"

Activex

" araması için 181 sonuç listeleniyor
Bunlar da İlginizi Çekebilir

Activex ile Virüslere Önceden Önlem Alın

Dokunduğunuz her yerde, doğada ve hatta havada çok sayıda mikroorganizma bulunur. Eller gerektiği gibi temizlenmediğinde bu mikroorganizmalar her yere bulaşabilir. Ciddi hastalıklara ve salgınlara yol açabilir. Antibakteriyel el yıkama ürünleri bu mikroorganizmaların ellerden kolayca temizlenmesini sağlar. Artan hijyen ihtiyaçlarına cevap vermek üzere yola çıkan Activex 2009 yılında kurulur. Özel olarak geliştirilen bir formüle sahip olan çeşitleri bakterileri %99’a kadar yok eder. Markanın katı ve sıvı sabunlar, duş jelleri, antibakteriyel jeller, ıslak mendil ve yüzey spreyi gibi çok çeşidi bulunur. Kişisel hijyen her ortamda ihtiyaç duyulan bir durumdur. Toplu taşımalar, iş yerleri, okul, oyun parkı, hastane gibi ortamlarda bulaşıcı hastalıklar hızla yayılabilir. El temizliği hastalık riskini ciddi oranda azaltır. Toplu taşımalarda yolcu trafiği oldukça fazladır. Tutunma yerlerinde çok fazla miktarda bakteri ve virüs bulunabilir. Bu alanlara tutunduktan sonra ellerinizi yıkamadan yüzünüze ya da yiyeceklere dokunursanız hastalık riskini artırabilirsiniz. Activex antibakteriyel sabunlarıyla ellerinizi kolayca temizleyebilirsiniz. Islak mendil ya da temizleme jellerini çantanızda bulundurarak her an ve her yerde ellerinizde hijyeni sağlayabilirsiniz. El yıkamak basit bir iş gibi görünse de doğru uygulanması ve etkili araçlar kullanılması çok önemlidir. Activex antibakteriyel sabun el hijyeni konusunda size yardımcı olabilir. Enfeksiyon hastalıklarının pek çoğu el yıkama gibi basit bir çözümle ortadan kaldırılabilir. Doğru yıkama tekniği uygulayarak hastalıklara karşı koruma kazanabilirsiniz. Ellerinizi ıslattıktan sonra bir miktar Activex sıvı sabun alarak en az 20 saniye boyunca parmaklarınızı ve avuç içlerinizi ovalayabilirsiniz. Ardından durulayarak bir havlu ya da peçeteyle kurulayabilirsiniz. El hijyeninin önemli adımlarından biri de kurulamadır. Islak kalan parmak araları ve avuç içleri bakteri üremesine sebebiyet verebilir. Ellerinizi; dışarıdan gelip eve girdikten sonra, yemek hazırlığına başlarken, diş, yüz ve ağız temizliği yapmadan önce, tuvaletten ve yemekten önce ve sonra, kirli yüzeylere ve vücut sıvılarına dokunduktan sonra yıkamanız gerekir. Yıkama işlemi için Activex el sabunu çeşitlerini kullanarak bakterilerin büyük çoğunluğundan kurtulabilirsiniz

