placeholder
"

Gön

" araması için 168 sonuç listeleniyor

Gön

GÖN

Kadın ve erkeklere; ayakkabı, giyim, çanta ve aksesuar koleksiyonlarında ürün çeşitliliği sunan GÖN; özel, nitelikli tasarımlara kolayca ulaşmanıza imkan tanıyor. Günü canlı, ritmik ve enerjik yaşamak istediğinizde tercihinizi sneaker ve sandalet modellerinden yana kullanabilirsiniz. Düzenli ve uyumlu tarzın size daha uygun olduğunu düşünüyorsanız, casual ve klasik modeller aklınızdaki stili yansıtmanız konusunda size destek oluyor.

Yenilikçi tasarımdan vazgeçmeden tasarımlarıyla modanın her dönemine dokunuşlar yapan GÖN deri, stilini yansıtma konusunda fikir arayışında olan kullanıcılara yol gösteriyor. Nasıl giyinmesi gerektiğini bilen kararlı kullanıcılar, zaman ve mekan kaygısı olmayan ürünlerle özgün koleksiyonlara imza atıyor. Mevsim ayrımı olmadan hazırlanan GÖN koleksiyonları, ihtiyacınız olan ürüne zamana bağlı kalmadan ulaşma kolaylığı sağlıyor.

Kalıcı Modanın Ayak İzleri: GÖN Deri Ayakkabı

Modanın değişilmez parçası ayakkabılar, onlarca çeşidiyle günlük hayatı tanımlayan en önemli ürünler arasında bulunuyor. Konforlu dokularıyla adımları özgürleştiren ürünler, tasarımlarıyla karakter sahibi bir görünüş kazanmanızı sağlıyor. Klasik ayakkabıdan bot modellerine, sneakerdan sandaletlere kadar uzanan koleksiyon, kadın ve erkek kullanıcıların ihtiyaçlarına çözümler sunuyor. İş yaşamı, özel günler ve günlük aktivitelerinizde size eşlik eden ürün ailesi, her adımda dünyanın bambaşka güzelliğini keşfetmenin ayrıcalığını sunuyor. Sizinle bütünleşen, alışkanlıklarınız haline gelen GÖN ayakkabılar, sizi deri malzemenin yarattığı eşsiz duyguya ortak ediyor. Sadece bir ayakkabı olarak bakamayacağınız ürünler, kullanıcısı için bir kimlik tanımına dönüşüyor. Kıyafet ve aksesuarlarınız ile bütünleşerek yeni bir tarz yaratan GÖN ayakkabı, gerçek ötesi bir deneyimin kapılarını aralıyor.

Tüm ayakkabı koleksiyonlarında kaliteli işçiliğin mükemmelliğini yansıtan marka, hakiki derinin farkını klasik ve bot modellerinde anlaşılır kılıyor. Türk işçiliğinin benzersiz çizgilerini içeren işleme ve desenler, estetik zevki görünür hale getiriyor. Hayatın olağan akışı içinde her anı konforlu hale getiren ayakkabılar, sunduğu alternatif modellerle hayatı sizin için kolaylaştırıyor. Özellikle takım elbise ve smokin gibi özenli giyimi ifade eden kıyafetler, aradıkları bütünleştirici modele klasik serilerde ulaşıyor. Maskulen tarzı pekiştiren kösele tabanlı klasik ürünler, dikkat çekici kıyafetlerin şık görünmesi için gerekli son dokunuşu gerçekleştiriyor. Erkek klasik ayakkabı serilerinde başlayan estetik süreç; kadın modellerinde topuklu, abiye ve gelinlik ayakkabılarında farklı bir boyuta taşınıyor. Hakiki derinin tüm tonlarını içeren kadın topuklu ayakkabı koleksiyonu, kadınların istediği feminen duruşu, iddialı ürünlerle rutin yaşama dahil ediyor.

