Marka
Fiyat
Fiyatı Düşenler
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Eti Gong

" araması için 63 sonuç listeleniyor

Açlığa Dayanmayanlar için Leziz Eti Gong Çeşitleri

Mısır ve pirinç patlağından yapılan bu lezzet herkes tarafından beğenilerek tüketilir. Evde, sinemada, seyahatte ve yürüyüş yaparken rahatlıkla yiyebileceğiniz bir üründür. Çantanıza atabileceğiniz uygun boyutlarda paketlenir. Çocuklarınızın beslenmesinde öğleden sonra atıştırmalığı olarak bulunabilecek içeriğe sahiptir. Mısır ve pirinç patlağı her ısırışınızda çıtırtısıyla tazeliğini gösterir. Eti Gong 34, 40 gr olarak farklı gramajlarda satışa sunulur. Bir paket Eti Gong 64 gramdan oluşur. Bir paket içeriğinde; 27 gr mısır ve 24,6 gr pirinç bulunur. Bu miktar %42,2 oranında mısır ve %38,5 oranında pirince denk gelir. Gong hazırlamak için kullanılan pirinçlerin bir kısmı ithal, bir kısmı yerli pirinçten oluşur. Eti Gong’un eşsiz lezzetine ulaşmak için mısır ve pirinç yağda kızartılır. Kızartma işlemi için Palm yağı tercih edilir. Ürünün 100 gr’da 16 gr yağ içerir. Ayrıca 64 gramdan oluşan bir paketin yağ miktarı 10,2 gramdır . Doymuş yağ oranı ise 7,4 gr olarak hesaplanır. Koruyucu ve aroma içermeyen malzemelerle üretilen Eti Gong bu sebepten sağlıklı atıştırmalıklar arasında ilk sırada yerini alır. Yuvarlak hatlı sevimli görüntüsü ve birbirinden farklı lezzetleriyle herkesin damak tadına uyabilen bir çeşiti bulunur. Mısır ve pirincin en lezzetli hali olarak ön plana çıkar. Eti Gong hem hafif hem de lezzetli bir seçenektir.

Eti Gong Çeşitleri

Eti Gong Çeşitleri

Eti Gong baharatlı, jalapeno, sade, mısır ve pirinç patlağı, peynir ve acı,Thai sos çeşitleriyle birçok alternatifte üretilir. Her bir lezzet için damak tadına en uygun karışımlar hazırlanır. Eti Gong baharatlı seçeneği peynir ve acı biberle çeşnilendirilir. 1 adet Eti Gong baharatlı mısır ve pirinç patlağı 8.5 gr ve 38 kaloridir. Lezzetli ve çıtır çıtır bir seçenek olarak ön plana çıkar. Bir diğer seçenek olan Eti Gong ballı hardallı mısır ve pirinç patlağı, tatlı tuzlu karışımın lezzetiyle dikkat çekicidir. Bu üründe mısır oranı %37.7, pirinç %34, bal ve hardal aroma çeşnisinin miktarı %4.8 olarak belirtilir. Ürün çeşitleri paketlerine göre farklı kalori miktarlarına sahiptir. 68 gr’lık pakette; 301,24 kalori ve 34 gr’lık pakette; 150,62 kalori içerir. Film ve dizi keyfinize eşlik edecek sağlıklı ve lezzetli bir atıştırmalık olarak, klasik mısır patlağının yerini alabilir. Genel olarak sağlıklı bir lezzet olsa da, karbonhidrat ağırlıklı olması sebebiyle en fazla bir porsiyon olarak tüketilmesinde fayda bulunur. Ayrıca gluten ve süt ürünleri içerdiği için besin intoleransı olan kişilerin kontrollü olarak tüketmesi tavsiye edilir. Eti Gong paketini açtıktan sonra yumuşamaması için kuru ve serin bir yerde saklanması gerekir. Tüm bu çeşitlerin arasında klasikleşen Eti Gong orijinal tadı, her yerde yenebilecek bir lezzet olarak çantanızda bulunabilir. Acıktığınızda bir tane Gong atıştırarak yemeğe kadar idare edebilirsiniz. Acılı severlerin gözdesi olan Eti Gong jalapeno; mısır patlağı %52, pirinç %2 ve jalapeno biber tozu %1 olarak üretilir. Ayrıca içeriğinde birçok tatlandırıcı malzeme bulunur. Her bir paketin gramajı ve aroması değişiktir. Eti Gong mini ve büyük boy paketleriyle; tekli veya çoklu halde satışa sunulur. Mısır ve pirinç patlağının farklı aromalarla lezzetlendirildiği ürün, mini boyda sunulan alternatifleriyle hem göze hem de damağa aynı anda hitap eder. Mini yuvarlaklar çıtır ve tek atımlık lezzetler halinde yenilir. 80 gr olarak mini paketler baharatlı, sade, jalapeno biberli, köri mango soslu çeşitleriyle hazırlanır. 34 gr’lık tek paket, 8’li paket, 16’lı ve 18’li paletlerde satışa sunulur. Eti Gong fiyat, paket çeşitlerine ve adedine göre değişir. Eti Gong mısır ve pirinç patlağı lezzeti ailecek sevdiğiniz bir atıştırmalıksa, çoklu paketlerle her zaman elinizin altında bulunmasını sağlayabilirsiniz. Ailecek film keyfi günlerinde, piknikte, seyahatte veya sadece keyif için istediğiniz lezzeti seçip yemeye başlayabilirsiniz.

