İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Badem Sütü

" araması için 67 sonuç listeleniyor

Sağlıklı ve Doğal Badem Sütü Seçenekleri Trendyol'da!

Badem sütü dövülen çerezden elde edilir. Bademin bir ağaçtan elde edilen bitkisel kaynaklı bir ürün olması, onu diğer hayvansal kaynaklı ürünlerden ayırır. Ağaçtan elde edildiği için hayvansal kaynaklı değildir. Bitkisel kaynaklı olan bir süt çeşididir. Veganlar için uygun bir üründür. Bunun nedeni ile hayvansal kaynaklı ürünlerden farklıdır. Farklı özellikleri olan gıdalardan ve hayvansal kaynaklı şekerlerden ayrılır. Bir tür şeker olan laktoz, hayvansal ürünlerden kökenli kolesterol, bu üründe yoktur. Laktoz bulunmaz ve kolestrol hastaları için uygundur. Bu ürünün bitkisel olduğunu kolay bir şekilde ayırt edebilirsiniz. Badem sütünün diğer hayvansal olanlardan farklı yanlarının avantajları konusunda sağladığı yararları olabilir. Ürün; B12 vitamini, A vitamini ve E vitamini içerir. Mineral olarak kalsiyum, potasyum içerir. Mineral desteği ile kemik sağlığını korur. Bu da sizin laktoz gibi şekerlerden korurken sütteki vitaminlerden yararlanmanızı sağlar. Bunun dışında çoğu insanlar bağırsak florasının etkisiyle laktozlu içecek içtiğinde karında şişme, vücutta şişkinlik ve gaz problemi yaşar. Laktoza karşı alerjisi bulunan müşteriler bu ürünleri tercih eder. Badem sütü laktoz içermez. Bununda faydası alerjiniz varsa gönül rahatlığı ile bu ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca laktoz içermemesi kabızlık kaynaklık durumlardan kurtarır. Karın şişkinliği, kabızlık için kullanabileceğiniz bir üründür. Laktoz içermeyen ve sindirim sistemini koruyan ürünleri satın almak için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Lezzetli Badem Sütü Çeşitleri

Lezzetli Badem Sütü Çeşitleri

Badem besin olarak lezzetli bir tada sahiptir. Laktoz içermeyen içeceğin tercih nedeni lezzetli ve sağlığa faydalı olmasıdır. Badem ürünü kalsiyum kaynağıdır. Antioksidan yapısı ile kemikleri güçlendirmeye yardımcı olur. Potasyum oranı yüksektir. Badem sütü kahve ve çay ile tüketime uygundur. Kahvenize şeker yerine bunu kullanarak yumuşak içimli içecekler elde edebilirsiniz. Evde hızlı bir şekilde badem sütü peyniri yapabilirsiniz. Tatlılarda, pastalarda, keklerde kullanabilirsiniz. Diyet dönemlerinde herhangi bir tatlandırıcı yerine ürünü tercih edebilirsiniz. Badem ürünleri kilo artışına yol açmaz. Diğer hayvansal kaynaklı gıdalara oranla az kalori içerir. Bu da kilo verirken sağlıklı bir süreç geçirmenize yardımcı olur. Laktoz alerjisi olanlar için uygundur. Hayvansal gıdaları tüketmeyen müşteriler vegan badem sütü tercih eder. Veganlar için inek sütünden alınması gereken minerallerin tamamı bulunur. Evde sağlıklı bir badem sütü tatlısı yapabilirsiniz. Bu ürünü tatlılara katarak tarife uygun yiyecekler elde etmeniz avantajlı olur. Katkısız ürünler tercih edenler için yiyecekleri sağlıklı bir şekilde hazırlama olanağı verir. Doğal, organik badem sütü çocukların kullanımı için özel olarak üretilir. Doğal besinlerden üretilen içecekler çocukların kemik gelişimini destekler. Bitkisel kaynaklı bir üründür. Badem sütü diyet dönemlerinde kolaylık sağlar. Kolesterolü bulunanlar için uygundur. Bunun yanında hamilelikte badem sütü sindirim sistemine faydası olur. Hamilelikte oluşan kabızlık gibi bağırsak sorunlarını önler. Ayrıca kalsiyum deposu olması ile bebeğin kemik, diş gelişimine katkı sağlaması faydalıdır. Folik asit içerdiği için doğum anındaki çeşitli rahatsızlardan korur. Hamilelikte oluşan cilt çatlaklarına karşı koruyucu olması nedeniyle badem ürünü kullanabilirsiniz. Bebeklere badem sütü vermek doğumdan sonra büyümesi için aynı hamilelikteki gibi kemik gelişimine ve büyümesine fayda sağlar. Sindirim sistemini düzenlerken kolay bir şekilde kilo vermenize yardımcı olur. Kilo vermek için diyet dönemlerinde ürünü öğünlerinize ekleyebilirsiniz. Öğün kalori miktarınızı ayarlarken yemeklerin kalorisini azaltmak için kullanılır. Bitkisel kaynaklı bu ürün gluten içermez. Her yaştan bireyin kullanımına uygundur. Bu ürünü lezzetli kahveler yapmak için kullanabilirsiniz. Trendyol’dan ürünleri satın alarak lezzetli içecekler hazırlayabilirsiniz.

