"

Temizlik Eldiveni

" araması için 2223 sonuç listeleniyor

En Kullanışlı Temizlik Eldiven Çeşitleri Trendyol’da!

Temizlik, hayatımızın her alanında var olan vazgeçilmez alışkanlıklarımız arasında yer alır. Temizlik yapan kişiler, temizlik sırasında pek çok kimyasala maruz kalır. Temizlik işlemi sırasında maruz kalınan kimyasallardan en çok eller zarar görür. Bu durumda ellerin yardımına temizlik eldiveni koşar. Bulaşık yıkamak, tuvalet temizlemek gibi günlük işlerde çamaşır suyu ya da kimyasal katkılı maddeler sıklıkla tercih edilir. Elleri bu kimyasallardan korumak gerekir. Bulaşık yıkama işlemi sırasında kullanılan bulaşık yıkama eldiveni yalnızca maruz kalınan kimyasallardan korumak için değil, kuruma ve çatlamayı önlemek için de kullanılır. İleri dönemde ellerin kuruması ve çatlamasından kaynaklı oluşacak cilt hastalıklarının önüne geçmek için de önemli bir rol oynar. Beden temizliği, saç boyama işlemi gibi kişisel bakımlarda da kimyasala maruz kalmamak için bu malzeme öncelikli tercihler arasında yer alır. Yalnızca kişisel bakım değil ev bakımı düşünen kişiler için bu ürün, temizlik eldiven çeşitleri arasında vazgeçilmezdir. Evin boyanma işlemi sırasında da tıpkı saç boyama işleminde olduğu gibi eldiven en büyük yardımcılar arasında yerini alır. İnşaat işlemi sırasında oluşan kir ve lekeler de vardır. Bu ürün sayesinde inşaat kirleri de zorlu bir leke olmaktan çıkar. Pamuklu özel eldiven gibi farklı seçenekleri Trendyol’da bulabilir, kaliteli ürünleri ekonomik fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Evlerin Yardımcısı Temizlik Eldiveni Çeşitleri

Evlerin Yardımcısı Temizlik Eldiveni Çeşitleri

Temizlik eldivenleri günlük hayatımızın bir parçasıdır. Özellikle ev hanımları tarafından çokça tercih edilir. Günlük olarak yapılan bulaşık yıkama işlemi sırasında eller deterjana ve sıcak suya maruz kaldığı için kurur, çatlar. Bu sorunların önüne geçmek için de bulaşık eldiveni kullanmak önemlidir. Özellikle ellerinde yara ve siğil gibi sorunları olan kişilerin ihtiyaçlarına uygun bulaşık eldiven çeşitleri bulmaları mümkündür. Silikon temizlik eldiveni diğerlerinin aksine eli tam kavramadığı için ellerinde siğil olan kişiler tarafından tercih sebebidir. Egzaması olan temizlik severlerin kurtarıcısı ise içi pamuklu temizlik eldivenidir. Bu ürün yalnızca deterjanın verdiği zararlardan korumakla kalmaz aynı zamanda hassas ciltleri korumaya da yardımcı olur. Köy düğünlerinde ya da çok kişiye yemek yapılan işletmelerde büyük tencereleri ve kazanları temizlemek için uzun temizlik eldiveni kullanılır. Bazı lekeler oldukça güçlü bir etkiye sahiptir ve temizlenmesi zaman alır. Bu zorlu lekelerin temizlenmesi içinse lekeyi bir miktar ısıya maruz bırakmak gerekir. Sihirli bulaşık eldiveni ise bu noktada devreye girer. Az miktarda ısıyı kabul edebilen ürün ısı gerektiren yerlerin temizliğinde kolaylık sağlar. Ürünün evde sık kullanıldığı ikinci yer ise tuvalet ve banyo temizliğidir. Klozet ve küvet temizliğinde genellikle uzun temizlik eldiveni tercih edilir. Ovma temizlik eldiveni de fayans temizliklerinde kullanılan ürüner arasındadır. Ellerde eldiven varken, sünger tutma işlemi zaman zaman zorluk yaşatır. Bu durumlarda ise süngerli temizlik eldiveni rahat bir temizlik sağlar. Malzemenin el kısmında bulunan sünger sayesinde ekstra sünger kullanma ihtiyacı ortadan kalkar ve kolay bir temizlik sağlanır. Evlerin rutin temizlik işlerinden biri de toz alma işlemidir. İşlem doğru şekilde yapılmadığında TV ünitesinde bulunan tozu temizlemek yerine yalnızca tozun evin içinde bulunan yeri değiştirilir. Mikrofiber temizlik eldiveni çift yönlü yapısı ile bu işlemin doğru şekilde yapılmasını sağlar. Bir taraf silme işlemini gerçekleştirirken diğer taraf kurulama işlemini gerçekleştirir. Hızlı süren işlemde tozlara kaçacak zaman kalmaz. Bu ürün, toz almanın yanı sıra cam silme işleminde de kolaylık sağlar. Mikrofiber yapısı camda iz bırakmaz.