Eti Gong Özellikleri

Eti Gong Özellikleri

Eti Gong özellikleri gramajı ve aromasına göre değişir. Aynı şekilde içeriğine göre kalori miktarı da farklılık gösterir. Pratik ve lezzetli olması sebebiyle en çok tercih edilen atıştırmalıklardan biridir. Özel sosuyla ön plana çıkan Eti Gong Thai aromalı, adını içinde bulunan %4,8 oranında kurutulmuş biberlerle elde edilen bir karışımdan alır. Ayrıca biber pulu, sirke, sarımsak ve baharatlar da içerir. Aroma şeklinde kullanılan sos ile lezzeti daha net hissedebilirsiniz. Soslu 34 gr’lık bir paket üründe; 160.1 enerji, 23.5 gr karbonhidrat, 0.95 gr lif, 6.5 gr yağ, 1.6 gr protein bulunur. Beslenme biçiminize göre küçük kaçamaklar yapmak istediğinizde tercih edebileceğiniz bir alternatiftir. Ayrıca diğer atıştırmalık ürünlerde sıklıkla soya lesitini tercih edilir. Buna karşın Eti Gong mısır ve pirinç patlağında ayçiçek lesitini bulunur. Diğer atıştırmalıklardan farklı olduğunu gösteren en önemli özellik ayçiçek lesitini ile üretiliyor olmasıdır. Çocuklarınızla, aile büyüklerinizle ve arkadaşlarınızla rahatlıkla paylaşabileceğiniz sağlıklı bir lezzet olan Eti Gong çeşitlerinden birini veya birkaçını alarak deneyebilirsiniz. Evinize gelen misafirlerinize ikramlık olarak farklı çeşitleri bir arada sunarak onların da bu lezzeti tatmasını sağlayabilirsiniz. Eti Gong lezzetinin içinde yapay renklendirici ve aroma yapıcı içerik bulunmaz. 100 gr ürün ortalama olarak 454 kcal, 3 gr lif, 70 gr karbonhidrat, 5,5 gr protein, 16 gr yağ içerir. Bu rakamlar içeriğindeki aromaya göre değişkenlik gösterebilir.

Eti Gong Alternatiflerinin hepsi Trendyol’da

Eti Gong Alternatiflerinin hepsi Trendyol’da

Sağlıklı beslenmek adına karbonhidrat ağırlıklı besinlerin bir porsiyondan fazla tüketilmemesi önemlidir. Bu sebepten Eti Gong diyet listelerinde yer almasa da, günlük kalori miktarını ayarlayarak kaçamak yapabileceğiniz bir ürün olabilir. Bu lezzetli tadı satın almak isteyen lezzet düşkünleri “Eti Gong nerede satılır”? diye araştırma yapabilirler. Eti Gong alternatiflerinin hepsi Trendyol’da beğeninize sunulur. Bu sayede farklı yerlerde arama yapmanıza gerek kalmaz. Tekli veya çoklu kutu halinde satılan çeşitler arasından birini veya birkaçını seçebilirsiniz. Farklı alternatifler arayan ve yeni lezzetleri denemekten keyif alan biriyseniz jalapeno, baharatlı soslu, köri ve mangolu ve ballı hardallı size göre olabilir. Ayrıca isterseniz klasik boyuttaki yuvarlak paketleri, isterseniz mini boydaki paketleri satın alabilirsiniz.Yuvarlak halde sıkıştırılmış formda üretilen bu lezzetli atıştırmalıklar çantanızda taşınabilir boyutlardadır. 34 gr, 40 gr, 64 gr, 80 gr ve 100 gr olarak farklı gramajlarda üretilen paketler size seçim şansı sunar. Kendiniz için küçük tekli paketleri, aileniz için büyük boy paketleri seçebilirsiniz. Eti Gong’un çıtır lezzetini koruması için paketi açtıktan sonra hemen tüketmeniz veya uygun koşullarda saklamanız önemlidir. Evde mısır patlatma geleneğine son veren Eti Gong sade, lezzetiyle her deneyeni memnun eder. Bir ısırıkta lezzeti ağzınıza dağılan mısır ve pirinç patlağını çay, meyve suyu veya soğuk içeceklerle daha da keyifli bir atıştırmalık haline getirebilirsiniz. Ekran başında çalışırken, plajda güneşlenirken veya maç keyfinize eşlik etmesi için elinizin altında bulunabilecek bir lezzetir. İçeriğinde katkı maddesi olmaması nedeniyle gönül rahatlığıyla hem kendiniz hem de çocuklarınız için sağlıklı bir atıştırmalık olarak tercih edebilirsiniz. Trendyol’da Eti Gong çeşitlerini tek tek inceleyerek aradığınız lezzeti bulabilirsiniz. Bir tıkla sipariş verebilirsiniz.