İlgili Kategoriler
Gaz Tipi
Renk
Kullanım Şekli
Ocak Yüzeyi
Ocak Göz Sayısı
Ocak Tipi
Genişlik
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Altus Ocak

" araması için 54 sonuç listeleniyor

Altus Ocak

Altus Ocak

Yemek yapma konusunda en önemli araç gereçler arasında bulunan ocaklar, son derece işlevsel özellikleri ile kullanıcı hayatında önemli bir yer ediniyor. Kadınların ve erkeklerin en önemli yardımcıları arasında yerini alan ocak çeşitleri, yemek yapmada ya da herhangi bir içecek hazırlamada, ihtiyaçları karşılayabilecek düzeyde üretiliyor. Kalite standartlarının son derece yüksek tutulduğu bu ocaklarda, model seçenekleri son derece geniş olup dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanıcıya hizmet veriyor. Altus ocak modelleri, kullanıcı ihtiyaçlarına göre geniş bir işlevsellik sunuyor. Standartlarını yüksek tutan ve her türlü pişirim amacı ile kullanılabilecek olan tasarımlar, mutfaklarda çok estetik bir duruş sergiliyor. Gerek rengi gerekse rahat kullanımı sayesinde kullanıcı için en iyi avantajları sunuyor.

Kullanışlı Altus Ocak Modelleri

Mutfakların olmazsa olmaz ürünlerinden biri olan ocak modelleri, hem evlerde hem de iş yerlerinde geniş bir kullanım alanı buluyor. Yemek pişirmeyi ya da çay ve kahve yapmayı daha rahat hale getiren bu ocaklar, üstün özelliklerle sunuluyor. Yüksek teknik özellikleri sayesinde mutfaklarda fark yaratmanıza olanak tanıyan Altus set üstü ocak modelleri, sabit kullanım gerektirmeyecek şekilde üretiliyor. Hemen her mekânda rahatlıkla düz bir zemine yerleştirip kullanılabilecek olan ocaklar, sürekli olarak ev değiştiren kullanıcılar için en ideal modeller oluyor. Tezgâh üzerinde ya da masa üzerinde konumlandırılarak kullanılabilen bu set üstü ocaklar, özellikleri sayesinde de dikkatleri üzerine çekiyor. Teknolojinin gelmiş olduğu son noktanın ürünü olan ocak modelleri, hem pratik yemek yapabilme imkânı sunuyor hem de kolay temizlenebilir özellikleri ile kullanıcı hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Ürünlerin renkleri arasından da kolayca seçim yapabilme olanağı bulunuyor. Altus doğal gazlı ocak modellerinin, siyah, inox ve beyaz gibi renk detayları sayesinde, kullanıcılar mutfak dekorlarına en uygun olan modeli rahatlıkla seçebiliyor. Kullanıcı rahatlığı açısından yandan ateşleme sistemi bulunan ocaklar, son derece işlevsel modeller olarak üretiliyor.

Ankastre Ocak Tasarımları

Mutfak dekorasyonlarının büyük bir önem kazandığı ve artık daha şık mutfak eşyalarının tercih edildiği günümüzde, ocaklar açısından da farklı ürünler tasarlanıyor. Sabit olarak üretilen ankastre ocaklar, duruşundaki estetik ve kullanım rahatlığı ile çok ilgi çekiyor. Her kadının beğenisini toplayan bu ürünler, fonksiyonel özellikleri ile kullanıcılarından tam puan alıyor. Farklı şekillerde tasarlanan ve kullanıcılara tercihlerinde çeşitlilik sunan Altus ankastre ocak modelleri, zarafeti de işlevselliği ile birleştiriyor. Isıya çok dayanıklı olan ankastre ocaklar, uzun yıllar mutfaklarınızda sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Enerji tasarruflu olarak üretilen ocak modelleri, yemekleri kısa sürede pişirmesinin yanında yüksek konfor düzeyi ile de sizlere kolaylık sunuyor. Cam olarak üretilen ve siyah renge sahip olan ankastre ocak modelleri, genelde estetik duruşu ve şıklığı sayesinde çok tercih ediliyor. Kullanışlılık düzeyi de yüksek olan bu ürünlerde, ocakların 4 farklı bek çıkışı bulunuyor ve her çıkış gaz ile çalışıyor. Cam yüzeylerin kolay bir şekilde temizlenebilmesi ve sadece nemli bir bez ile dahi pırıl pırıl bir görünüm sunması, kullanıcılar için büyük bir kolaylık sağlıyor.

