placeholder
"

HUMMEL Sırt Çantası

" araması için 147 sonuç listeleniyor

Hummel Sırt Çantası Çeşitleri ile Yüklerini Hafiflet

1923 yılında krampon üreterek sektöre hızlı bir şekilde giren Hummel, koleksiyonlarında cesur detaylara ve alışılmadık renklere yer veriyor. Kalitesi ve farklı tarzıyla Danimarka'nın tasarım çizgilerini yansıtan hazır giyim ürünlerinin yanı sıra Hummel sırt çantası koleksiyonunda da iddiasını devam ettiriyor. Cesur detayları alışılmadık renklerle birleştiren, güncel olanı retro ile yorumlayan markanın rahat ve özgün çantaları tüm dünyada ilgi görüyor. Özellikle genç kullanıcıların dikkatini çeken renkli sırt çantaları öğrencilerin okul çantaları olarak da günlük hayatta sıklıkla kullanılıyor. Hummel okul sırt çantası olarak kullanılabilecek geniş depolama alanına sahip, bel ve omuz ağrısına karşı korumalı özel üretimleriyle ailelerin de beğenisini kazanıyor. Farklı modelleri ilginç renklerle yorumlamayı seven markanın tasarımları arasında minimal sırt çantaları da bulunuyor. Sırt çantası kullanmayı seven ancak çok büyük bir model kullanmak istemeyenlerin tercihi olan Hummel mini sırt çantası modelleri geniş renk seçenekleriyle de göz dolduruyor.

Hummel Sırt Çantaları ve Renkli Tasarımlar

Markanın logosuyla hareketlendirilen tasarımlarında bir ya da iki bölmeye yer veren mini sırt çantaları hem erkeklerin hem de kadınların ilgisini çekiyor. Kolay taşınabilir ve farklı tarzıyla şıklığını tamamlayacak bir çanta arayışı içinde olanları mutlu eden Hummel, koleksiyonunda pek çok zamansız tasarıma yer veriyor. Kalitesi ile uzun yıllar yıpranmadan rahatlıkla kullanılabilen bu çantalar, cesur çizgileri ve kendine has duruşlarıyla da her zaman modanın bir parçası olmayı başarıyorlar. Hummel unisex sırt çantası modelleri özellikle her yaşa ve her cinsiyete hitap etmesiyle öne çıkarken okullarda da sıklıkla kullanılıyor. Değişik renk seçeneklerinin yanı sıra markanın Danimarka'ya ait çizgisini başarıyla taşıyan bu modeller farklı renk seçenekleriyle hem erkeklerin hem de kadınların beğenisine hitap ediyor. Sağlam yapısı ve kullanıcıyı yormayan tasarımıyla ağır kitapları taşımaya fırsat tanıyan Hummel okul çantası çeşitleri her yaştan gencin ilgisini çekiyor. Sağlamlığıyla müşterilerini her daim memnun eden markanın çantaları eğitim hayatının yanı sıra kullanım kolaylığı ve farklı tarzı nedeniyle günlük hayatta da sıklıkla tercih ediliyor. Çok bölmeli tasarımları ve fonksiyonelliği ile her yaştan kullanıcının severek kullandığı modeller, farklı kullanım amaçlarına göre farklı özelliklerle üretiliyor. Hummel'ın her sezon yenilediği çanta koleksiyonu içinde hem moda trendlerine hem de farklı amaçlarına uygun modeller yer alıyor. Siz de şimdi ihtiyacınız olan ve tarzınızı tamamlayacak renkli çanta modellerini inceleyip hızlıca sepetinize ekleyerek beğendiğiniz modeli kolayca satın alabilirsiniz.

