Marka
Form
Çeşit
Fiyat
Set İçerik Adeti
Aroma
Hacim
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Balen

" araması için 2724 sonuç listeleniyor

Balen Takviye Gıdalar ile Daha Zinde Bir Vücut

Yaşam için sağlığın önemi herkes tarafından bilinir. Sağlıklı bir yaşam için bitkisel özler, gıda takviyeleri ve organik ürünler hayatın vazgeçilmez parçalarından biridir. Kadın, erkek, çocuk fark etmeden her yaş grubu tarafından kullanılması gereken ürünler, her yaş ve ihtiyaç için farklı alternatiflerle kişilere sunulur. Balen, üretime başladığı günden beri insan sağlığına katkı sağlayacak içerikte ve kalitede üretim stratejileri geliştirerek kişilerin ihtiyaçlarını karşılamayı temel hedefleri arasında tutar. 1991 yılında arı ürünleri ile faaliyetine başlayan marka, geçen zaman ile birlikte ürün yelpazesine genişleterek kısa sürede dikkat çekmeyi başarır. Bal ve pekmez grubu ürünleri, organik ürünler, ballı bitkisel macunlar, gıda takviyeleri, pastiller ve bitkisel özler markanın ürünleri arasında yer alır. Balen arı sütü gibi çeşitli ürünler, sağlığa olan faydaları ile bilinir. Genel sağlığı korumak ve bağışıklığı güçlendirmek amacıyla pek çok kişi, günlük öğünlerinde bu takviyelere yer verir. Bal grubu ürün tüketiminde kalite oldukça önemli bir noktadır. Bu sebeple kişiler kaliteli ürün tüketimine özen gösterir. Bal grubunda yer alan Balen kestane balı, kaliteli ve sağlıklı içeriği ile kişilerin ilk tercihleri arasında yer almayı başarır. Marka, şifa deposu olarak bilinen kestane balı üretiminde kaliteli ve sağlıklı üretim yöntemlerini takip eder. Doğal yollarla üretilen ürünler, kişilere hem lezzet hem de şifa dolu özellikler sunar. Marka, bitkisel öz üretiminde de oldukça başarılıdır. Geniş kullanım alanına sahip Balen hindistan cevizi yağı, kişilerin beğenisini kazanır. Bunun yanı sıra Balen hint yağı, tatlı badem yağı, incir çekirdeği yağı, okaliptus yağı gibi farklı çeşitler bulmak da mümkündür. Markanın geniş ürün yelpazesini inceleyerek ihtiyacınıza uygun şekilde seçim yapabilirsiniz. Örneğin; genel sağlığı ve vücut bağışıklığını korumak amacıyla markanın vitamin çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra aromaterapinin faydalı etkilerinden yararlanmak isteyen pek çok kişi, uçucu yağ türlerinden faydalanabilir. Seçim aşamasında ürün detaylarını ve yorumlarını inceleyebilirsiniz. Kullanım deneyimi bulunan gerçek kişilere ait yorumlara ve önerilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Örneğin; Balen hindistan cevizi yağı yorumlarını ve kullanım önerilerini inceleyerek ürünü detaylı bir şekilde değerlendirmek mümkündür. Yorumlar ve öneriler, seçim aşamasında size kolaylık sağlar. Markaya ait tüm ürünlere ve müşteri yorumlarına Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Zengin Omega 3 İçeriği ile Balen Ürünleri

