Cilt Tipi
Form
Hacim
Kullanma Amacı
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Bebak Acı Badem Sütü

" araması için 28 sonuç listeleniyor

Bebak Acı Badem Sütü

Bebak Acı Badem Sütü

Geçmişi eskilere dayanan ve uzun yıllardır cilt bakımı için kullanılan Bebak Acı Badem Sütü, kendine özgü bir kokuya sahiptir. Doğallığı ile ön plana çıkan ürün, cilt temizliği başta olmak üzere birçok farklı alanda rahatlıkla kullanılabilir. Nemlendirici özelliği sayesinde özellikle kuru ciltli olanlar tarafından tercih edilir. Kapağı açıldıktan sonra 12 ay tazeliğini korumayı başarabilen ürün tamamen doğal içeriği ile sadece cilt temizliğini sağlamakla kalmaz aynı zamanda cilt hücrelerini besler. Peki, Bebak Acı Badem Sütü ne işe yarar ve niçin kullanılır?

Bebak Acı Badem Sütü Hakkında

Kaliteli ürünleri ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla geçmişten günümüze kozmetik sektörünün lider firmalarından biri olan Bebak özgün ürünleri ile fark yaratır. Sürdürülebilirlik anlayışı ile örnek olmayı başaran ve acıbadem sütü ürünü ile hafızalara kazınan marka Türkiye kozmetik pazarında 1933 yılından beri faaliyet göstermektedir. Ürün tasarımında kullanılan malzemelerin doğallığı ve kalitesiyle tüketici güvenini kazanan Bebak, sadece acı badem sütü ile giriş yaptığı sektörde, bugün cilt bakımı, saç bakımı, el ve vücut bakımı ile makyaj kategorilerinde ürettiği farklı ürün seçenekleri ile ön plana çıkar. Önceliği insan yaşamı olan marka, sürekli yenilenen teknik alt yapısı, eğitimli ve bir o kadar da tecrübeli uzman kadrosu ile güvenilir cilt bakım ürünleri tasarlar. Bugün Türkiye dışında Afrika, Amerika, Uzakdoğu, Ortadoğu ve Avrupa kıtalarında yer alan 25’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiren Bebak, paraben içermeyen acı badem sütü ile geçmişin izlerini bugüne taşır.

Bebak Acı Badem Sütü Özellikleri

Cilt için kullanılan ürünlerde aranılan en önemli özellik, ürün yapımında kullanılan malzemelerin doğal ve yan etkisiz olmasıdır. Tamamen bitkisel olan Bebak Acı Badem Sütü Kremi, doğallığı önemseyen ve cilt üzerinde kimyasal kullanmaktan kaçınan kişiler için ideal bir seçenektir. Bebak markası ile özdeşleşen acı badem sütü, dünden bugüne hemen her evde özel bir yere sahiptir. Losyon kıvamında olan ürün, kolay sürülebilir yapısı sayesinde tüm cilt bölgelerine uygulanabilir. Yağlı kıvamından dolayı özellikle kuru cilt yapısına sahip kadınlar tarafından tercih edilen ürünün ana maddesi acı bademdir. Acı ve tatlı olmak üzere 2 çeşit badem vardır. Tatlı badem geleneksel kuru yemişler arasında yer alır. Atıştırmalık ya da tatlılarda süs maddesi olarak kullanılır. Kendine özgü bir lezzete ve aromaya sahiptir. Acı badem ise genellikle gıda aroması ya da yağların içinde lezzet ve koku verici olarak kullanılır. Aynı zamanda kıvam arttırıcı özelliğinden dolayı hazır gıda sektöründe de yaygın bir üründür. Orta Doğu ve Asya kıtasında yetişen acı badem ağaçlarının meyvesi olan acı bademler toplanır ve kabukları soyularak kurutulur. Yüksek sıcaklıklara dayanıklı olan acı badem, kimyasal işlemlere tabi tutulmadan ezilir ve sütü elde edilir. Kendine özgü bir kıvama ve kokuya sahip olan acı badem sütü, likit yapıya sahip emiciliği yüksek bir krem çeşididir. Bebak Acı Badem Sütünün en önemli özelliği kimyasal ya da ısıl işleme tabi tutulmadan tamamen doğal yollarla elde edilmiş olmasıdır. Acı bademden kaynaklı yüksek besin değerleri ile cilt bakımında oldukça etkili olan ürün, serbest radikallerin ciltte bıraktığı hasarların tedavinse yardımcı olur. Bebak Acı Badem Sütü 215 gr ambalajı ile satışa sunulur. Acı bademden kaynaklanan anti mikrobiyal özelliği sayesinde cilt yaraları, sıyrıkları ve kesiklerine uygulanabilen ürün aynı zamanda kaşıntı önleyici etkisi ile egzama, dermatit gibi cilt problemleri ve böcek ısırıklarının tedavisinde destekleyici rol oynar. İçeriğinde mikroplar için toksik bir etki yaratan alkalin elementi bulunur. Bu element cilt üzerindeki bakteriyel ve fungal enfeksiyonların önlenmesinde de yardımcı olabilir.

