İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Badem Yağı

" araması için 903 sonuç listeleniyor
LHB Acı Badem Yağı 20ml

LHBAcı Badem Yağı 20ml

76 TL
Kupon Fırsatı rozeti
Kupon Fırsatı
Sepete Git

Kaliteli Badem Yağı Seçenekleri Trendyol’da!

Badem yağı, sağlık alanında kullanılır. Bilinen pek çok farklı faydası vardır. Vücudun neredeyse her alanında kullanıldığı için son derece kullanışlı olması ile ön plana çıkar. Doğal bir yağ olduğu için bilinen bir zararı olmadığını söylemek mümkündür. Herhangi bir alerjiniz yoksa rahatlıkla kullanabilirsiniz. İçerisinde kalsiyum, fosfor, E vitamini, selenyum, çinko, bakır, magnezyum ve demir bulunur. Bu bakımdan pek çok farklı alanda kullanıldığını görebilirsiniz. Kullanıldığı alana bağlı olarak tercih edilen ürün farklılık gösterir. Acı ya da tatlı badem yağı şeklinde iki farklı seçeneği bulunur. Günlük hayatta genellikle tatlı badem yağı kullanıldığını görebilirsiniz. Özellikle kozmetik alanda sıklıkla tercih edilir. Kozmetik alanda saç, cilt ve tırnak olmak üzere pek çok farklı kategoride karşınıza çıkabilir. Doğal yoldan cildinizi beslemek isterseniz tercihinizi bu ürün yönünde yapabilirsiniz. Farklı markalar tarafından üretilen seçeneklerin doğal olduğunu söylemek mümkündür. Bilinen pek çok farklı faydası olduğu için küçük büyük her kesimden insan tarafından kullanılır. Dilerseniz çocuklarınızın cildini doğal yoldan beslemek için tercih edebilirsiniz. Cildiniz yağlı dahi olsa ihtiyaç duyduğu nemi vermeniz gerekir. Genel itibariyle yağlı cilde sahip olan kişiler cildini nemlendirmeyi ihmal eder. Fakat her bireyin cildinin ihtiyaç duyduğu nemi karşılaması gerekir. Bu aşamada özellikle doğal yoldan cilt nemlendirici olarak badem yağı tavsiye edildiğini görebilirsiniz. Kaliteli alternatiflere ise Trendyol ile ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı Bir Cilt için Badem Yağı Modelleri

Sağlıklı Bir Cilt için Badem Yağı Modelleri

Badem yağı modelleri arasında pek çok farklı seçenek olsa da cilt için tatlı olan çeşidi kullanılır. Bu bakımdan cilt, saç ve tırnak bakımı için tatlı olan seçeneğini tercih edebilirsiniz. Cildiniz için sadece onu kullanmak isterseniz büyük ebatlı bir seçeneğini satın alabilirsiniz. Böylece uzun süreli olacak şekilde kullanabilirsiniz. Badem yağı 1 litre gibi büyük ebatlı seçeneğini satın alarak saçınız için de kullanabilirsiniz. Genel itibariyle yüze az miktarda sürülür. Fakat saç için oldukça fazla kullanmanız gerekebilir. Özellikle uzun ve gür saçlara sahipseniz oran ayarlamasını bu açıdan değiştirebilirsiniz. Bunun için 1 litre seçeneğini satın alabilir ve uzun süre kullanabilirsiniz. Böylece tırnak, saç ve cilt için tek ürün tercih edebilirsiniz. Dilerseniz günlük hayatınızda badem tüketebilirsiniz. Bu sayede vücudunuzu hem içeriden hem de dışarıdan besleyebilir ve sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Özellik kuru bir cilde sahipseniz saç, tırnak ve yüzünüzde direkt olarak belli olur. Yüzünüzün kuruması halinde pul pul dökülmeler meydana gelebilir. Bunun önüne geçmek adına gece yatmadan önce ve sabah uyandığınızda ürünü sürebilirsiniz. Nemlendirmenin yanında cilt yenilenmesine ve parlaklığına katkı sağlar. Cildinizdeki su ve yağ dengesinin oluşmasını sağlayarak dönemsel olarak çıkan sivilcelerin oluşmasının da önüne geçer. Sadece cildiniz için kullanmak isterseniz badem yağı 50 ml seçeneğini satın alabilirsiniz. Oldukça yoğun bir yapıda olduğun için iki damlası dahi yüz ve boyun bölgenize yeterli olur. Yüzünüzü nemlendirirken boyun bölgesini de unutmamanız gerekir. Yaşlılığın ilk belli olduğu bölge boyun olduğu için nemlendirmek son derece önemlidir. Bununla beraber 50 ml seçenekleri genellikle pompalı bir şişe ile gelir. Pompası ile ürünü rahatlıkla alabilir ve uygulamak istediğiniz bölgeye dökebilirsiniz. Böylece başka bir yere dökülmez ve temiz bir şekilde uygulama yapabilirsiniz. Ayrıca uç kısmı delik şeklinde tasarlanan ürünler de bulunur. Bunları uygulamak da oldukça kolaydır. Kullanım alışkanlığınız doğrultusunda dilediğinizi tercih edebilirsiniz. Badem yağı online olarak satın almak isterseniz farklı alternatiflere Trendyol üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz.