Zengin Omega 3 İçeriği ile Balen Ürünleri

Günlük hayatın yoğunluğu ve değişen beslenme alışkanlıkları sebebiyle genel sağlığı ve bağışıklığı korumak gerekir. Gıda takviyeleri bu amaçla sıklıkla tercih edilir. Balen gıda takviyesi çeşitleri, kaliteli ve sağlıklı içerikleriyle dikkat çeker. Omega-3, sıklıkla tercih edilen genel takviyeler arasında yer alır. Omega-3, vücut için gerekli olan temel bir yağ asididir. Her yaştan pek çok kişinin ihtiyaçları arasında yer alan takviye, çok sayıda fayda sağlar. Kalp sağlığı üzerindeki etkileri sağladığı faydalardan biridir. Omega-3, iyi kolesterol olarak bilinen HDL kolesterol oranını artırır. Kalp sağlığının yanı sıra kansere karşı koruyucu özelliklere de sahiptir. Dikkat ve konsantrasyon sorunu yaşayan kişiler, sıklıkla omega-3 takviyesi kullanır. Depresyon tedavisini destekleyen gıda takviyesi, beyin sağlığı üzerinde de etkilidir. Balen plus omega 3, sağlıklı içeriği ile kişilerin ihtiyaçlarını karşılar. Ürün, yetişkinler için yumuşak kapsül olarak tasarlanır. Bunun yanı sıra çocuklar için de tasarlanan çeşitler mevcuttur. Çilek ya da portakal aromaları ile üretilen türler, çocukların dikkatini çeker. Balen balık yağı, benzersiz lezzeti ile çocuklar tarafından severek kullanılır. Düzenli omega-3 kullanımı, çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimini destekler. Bağışıklığı destekleyen balık yağı, çocuklarda sıklıkla görülen hiperaktivite problemi üzerinde de etkilidir. Ebeveynler çocukların sağlıklı gelişimi için markaya ait omega-3 takviyelerini güvenle kullanabilir. İnsan sağlığına önem veren marka yüksek oranda omega-3 ihtiyacını karşılayacak çeşitleri de kişilere sunar. Balen omega 3, zengin içeriği ile dikkat çeker. Grip ve soğuk algınlığı gibi rahatsızlıkları sıklıkla yaşayan kişiler için Omega-3 ideal bir takviyedir. Düzenli balık yağı kullanımı ile bağışıklık sistemi güçlenir. Bu etki vücutta bulunan sitokin ve eikosanoid aktivitelerinde yaşanan değişiklik ile gerçekleşir. Yapılan çalışmalarda düzenli kullanılan Omega-3 ve vücuttaki sitokin ve eikosanoid aktivitelerinde ve miktarında bir artış olduğu gözlenir. Bunun yanı sıra balık yağı kronik iltihaplanma üzerinde de oldukça etkilidir. Crohn ve ülseratif kolit gibi iltihaplı bağlı oluşan bağırsak hastalıklarında Omega-3 etkili olur. Omega-3, çölyak ve bazı sindirim sistemi problemlerinde de oldukça etkilidir. Balen omega 3 balık yağı ile çeşitli bağırsak ve sindirim sistemi rahatsızlıklarının etkilerini azaltabilirsiniz. Kilo vermek isteyen kişiler de sıklıkla omega-3 takviyelerini tercih eder.