Bebak Acı Badem Sütü İçeriği

Bebak Acı Badem Sütü nemlendirici özelliği sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemin karşılanmasına yardımcı olur. Tamamen doğal şekilde üretilen acı badem sütünde; parrafinum liqudium, cera alba, lanolin, sodyum borat, benzalkonium klorat, amygdalus amara kernel oil, kumarin, geraniol, citronellol ve koenzim Q10 bulunur. Geçmiş yıllarda paraben içeren ürünün yeni tasarımı parabensizdir. Ürünün içeriğindeki paraffinum liquidum yani likit parafin, kozmetik ürünlerinde nemlendirici olarak kullanılan bir maddedir ve ürünün sürülmesini kolaylaştırır. Cera alba, arıların petek yapımında kullandıkları balmumu bezlerinden elde edilir. Kozmetik ürünlerinde ürünün kıvamını arttırıcı ve emilimini kolaylaştırıcı etkiye sahip olan bileşen cildin kurumasını önlemek amacıyla cilt üzerinde ince bir tabaka oluşturur. Koyun veya keçi yününden elde edilen lanolin, antiseptik yapıya sahiptir. Acı badem kreminin nemlendirici özelliğini sağlayan önemli bir içeriktir. Cildin nemi depolamasına yardımcı olur. Ürünün içeriğindeki bir diğer bileşen sodyum borat ise antiseptik özelliğe sahiptir. Antiseptik özelliğe sahip olan benzalkonium klorat ise Bebak Acı Badem kreminin cilt temizliği üzerindeki etkisini artırır. Amygdalus amara kernel oil ise ürüne kendine özgü aroma ve antioksidan bileşen sağlayan acı badem yağı özütüdür. Tıpta ve parfüm yapımında yaygın olarak kullanılan kumarinin asıl amacı kanın pıhtılaşmasını önlemektir. Vanilyaya benzeyen hoş bir kokuya sahip olan kumarin, acı badem kreminin emilim hızını artırır. Ürünün sürümünü kolaylaştıran aynı zamanda da kıvamını artıran geraniol, antioksidan bir bileşendir. Acı badem kreminin cilt hücrelerini yenilemesine destek olur. Kendine özgü bir kokuya sahip olan citronellol, aslında sivrisinek kovucudur. Acı badem sütünün mikroplarla savaşına destek verir. Son yıllarda oldukça popüler bileşenlerden biri olan koenzim Q10 de içeren Bebak Acı Badem Sütü sağlam içeriği ile biryandan makyajınızı temizlerken cildinizi de tam anlamıyla besler. Güçlü bir antioksidan olan koenzim Q10, serbest radikallerin zararlı etkilerini önlemede oldukça önemli bir rol oynar. Cilt hücrelerine enerji veren bileşen, onları aktifleşmesine yardımcı olur. Cilt hücreleri aktif hale geldiğinde toksinleri atmada daha etkili olur ve besin maddelerini daha iyi kullanabilir. Düzenli olarak kullanılan Babek Acı Badem Sütü, cildin sıkılığını ve gücünü koruyan kolajen üretimini uyararak daha sağlıklı ve ışıltılı bir cilde kavuşmanızı sağlayabilir.

Bebak Acı Badem Sütü Faydaları

İçeriğindeki antioksidan ve besleyici bileşenler sayesinde cilt bakımı için etkili olan Bebak Acı Badem Sütü yaraları ile ön plana çıkar. Özellikle cilt temizliği için önerilen ürün, aynı zamanda besleyici özellikleri sayesinde cildin ihtiyaç duyduğu nemi ve besinleri sağlar.

  • Bileşenlerinin tamamı doğaldır

Kimyasal ve alerjen hiçbir madde içermeyen Bebak Acı Badem Sütü özellikle alerjen cilt tipine sahip bireyler için ideal bir seçimdir. Kimyasal içermediğinden dolayı cildi tahriş etmez, gün boyu nemli kalmasını destekleyerek ışıl ışıl bir görünüm kazanmanıza yardımcı olur.

