kağıdı modelleri sayesinde, insanların evleri ya da iş yerleri derinlik kazanabilmekte ve bu durum insanlara pozitif enerji olarak yansımaktadır. 3D duvar kağıdı modelleri ile evinizi, iş yerinizi ya da herhangi bir alanı kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. 3D duvar kağıdı modelleri, duvar kağıdı seçenekleri içerisinde en çok tercih edilen modellerden oluşmaktadır. Çoğu kişinin 3D duvar kağıdı modelleri arasında yapmış olduğu tercihler genellikle manzara tasarımları olmaktadır. Manzara olan görsellerin, insanlar üzerinde daha iyi duygular bırakmasından dolayı, daha çok tercih edilmektedir. Size sunulan seçeneklerden biri olan ve tercih edilen modeller arasında yer alan 3D hareketli duvar kağıdı modelleri ile alanlarınızı daha eğlenceli ve enerjik bir hale getirebilirsiniz. 3D duvar kağıdı modelleri, rulo olarak size sunulmaktadır. Bu rulolar ise belli bir oranda ölçüye sahiplerdir. Bu nedenle, seçim yapmış olduğunu herhangi bir model için öncelikle bir ölçü almanız gerekmektedir. Seçmiş olduğunuz 3D duvar kağıdı modelini odanızın ya da hangi duvara yapıştıracaksanız, öncelikle o duvarın ölçülerini almanız gerekmektedir. Duvar ölçüsü ne kadarsa, ona göre rulo seçimi yapmanız gerekmektedir. Rolü ölçüleri, size sunulan özellikler içerisinde yer almaktadır. Bu sayede, sipariş vermiş olduğunuz modelinin az ya da çok olmasının önüne geçebilirsiniz. Evinizde ya da herhangi bir alanda 3D duvar kağıdı modelleri kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu noktada, 3D mutfak duvar kağıdı modelleri ile mutfağınızın havasını değiştirebilirsiniz. Bu modelleri içerisinden, eviniz için ve mutfağınıza uyum sağlayacak olan bir modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

Evinizin Her Alanında Bulunan Duvarlara Farklı Havalar Katın

3D araba duvar kağıdı modelleri ile alanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Araba modellerinin yer aldığı 3D duvar kağıdı modelleri, eğlenceli ve araba sevenler için de hoş bir görünüm sunmaktadır. Bu modeller, genellikle oto galerilerde tercih edilse de, bazı kişiler çocuklarının yatak odalarında da kullanabilmektedir. Özellikle erkek çocuklar için araba ilgisi yüksektir. Bu nedenle, erkek çocuğunuzun odası için araba desenlerinin yer almış olduğu 3D duvar kağıdı modelleri kullanabilirsiniz. Bu sayede, çocuğunuz odasını daha çok sevemeye ve hayal dünyasını da geliştirmeye başlar. Çocuk odaları için araba tasarımları yanı sıra, farklı tasarımlarda sunulmaktadır. Size sunulan 3D duvar kağıdı modelleri arasında, çocuğunuzun en çok hoşuna gidebilecek olan modelleri seçebilirsiniz. 3D çiçekli duvar kağıdı modelleri, en sık tercih edilen duvar kağıdı modelleri içerisinde yer almaktadır. Çiçek desenlerinin yer almış olduğu 3D duvar kağıdı modelleri, tıpkı duvarda gerçekten çiçekler varmış hissi yaratmaktadır. Çiçek tasarımlarında kullanılan gölge çalışmaları ile derinlik çalışmaları başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sayede, insanlar oturma odası ya da yatak odaları için bu tasarımları tercih edebilmektedir. Çiçek tasarımlarının yer aldığı 3D duvar kağıdı modelleri yanı sıra, aynı zamanda orman ya da bahçe tasarımları da beğenilen seçenekler arasında yer almaktadır. İlginç ve ilgi çekici tasarımlardan oluşan çeşitler, banyo ya da tuvalet alanlarınız için de uygun seçenekler sunmaktadır. Özellikle banyo için kullanılan 3D duvar kağıdı modelleri, deniz altı ya da denizle ilgili olan tasarımlardır. Bu tasarımlar, banyoları ferah bir havaya getirmektedir. Genç odası duvar kağıdı modelleri 3D olarak sizlere sunulan seçenekler de bulunmaktadır. Çocuk odaları için hazırlanan modeller, özel bir çaba ile hazırlanmaktadır. Çünkü çocuk odaları için geliştirilen 3D duvar kağıdı modelleri ile çocukların hayal dünyaları gelişebilmekte ve çocuklar odalarını daha çok sevebilmektedir. Çocuk odası ya da mutfak için pek çok farklı tasarımlar size sunuluyor.

3D Duvar Kağıdı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yaygın olarak tercih edilen modellerden TV arkası 3D duvar kağıdı modelleri, oturma odanızın havasını değiştirecek. TV arkasında genellikle kullanılan 3D duvar kağıdı modelleri, taş modellerden ya da odun modellerinden oluşmaktadır. Taş desen ve odun desenlerin sık kullanılmasının nedeni ise bu iki desenin TV arkasında şık ve etkileyici durmasıdır. 3D duvar kağıdı modelleri ile evinizin havasını farklı bir şekilde değiştirebilirsiniz. TV arkası ya da başka alanlarınız için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Balkon için de kullanabileceğiniz modellere sahip olan 3D duvar kağıdı modelleri bulunmaktadır. Balkonunuzun havasını ve dekorasyonunu değiştirecek olan modeller içerisinden, bir seçim yapabilirsiniz. Sadece duvar için değil, aynı zamanda Tavan 3D duvar kağıdı olarak da sunulmaktadır. Duvarlarınızı, 3D duvar kağıdı modelleri ile farklı şekillerde biçimlendirebilirsiniz. Yapmış olduğunuz tasarıma aynı zamanda, tavan için kullanılan modelleri ile de bütünlük katabilirsiniz. Tavan için kullanılan 3D duvar kağıdı modelleri de, kaliteli ve derinlik hissi iyi işlenmiş olan modellerdir. Bu modeller, tavana kolay bir şekilde yapıştırılabilir. Tavan için kullanılan 3D duvar kağıdı modelleri, tavana yapıştırılırken dikkatli olunması gerekilmektedir. Yoksa en ufak bir hava kabarcığı bütün görsel düzeni bozabilir ve hatta duvar kağıdının zaman içerisinde şişmesine neden olabilir. 3D duvar kağıdı modelleri ile evinizin her alanını değiştirebilirsiniz. Bu alanlardan biri olan yatak odanız için de, size sunulan Yatak odası 3D duvar kağıdı modelleri bulunmaktadır. Aynı zamanda, Kendinden yapışkanlı 3D duvar kağıdı modelleri, kolay bir şekilde uygulanabilir. Elbette ki, yapıştırma sırasında dikkatli olmanız gerekir. Fakat yapıştırma işlemi bir o kadar da kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Uygulama yapacağınız duvar yüzeyinin pürüzsüz olması önemlidir. Pürüzsüz olmayan yüzeyleri, uygulamadan önce pürüzsüz hale getirin. Size sunulan pek çok farklı tasarıma sahip olan 3D duvar kağıdı modellerini daha detaylı bir şekilde incelemek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.