Balen omega 3 Norveç balık yağı ile egzersiz etkilerini artırmak mümkündür. Balık yağının sağladığı diğer etkileri öğrenmek için müşteri deneyimlerini inceleyebilirsiniz. Kişilerin farklı noktalarda gördüğü etkiler, ürün faydası hakkında detaylı bilgi verir. Balen balık yağı kullananlar tarafından belirtilen deneyimler ile ürün etkinliğini değerlendirebilirsiniz. Balen omega 3 yorumlar sayesinde ideal bir tercih yapabilirsiniz. Yetişkinler ve çocuklar için üretilen tüm çeşitler Trendyol’da sizi bekler. Vücutta belirli oranlarda bulunması gereken çeşitli vitaminler, metabolizma faaliyetlerinde etkin rol oynayan organik bileşiklerdir. Vücut metabolizması yeterli miktarda vitamin üretmediğinde eksiklik çeşitli takviyelerle giderilmelidir. Balen vitamin türleri, kişilerin ihtiyaçlarını karşılayarak vücut metabolizmasını destekler. C, D ve E vitamini, vücut için gerekli olan çeşitler arasında yer alır. Metabolik faaliyetlerde etkin rol oynayan vitamin türleri, sağlıklı bir yaşam için gereklidir. C vitamini, kolajen üretimini gerçekleştirmek için vücudun ihtiyaç duyduğu vitaminlerden biridir. Vücut için faydalı olan besin takviyesi kalp hastalıkları, cilt ve göz problemleri, mide bulantısı, baş ağrısı ve anemi gibi farklı problemlerde etkilidir. D vitamini, sağlıklı kemik yapısı için de önemli bir takviyedir. Vücut metabolizması için önemli olan D vitamini seviyelerinde görülen eksiklik, kısa sürede giderilmelidir. Beyin, cilt, göz ve dolaşım sistemi sağlığı üzerinde etkili olan E vitamini, vücut içinde gerçekleşen temel faaliyetlerde etkin rol oynar. Bu sebeple E vitamini eksiklikleri dışarıdan alınan takviyeler ile giderilmelidir. Balen C, D, E vitamini çeşitleri, kaliteli özellikleri ile sektörde fark yaratır. Markaya ait ürünler, kişiler tarafından severek kullanılır. Vitaminlerin yanı sıra mineral türleri de genel sağlık için gereklidir. Vitamin ve mineraller açısından zengin multivitamin türleri sayesinde vücut bağışıklığına destek olabilirsiniz. Balen kalsiyum magnezyum çinko sıklıkla tercih edilen mineraller arasında yer alır. Kalsiyum, kemik sağlığı üzerinde etkilidir. İlerleyen yaş grubu için oldukça ideal olan mineral, kemik yoğunluğunu destekler. Magnezyum, tip 2 diyabet rahatsızlığı olan kişiler için oldukça etkilidir. Bu rahatsızlıkta görülen magnezyum eksikliği, Balen magnezyum sayesinde kısa sürede giderilir. Çinko, metabolik faaliyetleri etkileyen pek çok enzim üzerinde etkili bir mineraldir. Buna ek olarak bağışıklık sistemini destekler ve protein sentezinde görev alır. Sağlık için yararlı Balen çinko takviyeleri sayesinde genel sağlığınıza destek olabilirsiniz. Sağlık için gereken bileşenlerden biri de proteinlerdir. Bunlardan biri olan kolajen cilt, saç ve kıkırdak sağlığı üzerinde etkilidir. Balen kolajen, vitamin ve mineral çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

Doğal İçerikleri ile Bitkisel Ürün Çeşitleri

Doğal İçerikleri ile Bitkisel Ürün Çeşitleri

Bitkilerden elde edilen özler, yemeklere lezzet katmak ya da şifa sağlamak amacıyla uzun yıllar boyunca kullanılan ürünler arasında yer alır. Balen yağı türleri, doğal içerikleri sayesinde kişilerin beğenisini kazanır. Günlük öğünlerde yer verilen bu ürünler, vücut sağlığı için çok sayıda fayda içerir. Balen kudret narı özü sıklıkla kullanılan seçenekler arasında yer alır. Doğal antibiyotik olarak bilinen kudret narı yağı, karaciğer sağlığı üzerinde etkilidir. Balen çörek otu yağı da çok sayıda faydası ile kişilerin dikkatini çeker. Yağ, mide sorunları ve cilt rahatsızlıkları üzerinde etkilidir. Bunun yanı sıra kuru öksürük, bronşit, astım gibi rahatsızlıklara iyi gelir. Balen çörek otu yağı kullananlar tarafından yapılan yorumları inceleyerek ürünün sağladığı faydalar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Yağ formunun yanı sıra kapsül gibi farklı türler mevcuttur. Kapsül formları pratik kullanımı ile kişilerin beğenisini kazanır. Balen çörek otu yağı kapsülü sayesinde mide ve cilt rahatsızlıklarında görülen semptomları hafifletmek mümkündür. Çörek otu özünün yanı sıra incir çekirdeği özü de cilt sağlığı üzerinde etkin rol oynar. Yağ, zengin mineral içeriği sayesinde yaşlanmayı önler. Bunun yanı sıra üzüm çekirdeği özü de cilt sağlığı için etkili olan türler arasında yer alır. Üzüm çekirdeğinden elde edilen özden yararlanarak cilt sağlığına destek olabilirsiniz. Yağ, nemi cilde hapsederek cildin gereken nem ihtiyacını korur. B, D ve E vitaminleri bakımından çok zengindir. Bunun yanı sıra palmitik ve linoleik asit gibi kıymetli ağ asitlerine de sahiptir. Markaya ait bitkisel öz türleri Trendyol’da yer alır. Sağlık için oldukça etkili olan ürünler arasından ihtiyacınıza göre seçim yapabilirsiniz.

