İlgili Kategoriler
Güç
Materyal
Fiyat
Renk
Hacim
Blender Ayağı Materyali
Çırpıcı
Garanti Tipi
Garanti Süresi
Doğrayıcı
Rendeleme ve Dilimleme Diski
Hız Ayarı
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Braun Blender Seti

" araması için 53 sonuç listeleniyor

Braun Blender

Braun Blender Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

En zor işler için en iyi blender ürünlerini tasarlayan Braun, yüksek performanslı bu ürün grubuyla da fark yaratır. Braun el blender, yenilikçi teknolojik özelliklere sahiptir. MultiQuick teknolojisiyle tasarlanan blender çeşitleri, sizi hayal kırıklığına uğratmaz. Gıdaları zahmetsizce doğrama, karıştırma, parçalama, dilimleme, yoğurma ve püre yapmanızı sağlar. Her mutfak için olmazsa olmaz aletlerin başında gelen Braun blender, hayatınızı kolaylaştırmanın yanı sıra sofralarınıza lezzet katmanıza izin verir. Zamandan tasarruf etmenizi de sağlayan bu yeni nesil küçük ev aletleri, ne kadar zor olursa olsun işi doğru şekilde yapmanız konusunda destek sunar. Braun blender seti, birden çok parçadan oluşur. Farklı amaçlara hizmet eden bu parçalar, her bir set için aynı sayıda değildir. Dokuz parçadan oluşan blender seti bulabileceğiniz gibi iki parçalı olanları da bulabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm güce ve çok yönlülüğe sahip olan Braun blender çeşitleri, kolay kullanım vadeder. Çığır açan ACTIVE Blade Teknolojisi bıçakların, en zorlu gıdaları bile daha az çabayla parçalamasını sağlar. Diğer tüm markalarla karşılaştırıldığı zaman Braun ürünleri, %250 daha aktif kesme yüzey alanına sahiptir. Bıçakların, gıdaları kolayca harmanlamak için yukarı ve aşağı hareket etmesi yeterlidir. Hızlı ve enerji tasarruflu Braun 1000 Watt blender, markanın en güçlü serilerinden biridir. Patentli SPLASH Control Teknolojisi sayesinde cihazlar, yiyecekleri içe doğru çeker, sıçramaları önler ve daha pürüzsüz karıştırma sağlar. Cihazı kullanırken sadece bir düğmeye dokunarak kolayca güç ayarlaması yapabilirsiniz. Setlere dahil olan çeşitli aksesuarlar ile her türlü sonuca ulaşmak konusunda özgürsünüz. Çırpma, doğrama, dilimleme, püre yapma ve dahası için Braun markalı blender çeşitleri beklentilerinizi karşılar. EasyClick Plus sistemi, ek parçaları tek tuşla değiştirmenizi sağlar. Ürünlerin püre ezici aksesuarı ve patates kızartması dilimleyicisi yemek yapmayı daha da kolay hale getirir. 2 kata kadar daha ince karıştırma özelliği ise içecek hazırlamak istediğinizde büyük bir ayrıcalık yaratır. Bu özellik Braun smoothie blender ürünleri için de geçerlidir. Kolayca değiştirilebilen hız ayarı ve ek seçenekler, olanaklarınızı çoğaltır. 21 hız ayarı ile Braun blenderlar, daha önce denemediğiniz yemekleri hazırlamak için size ilham verir.