Antibakteriyel Sabun Çeşitleri

Antibakteriyel Sabun Çeşitleri

Asansör düğmeleri, merdiven tırabzanları, kapı kolları ve paralar günlük hayatta çok dokunulan alanlardır. Bu alanlar milyonlarda mikroorganizma barındırır. Yeterli ve doğru hijyen uygulamaları yapılmazsa bu mikroorganizmalar istenmeyen durumlara yol açabilir. Test edilebilen bakterilere karşı etkili olan marka, sıvı ve katı sabun çeşitleriyle hijyen sağlamanıza katkıda bulunur. Cildinizin pH değeriyle uyumlu olan Activex katı sabun çeşitleri nemlendiricili, hassas ve aktif gibi farklı seçeneklere sahiptir. Nemlendiricili katı sabunların sık sık yıkanan ellerin kurumasını ve tahriş olmasını engelleyen bir yapısı vardır. Hassas serisi de narin cilt yapısına sahip olanlar için oldukça uygundur. Aktif katı sabunlar ise özel bir içeriğe sahiptir, tüm cilt tipleriyle uyum sağlar. Activex kalıp sabun çeşitleri hoş kokulara sahiptir. Hijyen sağlarken mis gibi kokmanın da yolunu açar. Bunlar, bakterileri 1 dakika gibi kısa sürede yok edebilir. Hastalık bulaştırma riski taşıyan bakterilerden kurtulmanıza yarayan katı sabun çeşitleri ellerinizin nem dengesini de korur. Markanın kalıp sabunlarını kullanmak için öncelikle ellerinizi ıslatmanız gerekir. Sonra kalıbı elinize alarak iyice köpürtmeniz beklenir. Köpürdükten sonra sabunu bırakarak parmak araları ve uçlarını, baş parmağınızın çevrelerini, avuç içi ve dışını iyice ovalayabilirsiniz. Arınana kadar durulamanız kuruma, çatlama gibi sorunların oluşmaması için önemlidir. Durulama işlemi bitince ellerinizi iyice kurulayarak işlemi bitirebilirsiniz. Katı olanları kullanmaktan hoşlanmayanlar için Activex antibakteriyel sıvı sabun çeşitleri de bulunur. Katı çeşitlerde olduğu gibi markanın sıvı olanlarının da hassas, nemlendiricili ve aktif seçenekleri mevcuttur. Likit çeşitler farklı ambalajlarda sunulur. Activex sıvı sabun 300 ml ağırlığındaki pompalı ambalajlarla kullanım kolaylığı sağlar. Tek damla likit ürünlerle etkili bir yıkama işlemi yapabilirsiniz. Pompalı ambalajlar her seferinde eşit oranda sıvı almanıza yardımcı olur. Bunların tekrar doldurularak kullanılmaları da mümkündür. Activex büyük boy çeşitlerinden alarak şişenizi doldurabilirsiniz. Activex 1.8 lt çeşitler fırsat paketi olarak adlandırılır ve büyük ambalajlarda satışa sunulur. Markanın el temizleyicileri paraben içermediği için cilt sağlığına dosttur. Herhangi bir yüzeye dokunmadığınız takdirde 12 saate kadar koruma sağlar. Bunlarla ellerinizi sık sık yıkarsanız hastalık bulaşma riskini en aza indirebilirsiniz. Bunların içerik bakımından çift etkili oldukları söylenebilir. Sabunlar hem hijyen sağlayan hem de nemlendiren bir içeriğe sahiptir. Hoş kokulu oldukları için çocukların el yıkama alışkanlığı kazanması açısından da önemli rol oynar.