Bitkilerin özlerinden elde edilen yağlar, ruhsal ve fiziksel sağlık için sıkça tercih edilir. Aromaterapi olarak adlandırılan bu yöntem, pek çok kişinin beğenisini kazanır. Bu yöntemde uçucu yağlar kullanılır. Okaliptus yapraklarından elde edilen okaliptus özü, uçucu yağ çeşitleri arasında yer alır. Yağ, solunumu iyileştirme kabiliyeti ile uzun yıllar boyunca popülerliğini korur. Merhem ve parfüm gibi pek çok üründe okaliptus yağı kullanılır. Lavanta özü, yoğun ilgi gören uçucu ürünlerden biridir. Lavanta özü, ruh sağlığı üzerinde sağladığı faydalar sayesinde kişilerin ihtiyaçlarını karşılar. Yoğun ve stresli zamanlarda Balen lavanta yağı ile rahatlamak mümkündür. Depresyon problemlerinde etkili lavanta yağı, antibakteriyel özelliklere sahiptir. Bu özellik sebebiyle cilt için sıkça tercih edilir. Lavanta özünün yanı sıra çay ağacı özü de antibakteriyel özelliklere sahiptir. Yağ, cilt sorunlarını tedavi etmek amacıyla kullanılır. Sivilce gibi çeşitli cilt problemleri için Balen çay ağacı yağı kullanabilirsiniz. Uçucu yağların kullanım aşamasında dikkat edilmesi gereken bazı noktalar mevcuttur. Seyreltme işlemi bunlardan biridir. Oldukça yoğun olan yağ türleri, kullanılmadan önce taşıyıcı bir yağ ile seyreltilmelidir. Tatlı badem özü taşıyıcı yağ olarak kullanılabilir. Seyreltme aşaması sayesinde yağ kullanımı güvenli hale gelir. Bunun yanı sıra pek çok sayıda faydası ile bilinen Balen sarı kantaron yağı da seyreltme işlemi için idealdir. Topikal uygulamalara ek olarak uçucu yağlar buhurdanlık ile kullanılır. Isı etkisiyle buharlaşan su ve yağ karışımı sayesinde ürünlerin aromaterapik etkilerinden faydalanmak mümkündür. Ağız yolu ile kullanım için çeşitli seçeneklerle karşılaşmak mümkündür. Balen sarı kantaron ekstresi bunlardan biridir. Genel sağlık için ürünü güvenle tüketebilirsiniz. Balen nane yağı gibi pek çok çeşit Trendyol'da yer alır. Dilediğiniz zaman markanın bu tarz ürünlerini inceleyebilir ve güzelliğinize katkı sağlayabilirsiniz.

