"

3d Duvar Kağıdı

" araması için 8135 sonuç listeleniyor

Ortama Şıklık Katan 3D Duvar Kağıdı Çeşitleri Trendyol'da!

3D duvar kağıdı çeşitleri ile evleriniz daha hoş ve daha canlı bir görünüme sahip olabilir. 3D özelliğine sahip olan ürünler ve üzerlerinde yer alan görsellerle daha canlı ve gerçekmiş hissi uyandıran bir görünüm sunulmaktadır. Görsel şölen sunan bu şık ürünler, özel yapılan teknik ve tasarımlar sayesinde görsellere, derinlik katılarak üretilir. Derinlik ve gölgelerin ustaca kullanılmış olduğu ürünler ile evlerinizin dilediğiniz bölgesi sadece bir yüzey olmaktan çıkar. 3D duvar kağıdı modelleri, çeşitli seçenekler ile sizlere sunulur. Ürünlerin bir orman olmasını isterseniz, derinlik katılmış olan 3D uzay, orman, Elsa duvar kağıdı sayesinde tıpkı bir orman içerisinde oturuyormuş hissine kapılabilirsiniz. Size sunulan bu modeller, farklı desen ve görsellerden oluşmaktadır. Bu seçeneklerden biri olan 3 boyutlu taş duvar kağıtları ile dilediğiniz mekanda bulunan yüzeylerin, tıpkı taşlarla dizayn edilmiş gibi durmasını sağlayabilirsiniz. Gerçekçi olan boyut özelliğindeki görseller sayesinde, ürünün uygulandığı bölge sadece taşlar ile örülmüş gibi durmayacak aynı zamanda, derinlik hissi de kazanacak. Şık bir görünüm sunan bu güzel ve kullanışlı tasarımlar, son zamanlarda en çok tercih edilen dekorasyon ürünleri içerisinde yer almaktadır. Sahip olmuş olduğu özellik sayesinde de sadece taş görünümü değil, dilerseniz çiçek bahçesi görünümüne de kavuşabilecek. 3D duvar kağıdı manzara seçenekleri içerisinde, tercih edebileceğiniz çok fazla olanak bulunmaktadır. Bu sayede, size sunulan seçenekler içerisinde, ne tarz isterseniz ona uygun olan bir tasarımı kolay bir şekilde bulabilme şansınız olur. Size sunulan Mutfaktan banyoya pek çok alan için uygun seçenekler sunmaktadır. Bu seçeneklerden biri olan aynı zamanda da, anne ve babaların en sık tercih ettiği tasarımlardan olan 3D duvar kağıdı çocuk odası ile farklı ve eğlenceli dekor avantajı bulabilirsiniz. Çocuk odası için uygun olabilecek tasarımlar bulunmaktadır. Bu noktada, siz de, çocuğunuz için bu tarz modellerden birini tercih edebilirsiniz.