Hummel Sırt Çantası Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kurulduğu günden itibaren farkını belli eden yenilikçi spor markası Hummel, çanta tasarımlarında da sürekli bir farklılık arayışı içinde olmasıyla dikkat çekiyor. Hummel spor sırt çantası modelleri arasında alışıldık klasik modellerin yanı sıra geometrik kesimlerle hareketlendirilmiş ve renkli baskılarla dinamik bir form kazandırılmış tasarımlar da yer alıyor. Geniş depolama alanlarına sahip dağcı çantası modelini spor sırt çantası modelleriyle harmanlayarak ürettiği alternatif sırt çantaları özellikle outdoor spor yapanların dikkatini çekiyor. Hafif ve dayanıklı olan bu çantalar, zorlu mevsim şartlarına karşı dayanıklı özellikleriyle de göz dolduruyor. Farklı tarzdan insanların isteklerine cevap verebilecek çeşitli modellerine koleksiyonunda yer veren marka klasikten vazgeçemeyenleri de mutlu ediyor. Hummel sırt çantası siyah rengin ağırlıkta olduğu retro modelleriyle ve tek renk uygulamaları renklendiren alternatif tasarımlarıyla çabasız şıklığın anahtarını sunuyor. Çantalarının rahat ve şık olmasını isteyen kullanıcılar ufak seyahatlerinde, iş gezilerinde ve günlük spor antrenmanlarında markanın çantalarını tercih ediyor. Hummel lacivert sırt çantası modelleri de en az siyah alternatifler kadar ilgi görüyor. Markanın neşeli logosu ile renklendirdiği bu koyu tonlardaki çantalarda farklı fermuar detayları ve cep uygulamalarıyla yine cesur tasarımlar birer alternatif olarak müşterilerin beğenisine sunuluyor. Lacivertin kırmızı ile olan tezadını sıklıkla kullanan markanın fosforlu renklerle beraber yaptığı tasarımlar da büyük ilgi görüyor. Hummel sırt çantası fiyatları, çantaların hacimleri, tasarımsal özellikleri ve ait oldukları sezona göre değişkenlik gösteriyor. Daha minimal ve az taşıma kapasitesi olan çantalar ile su geçirmez ve geniş taşıma haznesine sahip çantalar farklı fiyatlarla piyasaya sunuluyor. Ancak marka genel olarak ulaşılabilir fiyat seçenekleriyle kaliteyi her müşteriye ulaştırmaya çalışıyor. Hummel outlet sırt çantası modelleri arasında eski sezona ait ürünlere de hala uygun fiyatlara ulaşmak mümkün olabiliyor. Ancak markanın sunduğu uzun kullanım ömrü, sırt ve omuz sağlığını koruyan ergonomik tasarımsal özelliklerle alternatif tasarımlar düşünüldüğünde müşteriler ödedikleri bedelin karşılığını fazlasıyla alıyor. Uzun süreli kullanımlardan sonra bile yıpranmaya karşı direnç gösteren özel teknoloji ile üretilen malzemesiyle göz dolduran Hummel çantalar, yıllar boyu dolabınızda yer almaya devam edecek. Siz de retro ile günceli başarıyla birleştiren ve ihtiyacınız olan tüm özellikleri taşıyan bir çantaya sahip olmak isterseniz Hummel'ı tercih edebilirsiniz.

Hummel Sırt Çantası Hayal Ettiğiniz Tüm Renk Seçenekleriyle

Her zaman yenilikçi ve farklı olan Hummel, ürettiği tüm hazır giyim ürünleri ve aksesuarlarda olduğu gibi çanta koleksiyonunda çok geniş renk seçenekleriyle müşterilerini memnun ediyor. Müşterilerin aklına gelebilecek, hayal edebildikleri hemen her renk kombinasyonunu bulabilecekleri bu renkli tasarımlar farklı giyinmeyi seven herkesin kalbini çalıyor. Hummel sırt çantası küçük büyük tüm modellerine aynı özeni göstererek en ufak ayrıntıya kadar farklı olmayı başarıyor. Fermuarlar, dikişlerde kullanılan iplik renkleri, çantanın kol kısımlarındaki çeşitli uygulamalar, logo ve slogan baskılar ile özelleştirilen bu çantalar kullanım amaçlarının yanı sıra kişilerin karakterlerini yansıtabilecekleri birer araç olarak da dikkat çekiyor. Hummel sırt çantası kırmızı, turuncu, sarı gibi canlı renkleri daha koyu tonlarla beraber etkili bir şekilde kullanırken tek renk uygulamaları da özellikle genç kadın ve erkeklerin dikkatini çekiyor. Kırmızının tonlarını bir arada kullandığı modellerin yanı sıra detaylarında siyaha ve beyaza yer verdiği yenilikçi tasarımlar da büyük ilgi görüyor. Kırmızın canlılığını siyahın asaleti ile birleştiren markanın çanta askılarında kullandığı detaylar da beğeniliyor. Hummel sırt çantası mavi ve tonlarına sıklıkla tasarımlarında yer veriyor. Mavi çantalarında da siyahı etkili bir şekilde kullanan markanın mavi tonlarda yaptığı kamuflaj uygulamaları da kullanıcıların dikkatini çekiyor. Mavi ile beraber detaylarda yeşil ve turuncu gibi alternatif renkleri de kullanmaktan çekinmeyen markanın farklı modellere ait farklı kumaşları da tasarımları renklendiriyor. Mavinin yanı sıra Hummel sırt çantası mor ve tonlarında yaptığı üretimlerle öne çıkıyor. Morun tüm enerjisinin yansıtıldığı bu çantalar birbirinden farklı ve dinamik tasarımlarıyla müşterilerin beğenisini kazanıyor. Markanın mor ile beraber sıklıkla kullandığı renkler arasında siyah ve beyazın dışında pembe de yer alıyor. Pembe gibi mora oldukça yakın bir rengi tasarımlarında farklı ve iddialı bir şekilde kullanan Hummel, genç kadınların dikkatini çeken minimal tasarımlarında da bu ilginç renk kullanımına yer veriyor. Ancak Hummel sırt çantası denildiğinde akla ilk gelen renk siyahla beraber gri oluyor. Markanın grinin naif duruşunu canlı renklerle kırdığı tasarımlar özellikle okul çağındaki gençlerin dikkatini çekiyor. Gri üzerine fosforlu yeşil, açık mavi, pembe, mor gibi renklerle yapılan renkli çalışmalar hem neşeli hem de şık bir görünüm sunuyor. Çanta alışverişinizi kolayca tamamlamak için şimdi siz de Trendyol'daki tüm Hummel seçeneklerine göz atıp siparişinizi hızlıca oluşturabilirsiniz.