Formların renklerle bütünleştiği, yer yer egzotik yer yer vahşi görünümler sunduğu GÖN bot serileri, kadın ve erkeklerin güçlü imaj yaratma düşüncelerine yardımcı oluyor. Günlük bot, çizme ve kar botu koleksiyonlarına sahip olan kadın modelleri, western temalı kovboy çizmeleri ile bootie serilerinin liderlik ettiği dikkat çeken ürünleri sizlere sunuyor. Etkileyici renk seçenekleriyle kullanıcıları kendisine çeken çizmeler, burun ve boğaz bölümünde taşıdıkları işlemelerle asi bir tarz yaratma fırsatı sunuyor. Modası hiç geçmeyen siyah rengi, kahve ve kırmızı tonlarıyla çeşitlendiren marka, kış mevsimine sıcak bir atmosfer kazandırıyor. Derinin doğal parlaklığını toka ve kemer temalarıyla sportif stile yaklaştıran GÖN marka botlar, kar ve outdoor botlarla stili tamamlıyor. Kalın tabanlı yüksek boğazlı ingiliz botları, binici çizmeleri ile postal tipi tasarımlarsa koleksiyona canlılık katan ürünler olarak serideki yerini alıyor. Hazırlanan ürünlerle yaratılan çeşitlilik, özellikle stil yaratma konusunda yenilikçi fikirler arayan kullanıcılara hiç bitmeyecek çözümler vadediyor.

İçinizi Isıtan Mont Tasarımları

Derinin en yakıştığı ürünlerden biri ayakkabılar, diğerleri ise mont, ceket ve pantolonlardan oluşan kıyafet koleksiyonları oluyor. Gerçek el işçiliğini hissedebileceğiniz GÖN montlar, hakiki deri malzemenin yarattığı etkiyi yaşamanızı sağlıyor. Alışılagelen fermuarlı modelleri, düğme ve kemer detaylarıyla hareketlendiren marka, vücudu saran klasik deri kıyafetlerin görünümüne farklı bir yaklaşım kazandırıyor. Kadın modellerinde trençkotlara, erkeklerde kapüşonlu ceketlere evrilen tasarımlar, sportif ve estetik tarza dokunuşlar yapıyor.

Metal fermuarlar ile asi ve özgür çizgilerin eklendiği ürünler, hem kadın hem de erkekler modellerinde derinin benliğini yansıtan düz tasarımlara eşlik ediyor. Kalın kemer tokaları, çapraz fermuarlar, şal ve kürk detaylı yakalar, derinin modern yanına vurgu yapıyor. Bel hizasına uzanan klasik tasarımlar, taleplerinize göre salaş tarza uygun olarak uzayan veya agresif stili temsilen bel üzerinde daralan modellerle alternatif kazanıyor. GÖN indirimli online outlet satış fırsatlarının ilgi uyandıran mont modelleri, kış sezonunda tüm çekiciliği ile karşınıza çıkıyor. Modunuza göre hareket etme konusunda sunduğu fikirler, stil alışkanlıklarınızdan vazgeçmeden başka stilleri yaşama fırsatı yaratıyor. Birbirinden farklı karakteri temsil etme konusundaki başarısı, deri kıyafetleri sokak modası dahil onlarca alanda vazgeçilmez kılıyor.

Kolay işlenebilen gerçek kuzu derisi kullanılarak tasarlanan deri kıyafetler, zorlu iklim şartlarında üst düzey koruma imkanı sunuyor. Eski modellerin ağır ve hantal formların, daha hafif ve taşınabilir yapılara terk ettiği GÖN modelleri, korkusuz ve cüretkar giyimin aykırı objesine dizginlenebilen yapı kazandırıyor. Kullanımı pratik hale getiren, kıyafet birlikteliği yaratmayı kolaylaştıran deri mont ve ceket ailesi, klasik jean pantolondan oversize tişörtlere kadar tüm kıyafetlerle aynı uyumu yakalıyor. Etki uyandırma konusundaki bu başarısı, deri ürünlere ışığı daima parlayan rock yıldızı gibi popüler kalma ayrıcalığı sağlıyor. Aynı ton çanta ve ayakkabı ile ton sür ton tarzı, vinil ruhunun parlak ve aydınlığını, GÖN deri mont ve ceketlerle gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Sonbahar ve kış aylarında kat kat giyime basit alternatifler sunan mont koleksiyonu, işlevsel açıdan gücünü kullanıcısına kanıtlıyor. Soğuğa karşı sağladığı koruma, kullanışlı yapısı, tek parça giyimimin önemini hatırlamanızı sağlıyor. GÖN çizme ile tamamlanan pantolon üzerinde ya da elbise giydiğiniz bir gecenin sonunda sizi saracak deri ceket, kullanışlı olma konusunda farkını ortaya koyuyor. Kıyafet modasının fark yaratan objesi, mevsimlerden bağımsız olarak yeni fikirler yaratma konusunda sizlere öncülük ediyor. Kendinize özel giyim listeleri oluşturacağınız, giyerken büyük mutluluk duyacağınız kıyafetler, bırakmak istediğiniz etkiyi tam da hayal ettiğiniz şekilde gerçeğe dönüştürüyor. Tek fermuarlı hakim yaka tasarımlarla asi motorcu, kapüşonlu sportif tasarımla mistik bir karakter imajı oluşturmak elinizde. İddialı, esrarengiz ya da rahat, seçtiğiniz tarz ne olursa olsun stilinizi güncellemek için gerekli olan her şey GÖN koleksiyonunda bulunabiliyor.