Parkta, okulda ve sokakta aktif olan ve sürekli bir yerlere dokunan çocuklar ellerini markanın ürünleriyle yıkayarak sağlıklarını koruyabilir. Bunlar, ten üzerinde yumuşak bir his de bırakır. Activex 300 ml pompalı modeller küçük ambalajlarda satılır. Activex 650 ml ise orta boy kabul edilir. Küçük şişelere takviye yapmak için Activex 1 lt çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Aile boyu hijyen elde etmek için kullanabileceğiniz Activex antibakteriyel sıvı sabun nemlendiricili 1.5 lt çeşitlerini bulabilirsiniz. Gün boyunca farklı yüzeylerle temas halinde olabilirsiniz. Sadece kapı ziline dokunarak bile binlerce bakteriye temas etme ihtimaliniz bulunur. Bu yüzden el hijyenini sağlamak son derece önemlidir. Activex sabun özellikleri dikkate alındığında bakteri ve virüslerden hızlı biçimde kurtulmak ve uzun süreli koruma sağlamak için uygundur. Markanın her seçeneği antibakteriyel özelliktedir. Bakterilerin büyük çoğunluğuyla etkili bir biçimde savaşır. Gelişmiş laboratuvarlarda test edilen formüller varlığı kanıtlanmış bakterileri yok eder. Gün içinde sürekli olarak kullanılmaya uygundur. Kuru bir cildiniz varsa Activex nemlendiricili sıvı sabun çeşitlerini kullanabilirsiniz. Bunları günlük aktivitelerden önce ve sonra kullanabilir, bakterilerden arınmak için de tercih edebilirsiniz. Ortak kullanım alanlarından geçebilecek hastalıklara karşı etkili ürünlerdir. Activex hassas ve narin cilt yapısına sahip olanların ve çocukların rahatlıkla kullanabileceği formüller yaratır. Bu ürünler derinlemesine temizlik hissini narin bir şekilde yaparak ellerinizi koruma altına alır. Okul ve park gibi çocukların sıcak temas halinde bulunduğu ortamlar da hastalıklar açısından riskli alanlardır. Okul tuvaletlerinde de markanın temzileyici çeşitlerinin bulunmasını isteyebilirsiniz. Dermatolojik testlerden geçen Activex nemlendiricili, hassas ve aktif çeşitleri cildin nem dengesine zarar vermez. Cilt nem dengesini kaybettiğinde yüzeyinde ince çatlaklar oluşabilir. Bakteri ve virüsler bu çatlaklara yerleşerek çoğalabilir ve istenmeyen sonuçlar ortaya çıkabilir. Markanın sabun seçenekleri bu durumu ortadan kaldırır. Hassas bir cilt yapınız varsa markanın temizleyicilerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Katı ve sıvı formda olanların dışından Activex köpük sabun çeşitleri de bulunur. Özel pompası yardımıyla alınabilen köpük hassas bir bakım için oldukça idealdir. Activex 700 ml olanlar ise pratik kullanımlıdır. Pompalı bir sıvı sabununuz varsa bitenlere büyük ambalajlı ürünlerle takviye yapabilirsiniz. Activex sıvı sabun 650 ml ve 1.5 litre gibi ürünleri bu amaçla kullanabilirsiniz. Activex sıvı sabun 1 lt paketleri de oldukça avantajlıdır. Bakterilerle gün boyu savaşan ve yoğun nemlendirme özelliği bulunan çeşitlerle etkili bir koruma elde edebilirsiniz. Markanın farklı boyutlardaki katı, sıvı ya da köpük sabun çeşitlerini bulabilirsiniz.

Duşta Hijyen Sağlayan Şampuan

Duşta Hijyen Sağlayan Şampuan

Hayatın her alanında ve vücudun her bölgesi için hijyen oldukça önemli bir konudur. Ellerde olduğu kadar saçta ve vücudun diğer yerlerinde de derinlemesine bir temizlik hissi isteyebilirsiniz. Bunun için markanın farklı ürünlerini deneyebilirsiniz. Activex şampuan saçlarınızı ve saç derisini derinlemesine temizler. Her saç tipinin kullanabileceği şampuanlar parlaklık ve hacim verir. Markanın şampuanları hoş kokularıyla da müşterilerin beğenisini kazanır. Bu ürünleri kullananlar saç derisine hassas bir bakım yaptığını ifade eder. Şampuanlar gibi Activex duş jeli çeşitleri de beğeniyle kullanılır. pH dengeli duş jelleri tüm vücudunuzu bakterilerden arındırır. Toplu taşıma araçlarında ya da kalabalık bir ofis ortamında geçen günün ardından duşta bu ürünleri kullanmayı tercih edebilirsiniz. 12 saate kadar koruma sağlayan duş jelleri cildinizi de nemlendirir. Vücutta oluşması muhtemel kötü kokular bu ürünler yardımıyla ortadan kaldırılır. Duş jeli ve şampuan çeşitlerini her yaştan insan güvenle kullanabilir. Ferahlatıcı kokulara sahip duş jelleri günün yorgunluğunu üzerinizden atmanız için iyi bir seçenektir. Hem şampuan hem de Activex duş jeli kullananlar tepeden tırnağa hijyenin keyfini çıkarır. Duş jeli çeşitlerinin nemlendirici içeren hassas ve aktif seçeneklerini bulabilirsiniz. Bir damla ürünle etkili bir temizlik yapabilirsiniz. Bunlar, gün boyu süren bir nemlendirme etkisine de sahiptir. Markanın duş jeli çeşitlerini avantajlı fiyatlarla alabilirsiniz. Tekli ürünler bulabileceğiniz gibi çoklu setler halinde de bunları görebilirsiniz. Kesintisiz ve etkili bir duş keyfi için şampuan ve duş jelinden oluşan bir Activex hijyen seti de oluşturabilirsiniz.el dezenfektanı, büyük ve küçük boy sıvı sabun, duş jeli ve ıslak mendilden oluşan mega Activex hijyen kiti de vardır.