Markanın Organik Ürünleri ile Sağlığınıza Yatırım Yapın

Markanın Organik Ürünleri ile Sağlığınıza Yatırım Yapın

Herhangi bir kimyasal madde kullanılmadan üretilen organik ürünler, sağlıklı bir yaşam için oldukça önemlidir. Marka, kişilere sunduğu organik ürün çeşitliliği ile beğeni kazanır. yaban mersini geniş ürün yelpazesinde yer alan çeşitlerden biridir. Yaban mersini, hafıza üzerindeki etkileri sayesinde konsantre problemlerini azaltır. Yaban mersini, zengin antioksidan içeriği ile bağışıklık sistemini güçlendirerek sağlıklı bir yaşamın temelini oluşturur. Aynı zamanda büyüleyici lezzeti ile pek çok kişinin dikkatini çeker. Lezzeti ilgi toplayan ürünlerden biri de reishi mantarıdır. Balen reishi mantarı sayesinde sağlığınızı destekleyebilirsiniz. Arı ürünleri, markanın yoğun ilgi gören çeşitleri arasında yer alır. Balen propolis, çocuk ve yetişkin olmak üzere herkes için ideal bir üründür. Propolis, oldukça önemli bir şifa kaynağıdır. Yapılan çalışmalarda kanser türleri üzerinde etkili olduğu belirtilir. Propolis, kullanım kolaylığı için farklı formlarda üretilir. Balen propolis kapsül türleri pratik kullanımı sayesinde pek çok kişinin beğenisini kazanır. Bunun yanı sıra Balen sıvı propolis gibi çeşitlerle karşılaşmak mümkündür. Sıklıkla kullanılan propolis türü, sıvı damla şeklindedir. Balen sıvı propolis nasıl kullanılır sorusunun cevabı oldukça basittir. Bal ve yoğurt gibi gıdalara damlatılarak tüketilir. Balen propolis damla türleri, çocuklar için de idealdir. Yoğurt ve bal gibi lezzetli gıdalara karıştırılan propolis, çocuklar tarafından sevilerek kullanılır. Çocukların sağlığı ve gelişimi için destekleyici olan ürün, ebeveynler tarafından gönül rahatlığıyla tercih edilir. Kendiniz ve sevdikleriniz için endişe etmeden kullanabileceğiniz markanın propolis çeşitleri, Trendyol’da yer alır.

Markaya ait çeşitleri Trendyol üzerinden inceleyerek ihtiyacınıza uygun ürüne kısa sürede ulaşabilirsiniz. Sağlık bir yaşam ve gelişim için etkili olan vitaminler ve bitkisel özler gibi genel takviyelerin kalitesi, kişilerin öncelikle dikkat ettiği noktalar arasında yer alır. Balen ambar ürünleri, sağlıklı ve güvenilir içerikleri sebebiyle yoğun ilgi görür. Arı sütü de bunlardan biridir. Kanser türlerini önleyici etkisi bulunan arı sütü, kişilerin sağlığı için oldukça faydalıdır. Müşteri tercihleri doğrultusunda üretim yapan marka, farklı formlarda çeşitleri satışa sunar. Kapsül formu sıklıkla tercih edilen türlerden biridir. Arı sütü kapsül çeşitlerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra ginseng karışımı ile tasarlanan çeşitlerle karşılaşmak mümkündür. Ginseng, uzun yıllardan beri kullanılan şifalı bir bitkidir. Güçlü bir antioksidan olan ginseng, inflamasyonu azaltır. Şifa dolu bu bitki, beyin sağlığı için oldukça etkilidir. Balen ginseng çeşitleri ile beyin sağlığına destek olabilirsiniz. Kırmızı ginseng sıklıkla kullanılan besinler arasında yer alır. Bitki vücut üzerinde dengeleyici etkilere sahiptir. Balen kırmızı ginseng çeşitlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz. Arı sütü, polen ve ginseng karışımı ile tasarlanan ürünler ile ekstra etki elde edebilirsiniz. Balen arı sütü ginseng polen propolis tablet 60 kapsül sayısıyla kişilere sunulur. Farklı seçeneklerde kapsül formlar ile karşılaşmak mümkündür. Balen enginar kapsül bunlardan biridir. Kapsül içeriğinde bulunan luteolin maddesi, kolesterol üzerinde etkili bir bileşendir. Seçim aşamasında kaliteli içeriğin yanı sıra fiyat aralıkları da etkin rol oynar. Seçim sırasında fiyat aralıklarını değerlendirmeniz önerilir. Balen kekik yağı gibi pek çok ürüne ait fiyat aralıklarını Trendyol üzerinde inceleyebilir, sıklıkla düzenlediği fırsatlardan yararlanabilirsiniz.Bu tarz ürünler düzenlenen fırsat ve kampanyalar sayesinde her bütçeye uygun hale gelir. Sağlık üzerinde etkili olan Balen collagen gibi pek çok farklı seçeneğe Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.