placeholder
"

Altın Pırlanta Yüzük

" araması için 16816 sonuç listeleniyor

En Zarif Altın Pırlanta Yüzük Çeşitleri Trendyol’da!

Pırlantalar, elmas madeninden üretilen değerli taşlardır. Altın tektaşlar, zamansız tasarımları ve her zevke hitap etmesi sayesinde oldukça değerli ürünlerdir. Kolay çizilmeyen, kırılmayan ve herhangi bir nedenle bozulmayan altın pırlanta yüzük seçenekleri, bu ayırt edici özellikleri sayesinde tercih edilir. Tektaş altın yüzük fiyatları arasında değişiklik olmasının başlıca nedeni karat ölçü birimi ile ifade edilen taş büyüklüğüdür. Altın tek taş yüzük satın alırken kesim, berraklık ya da ölçü gibi özellikler belirleyicidir. Altın 5 taş modelleri, şık tasarımlara sahip olan kesim, şekil ve ölçü alternatifleriyle üretilirler. Siz de zamansız tasarımları ile çok zarif pırlanta çeşitleri arasından kendi zevkinize uygun bir yüzüğe kolayca ulaşabilirsiniz.

Şık Tasarımları ile Altın Pırlanta Yüzük Modelleri

Şık Tasarımları ile Altın Pırlanta Yüzük Modelleri

Yüzlerce marka tarafından farklı renk, form ya da boyut seçenekleri ile üretilen altın rengi pırlanta yüzük tasarımları yıllar boyu eskimeden kullanılabilir. İçeriğindeki maden ayarına göre renk değişikliği olan rose altın pırlanta yüzük de sık tercih edilen modeller arasındadır. Pembe altın pırlanta yüzük rose renk ile aynıdır ve kaplama altın üzerine işlenerek farklı bir alternatif sunar. 8-14 ayarda üretilen yeşil altın pırlanta yüzük modelleri açık sarıdır. 14-22 ayara sahip olan sarı altın tektaş yüzüklerin parlak rengi ve modern tasarımları arasından parmak ölçünüze göre seçim yapabilirsiniz. Beyaz altın pırlanta yüzük de spor kıyafetlere uygun olması açısından avantaj sağlar. Renk seçenekleriyle gece ya da gündüz takabileceğiniz yüzükler bulabilirsiniz. Baget altın pırlanta yüzük alışılagelmiş tektaş formlarından farklı olan zamansız ve şık tasarımı ile dikkatleri üzerine çeker. Altın tek taş modelleri farklı fiyat seçenekleri ile müşterilere sunulur. Kıyafetinizin kumaşı ve organizasyonun türüne göre katılacağınız davetler için beyaz, sarı, pembe ya da yeşil renkli çeşitleri değerlendirebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Altın Pırlanta Yüzük Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Altın Pırlanta Yüzük Fiyatları

Ürünün sahip olduğu ayar, fiyatını etkileyen başlıca unsurlardan biridir. 8 ayar pırlanta yüzük çeşitleri uygun fiyatlarıyla sık tercih edilen ürünler arasındadır. 14 ayar tektaş ise içerisindeki maden miktarının iyi seviyede olması sayesinde kullanışlı yüzük seçenekleri arasına girer. 14 ayar ürünler kullanımı sırasında temas edebilme ihtimali olan sıvılardan etkilenerek kararma yapmaz. 22 ayar altın pırlanta yüzük çeşitleri müşteriler tarafından tercih edilen ve içeriğinde fazla miktarda altın olması sayesinde değerli seçenekler arasında olan modellerdir. Pırlanta yüzüklerin temizlenmesi ve saklanması doğru yapıldığında uzun yıllar bozulmadan kullanılır. Altın tek taş modelleri ve fiyatları üzerinde etkisi olan bir diğer önemli özellik karattır. Karat pırlantaların ölçü birimidir ve artması ya da azalması halinde altın tek taş fiyatları değişir. Siz de estetik tasarımlara ve uygun fiyatlara sahip pırlantalara Trendyol’dan kolayca sahip olabilirsiniz.

Müşteri Yorumları ile Pırlanta Yüzük Modelleri

Müşteri Yorumları ile Pırlanta Yüzük Modelleri

Altın tektaş modelleri müşterilerin zevklerine ya da isteklerine uygun olması için yüzlerce renkte ve desende üretilir. Bu nedenle pırlanta altın yüzük alışverişi yaparken seçim yapmak zor olabilir. Tektaş beyaz altın spor ve şık tasarımı ile müşterilerin beğenilerini süsler. Sunduğu karat ve ayar seçenekleri sayesinde her bütçeye uygun alternatifleri barındırır. Tektaş yüzük beyaz altın rengiyle üretilebilir ve taşı herhangi bir değerli taştan işlenerek hazırlanabilir. Gold pırlanta yüzük çeşitlerinin rengi kadar önemli olan tasarım unsuru montürlerdir. 2, 4 ya da 6 tırnaklı seçenekleri ile üretilen montürlerin seçiminde taşın boyutu etkilidir. Küçük taşların taşınmasında montürün ön plana çıkmaması için az tırnaklı; büyük taşların düşmemesi için ise çok tırnaklı montürler tercih edilir. Trendyol’da kendi istek ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek size uygun pırlanta yüzüğe bütçeniz çerçevesinde kolayca sahip olabilirsiniz.