El, saç ve vücut hijyeni sağlayabileceğiniz ürünleri ve Activex sıvı sabun 700 ml gibi seçenekleriniinceleyebilirsiniz. Ellerinizi suyla yıkamak için gün içinde her an fırsat bulamayabilirsiniz. Bunun için pratik hijyen ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Activex ıslak mendil her an çantanızda bulundurmak isteyeceğiniz bir üründür. Bakterileri öldüren bir içeriğe sahip olan Activex mendil toplu taşımada, okulda, ortak alanlarda işinize yarayabilir. Markanın bakteri blok sistemi bu ürünlerle de etki eder. Cep boy küçük paketleri bulabileceğiniz gibi büyük boy ıslak havluları da tercih edebilirsiniz. Islak havluları ev içinde, seyahatte, arabada rahatlıkla kullanabilirsiniz. Cep boy ürün paketlerinde çok sayıda mendil bulunur. Temizliğinden emin olmadığınız yüzeylere dokunduktan sonra el yıkama imkanınız yoksa ıslak mendillerle hijyen sağlayabilirsiniz. Activex antibakteriyel jel de dezenfeksiyon işleminde oldukça etkilidir. El temizliği için su bulamadığınız zamanlarda bu ürünleri kullanabilirsiniz. 30 ml’lik şişelerde sunulan Activex el temizleme jeli çantanıza ve ceplerinize kolayca sığar. Activex ürünleri çocuklarınız için de koruyucu bir kalkan oluşturabilir. Okula ya da kreşe giden bir çocuğunuz varsa pratik hijyen ürünlerini onların çantalarına koyarak gün içinde kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede kalabalık ortamlarda bulaşabilecek hastalık riskini de azaltmış olursunuz. Apartman giriş kapılarına dokunduktan ya da toplu taşımadaki tutunma yerlerini elledikten sonra Activex antibakteriyel ıslak mendil ya da el temizleme jeliyle mikroplardan korunabilirsiniz. Activex fırsat paketi çeşitleri içinde ıslak mendil ve temizleme jelleri de bulunur. Bunları tekli ya da çoklu halde satın alarak hijyeni çantanızda taşıyabilirsiniz. Activex el dezenfektanı jel yapıda olduğu gibi sprey olarak da bulunabilir. Jel dokuyu sevmiyorsanız spreylerle de etkili bir hijyen sağlayabilirsiniz. Bunların kolay taşınma özelliği vardır. Sprey bölümü bir kapakla korunur, bu sayede ister cebinizde isterseniz de çantanızda bunları saklayabilirsiniz. Markanın birbirinden pratik hijyen ürünlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Yüzey Temizliğine Özel Dezenfektan Çeşitleri