Zamana Meydan Okuyan Aksesuarlar: Çantalar

Deri tasarımlar, diğer malzemelerin taşımadığı bir uyuma sahip olmaya devam ediyor. Ayakkabı, kıyafet ve aksesuarlar arasındaki bu üst düzey uyum, birlikte kullanıldıkları anda kendilerini farklı kılan ayrıcalıklı etkiyi göstermeye başlıyor. Tek başına kullanıldıklarında her zaman dikkat çekici olan ürünler, birlikte olduklarında kusursuz birlikteliğin ortaya çıkmasını sağlıyor. Çoklu ürün seçeneği yerine tek bir dokunun gücünü kullanan deri birlikteliği, trend yaratma basit ama mükemmel bir yöntem sunuyor.

Deri koleksiyonların en sevilen aksesuarları arasında olan çantalar, kullanım alışkanlıklarına göre hazırlanan çeşitleriyle kadın ve erkeklerin günlük yaşamlarını kolaylaştırıyor. Dayanıklı ve güçlü özellikleriyle uzun süre kullanabileceğiniz ürünler, kişisel beğeniyi yansıtan çizgileriyle hayatınızda özel bir yer ediniyor. Tüm modellerinde kullanışlı yönleriyle kendisini kanıtlayan çantalar, desenlerin ve yalın silüetlerin eşlik ettiği konforu özgürce taşımanızı sağlıyor. İhtiyaçlarınıza uygun olarak maksimalist ve minimalist formu bir arada sunan GÖN çanta, kullanıcılarına kendilerini değerli hissettiriyor. İş hayatına yönelik ürünlerde sadeliği yansıtan tasarımlar, geometrik desenler, çiçek motifleri ve işlemelerle günlük hayata canlılık kazandırıyor. Çok tercih edilen kare ve dikdörtgen modellere ek olarak hazırlanan yuvarlak ve üçgen modeller, kullanıcıların bakış açılarına zenginlik kazandırıyor.

Kullanışlı ve işlevsel açıdan sizi tatmin eden, stilinize göre farklılıklar barındıran ürünleri, renk seçiminde sorun yaşamadan satın alabilirsiniz. Aksesuar olarak kadın ve erkeklerde farklı çağrışımlar yaratan çanta serileri, kullanıcılarına tasarım amacının ötesinde çözümler sunuyor. Örneğin erkeklerin kullandığı mini el çantaları, küçük nesnelerin taşınmasına ek olarak para ve değerli eşyalar taşınması nedeniyle amacı dışında kişisel kasanıza dönüşüyor. Dayanıklı ve sağlamlığı ile laptopların hasarsız olarak taşınması için üretilen çantalar, geniş iş hacimleri sayesinde bir süre sonra mini seyahat çantanız haline gelebiliyor. Tıpkı; elde taşımak amacıyla geliştirilen geniş tutma koluna sahip kadın çantalarının omuz çantalarına dönüşmesi gibi. GÖN serilerinin yarattığı çok yönlülük, Türk motiflerini taşıyan GÖN sırt çantası ve kıyafetlerin yakaladığı birlikteliğe de öncülük yapıyor.