  • Dış etkenlere karşı cildi korur

Cilt üzerinde koruyucu bir tabaka oluşturan ürün, özellikle soğuk havaların cilt üzerindeki etkilerini en aza indirir. Toksin maddelerin ciltte tutunmasını önlemeye yardımcı olur ve uzun süre cildin nemini korumasını destekler.

  • Yaşlanma belirtilerini geciktirir

İçeriğinde yer alan koenzim Q10 bileşeninin antioksidan özelliği sayesinde serbest radikallerin cilt üzerindeki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Yaşla birlikte oluşan ince kırışıklık görünümünü en aza indirerek anti aging etkisi yaratır.

  • Cilt hasarlarının tedavisine yardımcı olur

Antiseptik ve anti bakteriyel bileşenleri sayesinde cildin nem bariyerinin korunmasına yardımcı olan Bebak Acı Badem Sütü, düzenli kullanıldığında ciltte oluşan leke ve akne izlerinin tedavisini destekleyici rol oynar. Yara, sıyrık ve zedelenmeler için uygulandığında antiseptik özelliği ile mikropların yok edilmesine destek olur ve cildin kendini kısa sürede yenilemesine yardım eder.

  • Cilde doğal bir enerji ve ışıltı verir

Acı badem yağı özütünden gelen B ve E vitaminleri içeriği sayesinde cilt hücrelerinin daha iyi beslenmesini sağlayan Bebak Acı Badem Sütü, cildin doğal enerjisini kazanmasına yardımcı olur ve daha ışıltılı bir görünüm sağlar. Çeşitli nedenlerden dolayı parlaklığını kaybeden ve solgun görünen cildi besleyerek kaybettiği parlaklığını geri kazanmasına yardımcı olur.

  • Cildin ihtiyaç duyduğu nemi sağlar

Özellikle kuru cilt tipine sahip olanlar için en uygun ürünlerden biri olan Bebak Acı Badem Sütü, cildin doğal nem dengesini kazanmasına yardımcı olur. Cilt hücrelerinin ihtiyaç duyduğu nemi gün boyu hapseder, özellikle soğuk kış aylarında artan nem ihtiyacını dengeler.

  • Cildi derinlemesine temizler

Makyaj temizleme konusunda oldukça etkili olan Bebak Acı Badem sütü, genel yüz temizliği için de tercih edilebilir. Ciltteki makyaj artıklarının, kir ve yağların temizlenmesini sağlayarak gözeneklerin açılmasına yardımcı olur. Sağladığı derinlemesine temizlik sayesinde cildin nefes alması kolaylaşır ve daha canlı bir cilt görünümü kazandırır.

  • Cildi ölü hücrelerden arındırır

Bebak Acı Badem sütü, içeriğindeki acı badem özütü ile peeling etkisi yaratır. Cilt temizliği sırasında ölü hücrelerinden vücuttan atımını sağlar. Düzenli olarak Bebak Acı Badem sütü ile cildinizi temizlediğinizde kısa sürede daha sağlıklı ve canlı bir cilde kavuşabilirsiniz.

Bebak Acı Badem Sütü Nasıl Kullanılır?

Bebak Acı Badem Sütü kullanımı oldukça kolay yapışkan olmayan likit bir yapıya sahiptir. Yaygın bir kullanım alanına sahip olan ürün genellikle makyaj ve yüz temizleme işlemi için tercih edilir. Bebak Acı Badem Sütü makyaj temizleme işlemi için sadece fındık büyüklüğünde ürün yeterlidir. Küçük bir parça pamuğun üzerine fındık büyüklüğünde acı badem kremi döküp, yumuşak hareketlerle pamuğu cildinize uygulayabilirsiniz. Uygulamadan önce yüzünüzü yıkamanıza gerek yoktu. Cilt üzerinde pamuğu gezdirirken çok fazla bastırmamaya dikkat etmelisiniz. Aksi halde cildinizi tahriş edebilirsiniz. Bebak Acı Badem Sütü göz makyajı için de ideal bir üründür. Gözlerinizdeki makyajı temizlemek için küçük bir parça pamuk üzerine acı badem sütünden bir miktar alın ve yine yumuşak hareketlerle göz makyajınızı temizleyin. Babek Acı Badem Sütü, cilt üzerindeki kılları da besler. Düzenli olarak ürünü göz makyajı temizliğinde kullanırsanız kirpik ve kaşlarınızın da gürleştiğini fark edebilirsiniz. İlk defa Bebeak Acı Badem Sütü kullanıyorsanız herhangi bir alerji riskine karşı küçük bir miktarını cildinizin üzerinde denemenizde fayda var. Losyon kıvamında olduğu için sürümü oldukça kolay olan ürünü nemlendirici olarak da kullanabilirsiniz. Nispeten yağlı bir yapıya sahip olduğu için akneye eğilimi olan yağlı cilde sahip kişilerin ürünü dikkatli kullanması önerilir. Aynı zamanda kıl köklerini de besleyen ürünü hormon ilacı kullanan ve tüy problemi olanların dikkatli kullanması gerekebilir. Losyon şeklinde ürün kullanmaktan hoşlanmayanlar ve daha pratik bir çözüm arayanlar Bebak Acı Badem Sütü Makyaj Temizleme Mendili seçeneğini değerlendirebilir. Tek kullanımlık mendillerden oluşan üründen ihtiyaç halinde birini alabilir ve makyajınızı tamamen çıkarabilirsiniz. Antiseptik ve anti bakteriyel özelliğe sahip olan makyaj temizleme mendilini günlük cilt bakımı rutininize de kolayca ekleyebilirsiniz.