Yüzey Temizliğine Özel Dezenfektan Çeşitleri

Activex dezenfektan jel ve sprey formlarıyla el temizliği için uygun ürünlerdir. Markanın yüzeylerde dezenfeksiyon sağlayan ürünleri de vardır. Activex hijyenik sprey %90 oranında alkol içerir. El ve vücut temizliğinde kullanılması tavsiye edilmeyen ürünler farklı yüzeylerde oldukça etkilidir. Sık sık temas edilen her türlü yüzey için uygundur. Ultra hijyen sağlayan Activex sprey çeşitleri kapı kolu, masa, mutfak tezgahı gibi sert yüzeylerde kullanılabilir. Ayrıca sırt çantalarınızı, ayakkabılarınızı ya da koltuklarınızı da bu ürünlerle dezenfekte edebilirsiniz. Sprey biçiminde olan Activex dezenfektan yüzey üzerinde leke bırakmaz. Hızlı bir biçimde kuruyan formülleri durulamaya gerek yoktur. Markanın dezenfektan çeşitleri kötü kokuları yok etme özelliğine de sahiptir. Yapışkanlık hissi bırakmadığı için dilediğiniz her alanda bunları kullanabilirsiniz. Bu temizlik formülleri hassas yüzeylerde de kullanılmaya uygundur. Tekstil ürünleri üzerine sıkmak istiyorsanız öncelikli olarak küçük ve görünmeyen bir alanda denemeniz tavsiye edilir. Süet, ipek ve deri gibi organik tekstil ürünlerinde kullanılması önerilmez. Bu ürünlerle bebek masası ya da mutfak tezgahı gibi yiyeceklerle doğrudan teması bulunan yerleri dezenfekte edebilirsiniz. Spreyi sıkıp kurumasını bekledikten sonra hafif nemli bir bezle silebilirsiniz. Bunun için de şebeke suyu yerine içme suyu kullanmanız gerekir. Dezenfektan spreyleri 200 ve 400 ml’lik ambalajlarda bulabilirsiniz. Bu ürünlerin içinde çamaşır suyu gibi ağartıcı maddeler yoktur. Ağartıcı herhangi bir madde içermediği için kumaşlar üzerinde iyi bir etki bırakır. Zararlı bakterileri ellerinizden, vücudunuzdan ve yaşam alanlarından uzak tutmak isterseniz markanın tüm ürünlerini güvenle kullanabilirsiniz. İnsan sağlığını tehlikeye atacak herhangi bir madde içermeyen dezenfektan ve temizleyicileri çocuklarınız için de tercih edebilirsiniz. Dermatolojik testlerden başarıyla geçen ürünler cilt sağlığınızı güvende tutar.

Activex 1.5 lt gibi farklı boyutlardaki tüm hijyen ürünlerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Markanın ürünleri etkili bir hijyen ve dezenfeksiyon işlemi için oldukça uygundur. Activex fiyat aralıkları ürün çeşidine göre değişiklik gösterir. Islak mendil fiyatları uygun aralıklardadır. Islak mendilleri tekli ya da üçlü paketlerde satın alabilirsiniz. Trendyol’da bulabileceğiniz üçlü paketler fiyat avantajı sağlar. Katı ve sıvı sabunlar da yer alır. Activex sıvı sabun fiyatı ambalaj ağırlığına göre belirlenir. Katı olanlar 100 gram ağırlığındaki tekli paketlerde ya da 80 gramlık 4 adetten oluşan çoklu paketlerde satışa sunulabilir. Sıvı olan çeşitler arasında yer alan Activex 650 ml fiyat avantajları ve kampanyalarına Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Büyük şişelerdeki seçenekleri de tercih edebilirsiniz. Pompalı küçük boy şişeleri doldurmak için kullanacağınız Activex 700 ml fiyat açısından avantaj yaratır. Büyük ve küçük boy likit ürünlerin bir arada bulunduğu fırsat paketleri de vardır. Toplu ihtiyaçlarınızı bu fırsat paketleri yardımıyla karşılayabilirsiniz. Şampuan, duş jeli ve dezenfektan fiyatlarında da çeşitli fırsatlarıda bulabilirsiniz. Islak mendil ve el temizleme jeli ihtiyaçlarınızı markanın ürünleri arasından karşılamak isteyebilirsiniz. Her türlü yüzeyi bakterilerden arındırmak için dezenfektan spreyler oldukça uygun seçeneklerdir. Fiyat olarak da her bütçeye uygun olan bu ürünler hastalıklara karşı korunmanıza yardımcı olur. Su gerektirmeyen el ve yüzey dezenfektanlarını her yaştan insan güvenle kullanabilir. Bakterilere karşı %99 oranında bir koruma elde etmek isterseniz markanın pratik ürünlerinden faydalanabilirsiniz. Her kesimin kolayca ulaşabileceği uygun fiyat aralıklarına sahip ürünleri evinizde ya da çantanızda bulundurabilirsiniz. Mega hijyen paketleriyle tam koruma elde edebilirsiniz. Activex 1.5 lt fiyat avantajları ve kampanyalarından da yararlanabilirsiniz. Markanın farklı alanlarda etki eden ve avantajlı fiyatlara sahip ürünlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.