Kaliteli Badem Ürünleri Yorumları

Kaliteli Badem Ürünleri Yorumları

Lifli bir gıda olması ile kalp, koroner damar hastalıkları için kullanılabilir. Bol miktarda E vitamini olması ile cildinize parlaklık sağlar. Cildinizin yorgunluğunu alır ve temizler. Badem sütü kremini cildiniz için kullanabilirsiniz. Krem olarak nemlendirici özelliğinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca UV ışınları için cildinizi E vitamini sayesinde korur. Saç dökülmesine karşı önleyici bir üründür. Cildinize olan etkisi gibi saçları da parlak gösterir. Badem sütü kapsülünü saçlarınızı yıkarken şampuan ile birlikte kullanabilirsiniz. Kapsülü şampuanın içine katarak ya da yıkama sonrası saça sürerek kullanabilirsiniz. Diğer yandan E vitamini olmasının diğer avantajı göz hastalıklarınız önleyicidir. Katarakt, göz lensi gibi hastalıklara karşı koruyucu olması gözlerinize faydalıdır. Antioksidan olması serbest radikallere ve yaşlanmaya karşı koruyucudur. Çikolatalı badem sütü çocukların dikkatini çeker. Sağlıklı içerik sunarken lezzetli tadı ile her öğün tüketime uygundur. Doğal besinlerden elde edilir. Vanilyalı badem sütü çikolatalı içeceğin bir diğer çeşidi olarak öne çıkar. Özellikle çocuklarınız için iki çeşit arasından karar verebilirsiniz. Katkısız olması çocuklarınızın süt alışkanlığı için önemlidir. Eğer kullanım olarak ekonomik olanı tercihiniz ise konsantre badem sütü uygun olur. Zamanla kas kütlesinin artmasına etkisi olduğunu görebilirsiniz. Spor yaparken hazırlanan detoks içeceklerin içerisine katarak ürünü kullanabilirsiniz. Ayrıca manganez ve selenyum içerir. 65 yaş üstü iseniz kalsiyum ihtiyacınıza katkı sağlar. Osteoporoz ve artrit hastalıklarına karşı güçlendirir. Tokluk hissi verir. Diyet dönemlerinde ara öğün sayısını azaltır. Yağ olarak Omega-3 içerdiğinden kalp ve damar hastalıkları olmanıza önleyicidir. Cinsel rahatsızlıklara karşı koruyucudur. D vitamini deposudur. Ayrıca B12 içerdiğinden sinir sistemi hastalıklarına karşı ihtiyacınız olan miktarı içerir. Sağlıklı malzemelerden üretilen sütü eviniz için Trendyol’dan sipariş edebilirsiniz.

