Marka
Cinsiyet
Fiyat
Ek Özellik
Etki
Hacim
Özellik
Saç Tipi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Folixir

" araması için 14 sonuç listeleniyor

Folixir

Koparak dökülmeyen, gür ve sağlıklı görünen saçlar müşterilerin tercihleri arasında olur. Saç sağlığına etki eden farklı etkenler vardır. Saçların ve vücudun sağlığının temeli dengeli bir beslenme ile başlar. Bunun için beslenmeye ek olarak farklı içeriklerden destek almak gerekir. Dengeli bir beslenmenin yanı sıra, kaliteli köklere sahip olmak için güvenilir markaların çeşitli bakım ürünlerinin kullanılması önemlidir. Kullanılan ürünler şampuan, krem, serum veya destekleyici tablet olarak çeşitlilik gösterebilir. Folixir kaliteli içeriğiyle saç bakımında tercih edilen markalardan biridir. Dermatoloji profesörleri ve uzman ekipler tarafından formüle edilerek hazırlanan çeşitleri deneyebilirsiniz. Ürünler hazırlanma aşamasında birçok farklı testten geçirilip klinik olarak onay aldıktan sonra satışa sunulur. Testler ürünün kalitesinin anlaşılmasını sağlar. Yıpranan, yağlı, kuru, kıvırcık, dalgalı veya düz gibi farklı saç tiplerine uygun olarak müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda modeller tasarlanır. Saç tiplerinin yanı sıra kadın ve erkeklerin kullanımına uygun olarak farklı içerikli çeşitleri bulunur. Bu ürünler saçların canlı bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur. Folixir ürünleri farklı seçenekleri ile birlikte müşterilere destek olur. Saç tipinizi göz önünde bulundurarak ve ihtiyaçlarınızı belirleyerek çeşitli modeller içerisinden seçim yapabilirsiniz. Kökleri besleyen içerik uzama hızına olumlu etkiler sunar. Hızlı şekilde uzama sağladığı için müşteriler hedeflediği görünüme rahat şekilde ulaşır. Bakım etkisi gösteren çeşitleri değerlendirerek sağlıklı uygulamalar yapabilirsiniz. İşlevsel ürünleri Trendyol’dan inceleyebilirsiniz

Kaliteli İçeriğiyle Folixir Kullananlar

Kaliteli İçeriğiyle Folixir Kullananlar

Kuru, yağlı, normal ve karma saç tipleri farklı içerikli bakım ürünlerine ihtiyaç duyar. Folixir markası saç tiplerine yönelik olarak farklı bakım ürünleri satışa sunar. Bu nedenle bakım ürünü satın alırken saç tipinize göz önünde bulundurmanız gerekir. Modellerin etkisi düzenli bir kullanımda anlaşılır. Satın aldıktan sonra aksatmadan uygulama yapmak avantaj sunar. Farklı bakım markaları kullanmadan Folixir ürünlerinin düzenli olarak uygulamanız tavsiye edilir. Ortalama 6 aylık düzenli bir kullanımda içerikler saç derisi ve tellerine etki ederek ihtiyaç duyulan desteği karşılar. Bu kullanım süresinin sonunda elde edilen sonuca ve uzman görüşüne bağlı olarak kullanım sıklıkları tekrar değerlendirilebilir. Şampuan veya kremlerle bakımınıza destek sunabilirsiniz. Folixir şampuan bakımın ilk aşamasını oluşturur ve ürünler içerisinde sıklıkla tercih edilir. Etken maddeler barındıran şampuan saç dökülmesinde etkili bir içeriğe sahiptir. İlk kullanımdan itibaren saç derisini temizleyip yağ veya serum gibi biyolojik kirlerden arındıran şampuan memnuniyet sunar. Şampuandan sonra Folixir serum ile birlikte bakım kremi emilimini kolaylaşır. Bakım kreminden verimli sonuçlar almak için şampuanlama sonrasında uygulama yapabilirsiniz. Nemli şekilde yapılan uygulama yumuşatma hissi verir. Yumuşaklık sayesinde farklı şekillerin verilmesi kolaylaşır. Folixir saç kremi doğrudan ıslak saça uygulanır. Uygulama sonrası ortalama 2 dakika bekletildikten sonra yıkanabilir. Düzenli kullanımıyla saç tellerini besler. Yapılan uygulama hacim kazandırdığı için müşteriler tarafından tavsiye edilir. Parlak, güçlü ve kalın saç tellerinin yardımcısı olan bu bakım kremi, saçı 5 cm’den uzun olan müşteriler için uygundur. Serumlar şampuan ve bakım kremi sonrasında duştan çıktıktan sonra uygulanabilir. Kuru saçın diplerine değdirmeden orta ve dip bölümlere uygulama yapabilirsiniz. Set olarak satışa sunulan modeller olduğu için müşteriler rahat şekilde bakım yapabilir. Saç tipinizi belirleyerek farklı modelleri detaylı şekilde inceleyebilirsiniz. Folixir kullananlar kaliteli şekilde bakım yapma imkanına ulaşır. Söz konusu ürünlerin sahip olduğu sağlıklı içerik memnuniyeti büyük oranda artırır. Yorumlar sayesinde hangi saç tipi üzerine nasıl etki ettiğini görebilirsiniz. Tavsiye edilen çerşitlerin formülasyonlarını öğrenebilirsiniz. Sağlıklı sonuç veren ürünleri Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Memnuniyet Sunan Folixir Ürünleri

