İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Hediyelik Fidan

" araması için 3916 sonuç listeleniyor

Hediyelik Fidan

Hediyelik Fidan

Küçük bahçesinde tarımla uğraşmayı veya balkonunu süslemeyi isteyen müşteriler için birbirinden farklı türde hediyelik fidan tohum bulunur. Yaşadığınız bölgeye ve bulunduğunuz iklime göre bu fidanlardan uygun olanı seçebilir ve hızlıca meyve veya sebze yetiştirmeye başlayabilirsiniz. Limon, armut, erguvan, manolya gibi pek çok farklı türdeki bitkinin fidanını kaliteli gübrelerle birlikte alabilirsiniz. Kokulu ve şık görünümlü çiçekler sayesinde bahçenizi süsleyebilir ve yeni bir hobi edinebilirsiniz. Toprakta sadece 4-5 cm'lik derinliğe ihtiyaç duyan ve bu sayede az bakımla uzun süre dayanabilen çiçekler, odanıza yepyeni bir hava katabilir. Manolya ağacı tohumundan kral meyvesine kadar farklı türdeki ürünleri test edebilir ve ihtiyacınıza uygun hediyelik meyve fidanı parçalarını deneyimleyebilirsiniz. Dünya çapında popüler olarak tercih edilen leylak tohumları, küçük bir çalı veya ağaca sarılabilmesi için budanabilir. Leylak çiçeklerinin baş kısmı ortalama 8 ila 10 cm arasında değişir. Böylece güzel kokusunu bulunduğu bölgeye yayabilir. Sıra dışı ve kendine özgü lale fidanları arasından istediğiniz renkteki parçayı test edebilirsiniz. Lale soğanlarını daha çimlenmeden satın alabilir ve kısa sürede göz kamaştıran canlı renkleriyle tanışabilirsiniz. Hobi bahçesinde, terasta veya balkonda yetiştirilebilen bu fidanların güneş alabilen bir yere dikilmesi tavsiye edilir. Yeni bir hobi edinmeyi veya bahçe ihtiyaçlarını karşılamayı isteyen müşteriler için Trendyol’da cazip fiyatlara sahip hediyelik fidanlar yer alır. Siz de bu ürünleri inceleyerek balkonunuzu bile çiçek bahçesine çevirebilirsiniz.

Hediyelik Fidan Çeşitleri

Yeni bir hayatı kutlamanın kolay yollarından biri hediyelik bebek fidanı çeşitleridir. Birbirinden farklı özelliklere sahip fidelerle, hayata yeni başlayan bebeğinizin sevincini sevdiklerinizle birlikte küçük fidan paketleriyle kutlayabilirsiniz. Canlı, köklü ve topraklı olan ürünleri ister evinizde ister bahçenizde yetiştirebilirsiniz. Farklı hediyelerden hoşlananlar için yıllarca unutulmayan ve ekolojik dengeye de fayda sağlayan bir armağan seçebilirsiniz. Bahçenizde veya terasınızda mis kokusuyla her yeri saran sarmaşık gül fidanıyla kamelyaları ya da kapı girişlerini süsleyebilirsiniz. Dört mevsim dikimi yapılabilen bu çiçeklerin birbirinden güzel renkleriyle etrafı donatabilirsiniz. Kolay yetişir ve büyür, uzun ömürlüdür, az bakım ister ve her yerde yaşayabilir. Çiçekleri uzun süre üzerinde kalır. Her mevsim yeşildir ve kendine özgü kokusuyla albenisi fazladır. Işık ağacı olarak da bilinen çiçekler, gastronomide süsleme için kullanılan erguvan ağacı görünümüyle dikkat çeker. Özellikle bahar aylarında çiçeklenir ve bulunduğu ortamı mor rengiyle canlandırır. Fazla bakım istemeyen sarmaşık güller, dikildikten sonra 5-6 yıl içinde gelişir ve ortalama bir ağaç boyuna ulaşır. Çalı formunda yetişen meyvesi oldukça besleyici olan goji berrydir. Bu fidanlarla bahçelerinizde farklı meyveler yetiştirebilirsiniz. Biyolojik yapısı gereği çabuk büyüyen ve dikildiği yıl bile meyve verebilen ağaçlardır. Meyveleri yaş yenebildiği gibi kurutularak da tüketilir. Enerji ve dayanıklılığı artırır, kan basıncını düşürür. Kansere karşı koruyuculuk gibi bilimsel olarak kanıtlanan birçok faydası bulunur. Çok uzun yıllar yaşayan bitki soğuktan etkilenmez. İlkbahardan sonbahara kadar çiçek açıp meyve verir. Oldukça çabuk büyüyen, 10-15 metreye tırmanabilen, bol çiçek açmasıyla evlerinizi süsleyen begonvil modelleri de Trendyol'da cazip fiyatla sunulur. Hediyelik nikah fidanı çeşitlerini nişan, düğün veya yıldönümüne gelen misafirler için satın alabilir ve onlara unutulmaz bir hediye verebilirsiniz. Küçük boyutlarıyla paketlenen bu modeller, farklı çiçeklere sahip bitkiler olabilir. Ladin, sedir, taflan ve servi gibi pek çok türe yer verilen bu düğün fidanları, özel günlerinizi daha da güzel bir hale getirir. Trendyol üzerinden onlarca farklı tohum arasından istediğiniz fidanı güvenle satın alabilir ve evinizi süsleyebilirsiniz.

