placeholder
"

Gümüş Saat

" araması için 82330 sonuç listeleniyor

Özel Tasarımları ile Gümüş Saat Modelleri

Takı ve aksesuarlardan en çok tercih edilen ve severek kullanılan ürünlerden birisi de gümüş saat olarak bilinir. Hem erkekler hem de kadınlar için oldukça kurtarıcı parçalardan biri olan gümüş renkli saat modelleri kullanım ömrü uzun olan modellerdir. Kararma, su alma, bozulma ve kırılma gibi durumlara karşı oldukça dayanıklı olan ve orijinal tasarımlara sahip olan bu modeller sayesinde bileklerinize de renk katıyor olacaksınız.

Takı ve Aksesuarların İncisi Gümüş Saat

Takı ve Aksesuarların İncisi Gümüş Saat

Kullanım rahatlığı sunması ve hem spor hem de şık görünümleri ile dikkat çeken gümüş saat erkek modelleri erkekler için en sevilen takılardan biri haline gelmiştir. Özel günlerde hediye olarak seçilebilen ve günlük olarak kullanılabilen niteliklere sahip olan bu saatleri dilediğiniz her an her yerde kullanabilirsiniz. Spor modelleri daha çok spor kombinlerinizi tamamlamak için tercih ederken klasik modelleri daha çok şık ve ağır kombinleri tamamlamak için tercih edebilirsiniz. Özellikle de takı ve aksesuara daha fazla düşkün olanlara özel kadın gümüş saat modelleri de çeşitli ürün yelpazesine sahiptir. Gümüş renkten gold renge, rose renkten diğer canlı renklere varana kadar tüm renk seçeneklerine sahip olan modellerdir. Gümüş saat modelleri uzun kullanım ömrü ve kararma yapmayan kalıcı güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Gümüş Saat Modelleri

Gümüş Saat Modelleri

İster kendiniz için ister sevdikleriniz için tercih edebileceğiniz gerçek gümüş saat modelleri sayesinde uzun süre kullanabileceğiniz bir saate sahip olmuş olacaksınız. Kadınlar için kordon kısımları ve çerçeve kısımları taşlarla çevrili olan modeller en şık modellerden birisidir. Taşlı gümüş saat abiye kıyafetlerle ve özel günlerde kullanıma uygun olan modellerdir. Hem erkekler hem de kadınlar için unisex olarak ise siyah gümüş saat modelleri tercih edilmektedir. Hem her kombine uyum sağlayan hem de oldukça ideal çerçeve boyutlarına sahip olan dijital gümüş saat modelleri ise her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir. Nostalji havası sunan ve sizleri 70’lere, 80’lere götürecek olan köstekli gümüş saat modelleri de oldukça kullanışlıdır. Suya dayanıklıdır ve su ile uğraşırken bileğinizden çıkarmanıza gerek kalmaz. Tamamen orijinal gümüş alaşımlar kullanılarak elde edilen kordonları ve çerçeveleri mevcuttur. Çerçeve camları ise kırılmaz özelliğe sahip olan camlardır. Kilitli kordon ve hasır kordon modelleri modaya en fazla uyum sağlayan modellerdir. Gümüş olmasına rağmen tüm renk ve desen seçeneklerine sahiptir. Çizgili, geometrik ve yuvarlak desenlerin yer aldığı modelleri görebilirsiniz. Bileklik ve diğer kol aksesuarları ile de uyum içerisinde kullanılabilirler.

Gümüş Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Gümüş Saat Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

En çok tercih edilen ve modası hiçbir zaman geçmeyen modellerden birisi de sarı gümüş saat modelidir. Sarı rengin tüm tonlarının kullanıldığı bu saat modelleri özellikle de tüm kombinlerle uyum sağladığı için hem erkekler hem de kadınlar tarafından tercih edilmektedir. Kullandıkça memnun kalınan modeller 925 ayar gümüş saat olarak tamamen orijinal tasarımlara sahiptir. Uzun yıllar boyunca kordonlarında ya da çerçevesinde bir kararma ve aşınma meydana gelmeden kullanılabilir. Modellerin orijinal gümüş saat olup olmadığını çok net bir şekilde bir bakışta dahi anlayabilirsiniz. Pırıl pırıl parlayan kordon modelleri, kırılmaz özelliklere sahip cam modelleri ve özellikle de her bileğe uyum sağlayan ayarlanabilme özellikleri sayesinde birçok kişi tarafından tercih edilir. Kullanımı oldukça rahat olan ve kalitesiyle ışıl ışıl parlayan gümüş saat fiyatları da oldukça idealdir. Uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu saat modellerine Trendyol'dan kolaylıkla sahip olabilirsiniz.