Kaliteli ve Hijyenik Bir Ev İçin 3D Duvar Kağıdı

Kaliteli ve Hijyenik Bir Ev İçin 3D Duvar Kağıdı

Evinizin her odası ya da her alanı için kolaylıkla tercih edebileceğiniz 3 boyutlu duvar kağıdı modelleri, evinizin havasını ciddi oranda değiştirecektir. Evinizin havasının enerji dolu olmasını istiyorsanız ve evinizde daha pozitif hissetmek istiyorsanız, genellikle yeşilliklerin yer aldığı seçenekleri tercih edebilirsiniz. Kolay bir şekilde uygulanan yapıştırmalı ürünlerle kendi dekorasyon işlerinizi kısa sürede çözüme kavuşturabilirsiniz. Aynı zamanda, kendinden yapışkanlı özellikleri sayesinde kullanılacak olan zemine kolay bir şekilde uygulanabilir. Elbette ki, yapıştırma sırasında dikkatli olmanız gerekir. Fakat yapıştırma işlemi bir o kadar da kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Bu noktada, 3D duvar kağıdı fiyatları da merak edilmektedir. Kullanılan tasarım ve kullanılan malzemelere göre fiyatlarında da, değişiklik yaşanmaktadır. Aynı zamanda, belli ölçümler üzerinden de fiyatını hesaplayabilmeniz mümkündür. Bu nedenlerden dolayı, üç boyutlu duvar kağıdı fiyatları için net bir bilgi vermek zor bir hale gelmektedir. Genç odası için tercih edilen ürünler ise farklı dinamiklerden oluşan ve ünlülerin portrelerini içeren görsellerden oluşmaktadır. İlginç, komik ve dikkat çekici sözlerden oluşan farklı içeriklerde ürünleri tercih eden gençler için diledikleri tarzda ürün bulmak mümkündür. Ürünler, sahip oldukları tasarımları ile ön plana çıkmaktadır. Çiçek tasarımlarının yer aldığı seçeneklerin yanı sıra, aynı zamanda orman ya da bahçe manzaralı ürünler de beğenilen alternatifler arasında yer alır. Bu noktada, size sunulan ürünler için kullanılan farklı tasarımlar bulunmaktadır. Sizler bu tasarımlar içerisinden herhangi birini seçebilirsiniz. Ürünler, tasarımları ile değil, tasarımlarının gerçekçi durması nedeniyle ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle, 3D görünümlü duvar kağıdı seçenekleri içerisinde en sık tercih edilen tasarımlar genellikle manzara ya da taş motifler olmaktadır. Genellikle banyo ya da tuvalet için daha çok deniz ya da benzeri tasarımlar kullanılmaktadır. 3D resimli, çizgili, efektli, çiçekli duvar kağıdı alternatifleri, sizin hayal dünyanıza göre farklı seçenekler sunabilmektedir. Bu nedenle, evinizin hangi köşesinin neye dönüşmesini isterseniz, ona göre seçim yapabilirsiniz. 3D Atatürk duvar kağıdı, seçenekler arasında sık tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Genellikle bu tarz çalışmalarda kesinlikle kabartma tarzı çalışmalar yer almaz. Kabartma özelliğine sahip olan çalışmalar gerçekliğini yitirmektedir.

Tarzınıza Uygun Taş Desenli 3D Duvar Kağıdı

Tarzınıza Uygun Taş Desenli 3D Duvar Kağıdı

3D ofis duvar kağıdı seçenekleri de, sizlere sunulan seçenekler arasında yer almaktadır. Üç boyutlu duvar kağıdı modelleri geniş ürün seçenekler ile sizlere sunulmaktadır. Aklınıza gelebilecek farklı tasarımlar ile evlerinizi baştan sona değiştirebilirsiniz. Size sunulan ve evinizin farklı alanlarında kullanabileceğiniz özelliklere sahip ürünler içerisinde yer alan tasarımlar arasında, tezgah arkası, mutfak, TV arkası, oturma odası, tavan 3D duvar kağıdı yer almaktadır. Üç boyutlu taş desenli duvar kağıdı çeşitleri de yaygın olarak kullanılmaktadır. Taş desenleri ile oluşturulmuş olan şık alternatifler, sanki kullanılan zeminde gerçekten taşların bulunduğu hissini oluşturmaktadır. Dikkat çekici tasarımlar arasında yer alan taş desenli olan ürünler, genellikle evlerde salonda ya da yemek salonlarında tercih edilmektedir. İş yerlerinde de kullanılan ürünler, özellikle yemek yenilen alanlarda taş desenler yaygın olarak kullanılmaktadır. Taş desenli 3D poster duvar kağıtları konseptleri, aynı zamanda ofislerde de sık tercih edilmektedir. Taş desenlerin yer almış olduğu bu zengin seçenekler, yaygın olarak kullanım sağlanmaktadır. Bu ürünlerde kullanılan taş desenleri de, irili ya da ufaklı seçenekler ile de sunulmaktadır. Temizleme sırasında, önerilen yöntemler ile temizleme işlemi yaptığınız sürece, hiçbir sorun yaşamazsınız. Bu ürünlerin yapışkanlı olanları sayesinde uygulaması da, kolay yapılabilmektedir. 3D duvar kağıdı taş desen konseptleri yapışkanlı halde tercih edilirse, kolayca dilediğiniz yüzeye takılabilir. Yapıştırma sırasında, boşluklar oluşursa, bu ürünün hava almasına ve zaman içerisinde yapışkanının etkisiz hale gelmesine neden olur. Siz de 3D’li duvar kağıdı almak için Trendyol’dan yardım alabilirsiniz.

