placeholder
"

Gümüş Tesbih

" araması için 3171 sonuç listeleniyor

İlgi Çekici Gümüş Tesbihler Trendyol’da!

Erkeklerin yaygın olarak kullandığı aksesuarlar arasında yer alan gümüş tesbih, klasik ve ağır bir havaya sahip tasarımıyla dikkat çeker. Bu aksesuarların birçok farklı rengi ve çeşidi bulunur. Çeşitliliğin sağlanmasında rol oynayan faktörler; boncuk tanelerinin malzemesi, şekli, rengi ve imamelerin modelleri olarak sıralanabilir. Her tarza uygun tasarımların bulunduğu bu ürünler, çok beğenilir. Ürünü sıradan bir aksesuar olmaktan çıkaran göz alıcı detaylar, onları özel ve değerli kılar. Gümüş rengi tesbih modelleri oldukça dikkat çeker. Babalar günü, sevgililer günü, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi özel günlerde erkeklere alınacak hediye fikirleri arasında çokça tercih edilen ürünlerden biri olan gümüş tesbih çeşitlerini inceleyerek birçok farklı modeli karşılaştırabilirsiniz. Gümüş çakmalı tesbih modellerine ve daha fazla çeşide ulaşmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Fark Yaratan Gümüş Tesbih Modelleri

Fark Yaratan Gümüş Tesbih Modelleri

Bu modellerde belirleyici faktör, taşların yapısı ve şekli olur. Gümüş işlemeli kuka tesbihler, tropikal ormanlarda yetişen kuka ağacının meyvesinin dış kabuğundan yapılır. Sert ve dayanıklı bir yapıya sahip olan kukadan yapılan saf gümüş tesbihler, uzun yıllar kullanılabilir kalitededir. Hafif bir yapıya sahip olan kuka, görünümünün güzelliği dışında antibakteriyel olması ile bilinir. 33 lü gümüş tesbih modelleri çok çeşitlidir. Açık renkte olan kukanın zamanla kararması en karakteristik özelliklerden biridir. El işçiliği ile yapılan bu modeller, kıymetli ürünler arasında yer alır. Gümüş işlemeli oltu tesbihler az rezerve sahip olan ve genelde Erzurum’dan çıkarılan oltu taşının işlenmesi ile elde edilir. Kara kehribar olarak da adlandırılan oltu modeller, kullandıkça parlar. Vücutta biriken statik elektriği alarak kişiyi rahatlattığına inanılır. Gümüş kakma tesbih modelleri oltu çeşitlerinde sıkça görebileceğiniz ürünlerdendir. Gümüş işlemeli kehribar tesbih sıkça tercih edilen bir başka modeldir. Orijinal kehribar ürünler, oldukça değerlidir. Yıllarca yer altında fosilleşmiş canlı kalıntılarının çıkarılması ile elde edilen kehribar, zor bulunması sebebiyle çok değerlidir. 1000 ayar gümüş tesbih modelleri içinde sıkma kehribar, damla kehribar ve ateş kehribar gibi çeşitleri bulunur. Tüm bu ürünler Trendyol sayfalarında sizleri bekler.

Aksesuarlar ve Süslemeler ile Hareketlenen Tasarımlar

Aksesuarlar ve Süslemeler ile Hareketlenen Tasarımlar

Habbe adı verilen boncuklar, bu aksesuarlar tasarımlarının bel kemiğini oluşturan unsurlardır. Gümüş tesbih tanesinin yanında pul adı verilen ara duraklar, imama adı verilen başlık ve tepelik gibi unsurlar da tasarımları destekler. Bu aksesuarlar sayesinde hareketlenen ve özelleşen modeller arasından arpa kesim, kazaz, telkari, mine işlemeli gümüş örme tesbih gibi farklı seçenekleri inceleyebilirsiniz. Gümüş tesbih imamesi ucuna takılan süslemeler ile aksesuarınızı kişiselleştirebilirsiniz. İmame ile tepelik arasında kalan gümüş tesbih zinciri üzerinde ufak figürlerin yer aldığı çeşitlere de göz atabilirsiniz. Sıkça tercih edilen işlemeli gümüş tesbih harfli, ay yıldız desenli tasarımlarıyla da dikkat çeker. Gümüş tesbih püskülü modelleri inceleyerek süslü bir model tercih edebilirsiniz. Sarma, çakım, örme ürün çeşitlerini inceleyebilir ya da kişiye özel tasarım oluşturabilirsiniz. Gümüş sarma, çakım tesbih modellerine göz gezdirebilirsiniz. Bunun yanı sıra siyah gümüş tesbih gibi farklı renkteki modelleri de Trendyol’dan tercih edebilirsiniz.

Kişiye Özel Gümüş Tesbih Fiyatlarını Trendyol’da

Kişiye Özel Gümüş Tesbih Fiyatlarını Trendyol’da

Kendiniz için alacağınız ya da sevdiklerinize özel günlerde hediye edeceğiniz ürünlerin kişiye özel olması onları daha anlamlı kılar. Kullanacak olan kişinin baş harfinin ya da adının işlendiği gümüş yazılı tesbih modelleri, özel olmaları sebebiyle oldukça değerlidir. Gümüş tesbih isimli hale getirilebilen çeşitleri ile bu konuda isteklerinizi karşılayabilir. Kişiye özel fiber gümüş tesbih modelleri çektikçe ürünün koyulaşarak değerlenmesi ile ön plana çıkar. Trendyol’un geniş ürün skalası içinde yer aldan full gümüş tesbih çeşitleri farklı fiyatlandırmalara sahiptir. Fiyatlar, ürünlerin ayarına göre değişkenlik gösterir. 925 ayar gümüş tesbih, daha düşük ayardaki bir ürüne göre yüksek fiyatlı olabilir. Komple gümüş tesbihler habbeler hariç diğerlerine göre biraz daha değerlidir. Bilek boy gümüş tesbih modellerini ve daha fazlasını Trendyol’da inceleyebilir ve beğendiğiniz ürünleri favorilerinize ekleyerek karşılaştırabilirsiniz.