Hediyelik Fidan Özellikleri

Hediyelik Fidan Özellikleri

Bahçe ve tarım işleriyle uğraşan müşterilerin ihtiyacını karşılayabilmesi adına sunulan hediyelik zeytin fidanı ürünlerini güneş alan bir pencerede, verandanızda veya bahçenizde büyütebilirsiniz. Kısa sürede gelişen ve zeytin vermeye hazır hale gelen tohumların ayrıca manzaranızı süslemesine izin verebilirsiniz. Ağaç özellikleri orta kuvvetli olan bu fidanlar, ortalama meyve iriliğine ideal sürede ulaşır. Bakımı müşterileri zorlamaz. Zarif görünümlü ve canlı kokulara sahip çiçek fidanlarının yer aldığı Trendyol'da eşinize, arkadaşınıza ve kendinize tohum satın alabilirsiniz. Güneşli bahar günlerinde parlamaya başlayan bu birbirinden renkli çiçek tohumları, bulunduğu her ortama renk katmayı başarır. Böğürtlen gibi hızlı büyüyebilen ve verimli ürüne sahip tohumların çoğaltılması kolaydır. Bu bitkiler kök ve gövdeleri yardımıyla çoğaltılabilir. Bu sayede de tohumlar, alınan bitkinin özelliklerini gösterir. Diktiğiniz tohum karakteristik olarak ebeveynine benzer. Bu sayede her daim verimli ürünler ortaya çıkar. Kendine özgü aroması ve mayhoş tadıyla bilinen kokulu mandalina tohumları, tamamen organik gübrelerden beslenir. Henüz çimlenmeye başlamadan önce toprağı organik malzeme ekleyerek değiştirebilirsiniz. Bu sayede toprak daima canlı tutulur. Hediyelik fidan çeşitlerinin özellikleri genel olarak şu şekildedir: Meyve veya sebze yetiştirerek evinize dekoratif görünüm katabilirsiniz. Yediğiniz meyvede kullanılan kimyasallar konusundaki endişeden kurtulabilirsiniz. Az bakıma ihtiyaç duyan ürünler, tamamen organik gübrelere sahiptir. Farklı türdeki çiçeklerin dikimi kolaydır, bu sayede her yaştan müşteri tarafından dikilebilir. Çimlenme sürecini hızlandırmaya yardımcı olması için tohumları suda bekletebilir ve böylelikle kısa sürede daha fazla verim elde edebilirsiniz. Böğürtlen fidanından lale türlerine kadar farklı boyut ve özelliklerdeki tohumların yer aldığı Trendyol üzerinden müşteri yorumlarına göz atabilirsiniz. Trendyol’da her müşterinin satın alması için uygun fiyatlarla satışa sunulan bu parçaları bahçenizde, balkonunuzda veya pencere önünde yetiştirebilirsiniz.

Bütçelere Uygun Hediyelik Fidan Fiyatları Trendyol’da

Bütçelere Uygun Hediyelik Fidan Fiyatları Trendyol’da

Yaprak dökmeyen, sürekli yeşil kalan ve etrafınızı kendine özgü kokusuyla saran hediyelik çam fidanı sayesinde sevdiklerinize güzel bir armağan verebilirsiniz. Küçük boyutu 10-20 cm arasında olan ürünler birkaç yıl içinde 15-20 metreyi bulan kocaman bir ağaca dönüşür. Kuraklığa dayanıklı olan killi ve kumlu toprakta yetişebilen ağaçların ömrü 150 yıla kadar çıkabilir. Düğün davetlerinizde konuklarınıza unutulmaz ve kalıcı bir armağan olarak verebilirsiniz. Doğumlarda veya bebek yaş günlerinde özel paketiyle göz alıcı bir hediye dağıtabilirsiniz. Fıstık çamı, limon servi gibi çeşitleri bulunan ürünler bahçelerinizi süsler. Parlak sarıya dönük rengiyle limon servi dayanıklıdır. Kendine özgü limoni kokusuyla etrafınızı sarar. İğne yapraklı fıstık çamı ise 10-20 cm uzunluktadır. Uçları sivri ağaçlar düzgün gövdesi ve yatay uzanan dallarıyla uzun ömürlüdür. Bahçe, balkon veya terasınızda temiz bir hava ve mükemmel bir görünüm elde edebilirsiniz. Uzun boyu ve kalın gövdesiyle kirli ve tozlu havadan etkilenmeyen oldukça dayanıklı hediyelik çınar fidanı, farklılıklardan hoşlananlar için idealdir. Her toprak türünde rahatlıkla yetiştirilebilen ve tozu emen yapısıyla uzun ömürlü bir ağaçtır. Özellikle şehir hayatında egzoz gibi her türlü çevreye zarar veren gazları içine hapseder ve etrafı temizler. Zamanla dış kabuğu kalınlaşır, çatlar ve dökülür. İçten çürüse bile yaşamını sürdürmeye devam eder. Oldukça kuvvetli köklere sahip olan ağaçlar uzun yıllar dayanır. Havayı temizlemesinin yanı sıra sağlık açısından da birçok faydası bulunan ağacın diş ağrısına, yanıklara ve vücuttaki şişliklere iyi geldiği bilinir. Mobilyalardan mürekkep ve parke yapımına kadar oldukça farklı alanlarda kullanılır. Hediyelik fidan fiyatları farklı türlere ve boyutlara göre belirlenir. Her müşterinin kolayca satın alabilmesi için cazip fırsatlarla sunulan tohumlara Trendyol’dan göz atabilir ve satın alabilirsiniz.