placeholder
"

Columbia Bot

" araması için 71 sonuç listeleniyor

Columbia Bot

Columbia, tüm outdoor aktiviteleriniz için ürettiği sağlam ve kaliteli kışlık ürünleriyle dünyanın en beğenilen ve tercih edilen dış giyim markalarından biridir. Zorlu kış şartlarına meydan okuyan yüksek performanslı, sağlam ve uzun ömürlü kışlık bot modelleriyle tüm outdoor aktivitelerinize destek verir. Yeni yerleri keşfederken ayağınızı yere sağlam basmanız için titizlikle üretilen su geçirmez bot çeşitleri, hem ayaklarınızı sıcak tutar hem de sağlam zemin kavrayışıyla yüzeylere güvenle tutunmanızı sağlar. Markaya ait tescilli teknolojiler kullanılarak üretilen bot modelleri, en soğuk ve en yağışlı havalarda bile ayaklarınızı sıcak tutmayı ve sudan korumayı başarır. Her türlü ortamda güvenle giyebileceğiniz modeller, gelişmiş tasarımlarıyla tüm olumsuz hava ve zemin koşullarına karşı dirençli bir yapıya sahiptir.

Bot modelleri soğuğu, yağmuru ve karı geçirmediği gibi, nefes alan yapısıyla da ayağınıza ferahlık sağlar. Üstün orta taban yastıklama teknolojisiyle donatılan ürünler, topuktan uca kadar ayağınıza destek sunar ve ayak sağlığınızı korur. Hafif tasarımlarıyla yürürken ayağınızda ağırlık oluşturmaz. Şehir içi ve doğa turlarında, dağcılıkta, tırmanışlarda, trekkingde, kamp maceralarında ya da günlük olarak giyebileceğiniz outdoor bot modelleri, yarım boy ve veya baldıra kadar çıkan çizme formunda beğeninize sunulur. Bağcıklı ya da cırtcırtlı modelleri de vardır. 

Üstün Ayakkabı Teknolojilerine Sahip Columbia Bot

Tüketicilerine gerçek anlamda kaliteli kışlık ürünler sunmayı hedefleyen marka, tüketicilerden gelen geri bildirimleri ve kullanıcı deneyimlerini de daima göz önünde bulundurur. Bu nedenle üretim aşamasında tüketicilerinin beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen ileri düzey ayakkabı teknolojilerinden yararlanır. Bu teknolojiler sayesinde kışlık botlarınız, tüm outdoor aktivitelerinizde ayağınızı her bakımdan rahat ettirir. Topuktan en uç kısma kadar özenle üretilen ve mükemmel teknolojilerle donatılan bot modelleri; erkeklere, kadınlara ve çocuklara yönelik yüzlerce zengin seçenek sunar. Kış için tasarlanan kar botlarının yüzeyi su geçirmez özelliğe sahiptir. Columbia bot modelleri; deri, cordura tekstil, dokuma sentetik tekstil ve muhtelif tekstil kombinasyonları kullanılarak üretilen sayasının hava geçirgenliği sayesinde ayağınızı hem kuru hem de ferah tutar.

Columbia su geçirmez bot ürünleri, markanın tescilli Omni Tech teknolojisi ile üretilir ve bu teknoloji markanın ilk su geçirmez nefes alabilir teknolojisidir. Kışlık bot modellerinde kullanılan Omni Tech teknolojisi; mikro delikli, sızdırmaz dikişli membran iç çorap konstrüksiyonu ile ayağınızda oluşan nemi ve sıcaklığı dışarı atarken dışarıdan da ayağınıza soğuğun girmesini engeller. İster karlı yollarda ister yağmurda çamurda yürüyün, hava ne şekilde olursa olsun ayağınız sudan ve soğuktan etkilenmez ve daima nefes alır. Yüzde yüz ısı yalıtımı sağlayan Columbia kar botu modellerini, karlı buzlu havalarda, hatta kar fırtınasında bile rahatlıkla giyebilirsiniz. Sağlam çekiş özellikli botlarla, ıslak ve kaygan yollarda güvenle yürüyebilirsiniz. Suya dirençli outdoor bot seçenekleri arasında, boğaz ve dil çevresinde imitasyon kürk kullanılan modeller de bulabilirsiniz. Bu modeller, ayak bileğinizi çepeçevre sararak ayağınıza soğuğun girmesini engeller, ısı yalıtımına katkıda bulunur, botlara şık ve sımsıcak bir görünüm kazandırır. Botların burun ve çevresini saran sentetik kaplamalar, ürünün dayanıklılığını arttırır. 