Yaz ve kış mevsimlerinde kontrast oluşturmak, zıtlık üzerinden kombinler yaratmak istenildiğinde çantaların parlak ve mat yüzeyleri, kıyafetlerin göz önünde olması istenilen durumlarda çözümler sunuyor. Zıtlıkları avantaja çeviren deri, gri ve puslu bir günde kır çiçeklerini andıran rengarenk işlemeleriyle enerjinizi yükselterek, çevrenizde fark edilir bir atmosfer yaratabilirsiniz. Geniş bölmeleri, işlevsel kapak tasarımları ve hakiki deriden gelen yumuşacık dokuları her kullanım sonunda zihninize kazınan hikâyeler oluşturuyor. Çanta askılarının kemer şeklinde ayarlanabilir olması, aksesuara nitelik katan püskül detayları gibi dokunuşlar, modunuzu yükselten GÖN ayrıcalıkları olarak kullanıcılara sunuluyor. Gereksinim duyduğunuz dosyalarınız, cüzdanınız, telefonunuz, anahtarlığınız vb. onlarca nesneyi taşımak, taşıyacağınız GÖN deri çantalarla çok kolay.

Deri Ailesinin Gizli Kahramanları

İşlenebilirlik açısından avantajlı bir malzeme olan deri, bu özelliğini onlarca farklı ürüne dönüşerek kanıtlıyor. Dayanıklılık ve estetik özellikleri nedeniyle ayakkabı ve giyim alanlarında sıklıkla tercih edilen malzeme, kişisel eşya olarak çok fazla sayıda ürüne hayat veriyor. Markanın 30 yıllık geçmişinde edindiği ustalığı izlerini taşıyan GÖN cüzdan, kişisel eşyalar arasında en dikkat çeken ürün modellerinden birini oluşturuyor.

Erkekler için saatlerle birlikte en başta gelen aksesuar olan cüzdanlar, bilindik hale gelen klasik modellerin yanına modern ve spor tarzları yansıtan ürünleri ekliyor. Farklı yaş gruplarının kullanım alışkanlıklarına ışık tutan ürünler, katlama şekilleri ile bölme özellikleri açısından kullanıcısına çeşitlilik sunuyor. Kimlik, kredi kartı, ehliyet gibi belgelerin ağırlıkta taşındığı çok bölmeli ve tasarım açısından daha ince olan kartlıklar, cüzdan formunun yeni modeli olarak GÖN tasarımlarında kendisine yer buluyor. Çıt çıtlı kilide sahip olan kapalı ve açık stillerdeki kartlıklar, yer kaplamayan yapılarıyla pratik kullanımı tercih eden erkeklerin hayatını düzenli hale getiriyor. Kartlıklara eşlik eden monogram baskılı standart formdaki cüzdanlar, kartlıkların taşıdığı zarif görünümlerini kağıt ve metal para bölmeleriyle destekliyor. Lastikli kapama, pasaportluk stili uzun tasarım ve katmanlı renk geçişleri bulunan modeller, gençler arasında tercih edilen popüler ürünler olarak öne çıkıyor.

Erkeklere göre daha hacimli modelleri tercih eden kadın kullanıcılar, clutch ve portföy çantaların çizgilerini taşıyan cüzdanları tercih ediyor. Taşıması kolay fakat geniş alan kullanımı sunan bu modeller, çoğu zaman çantaların yerine kullanılan ürünler haline geliyor. Fermuar ve çıt çıt detaylı kilitleri bulunan tasarımlar, yılan ve timsah derisi şeklindeki dokularıyla ürün çeşitliliğinin gelişmesini sağlıyor. Markanın yumuşak deri koleksiyonunu bu koleksiyonda da kullanması, size yüksek kaliteyi her üründe eşit olarak yaşama fırsatı sunuyor. GÖN mağazaları içinde sunulan ürün çeşitliliğini Trendyol'a taşıyan marka, daha fazla seçeneğe, özel uygulamalar ile sahip olmanıza imkan tanıyor.

Erkeklerin dünyasına deri işçiliğinin seçkin örneklerini katan GÖN kemer modelleri, gerek günlük gerekse özel günlerde kullanılan kıyafetlerin ihtişamına doğrudan etki ediyor. Kalın ve ince tokaların eşlik ettiği, hasır görünümlü, düz ve desenli kemer çeşitlerle pantolonların kimlik kazanması için gerekli nüansı yaratabilirsiniz. GÖN indirim günlerinin aranılan ürünü erkek kemer ailesi, 100 ile 135 cm arasındaki uzunluklarıyla farklı bel ölçülerine göre seçenekler sunuyor. Giyimden aksesuara aradığınız her ihtiyaca çözümler sunan GÖN Trendyol koleksiyonu, derinin zamansız ruhundan parçalar sunan ürünlere vakit harcamadan kolay şekilde ulaşmanızı sağlıyor.