Bebak Acı Badem Sütü Neye İyi Gelir?

Kolay emilebilirliği sayesinde pratik bir kullanım sunan Bebak Acı Badem sütü, cildi dış etkenlere karşı korur, besler ve içeriğindeki antioksidan bileşenler yardımıyla serbest radikallerle etkili bir mücadele sağlar. Soğuk kış ayları için yoğun bir koruma sağlayan ürün temelde cildin nem dengesini korumaya yardımcı olur. Vücudun kurumaya meyilli olan dirsek ve topuk kısımlarında kullanılması önerilen ürün, bu bölgelerin nem ihtiyacını kısa sürede karşılayarak pürüzsüz bir görünüm kazanmasını sağlayabilir. Bebak Acı Badem Sütü çatlaklar için de rahatlıkla kullanılabilir. Cildi nemlendirerek daha elastik bir yapı kazanmasına yardımcı olan ürün, çatlak oluşumunun önüne geçebilir. Aşırı kuruluktan dolayı oluşan cilt çatlamalarının tedavisine destek olur. Gün boyu ciltte biriken toksin maddelerin temizlenmesini sağlar, cildin en alt katmanlarındaki kirleri ve yağı bir başka deyişle sebumu uzaklaştırır. Sakinleştirici ve anestizik etkiye sahip olan Bebak Acı Badem Kremi düzenli uygulandığında cildi sakinleştirir, rahatlatır ve etkili bir şekilde nemlendirir. İçeriğindeki alkalin bileşenler hastalık yapıcı mikroorganizmalara karşı toksik etki yaratır. Patojen mikroorganizmalardan kaynaklanan enfeksiyonların tedavisini destekleyen ürün, açık yara ve iltihaplarda kullanılabilir. Anti bakteriyel özellikleri sayesinde bakteri kaynaklı cilt enfeksiyonlarının tedavisinde etkili olan Bebak Acı Badem Sütü, düzenli olarak kullanılmalıdır. Yoğun nemlendirici özelliği nedeniyle özellikle manikür ve pedikür işlemleri için önerilen ürün, tırnak kenarlarındaki etlerin ve tırnakların yumuşamasını sağlayarak işlemleri daha kolay ve pratik hale getirir.

Bebak Acı Badem Sütü Kullanıcı Yorumları

Makyaj temizleme, zaman alan ve uğraştırıcı bir işlemdir. Makyajın temizlenmeden yatılması, cildin nefes almasını engelleyerek cilt hücrelerinin zayıflamasına ve akne, sivilce gibi cilt kusurlarının ortaya çıkmasına neden olur. Bebak Acı Badem Sütü kullananlar, ürünü pratik bulduklarını belirtmiştir. Aynı zamanda makyajlarını temizledikten sonra ciltlerinin nemli kaldığını ve nem dengesini sağladığı konusunda da yorumlar vardır. Genel olarak ürünün en çok tercih edilme nedeni doğal içerikler kullanılarak üretilmiş olmasıdır. Genel anlamda kullanıcıların memnun kaldığı Bebak Acı Badem Sütü, cilt temizliği için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Kendine özgü acı badem kokusuyla ürünün farkını ortaya koyduğunu ifade eden kullanıcılar, acı badem sütünün fiyat performans açısından da uygun olduğunu dile getirmiştir. Ürünü kullananların fikirlerini öğrenmek ve daha detaylı bilgiye sahip olabilmek için Trendyol’un Bebak Acı Badem Sütü yorumları platformunu inceleyebilirsiniz. Ayrıca siz de Bebak Acı Badem Sütü yorum platformunda kendi düşüncelerinizi paylaşabilir, ürünü satın almak isteyenlerin karar verme sürecini kolaylaştırabilirsiniz.

