"

Herschel

" araması için 220 sonuç listeleniyor

Herschel

Şıklığın Adresi Herschel

Yenilikçi, stil sahibi, şık, popüler ve dikkat çekici tarzlarıyla moda dünyasına yön veren güzide markalar arasında bulunan Herschel markası, kaliteli aksesuar üreten önemli markalar arasında olmasını, birbirinden özel ve detaycı tasarım anlayışına borçlu olduğunu fazlasıyla gösteriyor. Her kullanıcısının kendini özgür hissettiği ve tarzını sergilediğini ortaya koyan modellere sahip olan Herschel, dikkat çeken aksesuarlarıyla birbirinden cazip seçeneklere sahip olduğunu kullanıcılarına sunuyor. Oldukça farklı renk alternatiflerine ev sahipliği yapan markanın ürünleri arasında bulunan çantalar, popüler yapısı ile en fazla talep edilen ürünler arasında bulunuyor. Farklı dış görünüşlere, özelliklere, kullanım amacına ve boyuta göre çeşitlendirilip zenginleştirilen Herschel çantaları, birçok açıdan ilginin marka üzerine kaymasını sağlıyor. Kadın ya da erkek fark etmeksizin herkese uygun stillerde bulunan çantalar, çeşitli kaliteli materyallerden üretilerek karşınıza çıkarılıyor. Günlük kullanımdan özel kullanım amaçlarına olmak üzere birçok dayanıklı çantaya sahip olan marka, modernliklerini modadan ilham alan üretim anlayışından sağlamaları ile ortaya koyuyor. Çantadan cüzdana, çeşitli kılıflardan valizlere olmak üzere birçok farklı şekilde kullanışlı ürünlere sahip olan Herschel Türkiye ürünleri, beklentilerin sınırlanmamasını sağlayarak yararlı ürün özellikleri gösteriyor. Zamansız tarzları ile etkisini her dönem ortaya koyan markanın valiz ve çantaları, birçok kullanıcısının gittiği her yerde farkındalık yaratabilmesi ile ne denli popüler yapı ve güce sahip olduklarını ortaya koyuyor. Tasarımı odak noktası haline getirerek işlevsellikle birleştiren Herschel kaliteli ürünler, zaman ve mekan fark ettirmeden sizlere kullanım sağlıyor. Kullanıcılarının aksesuar eksikliğini kapatan modellere sahip olması ile birçok farklı giyim ürünüyle oldukça şıklık getiren uyumluluğa sahip olan markanın aksesuar çeşitleri, konforlu kullanımlarını ve dayanıklılıklarını tamamlayıcı faydaları ile sizlere sunarak değişik kombinler yapılabilmesinin önünü açıyor.

Herschel Çantalar Tarzınızı Taşıyor

Retro stilin önemli temsilcileri olması ile bilinen Herschel markasının şık ve asil çantaları, günlük kullanımlardan spor ve egzersiz aktivitelerine ya da uzun yolculuklardan kısa yürüyüşlere olmak üzere birçok kişiye farklı kullanım amaçlarında yardımcı oluyor. Birçok elbiseyi, kitabı, kişisel eşyayı, cep telefonunu taşımaya yardımcı olan markanın çantaları, işlevselliklerini hayatın her alanında gösterebilmeleri ile dikkatleri çekiyor. Çeşit çeşit renklerden oluşturulan bel çantaları, gündelik kullanıma uygun tarzları ile fazlaca talep edilirken; modasını yitirmemesi ile satın alınıyor. Kolay açılan fermuarları ile istediğiniz birçok kişisel eşyanın üzerinizde taşınabilmesini sağlayan Herschel bel çantaları, bel çevreleri dışında omuz bölgesine de takılabilmesi ile dikkatleri çekiyor. Markanın ayarlanabilir dokuma kumaşlara sahip olan bel çantaları, Unisex tarzlarıyla da dikkatleri çekip her kullanıcının aradığı bel çantası tarzına uygunluk gösteriyor. Suya dayanıklı Polycoat malzemeden üretilen Herschel spor çantası modelleri, çeşitli spor aktiviteleri sonrası terlere ya da farklı havalarda yağışların etkisini azaltan dayanıklı çanta yapısı ile kullanım sağlıyor. Rahat tutamaçları ile ellerinize zarar vermeden tutabilmenizi sağlayan markanın spor çantaları, yırtılmaya karşı naylon astarlarla desteklenerek uzun yıllar kullanışlılık yaratması ile sizleri memnun ediyor. İsteğe göre klasik siyah renkte ya da kırmızı renkli canlı alternatiflere sahip olan sportif tarza yönelik oluşturulan çantalar, sporu yaşamının merkezine koyan her kullanıcıya memnuniyet veriyor. Çapraz ya da düz bağlanabilen omuz çantaları, hafiflikleriyle ister günlük yaşamda isterseniz de işe giderken sizlere kullanım sağlarken; ayarlanabilir askılı klipsleri ile farklı boylara uygun biçimlerde kullanılabiliyor. Gizli anahtar saklama klipslerine sahip olup, istenildiğinde ev ya da araba anahtarlarına hızlıca ulaşabilmenizi sağlayan Herschel omuz çantaları, birçok farklı desen baskısıyla sizlerin kullanımına sunuluyor. Klasik tarzlardan askeri kamuflaja uygun seçeneklere ya da estetik ve zarif kullanımlara uygun koyu renk Herschel çanta çeşitlerinden çok bölmeli modellere kadar pek çok farklı yenilikçi sırt çantaları sizlere sunuluyor. Geniş alternatiflerle dikkat çeken markanın sırt çantaları, her yaştan kullanıcının ilgisini çekerken; çeşitli cinsiyetlere yönelik ya da Unisex modellerle de aradığınız tarzın bulunmasını kolaylaştırıyor. Pembe, sarı ve mavi gibi açık renge sahip sırt çantalarından koyu kahverengi, siyah ve koyu yeşil renklere sahip Herschel markalı sırt çantalara olmak üzere birçok model sizlere sunuluyor. Uzun yolculuklara gözünüz arkada kalmadan çıkabilmenizi sağlayan Herschel valiz modelleriyle de kullanışlılık sağlayan ürünler, yıllarca kullanabileceğiniz güçlü tekerlek ve çekme kollarına sahip olmalarıyla ön plana çıkıyor.