Yaz Mevsimine Atılan GÖN İmzası

Ağırlıklı olarak sonbahar ve kış aylarıyla bütünleşen bir obje olarak akıllara kazınan deri, GÖN tasarımcılarının yaratıcı fikirleriyle ilkbahar ve yaz aylarında da iddialı ürünleri satışa sunuyor. Erkekler kullanıcılar için terlik, kadın kullanıcılar için terlik ve sandalet modellerini içeren yaz koleksiyonu, derinin ihtişamını yaz aylarına taşıyor.

Platform, dolgu tabanlı ürünlere, topuklu modelleri ekleyen kadın koleksiyonu, yaz modasına canlı bir giriş yapıyor. Bilekten bağlamalı, klasik sandalet gibi onlarca model, sıcak günlerde konforlu ve serin adımlar atmanızı sağlıyor. Anadolu motiflerinden izler taşıyan şeritler, klasik ayakkabı kalıplarından ilham alan çizgiler GÖN sandalet serilerinde hayat buluyor. Derinin yumuşaklığını darbe emici termo tabanlarla birleştiren marka, sizi şık ve etkileyici görünme konusunda farklı yolları keşfe çıkarıyor. Hasır taban, çiçek süslemeleri, kurdele detaylarıyla mevsimle uyumluluk kazanan sandaletler, ilkbahar/yaz aylarında plajlardan şehirlere yayılan konforu yaşamanızı sağlıyor. Trendleri takip etmek yerine onlara öncü olmak isteyen kadınlar, moda dünyasında yeni başlangıçlara imza atıyor.

Yaz esintilerini gittiğiniz her yere taşımanıza imkan tanıyan, renk ve dokularıyla büyüleyen kadın sandaletler, alan sınırlaması olmadan kullanımı teşvik ediyor. Antik Yunan döneminden izler taşıyan, stiletto ruhunu günlük yaşama uyarlayan modeller, tarz yaratmadan kadınlara özgürlük tanıyor. İster yazlık bir elbise isterseniz jean pantolon, kıyafet tercihiniz ne olursa olsun GÖN kadın sandaletler arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Ayak yapınıza uygun çok sayıda tasarımı içeren sandalet modelleri, şık ve rahatlığı tek üründe birleştiriyor. İlkbahar/yaz sezonuna öncülük yapan ürünler, ortaya koyduğu yepyeni modellerle herkeste bulunandan başka modellere sahip olma ayrıcalığı yaratıyor. Kullanıldığı alanlara çabucak uyum sağlayan modeller, sunduğu rahatlık sayesinde kullanıcılarına konforlu zamanlar geçirme noktasında destek oluyor.

Kadın modellerinin ihtişamlı tasarımlarını, yalın dokunuşlarla sınırlayan erkekler terlikler, klasik terlik çeşitlerine parmak arası ürün çeşitlerini dahil ediyor. Erkek yaz modellerine alternatif katan toka detaylı ve düz çizgilerin ağırlıkta olduğu modeller, tek parçalı dokusuyla giyim işlemini kolaylaştırıyor. Termo ve mantar tabanı birlikte kullanan GÖN terlik modelleri, ayaklarını yormayan ve kaydırmayan özellikleri sayesinde güven içinde kullanabilirsiniz. Hem açık alan hem de ev içi kullanıma uygun olan erkek terliklerle tüm alanlarda aynı konforu elde edebilirsiniz. Yaz ürünlerine derinin estetik yanını kabul ettiren erkek sandaletler, yaz mevsiminde deri kullanılmaz algısına son veriyor. Tabuları yıkarak yenilikler yaratan GÖN, influencerlara ilham veren ürünleri gerçeğe dönüştürüyor.

Markanın Güzel, Özel ve Nitelikli şeklinde lanse ettiği GÖN açılımı, kullanıcılarından aldığı olumlu dönüşlerle marka imajın akıllara kazınması hedefine ulaşmasının mutluluğunu yaşıyor. Kullanıcılarını mutlu etmek için belirli dönemlerde Trendyol üzerinden yapılan GÖN deri ürünleri kampanya günleri, sevdiğiniz ürünlere ayrıcalıklı fiyatlarla sahip olma imkanı sunuyor.