Avantajlı Badem Sütlü Fiyat

Avantajlı Badem Sütlü Fiyat

Badem sütü 1 lt kalabalık aileler için uygundur. Açıldıktan sonra birkaç gün içerisinde tüketilmesi önerilir. Yulaf badem sütü ile rejim için ideal bir ara öğün hazırlayabilirsiniz. Yulafın zengin içeriği ve lifli olması rejim dönemlerinde her zaman size avantaj sağlar. Ayrıca portakallı tatlılar, kek ve pastalar için badem sütü 200 ml, 250 ml kullanabilirsiniz. Portakal suyu, blender, un ve yumurta kullanarak kek hazırlayabilirsiniz. Puding yapımında da inek ürünleri yerine kullanabilirsiniz. Diyet dönemlerinde şekersiz badem sütü tercih edebilirsiniz. Çay ve kahve için tatlandırıcı yerine ürünü tercih edebilirsiniz. 15-20 ml çiğ badem sütünü tarçın ve balla çay olarak tüketebilirsiniz. Yiyecek hazırlama yanında acı badem sütü gibi ürünlerle cildiniz için krem hazırlayabilirsiniz. Evde kendi kreminizi hazırlayabilir, güvenli olarak kullanabilirsiniz. Ayrıca ekonomik bir şekilde ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bu krem cildinizi temizler, havalandırır ve canlandırır. Kullanılan badem sütü markalarını Trendyol'dan inceleyebilirsiniz. Çeşitli tarifleri kullanırken badem sütü fiyatı ve kullanım alanınıza göre miktarlarına bakabilirsiniz. Çok çeşitli kullanım alanlarının ve şekillerinin olması bakımından faydalı olur. Birçok içecekle birlikte tüketilebilir. Kullanım olarak farklı alanlarda yer aldığını fark edebilirsiniz. Trendyol’dan ürünlere detaylı bir şekilde bakabilirsiniz. Doğru reçete ile sağlıklı olabilirsiniz. Yorumları okuyarak detaylı bilgi edinebilir, diğer müşterilerin deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Birçok tarif için kullanabilirsiniz. Badem sindirim sisteminden cildinize kadar içten dışa yenilemek, canlandırmak için birçok vitamin içerir. Her yaştan bireyin kullanımına uygundur. Laktozsuz yapısı ile sindirim sistemini düzenlemeye yardımcı olur. Sağlığa zararlı kimyasal madde içermez. Vegan veya katkısız ürünleri kullanmak için Trendyol’dan hızlı bir şekilde badem sütü satın alabilirsiniz.

Badem Sütü Nasıl Kullanılır?

Badem sütü; damakta tat bırakan aromatik yapısıyla genel olarak birbirinden lezzetli ve pratik tatlı tariflerinde kullanılır. Geniş uygulama alanına sahip olan bu besinler, sağlıklı beslenme konusunda da büyük bir paya sahiptir. Bu noktada beslenme uzmanları ve diyetisyenler tarafından da tavsiye edilir. Özellikle laktoz hassasiyeti bulunan kişiler tarafından badem sütü sıkça kullanılır. Badem sütü ile son derece lezzetli tatlı, muhallebi ve çorba çeşitleri yapılabilir. Badem sütü direkt olarak içebilecek yapıdadır. Bununla beraber bazı içecek türlerinde de bu sütten faydalanmak mümkündür. Badem sütü ile oldukça lezzetli bir kahve yapmak mümkündür. Bu süt çeşidi, Latte'ye de fazlasıyla yakışır. Ayrıca bu süt ile yoğurt yapmak da mümkündür. Bazı kişiler cilt ve saç bakımında da bu besleyici süt çeşidini tercih eder.

Badem Sütü Nerede Satılır?

Cilt bakım uygulamalarında ve pratik tariflerin yapımında tercih edilen badem sütüne Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz. Farklı, sağlıklı ve özel lezzet arayışında olanların kişilerin tercihi halindedir. Badem sütü; son zamanlarda oldukça öne çıkan ürünler arasında yer alır. İçerisinde insan sağlığına zararlı etki oluşturan herhangi bir katkı maddesi bulunmaz. Yüksek kalite standartlarına sahiptir. Aynı zamanda profesyonel üretim safhalarından geçirilerek hizmete sunulur. Lezzetli ürünler arasında yer alır. Yiyecek ve içeceklerde farklı versiyonlarda kullanılarak servis edilir. Çocukların da gönül rahatlığıyla tüketebileceği hayvansal süt ürünleri arasındadır. Hemen her damak zevkine hitap edebilen bu ürünü bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Badem Sütü Ne İşe Yarar?

İstediğiniz gıdayla kombine edebileceğiniz ve damak tadınıza özel lezzetli tarifler yapabileceğiniz badem sütünün insan sağlığı üzerinde pek çok faydaya sahip olduğu görülür. Diyet ve sporu eş zamanlı yapan kişilerin öncelikli olarak tüketmesi gereken ürünler arasında yer alır. Şekersiz yapıda olan badem sütünün kalori değerleri daha azdır. Diyet içerikli tüm yemek ve gıda maddelerinde kullanılabilir. Farklı yemekler ortaya çıkarabileceğiniz bu ürün sayesinde lezzetli ve tatmin edici sonuçlara ulaşabilirsiniz. Hem aromatik hem lezzetli gıdalar arasında yer alan bu besin; aynı zamanda yumuşak, genç ve diri bir cilt yapısına sahip olmanıza yardım eder. Ölü derilerden kurtularak daha bebeksi, dinamik ve canlı bir cilt yapısına kavuşabilirsiniz. Zengin kalsiyum kaynağı bu ürün sayesinde cilt bakımı sırasında yüksek verim elde edebilirsiniz.