Braun Blender ile Yüksek Performans

Üstün Alman teknolojisi ile geliştirilen el blenderı, 750 Watt gücü ve 13300 RPM hızı ile uzun ömürlü ve güçlü bir kullanım sunar. El blenderı denilince akla gelen ilk markalardan olan Braun, akıllı hız teknolojisine sahip bu ürün grubuyla tüm dünyada popülerdir. El blenderı, hassas ve çok yönlüdür. Cihazın gücünü istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Bununla birlikte, cihazın hızını herhangi bir kesinti olmadan zahmetsizce değiştirebilirsiniz. PowerBell teknolojisine sahip bu ürünler, daha ince, daha eşit ve daha hassas sonuçlara imkan tanır. Mutfaktaki çalışma alanınızı temiz tutmak için sıçramaya karşı koruma sistemi barındıran Braun blender tekli ürünler, özgürce karıştırma yapmanızı mümkün kılar. Bu özellik markanın diğer ürün gruplarında da bulunur ve ek olarak Braun sürahi blender çeşitleri için de geçerlidir. 600 ml kapasiteye sahip ve BPA içermeyen bir adet beher de çoğu blender setinde yer alır. EasyClick düğmeleri tüm blender grubunda vardır, ek parçaları çıkarma ve değiştirme işlemini kolaylaştırır. Cihazın bıçakları, karıştırma sonuçlarını mükemmel bir hale getirmek ve emmeyi hafifletmek amacıyla zıt yönlerde çalışır. Çan şeklindeki gövde, gıdaları bıçaklara doğru gönderir. Tek bir mutfak aletiyle birbirinden farklı kategorilerde yemekler hazırlamanızı sağlayan Braun, bir sürü ek seçeneği ile hız ve kolay kullanım sunar. Doğramak, yoğurmak, parçalamak ve dilimlemek gibi bütün işlemler için ideal olan blender, tüm sebze ve meyveler için kullanılabilir. Markanın hazneli blenderları, karıştırıcı ve doğrayıcı olarak çalışır. Yaratıcılığınızı artırmanızı sağlayan bu blender modelleri, kolay ve hızlı şekilde doğrama, yumuşak ve pürüzsüz içecekler hazırlama fırsatı verir. Hazneli blenderlar, yumuşak hamur karıştırmak ve yorulmadan buz parçalamak amacıyla da kullanılır. Braun blender hazne kapağı sayesinde, malzemelerin dışarıya sıçraması önlenir. Braun’un doğrayıcı grubundaki aletler, soğanları, yeşillikleri ve her türlü gıdayı hızlı şekilde doğrar. Yemeklerinize doğru miktarda lezzet katan bu ürünler, parçaların dağılmasını ve soğan doğrarken göz yaşarmasını da engeller. Sert peynirlerden çerezlere kadar her türlü yiyeceği doğrama kabiliyeti olan bu aletler, saniyeler içinde işlerinizi halleder. Hazırlayacağınız yemeğe göre büyük ya da küçük doğrama ayarını seçmeniz yeterlidir. Braun blender çırpma teli, yumurta ya da krema çırparken, sos veya kek karıştırırken daha hızlı sonuç elde etmenizi sağlayan bir alettir. Düşük hızdan yüksek hıza kadar pek çok çalışma ayarında kullanılabilen bu ürün, paslanmaz çelikten yapılmıştır.