Memnuniyet Sunan Folixir Ürünleri

Güvenilir ve kaliteli içeriğiyle müşterilerden tam puan alan Folixir gür ve sağlıklı saçların anahtarıdır. Folixir set olarak 4 ayrı çeşitten oluşur. Bunların içerisinde dökülme karşıtı şampuan, güçlendirici bakım kremi, yoğun terapi serumu ve dökülme karşı tablet olarak farklı modeller bulunur. Kaliteli modeller set olarak satın alındığında işlevsellik sunmayı başarır. Dilerseniz ihtiyacınıza göre ayrı şekilde satın alabilirsiniz. Maksimum etki almak için setlerde yer alan çeşitleri değerlendirmeniz önerilir. Özellikle dökülme sorunlarına sunulan çözümler sayesinde setler verimlilik sağlar. Folixir kaş, kirpik dolgun ve belirgin kaşlara sahip olmanıza yardım eder. Cımbız ya da ağda sonucu seyrelen kaşlar bu serum ile dolgun görünüme ulaşabilir. Düzenli kullanımda 3 ile 6 hafta sonrası sonuç elde etmeniz sağlanır. Biotin ve keratin gibi doğal içeriğe sahip olan serum kirpiklerin sağlıklı bir şekilde uzamasına yardımcı olur. Etken maddeler sayesinde dökülmeleri büyük oranda azaltır. Paraben içermeyen bu serum rahatlıkla kaşlara veya kirpiklere uygulanabilir. Saç bakımında dışarıdan kullanılan çeşitler dikkat çekicidir. Dilerseniz tüketim yaparak bu bakımları etkileyici hale getirebilirsiniz. Gerekli desteğin sağlanmasında besinler tek başına yeterli olmayabilir. Bu nedenle tabletler ile bakımların desteklenmesi gerekir. Folixir tablet saç, kaş ve kirpik bakımı için takviye edici bir bakım ürünüdür. Tablet içeriğinde bulunan vitamin, mineral, bitki özleri ve aminoasitler kökleri güçlendirir. Güçlenme sayesinde dökülme karşıtı bir etki gösterir. Bu tabletlerin günde bir kez sabahları tok karnına 2 adet içilmesi önerilir. Folixir bakım setlerinde yer alan tabletlerden verim almanız mümkün olur. Kana kolay karışan vitaminler köklere kadar ulaşır. Canlılık sunmayı hedefleyen tabletlerle amacınıza ulaşmanız mümkün olur. Etkileyici şekilde bakım yapmanızı kolaylaştıran markanın ürünlerini Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Folixir Ürünleri Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Folixir Ürünleri Fiyatları

Folixir saç bakımı konusunda öne çıkan markalardan biridir. Düzenli kullanımda etki eden bu ürünler bakım rutinlerinin temelini oluşturur. Güvenilirliği ile öne çıkan marka paraben, SLS veya SLES gibi zararlı kimyasal maddeler eklenmeden üretilir. Hayvanlar üzerinde test edilmemesi nedeniyle rahatlıkla kullanabilirsiniz. Müşterilerin bakım yapması için uygun olan bu modeller ile dökülen kökleri güçlendirebilirsiniz. Folixir ürünleri fiyatları satın almak istenen bakım ürününe bağlı olarak değişiklik gösterir. Şampuan, serum, bakım kremi ve tabletlerin fiyatları birbirinden farklı olur. Model çeşitlerinin yanı sıra miktarları ve formülasyonları satış fiyatları üzerinde etkilidir. Set halinde satılan çeşitleri ile avantaj kazanmanız sağlanır. Folixir saç serumu tabletler ile birlikte ikili şekilde satılabilir. Saçların sağlıklı, parlak ve güçlü olmasını sağlayan markanın ürünlerini tercih edebilirsiniz. Düzenli uygulamaların önünü açan pratik kullanım imkanı müşterileri memnun eder. Zarif görünümünüze canlılık katan markanın ürünleri ile bakım yapabilirsiniz. Bakım sürecinin rahat olması modellerin popülaritesini artırır. Özellikle tabletler kısa sürede su içerisinde çözündüğü için etkili sonuçlar verir. Krem forma sahip olan bileşenler ise ferahlık sunmayı başarır. Şampuanların ferahlatıcı etkisi biriken kirleri uzaklaştırır. Derinin hava alması köklerin canlılık kazanması ile sonuçlanır. Bitkisel ve güvenilir içeriğiyle öne çıkan marka model kalitesi sayesinde popülerlik kazanır. Folixir yorumları sayesinde satın almadan önce ürünleri kullananların düşüncelerini öğrenme fırsatı bulabilirsiniz. Bu sayede saç tipinize uygun doğru seçimleri yapabilirsiniz. Ürünlerin yoğunluğu, hassas cilt tiplerine etkisi, kalitesi ve içeriği hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Satın almadan önce indirim ve kampanya dönemlerini takip ederek fırsatlı şekilde tercih yapabilirsiniz. Özellikle setlerin indirimde olması yapılan bakımın kalitesini büyük oranda artırır. Fırsatlı şekilde satışa sunulan ürünlere Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.