İlgili Kategoriler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Ortam
Desen
Materyal
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Calvin Klein Bel Çantası

" araması için 21 sonuç listeleniyor

Şık ve Kullanışlı Calvin Klein Bel Çantası Trendyol’da!

Calvin Klein bel çantası, şık ve pratik bir aksesuar arayışında olan müşteriler için uygun bir seçimdir. CK bel çantası, günlük kullanıma uygun modeller sunar. Kadın ve erkek müşterilere uygun olan modeller sunan marka, dikkat çeken tasarımları ile beğeni alır. Telefon, cüzdan ve anahtar gibi temel ihtiyaçları rahat taşıma imkanı sunar. Bel çantası Calvin Klein, çeşitli kıyafetlerle giyilebilen çok yönlü bir aksesuardır. Calvin Klein siyah bel çantası, hem renk hem de tasarım olarak müşterilere konfor sağlar. Her tarza uygun farklı seçenek sunan marka, müşterilerin beğenisini kazanır. Şık ve estetik tasarımları ile beğeni alan ürünleri Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Calvin Klein Bel Çantası Özellikleri

Kullanışlı Calvin Klein Bel Çantası Özellikleri

Ürünler, çeşitli kıyafetlerle giyilebilen çok yönlü bir aksesuardır. Klasik ve spor tarza uygun ürünler sunan marka, her tarza hitap eder. Tasarıma şık bir dokunuş katan CK logosu da çanta üzerinde belirgin bir şekilde yer alır. Çantalar, dayanıklıdır ve uzun süre kullanıma uygun şekilde tasarlanır. Dayanıklı materyallerden imal edilen ürünler, uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Ek olarak, temizlenmesi kolaydır ve günlük kullanım için pratik bir seçimdir. Calvin Klein beyaz bel çantası, ayarlanabilir özelliğe sahiptir. Ürünün kayışı müşterinin beline uyacak şekilde ayarlanabilir. Çanta aynı zamanda vücuda takılabilir. Calvin Klein siyah beyaz bel çantası, pek çok farklı kıyafet ile kombinlenebilir. Klasik ve spor giyime uygun olan modeller, müşterilerin beğenisini kazanır. Calvin Klein bel çantası renkleri, çeşitli kıyafetlere kolaylıkla uyum sağlar. Ürünler, pek çok farklı şekilde kullanılabilir. Hem göğüs hem de belde kullanıma uygun olan modeller, sıklıkla tercih edilir. Çeşitli tasarımlara imza atan markanın ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz.

İşlevsel Calvin Klein Bel Çantası Modelleri

İşlevsel Calvin Klein Bel Çantası Modelleri

Calvin Klein bel çantası modelleri, hem kadın hem de erkek müşteriler için uygun seçenekler sunar. Calvin Klein bel çantası erkek modelleri, hem spor hem de klasik giyimde kullanılabilir. Müşterilerin ellerini serbest bırakırken temel eşyalarını yanlarında taşımalarına olanak sağlayan pratik bir aksesuardır. Ürünler, deri olmak üzere farklı malzemelerden imal edilir. Fermuarlı geniş bir ana bölmeye ve fermuarlı bir ön cebe sahiptir. Ayarlanabilir kayış rahat bir uyum sağlarken, Calvin Klein logosu tasarıma sofistike bir dokunuş katar. Calvin Klein bel çantası kadın, pratik ve şık bir aksesuardır. Şıklık ve pratiklik göz önünde bulundurularak tasarlanan bel çantaları: klasik, deri, tekstil ve baskılı modeller dahil olmak üzere çeşitli renk ve tasarımlar sunar. Kalitesi ve tasarımı ile beğeni alan ürünleri incelemek için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Bütçe Dostu Calvin Klein Bel Çantası Fiyatları

Bütçe Dostu Calvin Klein Bel Çantası Fiyatları

Calvin Klein, uzun süredir yüksek kaliteli ve şık aksesuarlar sunan bir moda markasıdır. Ürünler, yüksek kaliteli malzemelerden imal edilir. Baskılı bel çantası gibi çeşitli renk ve tasarımları mevcuttur. Herhangi bir kıyafete modaya uygun ve şık bir dokunuş katar. Calvin Klein bel çantası yorumları, müşterilerin görüş ve önerilerini içerir. Calvin Klein bel çantası fiyatları ve ürün özellikleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak adına yorumlara göz atabilirsiniz. Çeşitli dönemlerde Calvin Klein bel çantası indirime girer. Bu dönemleri takip ederek, ürünleri uygun fiyat avantajından yararlanarak temin edebilirsiniz. Pek çok farklı tasarım sunan marka, uygun fiyat aralıklarında yer alan modelleri ile de bütçe dostu alışveriş imkanı sunar. Hem dayanıklı hem de uygun fiyatlı ürünler, müşterilerden tam not alır. Kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.