Braun Blender ile Gelen Güç ve Dayanıklılık

Braun blender motoru, ürünlerin bu denli güçlü olmasının en büyük nedenidir. Markanın her blender cihazında, aşırı gürültü ve titreme olmadan tek elle kullanımı destekleyen, süper kompakt güçlü motorlar vardır. Son 12 senede Braun’un üretim tesislerinde 45 milyondan daha çok elektrikli blender çeşidi üretildi. Alman teknolojiyle güçlü motorlara sahip olan cihazlar geliştiren marka, tüketicilere ayrıcalık yaşatır. En yüksek kalite standartlarının elde edilmesi amacıyla her ürün, geliştirme aşamasından üretim sonuna kadar kapsamlı testlerden geçirildikten sonra satışa sunulur. Braun blender parçaları da ürünlerin işlevselliğini artırır. Örneğin püre aksesuarı, sebze ve meyveleri rahatlıkla ve kolaylıkla ezip süre şekline getirir. Bu özelliği nedeniyle bebekli aileler tarafından da Braun blenderlar tercih edilir. Bebeğinize sağlıklı ve lezzetli püre hazırlamak istiyorsanız, Braun’un blender çeşitleri tam size göre! Braun çubuk blender çeşitlerinden Braun cam blender modellerine kadar her bir ürünün parçaları bulaşık makinesinde yıkatmak için uygundur. Kolayca yerinden çıkarılan ek parçaları dilerseniz elde de yıkayabilirsiniz. Bütün ürünler kolay kullanım sunar. Bununla birlikte her elektrikli alette olduğu gibi kullanım sırasında dikkat etmeniz gereken bazı ayrıntılar vardır. Blenderlar, evde kullanım için tasarlanmıştır. Alet prize takılı durumdayken ve motoru çalışır durumda iken gıda haznesinin içine el sokulmamalıdır. Gıdaları hazneye yerleştirmek istediğinizde, her daim itici aparatı kullanmalısınız. Ayrıca aletin herhangi bir parçasını mikrodalga fırında kullanmamalısınız. Her cihazda bir pilot ışığı bulunur. Bu, blenderın elektrik prizine bağlı olduğu zamanda mevcut durumunu gösterir. Yanıp sönen kırmızı ışık, blenderın kullanıma hazır olduğunu belli eder. Sabit yeşil ışık varsa, blenderı çalıştırabilirsiniz. Sabit kırmızı ışığı görüyorsanız, bu durum blenderın aşırı ısındığını ifade eder. Sonrasında alet, motoru durana kadar kademeli bir şekilde yavaşlar. Böyle bir durumda aletin soğumasını beklemelisiniz. Işığın tekrar kırmızı renkte yanıp söndüğünü gördüğünüz zaman, cihazı kullanmaya başlayabilirsiniz. Blenderınızı akıllı hız özelliğini aktif ederek kullanmak istiyorsanız, tüm hız seçenekleri için düğmeye bir kez basmanız yeterli olacaktır. Tuşa ne kadar çok basarsanız, aletin hızı o kadar yüksek olur. Aynı şekilde, doğrama ve karıştırma sonuçları da ince ve hızlı olur. Bütün ürünler, isteğe göre tek elle çalıştırma özelliğine sahiptir. Akıllı hız anahtarı sayesinde blenderı tek elinizle kontrol edebilirsiniz.

Kusursuz ve Kolay Şekilde Çalışın Braun Blender

Bütün Braun blenderlar basitçe çalışır ve kullanılır. Sadece Braun kablosuz blender şarj olduktan sonra çalışmaya başlar. Braun şarjlı blender olarak bilinen bu cihaz, isteğe göre prizde de çalıştırılabilir. Blender kategorisinde yer alan tüm ürünler birer emniyet düğmesine sahiptir. Bunu güvenli şekilde açmak için bazı hususlar önemlidir. Öncelikle düğmeye başparmağınız ile basın. Ardından pilot ışığın sabit halde yeşil renkte yandığını göreceksiniz. Hemen akıllı hız düğmesine dokunarak, cihazı istenen hız için ayarlayın. Eğer akıllı hız tuşuna iki saniye içinde basmazsanız, güvenlik nedeniyle cihaz çalışmaz ve pilot ışığı kırmızı renkte yanmaya başlar. Böyle bir durumla karşılaştığınız zaman blenderı çalıştırmak için tekrar birinci adımdan başlamanız gerekir. Çalışma esnasında emniyet düğmesini basılı tutmak zorunda değilsiniz. Blenderı çalıştırdıktan sonra modunu seçmelisiniz. ActiveBlade, bıçağın haznenin taban kısmına kadar uzanmasını kolaylaştıran bir aksamdır. Özellikle çiğ meyve ve sebzeleri karıştırmak için idealdir. Ayrıca sos, meze, salata sosu, bebek maması, çorba ya da milkshake hazırlamak için de uygundur. En iyi sonuçları elde etmek için en yüksek hızı tercih edebilirsiniz. ActiveBlade aksamını, tık sesi gelene kadar motora bastırmanız gerekir. Cihazı çalıştırın. Blenderınızı hafif yukarı ve aşağı hareket ettirip, istenen kıvamı elde edene kadar karıştırın. Uyguladığınız basınca bağlı olarak sistem aşağı doğru inip, bıçak uzayacaktır. İşiniz bittikten sonra blenderın fişini çekin ve ActiveBlade aksamını çıkarmak için düğmeye basın. Bu mekanizmayı kullanırken malzemelerin, yeşil çizgiyi aşmamasına özen göstermelisiniz. Aleti, bir kap içindeki sıcak gıdaları püre yapmak amacıyla kullanıyorsanız, kabı ısı kaynağından uzak tutun. El mikserinizi kullanmadığınız zaman sıcak bir yüzeyde bırakmamalısınız. ActiveBlade mekanizmasını tava ve tencere diplerine sürtmekten de kaçınmalısınız. Krema, yumurta akı, kek hamuru çırpmak ya da hazır tatlı karıştırmak için Braun’un çırpma aksesuarını kullanabilirsiniz. Bunun için çırpıcıyı diş kutusuna takmanız gerekir. Ardından motor gövdesini çırpıcıyla hizalamayı ve tık sesi duyana dek itme işlemi yapmayı unutmamalısınız. Çırpma yaptıktan sonra cihazın fişini çekin ve çıkarma tuşlarına basarak aksesuarı yerinden çıkarın. Braun blender yorumları doğrultusunda, çırpıcı mekanizmasını kullanırken en iyi sonuçları elde etmek için bazı ipuçlarına dikkat etmelisiniz. Çırpıcıyı hafifçe eğimli tutup, saat yönünde hareket ettirmelisiniz. Sıçramanın önüne geçmek amacıyla işleme yavaş bir şekilde başlayın ve çırpıcıyı derin kaplarda kullanmayı ihmal etmeyin. Aleti bir kaba yerleştirdikten sonra çalıştırmanız çok daha iyi olacaktır. Yumurta çırpma işleminden maksimum verim almak için her seferinde en çok dört adet yumurta çırpın.