Ayağınızı Sıcak Tutan Omni-Heat Teknolojisi 

Kış şartlarında sağlığınız için ayaklarınızın sıcak kalması çok önemlidir. Markanın sunduğu botlar, ayağınıza daimi bir sıcaklık sunan Omni-Heat teknolojisi ile üretilir. Vücudunuz normal şartlarda doğal olarak stabil bir sıcaklık seviyesinde bulunur. Omni-Heat bu sıcaklık seviyesini içeride tutar ve vücudunuza geri yansıtarak üşümenizi engeller. Kendi ısınızı size yansıtarak ısı yalıtımı sağlayan bu teknoloji, ısı kaynağını vücudunuzdan aldığı için hiç tükenmeyecek ve daimi olarak sizi sıcak tutacaktır. İlk yardım battaniyelerindeki yansıtıcı teknolojiden esinlenilerek üretilen Omni-Heat, sıcaklığı korumak amacıyla tasarlanmış en iyi ısı yalıtım teknolojisidir. İçeride oluşan sıcaklığı %20 oranında arttıran Omni-Heat, noktalı astar özelliği ile ayağınıza nefes aldırır, aşırı sıcağı ve nemi azaltır. Aynı zamanda sıcaklığı da korur. Metalik yapısı ile statik oluşumların önüne geçer. 

Markaya ait bot modellerinde darbe emici Techlite teknolojisi kullanılmıştır. Techlite, özel olarak formüle edilmiş malzemesiyle uzun mesafe yürüyüşlerinde ve engebeli arazi üzerinde ayağınıza yerden gelen darbeleri emer ve ayağınızı korur. Techlite darbe emici hafif orta taban, ayağınıza uzun süreli yastıklama sunarken aynı zamanda istikrarı korur. Rahat bir orta taban üzerinde kilometreler boyu yolu, sarsılmadan ve yorulmadan yürüyebilirsiniz. Techlite orta taban; Trail, Hiking, Running ve Multisport ayakkabıları için kullanılmıştır. Doğa sporlarına meraklı olanlar, Techlite orta tabanlı bot modellerini seçebilir. Techlite orta taban, aynı zamanda yüksek enerji dönüşü de sağlar. "Geri seken" his olarak da adlandırılan Techlite, çok daha fazla enerjiyi emdiği için bu enerjinin önemli bir bölümünü geri kazanır. Techlite orta taban, üzerindeki baskının ortadan kalkması ile ilk hâline geri döner. Techlite orta taban köpükleri, hafiften çok daha hafif bir performans sunmak üzere yeniden güncellenmiştir. Orta taban teknolojisinin sunduğu hafiflik, çeşitli aktivitelerinizde daha konforlu, daha özellikli ve daha fit bir performans sağlarken aynı zamanda daha güçlü bir koruma ve destek sunar. 

Omni-Grip ile Sağlam Zemin Tutuşu

İyi bir kışlık botun olmazsa olmazı, sağlam zemin kavrayışı sunan kaliteli bir dış taban yapısıdır. Columbia Firecamp bot modellerinde kullanılan Omni-Grip kauçuk taban teknolojisi, arazi türü fark etmeksizin her türlü yol tipi için mükemmel zemin kavrayışı sunar. Bir patika yolda yürüyorsanız, Omni-Grip'in çok yönlü taban alanları tırmanmanızı kolaylaştırırken ileri tutunma alanları da hızınızı arttırır. Omni-Grip, yoğun karlı ve buzlu yollarda kompakt bir taban alanından faydalanırken yumuşak kar koşullarında da açık delme alanlarından yararlanır. Omni-Grip teknolojisine sahip olan bot modelleri, yürüyüş yaparken ileri tutunma alanı gevşek olan toprak yollarda kolayca tutunabilir. Sulu ortamlarda suyun ayakkabı tabanından atılmasını sağlayan kalıplı siped alan, ıslak zeminlerde sağlam bir tutuş performansı gösterir. İz bırakmayan sağlam çekişli kauçuk Omni-Grip taban sayesinde ne tür bir yol üzerinde olursanız olun, sağlam yüzey kavrayışlı botlarla zemine güvenle basabilirsiniz.

Markanın sunduğu bot modelleri arasında OutDry teknolojili ürünler de yer alır. OutDry teknolojisi ile üretilen bot modellerinde ekstra su geçirmez bir membrana ihtiyaç yoktur. Gelişmiş fit ve konfor sağlayan bu ayakkabılar, kirin ve terin birikmesini engeller. Dayanıklı ve hafif yapısıyla benzersiz bir konfor ve rahatlık sunar. Bağcıklı bot modellerinde bulunan Bungee bağcık sistemi, botların ayağınızla tam olarak bütünleşmesini sağlarken aynı zamanda botlarınızı kolayca giyip çıkarmanıza yardımcı olur. Botların üst ön kısımlarında bulunan yumuşak dolgulu dil desteği, ayağınızın üst kısmına gelebilecek darbelerden ayağınızı korurken aynı zamanda bağcıkları da tutar. 

Artık açık havada şehir gezintisine ya da doğa yürüyüşlerine çıkmak ya da yeni yerler keşfetmek için havanın iyi olmasını beklemenize gerek yok. Çok yönlü kullanım konforu sunan birbirinden kaliteli Columbia bot ürünleri, şimdi Trendyol'da siz tüketicilerin beğenisine sunuluyor. Trendyol'daki tüm ürünleri detaylarıyla inceleyebilir, beğendiğiniz bot modelini yine Trendyol'un sunduğu uygun fiyat seçenekleri ve bütçenize uygun ödeme koşullarıyla kolayca satın alabilirsiniz.