İşlevselliği ile Ön Plana Çıkan Badem Yağı Çeşitleri

İşlevselliği ile Ön Plana Çıkan Badem Yağı Çeşitleri

Doğal badem yağı ürünleri pek çok farklı alanda kullanılır. Farklı seçenekleri de olduğu için uygulama sağlamak istediğiniz bölge doğrultusunda bir seçim yapabilirsiniz. İçerisinde bulunan doğal vitaminler ve zengin içeriği sayesinde pek çok farklı açıdan tercih edilir. Yoğun miktarda E vitamini olduğu için saç ve tırnak bakımında oldukça etkili bir sonuç doğurur. E vitamini yönünden zengin olan bir saçta dökülme, kopma ve yıpranma gibi sorunlar oluşmaz. Böyle sorunlara sahipseniz haftada bir olacak şekilde uygulama yapabilir ve dayanıklı saçlara sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda kolayca kırılan tırnaklar için de kullanılması önerilir. Tırnaklarınızın güçlenmesini ve düzgün görünmesini sağlar. Bununla beraber ürün seçenekleri arasında acı badem yağı da bulunur. Bu seçeneğinin farklı alanlarda ve farklı amaçlarda kullanıldığını görebilirsiniz. Uygulama yaparken dikkatli olmak gerekir. Acı bademler metabolize olmaya yatkındır. Bu bakımdan dikkatli kullanmak son derece önemlidir. Yüzünüze uygulamak istediğinizde dahi fazlaya kaçmamakta fayda vardır. Kaliteli üretimler, kendine has dokusunun yanında aynı zamanda oldukça hoş bir kokuya sahiptir. Buhar üzerine koymanız halinde odaya hoş bir koku yayar. Hoş kokusu üzerinizdeki stresin azalmasına olanak sunar. Ayrıca kuru ve kaşıntılı bir cilde sahipseniz de kullanabilirsiniz. Cilt kuruluğunun önüne geçmekle beraber kaşıntıyı dindirir. Bunun için öncelikle doktora gidebilir ve strese bağlı bir kaşıntıya sahipseniz kullanabilirsiniz. Uygulama yapılan bölgede rahatlama sağlayarak kaşıntının dinmesine olanak sunar. Direkt vücudunuza uygulamak için deri besleyici badem yağı da kullanabilirsiniz. Büyük ebatlı olduğu için tüm vücudunuzu nemlendirebilirsiniz. Bu bakımdan ailecek kullanmanız mümkündür. Dilerseniz badem yağı yorum kısmına bakabilir ve o şekilde karar verebilirsiniz. Badem yağı satın almak ve yorumlara göz atmak için Trendyol’a bakabilirsiniz.

Bütçe Dostu Badem Yağı Fiyatları

Bütçe Dostu Badem Yağı Fiyatları

Badem yağı fiyatı, ürün çeşitliliği doğrultusunda farklılık gösterir. Satın almak istediğiniz seçeneğine ve ebatına bağlı olarak ödeme yapmanız mümkündür. Ürün ebatları, fiyatlar açısından önemli bir etkiye sahiptir. Yoğun bir kıvama sahip olduğundan az oranda kullanmak dahi yeterlidir. Bu bakımdan genellikle 50 ml seçeneği satın alınır. Sadece yüzünüz için kullanmak üzere bu seçeneğini satın alabilirsiniz. Yüzünüze kullanmak için bir damlası dahi yeterli olduğu için oldukça uzun süre kullanabilirsiniz. Tüm vücudunuzda kullanmak isterseniz 1 litre şeklinde satışa sunulan seçeneğini tercih edebilirsiniz. Dilerseniz tek başınıza kullanabilir dilerseniz de sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz. Tek başınıza kullanmak isterseniz saçınıza bakım yapabilirsiniz. Saçınız gür ise bu üründen yoğun bir miktar kullanmanız gerekebilir. Bu bakımdan 1 litre seçeneğini satın almak da mantıklı olur. Bununla beraber pek çok farklı çeşidi olduğu da bilinir. Soğuk sıkım badem yağı bu seçenekler arasındadır. Soğuk sıkım en sağlıklı yöntemler arasında yer alır. Isı uygulanmadan bir işlem yapıldığı için yağın doğasını bozmadan bir üretim söz konusudur. Son derece doğal bir ürün olarak ön plana çıkar. Organik badem yağı modelleri de oldukça sağlıklıdır. Organik ürünlerden elde edildiği için son derece değerlidir. Özellikle cilt bakımınız için tercih edebilirsiniz. Badem yağı kullananlar arasında da organik ürünleri tercih edenler vardır. Dilerseniz siz de cilt bakım rutininize ekleyebilirsiniz. Badem yağı indirim zamanları da fiyatların farklılık göstermesinde etken rol oynar. Markalar arasında fiyat farklılıkları olması mümkündür. Tercih ettiğiniz markanın üretim yöntemi ve nasıl malzemeler kullandığı fiyatları oldukça fazla etkiler. Badem yağı kampanya seçeneklerine göz atmak ve indirimlerden faydalanmak amacıyla Trendyol’a bakabilirsiniz.