Braun Blender ile Kolay Püre Hazırlamak

İster Braun 450 Watt blender kullanın isterseniz 1000 Watt ürünü tercih edin, bütün aletler güçlü bir şekilde çalışma kapasitesine sahiptir. Bu yüzden püreden çırpmaya, doğramadan dilimlemeye kadar bütün işlemlerde en iyi sonuçlar sunar. Braun ile hazırlanan püreleri bebekler de afiyetle tüketir. Bebeğinize bir mama hazırlamak istiyorsanız, püre aksesuarını kullanmanız gerekir. Braun blenderlar çok çeşitli stillerde tasarlanır. Bir bebeğiniz varsa püre aksesuarı bulunan bir set satın almanız, hayatınızı kolaylaştırır. Braun blender seti fiyatları ise ürün içeriğine göre değişir. Bu kullanışlı parça ile tatlı patates, erik, domates, elma, muz gibi yiyecekleri püre yapabilirsiniz. Sert ve çiğ gıdaları direkt olarak püre yapmak yerine, öncelikle bu tarz yiyecekleri hafifçe pişirebilirsiniz. Böylece püreniz daha lezzetli olur ve blenderınız da zarar görmez. Pişirdiğiniz sebze ya da meyvenin suyunu süzdükten sonra püre yapmalısınız. Püre aletini cihaza takmak için doğru adımları uyguladığınızdan emin olun. Dişli kutusunu yerine sabit şekilde oturana kadar saat yönünde döndürün. Püre aletinin tersini çevirin ve orta alana yerleştirip, yine saat yönünde çevirin. Dişli kutusu sabitlenmez ise palet de yerine oturmaz. Taktığınız püre aletini motor gövdesiyle aynı hizaya getirin ve tık sesini duyana dek kuvvet uygulayın. Blenderı, püre yapacağınız malzemelere daldırın ve aleti çalıştırın. İstediğiniz kıvamı elde edene kadar cihazı yukarı ve aşağı hareket ettirin. Akıllı hız anahtarından parmağınızı çekin, fakat blenderı malzemelerin içinden hemen çekmeyin. Başlığın dönüşü tamamen durunca cihazı çekebilirsiniz. Kullanım tamamen bittikten sonra aletin fişini çekmeyi unutmamalısınız. Paleti çevirerek yerinden çıkarabilirsiniz. Püre aletini motor gövdeden çıkarmak için düğmelere dokunmanız yeterlidir. Ardından dişli kutusunu döndürün ve milden ayırın. Blenderınızla püre hazırlarken, kullandığınız kabın yarısından fazlasını yiyecekle doldurmamalısınız. Böylece daha iyi sonuçlara ulaşabilirsiniz. Püre aksesuarını kullandıktan sonra, cihazı herhangi bir alana vurmamalısınız. Fazla gıdaları bir tahta kaşık ya da spatula ile alabilirsiniz. Aralıksız şekilde cihazı çalıştırmamalısınız. Yeni bir işleme başlamadan önce ortalama 4-5 dakika beklemeniz, blenderınızın ömrünü uzatacaktır.