Evinizin Duvarlarına Derinlik Katan Üç Boyutlu Duvar Kağıdı

Evinizin Duvarlarına Derinlik Katan Üç Boyutlu Duvar Kağıdı

Taş desenli 3D duvar kağıdı (3 boyutlu) tasarımlarında yer alan en önemli özellik, tasarımlarda derinlik hissinin olmasıdır. Bu sayede, ürün üzerinde yer alan görseller gerçek gibi durabilmektedir. Bu şık ürünler, dekorasyona önem veren kişiler tarafından beğenilmekte ve tercih edilmektedir. Şık görsellerle veya kabartmalı desenlerle farklı seçenekler sunan tasarımlar sayesinde, insanların evleri ya da iş yerleri derinlik kazanabilmekte ve bu durum insanlara pozitif enerji olarak yansımaktadır. Tasarımların ince detayları ve ortama kattığı derinlikle evinizi, iş yerinizi ya da herhangi bir alanı kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Beyaz, siyah 3D duvar kağıdı seçenekleri en çok tercih edilen modellerden oluşmaktadır. Çoğu kişinin bu zevkli, eğlenceli ve huzur veren ürünler arasında yapmış olduğu tercihler genellikle manzara tasarımları olmaktadır. Manzara olan görsellerin, insanlar üzerinde daha iyi duygular bırakmasından dolayı, daha çok tercih edilmektedir. Size sunulan seçeneklerden biri olan ve tercih edilen alternatifler arasında yer alan 3D şömine duvar kağıdı ile salonlarınızı veya yatak odanızı eğlenceli ve enerjik bir hale getirebilirsiniz. Farklı renklere, boyutlara ve seçeneklere sahip olan ürünler, rulo olarak size sunulmaktadır. Bu rulolar ise belli bir oranda ölçüye sahiplerdir. Bu nedenle, seçim yapmış olduğunuz herhangi bir alan için öncelikle bir ölçü almanız gerekmektedir. Rolü ölçüleri, size sunulan özellikler içerisinde yer almaktadır. Bu sayede, sipariş vermiş olduğunuz modelinin az ya da çok olmasının önüne geçebilirsiniz. Evinizde ya da herhangi bir alan için Dünya haritası, tuğla desenli 3D duvar kağıdı konseptini kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Evinizin Her Alanı İçin 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Alternatifleri

Evinizin Her Alanı İçin 3 Boyutlu Duvar Kağıdı Alternatifleri

3D sticker duvar kağıdı ile alanlarınızın havasını değiştirebilirsiniz. Araba görsellerinin yer aldığı bazı dikkat çekici konseptler, eğlenceli ve araba sevenler için de hoş bir görünüm sunmaktadır. Bu konseptler, genellikle oto galerilerde tercih edilse de, bazı ebeveynler çocuklarının yatak odalarında da kullanabilmektedir. Özellikle erkek çocuklar için araba ilgisi yüksektir. Bu nedenle, erkek çocuğunuzun odası için araba desenlerinin yer almış olduğu eğlenceli ve göz alıcı tasarımları kullanabilirsiniz. Bu sayede, çocuğunuz, odasını daha çok sevmeye ve hayal dünyasını da geliştirmeye başlar. Çocuk odaları için araba tasarımları yanı sıra, farklı tasarımlarda sunulmaktadır. Size sunulan kendinden yapışkanlı 3D duvar kağıdı seçenekleri arasında, çocuğunuzun en çok hoşuna gidebilecek olan ürünleri seçebilirsiniz. Çiçekli 3D duvar kağıdı alternatifleri, yatak odaları, salonlar ve oturma odaları için sık tercih edilen konseptler içerisinde yer almaktadır. Çiçek desenlerinin yer almış olduğu bu güzel tasarımlar, tıpkı kullanılan zeminde gerçekten çiçekler varmış hissi yaratmaktadır. Çiçek desenleri içeren ürünlerde kullanılan gölge çalışmaları ile derinlik çalışmaları başarılı bir şekilde uygulanmaktadır. Bu sayede, insanlar oturma odası ya da yatak odaları için bu tasarımları tercih edebilmektedir. İlginç ve ilgi çekici tasarımlardan oluşan çeşitler, banyo ya da tuvalet alanlarınız için de uygun seçenekler sunmaktadır. Özellikle banyo ve tuvaletler için kullanılan banyo 3D duvar kağıdı alternatifleri, deniz altı ya da denizle ilgili olan görselleri içerir. Ev, iş yeri veya tavan dekorasyonunda kullanabileceğiniz 3D ahşap duvar kağıdı modellerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