Mutfaklarda En İşlevsel Yardımcılarınız: Ocak Modelleri

Kolay şekilde kullanılabilmesi ve pişirme esnasında birden fazla yemek yapmaya olanak sunması, Altus fırınlı ocak modellerini çok tercih edilir hale getiriyor. Ocakların hem fırın hem de ocak olanağını bir arada sunması kişilere maddi açıdan kolaylık sunduğu gibi, aynı zamanda yerden de tasarruf etme imkânı veriyor. Fırınlı ocaklar yemek, pasta ve tatlı gibi gıdaların pişiriminde son derece kullanışlı ürünlerdir. Kaliteli özellikleri, çok fazla yer kaplamayan estetik duruşları ve farklı ısı düzeyleri ile markanın ürünleri gereksinimlere en iyi şekilde yanıt veriyor. Zaman ayarlı olan fırınlı ocaklar sayesinde, yemekler yanmıyor ve istenilen zamanlarda fırın otomatik olarak kapanıyor. Kullanıcı hayatını kolaylaştıran ve dar vakitlerde kolayca yemek hazırlama imkânı sunan ocaklar, ergonomik tasarımları ile dikkati çekiyor. Güvenli bir kullanım sunan ve yüksek teknolojinin bir ürünü olan ocaklar, farklı model seçenekleri ile de sunuluyor. 4 gözlü olarak tasarlanan Altus 4’lü ocak modelleri, doğal gazla çalışan ya da mutfak tüpü ile çalışabilecek uyumlulukta üretiliyor. Her mutfak için uygun olan bu ocak tiplerinde, elektrikle çalışan modeller de bulunuyor. Elektrik ile çalışan ocaklar, yalnızca evlerde değil, aynı zamanda iş yerlerinde de pratik bir kullanım imkanı sunuyor. Ocakların en dikkat çekici özelliklerinden birisi, kullanıcıya farklı ısı dereceleri sunması oluyor. 4 göze sahip olan ocaklarda, iki göz aynı oranda ısı yayarken bu gözlerden biri çok daha harlı bir ateş sunuyor. En küçük göz ise kısık ateş ihtiyacı durumunda kullanılabiliyor.

Altus Ocaklarının Kullanım Ömrünü Uzatan Detaylar

Birçok kullanıcı, ocak satın alırken önemli kriterleri göz önünde bulundurmak durumunda kalıyor. Bir ocağın fiyatı her ne kadar önemli olsa da, ocağın sahip olduğu özellikler ve kullanım rahatlığı da seçimi etkileyen unsurlar arasında. Altus ocak özellikleri bakımından kullanıcısını hiçbir zaman yanıltmayan ürünler ortaya çıkarıyor. Dayanıklı döküm malzemelerden üretilen ocaklar, her şeyden önemli olan güvenlik özellikleri ile dikkati çekiyor. Montajı yetkili servisler tarafından yapılan ocakların, mutfaklarda rüzgâr almayacak ya da çok ayak altında olmayacak bir yere konumlandırılması gerekiyor. Pişirim sona erdikten sonra ocakların açık bırakılmaması, ocakların güvenliği açısından son derece önemli detayları oluşturuyor. Pişirme türüne göre farklı ocak gözlerinin bulunması, kullanıcıya büyük bir kolaylık olduğundan yemeklerin daha sağlıklı pişmesi için göz farklılıklarına dikkat edilmesi gerekiyor. Ocaklar hem LPG ile hem de doğal gaz ile rahatlıkla kullanılabilecek fonksiyonel ürünler olarak öne çıkıyor. Cam ve seramik yüzeylerden tasarlanan ocak modelleri temizlenirken mutlaka uygun solüsyonların kullanılmasına dikkat edilmesi gerekiyor. Yağ sökücüler ile kolayca temizlenebilen bu ocak çeşitleri için, yüzeyi yumuşak şekilde temizleyen temizlik maddeleri kullanılması öneriliyor. Izgaralı modele sahip olan ürünlerin yanı sıra farklı ve modern detaylarla üretilen ocaklar da seçenekler arasında sunuluyor. Mutfağında şık bir atmosfer oluşturmak isteyenler, profesyonelce hazırlanmış farklı modellerden faydalanabiliyor.

Altus Ocaklarında Ulaşılabilir Fiyatlar

Ev ve iş yerlerinin çok tercih edilen ocak modelleri olan Altus ocakları, son derece yüksek kalite standartlarında tasarlanan ürünler olarak sunuluyor. Mühendislik kalitesinin en iyi şekilde yansıtıldığı bu ürünler sayesinde, her yemeği yapabilmek daha kolay hale geliyor. Altus ocak fiyatları da kullanıcılar açısından ulaşılabilir olup bütçeleri zorlamaması ile beğeni topluyor. Geniş özellikleri ve işlevsellikleri sayesinde kullanıcı hayatını kolaylaştıran bu ürünler, yeni teknolojinin son ürünü olarak sunuluyor. Markanın çok zengin ürün modelleri arasından her kullanıcı, kendi zevkine uygun bir model seçebilme avantajı yaşarken dar mekânlar için daha küçük boyutlarda ocaklar seçebilme olanağı da bulunuyor. Lezzetli yemekler pişirmenin en önemli avantajlarını sunan ocak çeşitleri, fiyatları açısından müşterisini memnun ederken aynı zamanda güvenli kullanımları ile de herhangi bir risk durumu meydana getirmiyor. Uzun ömürlü olarak tasarlanan bu ocaklar, yaşamınızda yer alırken aynı zamanda özel zamanlarda sevdikleriniz için de şık birer hediye olabilme imkânı sunuyor. Trendyol’un avantajlı fiyatları ile satışa sunulan ocak modellerine, hemen şimdi ürünleri sepetinize ekleyerek kolayca sahip olabilirsiniz!