Braun Blender ile Otomatik Şekilde Doğranan Gıdalar

Doğrama özelliği bulunan Braun markalı blender çeşitleri, saniyeler içinde doğrama yapmanızı sağlar. Kırmızı etten sert peynire, soğandan yeşilliğe, ekmekten kuruyemişe kadar birçok yiyeceği blender ile pratik olarak doğrayabilirsiniz. Yiyecekleri istediğiniz şekil ve boyutta doğramak için blenderın bir tuşuna basmanız yeterlidir. Büyük parçalı ıslak gıdalar için 2 dakika, sert ya da kuru yiyecekler ve 100 gramdan az miktarlar için 30 saniyede doğrama işlemi yapabilirsiniz. Doğrama işleminden yüksek verim sağlamak amacıyla, blenderı kullanmadan önce gıdaları küçük parçalara ayırabilirsiniz. Blenderın bıçaklarına zarar vermemek adına, etlerdeki sinir, kıkırdak ve kemik gibi alanları ayırmalısınız. Doğrama aksesuarını kullanmak için plastik kaplamayı bıçaktan yavaşça çıkarın. Bıçaklar çok keskin olduğu için bu adımda dikkatli olmalısınız. Bıçakları her zaman üst plastik bölmeden tutmalısınız. Bıçağı doğrama bölmesinin orta alanına yerleştirin ve sonra aşağıya bastırıp, yerine oturması için döndürme işlemi yapın. Doğrayıcının içine yiyecekleri ilave edin ve kapağını takın. Doğrama aksesuarı yardımıyla buz da kırabilirsiniz. Bunun için buz kırma bıçağını kullanmalısınız. Her seferinde hazneye en çok yedi adet buz koymanız en doğrusudur. Doğrayıcı ile motor parçasını hizalayıp, iki parçanın birbirine geçmesi için kuvvet uygulayın. Cihazı açın. Bir elinizle kaseyi, diğer elinizle de motor parçasını tutun. Sert gıdaları her daim tam hızda doğramalısınız. İşlem bitince fişi çekip, motor parçasını doğrama aksesuarından ayırabilirsiniz. Braun blenderların temizlik ve bakım işlemleri de oldukça kolaydır. El blenderınızı kullandıktan sonra tamamen yıkamanız gerekir. Temizleme adımına geçmeden önce fişi prizden çıkardığınızdan emin olun. Dişli kutularını ve motor parçasını suya batırmamalısınız. Bu bölmeleri sadece nemli bezle silmeniz gerekir. Cihazı kusursuz bir şekilde temizlemek için kaymaz kauçuk halkaları yerinden çıkarmanız tavsiye edilir. Alman teknolojisi kullanılarak özenle tasarlanan Braun blenderlar, kullanışlılık dışında uzun ömürlülük ve dayanıklılık da vadeder. Marka, her türlü yedek parça üretimi konusunda da müşterilerinin isteklerine yanıt verir. Braun blender yedek parça ürünlerini bulmanız oldukça kolaydır. Braun blender seti yorumları, ürünlerin özellikleri ve fiyatları gibi bilgiler için Trendyol sayfasını ziyaret edebilir, satın alma işleminizi kolaylaştırabilirsiniz.