Bebak Acı Badem Sütü Fiyat Seçenekleri

Doğallığı ve kaliteli ürün yelpazesi ile Türkiye’nin önde gelen kozmetik markalarından biri olan Bebak, geçmişin izlerini günümüze kadar getiren acı badem sütü ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Dünya markalarının en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla tüketicilerle buluşturan Trendyol, cilt ürünleri konusundaki kalitesi ile ön plana çıkan Babek ürünleriyle de sizlerle! Kullanım kolaylığı sağlayan tasarıma sahip Bebak Acı Badem Sütü 215 ml ürününü trendyol üzerinden inceleyebilir, hemen sepetinize ekleyerek kolayca satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Trendyol’un size özel indirim ve fırsatlarından yararlanarak ekonomik bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. İster kendiniz ister sevdikleriniz için Bebak Acı Badem Sütü alabilir, güvenli ödeme ve hızlı teslimat seçenekleri ile eşsiz bir alışveriş yapabilirsiniz. Siz de Bebak Acı Badem Sütü mucizesi ile tanışmak istiyorsanız Trendyol’un ayrıcalıklı alışveriş seçeneklerinden faydalanabilir, güvenli alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz.

Bebak Acı Badem Sütü Nasıl Kullanılır?

Makyaj temizleme ürünü olarak tercih edilen Bebak acı badem sütü; bir miktar pamuğa dökülerek göz ve yüz temizliğinde kullanılır. Pamuğa dökülen süt ile yüz makyajı nazik ve hafif dokunuşlarla temizlenmelidir. Makyaj temizleme işlemi makyaj yapmak kadar zahmetli ve zor bir iştir. Makyaj yapılırken nasıl dikkat ediliyor ise temizleme işlemi için de aynı özen gösterilmelidir. Gün içinde yapılan makyaj cildin hava almasını engeller. Bu nedenle makyajın tamamen temizlenmesi için Bebak acı badem sütü kullanılmalıdır. Bebak acı badem sütü ile yüzün bütün gözenekleri temizlenebilir. Temizleme işlemi sırasında dikkat edilmesi gereken en önemli nokta losyonu masaj yaparak uygulamaktır. Çünkü baştan savma yapılan işlemler cilt gözeneklerini tamamen temizlemez. Bebak acı badem sütü, yalnızca makyaj temizliği için değil ayrıca yüzü nemlendirmek maksadıyla da kullanılır.

Bebek Acı Badem Sütü Ne İşe Yarar?

Bebak acı badem sütü; yüzü temizlemek ve arındırmak için kullanılır. Makyaj malzemeleri kadınların olmazsa olmazları arasında bulunur. Yüz makyajı için malzemeler önemli olduğu kadar aynı zamanda temizleme ürünleri de son derece mühimdir. Bebak acı badem sütü cildi hem temizleyip hem de nemlendirerek besler. Gün içinde yapılan makyajları anında çıkaran Bebak acı badem sütü, gece makyajlarını da etkili şekilde temizler. Ayriyeten içerisindeki yağ sayesinde suya dayanıklı makyajlar dahi başarılı şekilde çıkabilir. Bazı makyaj temizleme ürünleri yağlı ve kuru ciltlere uygun olarak üretilir. Ancak Bebak acı badem sütü; tüm cilt tiplerine uygundur. Cilt formül asyönü ile yüzün nemlenmesini, beslenmesini ve cilt sorunlarının giderilmesine olanak sağlar.

Acı Badem Sütü Nerede Satılır?

Makyajı yüzü nemlendirerek temizleyen acı badem sütü Trendyol’da satılır. Acı badem sütünün içinde bulunan vitamin ve minerallerin cilde pek çok açıdan faydası vardır. Makyaj temizliğinde kullanılan bu süt, cildi onararak yeniler. Aynı zamanda iyileştirici özelliğiyle yüzü pürüzsüzleştirir. Ayrıca Bebak acı badem sütünün güneş yanıklarının onarılmasına da büyük katkısı vardır. Her cilt tipine uygun olan bu süt genellikle kuru ciltler için kullanılır. Çünkü Bebak acı badem sütü yağlı bir yapıya sahip olduğu için kuru ve çatlayan cildi nemlendirerek bakım yapar. Aynı zamanda bu süt ile yüzdeki nem dengesi de sağlanabilir. İlgili ürünlere Trendyol ile ulaşım sağlayabilirsiniz.