"

Beyaz Kumaş

" araması için 2760 sonuç listeleniyor

Birbirinden Kaliteli Beyaz Kumaş Çeşitleri Trendyol'da!

Her alanda kullanılması amacıyla farklı yapıda üretilen beyaz kumaş çeşitleri; delikli, esnek, likralı gibi çeşitli özelliklerde hazırlanır. Elbise ve etek dikiminde kullanılması üzere tercih edilen beyaz elbiselik kumaş, genel olarak esnek dokudadır. Adımın öne doğru atılması esnasında hareket kabiliyetini kısıtlamayan, bu sayede konforlu bir kullanım imkanı sunan ürün, gömlek ve bluz modellerinde de sıklıkla tercih edilir. Pantolonlar için çoğunlukla kanvaslar tercih edilirken ev tekstilinde beyaz dantel kumaş çeşitlerine yer verilir. Ter bezi, ağız silme bezi ve kurulama bezi olarak tercih edilen mermerşahi serileri, pamuklu dokudan oluşur. Beyaz kumaş yorumları ise bu ürünleri deneyimleyen müşterilerin düşüncelerini içerir. Bunlara Trendyol üzerinden ulaşarak ihtiyacınız olan ürünlerle ilgili fikir edinebilir, beğendiğiniz kumaşların siparişini verebilirsiniz.

Şık Görünümlü Beyaz Kumaş Seçenekleri

Şık Görünümlü Beyaz Kumaş Seçenekleri

Kullanım amaçlarına göre değişiklik gösteren ürünler arasında modern duruşuyla ön plana çıkan beyaz şifon kumaş, özel organizasyonlara yönelik elbise dikilmesi üzere tasarlanır. Modern ve şık görünüme sahip olan şifon ürünler, gelinlik kullanımında da kendine yer bulur. Aralarında ebat farkının olduğu ürünleri detaylı bir şekilde inceleyerek ihtiyacınız doğrultusunda almanız önemlidir. Ebatlar, üzerinize tam oturan bir kıyafet dikilebilmesi için önemlidir. Beyaz döşemelik kumaş, yüzeyi eskiyen koltuk takımları için ferah görünüm sunar. Koyu renkli mobilyaları beyaz ton ile kaplayarak ferah bir ortam oluşturabilir, rengin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz. Mobilyada ve oto koltuklarında tercih edilen beyaz deri kumaş ise kolay silinebilir özelliktedir. Bunlar çoğu zaman 140 santimetrelik en uzunluğuna sahip olsa da değişiklikler görülebilir. Ürünün arka kısmında astar yer alır. Saten dokulu gabardine etek dikiminde bu ürüne yer verebilirsiniz. Delikli şekilde imal edilen ürünler, etamin işlemesi yapılmasında tercih edilir. Bunlar, kolyelere belirli aralıklarla yerleştirilir ve takının güzel görünüme kavuşması sağlanır. Dekorasyon ürünlerinde yer verilen delikli modellere ve beyaz çiçekli kumaş çeşitlerine Trendyol üzerinden ulaşarak siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Dikkat Çekici Beyaz Kumaş Modelleri

Dikkat Çekici Beyaz Kumaş Modelleri

Terletmeyen dokusuyla ilgi gören beyaz gömleklik kumaş, yaz aylarının vazgeçilmez parçalarındandır. Şortlar ve keten pantolonlar ile kolaylıkla uyum sağlayan bu gömlekler, kadın kombinlerinde eteklere de çok yakışır. Pek çok kıyafet tarzına uygunluk gösteren beyaz renk, gömlek ve takım elbise gibi kıyafetlerde modellerin öne çıkmasına yardımcı olur. Düşük sıcaklıklarda yıkanması gereken beyaz fistolu kumaş, ev tekstilinde kullanılır. Modasını her dönem koruyan ev tekstil malzemeleri, mutfak ve salon takımları arasında yerini alır. İşlemeli bir kumaş olan fisto, daha büyük deliklerden oluşan beyaz file kumaş çeşitleri ile farklı işlevlere sahiptir. Uzay figürlerinin yer aldığı pazen kumaşlar da çocuk yatakları için idealdir. Gökyüzü desenlerinin yer aldığı pazenler yastık, yorgan ve yatak çarşafı olarak kullanıma uygundur. Trendyol üzerinden beyaz kanvas kumaş çeşitlerine göz gezdirerek her mevsime uygunluk gösteren bezlerin siparişini verebilirsiniz.

Özel Dokuya Sahip Beyaz Kumaş Fiyatları

Özel Dokuya Sahip Beyaz Kumaş Fiyatları

Nefes alan yüzeye sahip beyaz müslin kumaş, pamuk ipliklerinden elde edilir. Kullanım alanına göre ince ve kalın yapıya sahip olan çeşitleri vardır. Çarşaf üzerine yerleştirilmek üzere tercih edilen örtülerde sıklıkla kendine yer bulur. Pike, battaniye olarak kullanıma uygunluk gösteren kalın modellerin yanı sıra, ağzı örtüsü için ideal olan ince dokulu ürünler de vardır. Beyaz nevresimlik kumaş kundak, pijama takımı, yastık, yorgan kılıfı olarak kullanılır. Pamuklu dokusu sayesinde bebekler üzerinde alerjen oluşumunu önler. Yumuşaklığı ile konforlu bir kullanım avantajı sunan nevresimlik ürün, pek çok farklı desene yer verilerek üretilir. İşlemelerin yapılabildiği beyaz iş kumaş, hobi çalışmalarında ve aksesuar tasarımında kullanılır. Renkli döşemelikler mobilyaların görünümünü değiştirerek ortamın havasına olumlu etkide bulunur. Penye ve jarse modeller etek ve elbise gibi kıyafet türlerinde tercih edilir. Beyaz kumaş fiyatları için Trendyol'a göz atabilir, kolaylıkla sipariş oluşturabilirsiniz.