3D Duvar Kağıdı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

3D Duvar Kağıdı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Yaygın olarak tercih edilen alternatiflerden biri olan kabartmalı 3D duvar kağıdı, oturma odanızın havasını değiştirerek göz dolduran bir his yaratır. Genellikle TV arkasında kullanılan taş ya da odun görselleri ortama sıcak ve derin bir hava katar. Taş desen ve odun desenlerin sık kullanılmasının nedeni ise bu iki desenin TV arkasında şık ve etkileyici durmasıdır. Geometrik 3D duvar kağıdı modelleri ile evinizin havasını farklı bir şekilde değiştirebilirsiniz. TV arkası ya da başka alanlarınız için çeşitli seçenekler bulunmaktadır. Balkon için de kullanabileceğiniz alternatiflere sahip olan bu dikkat çekici ürünler, temizlik açısından da kullanım kolaylığı sunar. Balkonunuzun havasını ve dekorasyonunu değiştirecek olan modeller içerisinden, bir seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda tavan için de kullanabileceğiniz farklı yapılarda ürünler sizlere sunulmaktadır. Yapmış olduğunuz tasarıma aynı zamanda, tavan için kullanılan modelleri ile de bütünlük katabilirsiniz. Tavan için kullanılan sade ama yoğun renkler de, kaliteli ve derinlik hissi iyi işlenmiş olan modellerdir. Bu modeller, tavana kolay bir şekilde yapıştırılabilir. Tavan için kullanılan ürünleri yüzeye yapıştırılırken dikkatli olunması gerekir. Yoksa en ufak bir hava kabarcığı bütün görsel düzeni bozabilir ve hatta kullanılan malzemenin zaman içerisinde şişmesine neden olabilir. 3D kumaş duvar kağıdı seçenekleri ile evinizin her alanını değiştirebilirsiniz. Bu alanlardan biri olan yatak odanız için de, size sunulan farklı alternatifler mevcuttur. 3D duvar kağıdı yatak odası modelleri arasında kişisel zevkinize uygun yüzlerce seçenek bulunmaktadır. Size sunulan pek çok farklı tasarıma sahip olan modelleri detaylı bir şekilde incelemek için Trendyol’dan faydalanabilirsiniz.

Hayranlık Uyandıran 3D Duvar Kağıdı Yorumları

Hayranlık Uyandıran 3D Duvar Kağıdı Yorumları

Farklı mekanları dekore ederken dikkat edilmesi gerekenlerden biri de ortamın geniş ve ferah olarak algılanmasını sağlamaktır. Özellikle zemine verilen renklere özen gösterilmezse, dekoru sağlanan mekan, basık ve kasvetli görünebilir. 3D derinlik duvar kağıtları bu geniş algı için oldukça yeterli unsurlardır. Uygun şekilde tercih edilmiş bir yüzey kağıdı sayesinde dilediğiniz mekanı gönlünüze göre dekore edebilirsiniz. 3D duvar kağıdı yorumları, karar verme sürecini olumlu yönde etkiler. Evinizde istediğiniz her bölgeyi bu güzel ve kullanışlı seçenekler ile farklı şekillerde biçimlendirebilirsiniz. Evinizin en dar bölümü olan koridor için 3D duvar kağıdı tasarımlarını kullanabilirsiniz. Böylelikle dar alanları geniş gösteren açık renkli seçenekleri tercih ederek koridorunuzun havasını değiştirebilirsiniz. İhtiyacınız olan farklı ve zengin çeşitlilikte tasarımlara sahip ithal 3D duvar kağıdı modelleri tüm ev ve işyeri dekorasyonunuza katkı sağlamak için Trendyol tarafından sizlerle buluşturuluyor. Boya derdine son veren ve kullanıldığı mekanı güzelleştiren modeller sayesinde uzun yıllar rahat edebilirsiniz. Dekorasyon renkleriyle hayatınıza canlılık ve pozitif enerji katarak kendinize nefis bir okuma köşesi hazırlayabilirsiniz. Sık tercih edilen ve beğenilen ürünler içerisinde, salon için ya da yatak odası için ayrı konseptlerde seçenekler yer almaktadır. Evinizin her yerine yaptırabileceğiniz özellikle oturma odaları için uygun seçenekler, 3 boyutlu dini duvar kağıtları konseptinde yer almaktadır. Çocuk odasında tercih edebileceğiniz birbirinden eğlenceli ve şirin tasarımlarla, çocuğunuzun odasında geçirdiği vakti verimli hale getirebilmeniz de mümkündür. Bu modelleri içerisinden, eviniz için ve koridora uyum sağlayacak olan bir modeli kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

3d Duvar Kâğıdı Nasıl Yapıştırılır?