Evin Her Alanında Kullanılan Temizlik Eldiveni

Evin Her Alanında Kullanılan Temizlik Eldiveni

Ev temizliği elbette önemli fakat evi temizlerken kişisel bakımınızı da aksatmamalısınız. Ağda ve traş gibi beden temizliğine dair işlemlerde; ellerin ve ortamın temiz kalması, işlemin sürdürülebilirliği için önemlidir. Bu noktada kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilen içi pudralı beyaz temizlik eldiveni devreye girer. İçinin pudralı olması ele yapışmamasını ve ürünün kolayca giyilip çıkarılmasını sağlar. İnce yapısı ve işlemi rahatça hissedebilme olanağı sağlaması ise tercih edilme sebepleri arasında yer alır. Mavi temizlik eldiveni tıpkı beyaz gibi ince yapılıdır ve temizlik işlemlerinde sıklıkla tercih edilen ikinci üründür. Bu tarz malzemeler, eli kimyasallardan koruduğu gibi ortam sıcaklığından ve yapılan işlemden ellerin haberdar olmasını sağlar. Saç boyama işlemi için ise genellikle paketin içerisinden çıkan şeffaf minik tırtıklı temizlik eldiveni kullanılır. Bu ürünler, kullanımı rahat ürünlerdir ve işlem sonrası çöp kutusuna atılabilir. Evlerde yaşayan minik dostların da bizlerin olduğu kadar kişisel temizliğe ihtiyacı vardır. Özellikle en büyük sorunlardan biri tüy dökme dönemlerinde ortaya çıkar. Fırçalı temizlik eldiveni minik dostun bu dönemde bir numaralı yardımcısıdır. Hem onun kaşınma ihtiyacını giderir, hem de vücudunda ihtiyaç duymadığı tüyleri toplamaya yardımcı olur. Evlerin içerisinde yer alan minik dostlar gibi bahçelerde de ağaçlar, fidanlar, çiçekler bulunur. Minik dostlar kadar bitkilerde bakım ve temizliğe ihtiyaç duyar. Bahçeye zaman zaman yeni fidanlar dikildiği gibi var olan bitkilerin köklerini havalandırmak, gübre eklemek, toprağını değiştirmek gerekebilir. Toprağa dokunmak ne kadar iyi olsa da eldivene ihtiyaç duyulan zamanlar olabilir. Böyle zamanlarda polisil temizlik eldiveni kullanılabilir. Kalın temizlik eldiveni ise bahçe işlerinde olduğu gibi inşaat işlerinde de kullanılır.

En Kullanışlı Temizlik Eldiven Çeşitleri Trendyol’da!

En Kullanışlı Temizlik Eldiven Çeşitleri Trendyol’da!

Yüzümüzü yıkayarak güne başladığımız temizlik yolculuğunda her alanda bizlere yardımcı olan malzemeler bulunur. Bunların içerisinde temizlik ürünlerinin yeri yadsınamaz. Evin pek çok yerinde rahat kullanım sağlayan çok amaçlı temizlik eldiveni alınarak evin ve bahçenin her alanında kolay bir temizlik gerçekleştirmek mümkündür. Her alanda kullanılan temizlik eldiveni fiyatları ise ürünün kullanım amacına, yerine, özelliklerine göre farklılık gösterir. Tek tek alınabilen ürünler bulmak mümkündür. Tek tek almak istemeyen müşteriler için paket halinde 10’lu, 100’ü gibi bir arada bulunan ürünler de vardır. Kullanım amacına ve türüne göre ürün çeşitliliği farklılaşır. Çoklu paketlerde satılan ürünler genellikle tek kullanımlıktır. Kullan at mantığına göre düzenlendiği için bir sonraki işlem için yetersiz kalabilir. Bu ürünün kötü olması ile değil kullanış şekli ile ilgilidir. Tek satılan ürünler ise genellikle zorlu işler için tercih edilirken, aktif olarak günlük iş yapanların da tercihi olabilir. Örneğin silikon ürünlerin çoğu yıkanabilir özelliğe sahiptir. Aynı şekilde bahçe işlerinde kullanılan siyah temizlik eldiveni de yıkanır. Ürünlerin fiyatları elbette yalnızca tek kullanımlık olup olmaması ile alakalı değildir. Ürünün yapılışında kullanılan maddeler de fiyat belirlenmesinde rol oynar. Kimi ürünler tüm bireylerin sağlıklı olduğu düşüncesi ile üretilirken, el hassasiyeti ya da pudra, pamuk, plastik gibi bazı maddelere alerjisi olan müşterileri düşünerek üretilen ürünler de vardır. Plastik temizlik eldiveni çeşitlerine göz atabilirsiniz. Kimi müşterinin sağlığı için de ürünün pamuklu ya da pudralı olması önem taşır. Ürünün fiyatları bu özellikleri de göz önüne alarak değerlendirilir. En çok vakit harcanan ve günün çoğunu kapsayan şüphesiz bulaşık yıkama işlemidir. Ellerin bir numaralı yardımcısı bulaşık eldiven fiyatları her bütçeye ve ihtiyaca uygun şekilde belirlenir. Trendyol’da her bütçeye ve ihtiyaca uygun avantajlı ürünlere kolayca ulaşabilirsiniz.