3D duvar kağıtları sayesinde evinizi kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Bu ürünler arasından rengi ve deseni size yakın olan ürünleri kullanabilirsiniz. Evin herhangi bir bölgesine derinlik vermenize imkân tanıyan 3 boyutlu duvar kağıtları, dilediğiniz duvarın güzelleşmesini sağlar. Duvar kağıtlarını uygulamak istediğiniz duvar, temiz ve pürüzsüz bir taban oluşturmalıdır. Ayrıca zemin dökülüyorsa ya da pütürlüyse öncelikle bu zemini düzeltmeniz gerekir. 3 boyutlu kağıtları uygulamadan önce zemindeki; kabarmaları, çatlakları ve eski kağıtları kalıntılarını temizlemelisiniz. Ayrıca duvarda nem ve su problemi varsa onlarında çözülmesi gerekir. Kağıdın uygulanacağı duvardaki boyalarda dökülmeler varsa uyguladığınız 3 boyutlu duvar kağıtları iyi sonuç vermeyebilir. Ayrıca bu tarz duvarlar, kağıtların iyi yapışmasını da engeller. Bu sebeple düzgün bir zemine duvar kağıdını ürünün üzerinde bulunan yapışkan sayesinde kısa sürede uygulayabilirsiniz. Yapıştırma işlemini yapmadan önce kaplama malzemesiyle duvarın zeminini sağlamlaştırmak önemlidir.

3d Duvar Kâğıdı Hangi Zemine Uygulanmalı?

3 boyutlu duvar kağıtları sayesinde evinizin duvarlarına taş görünümü verebilirsiniz. Ayrıca evin herhangi bir yerine zevkinize göre şekillendirebilirsiniz. Genellikle köpük malzemeden üretilen 3 boyutlu duvar kağıtları, ağırlık yapmadığı için duvarınıza tutunur. Ayrıca ses yalıtımı sağlayan bu ürünler oldukça kullanışlıdır. Evin ya da ofisin havasını değiştiren bu ürünleri düzgün bir zemine uygulamanız önemlidir. Boyası ya da sıvası kalkan duvara uygulama yaparsanız, ürün de duvarla birlikte kalkacaktır. Bu sebeple eğer duvarınız müsait değilse öncelikle zeminin düzgün ve pürüzsüz olmasına odaklanabilirsiniz. Duvar kağıdı uygulanacak zemine öncelikle alçı çekilmesi pürüzsüzlük açısından önemlidir. Temiz bir duvar oluşturulduktan sonra seçtiğiniz 3 boyutlu kağıtların rengine uygun olan astarla boya uygulamalısınız. Ayrıca duvar kağıtlarını yıllarca kullanabilmeniz için zeminin kuru ve temiz olmasına dikkat etmelisiniz. Tüm işlemleri yaptıktan sonra kağıdı uygulayabilirsiniz.

3d Duvar Kağıdı Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

3 boyutlu duvar kağıtları sayesinde çocuklarınızın odasını bir ormana ya da uzay boşluğuna çevirebilirsiniz. Geniş seçenekler arasında yer alan 3 boyutlu taş duvar kağıtları sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Farklı renklerde satın alabileceğiniz bu modeller sayesinde dilediğiniz duvarı taşlarla dizayn edilmiş gibi tasarlayabilirsiniz. Duvara uygulanan bu kağıtlar, kendinden yapışkanlı seçeneklere sahiptir. Bu sebeple ürünlerin kurulumu için ekstra bir ustaya ihtiyacınız bulunmaz. Beğendiğiniz ve düşük fiyatı bulunan ürünler arasından seçim yapıp evinizin birçok yerini güzelleştirebilirsiniz. Duvar kağıdı dekorasyonunu tamamen isteğinize göre yapabilirsiniz. Evinizde görmekten hoşlandığınız desenleri, 3 boyutlu kağıtların hafifliği ve yapışkanlı özelliği sayesinde kısa sürede uygulayabilirsiniz. Dekorasyon konusunda isteklerinize ve aile bireylerinin zevkine göre ilerleyebilirsiniz. Ayrıca aklınızda bir dekorasyon fikri yoksa taş görünümlü duvar kağıtlarından satın alarak televizyon arkasına uygulayabilirsiniz. Bu sayede yaşam alanınızı kişiselleştirerek evinizde sevdiklerinizle keyifli vakit geçirebilirsiniz.