Herschel Çantaları İş Yaşamını ve Eğitimi Destekliyor

Gündelik yaşamınızda kullanabilmenize imkan tanıyan sırt ve omuz çantalarından işe ve çeşitli eğitim merkezlerine gidebilmenize olanak tanıyan birçok çanta modeline olmak üzere Herschel markalı seçkin çantalar, her türlü kullanıcısının zevk ve tercihlerine sunuluyor. Tek renkli ve sade yapıda bulunan sırt çantası tarzları ile birçok okula ve eğitim merkezine uygun tarzda ve boyutta gidebilmeyi sağlayan çantalar, her türlü ihtiyacınızın düzen içerisinde taşınabilmesine olanak yaratıyor. Şehir çantası olarak sunulan modelleri ile birçok kurs merkezine gidebilmenizi sağlayan klasik tarzlardan oluşturulan çantalar, istenildiğinde seyahat çantası olarak da kullanılabilmeleri ile sizleri memnun ediyor. Omuzlarınızdan kaymamasını sağlayan ayarlanabilir askılıkları ile boy ve beden yapınıza göre ayarlayabileceğiniz modeller, sizlerin rahatsızlık duymadan yolculuklar yapmasını sağlarken; içine koyacağınız hassas eşyaların çizilme ve darbelere karşı dayanıklı olmasını sağlayan kaliteli iç malzeme yapısı ile de kullanıcılarının güvenle her yere taşınabilmesini olanaklı hale getiriyor. Herschel okul çantası, farklı bölmelere sahip olması ile okul eşyalarının defter, kitap, kalem ya da akıllı cihazlar şeklinde sınıflandırılmasını sağlayarak birçok eşyanın düzenli bir biçimde sınıflandırılarak ev ve okul arasında gidip gelmeyi sağlıyor. Farklı taşıma kapasitelerine, bölmelere, renk ve tasarımla karşınıza geçen markanın okul çantaları, elde taşınabilmeyi sağlayan ergonomik tutamaçlarıyla da ilgilerin odağı oluyor. Her yaştan kullanıcının çeşitli çalışma alanlarına giderken kullanabildiği sırt çantaları, alternatiflerle oldukça kullanışlı tarzlar ortaya koyuyor. Minimal tarzları ile çocukların ve gençlerin en çok kullandığı ve sahip olmak istediği ürünler içerisinde bulunan Herschel kalem kutusu modelleri, rahat taşıma saplarıyla sizlerin çeşitli yerlere eksiksiz gidebilmenizi sağlarken; hafif yapısı ile kolların ve bileklerin yorulmamasını sağlıyor. Birçok sırt çantası içerisine girebilir olmaları ile çocukların okul takımlarında fazlaca yer edinen kalem kutuları, kaliteli kumaşları ile yırtılma ve sökülme yaşatmıyor. Retro tarzı her an yanınızda taşımanızı sağlayan modellerden birçok kullanıcının iş yaşamında çeşitli takım kıyafetleri üzerine giydiği siyah renkli omuz ve sırt çantalarına kadar pek çok farklı modeli içerisinde barındıran Herschel iş yaşamına uygun çanta aksesuarlar, kullanıcı talepleri doğrultusunda kullanışlılık sağlıyor. Oldukça şık tarzlarda sunulan modelleri ile aynı zamanda dosya ve doküman çantası olarak da kullanılan Herschel laptop çantası modelleri, yan tarafları kuvvetlendirilmiş tarzları ile her türlü ekran boyutuna sahip dizüstü bilgisayarın güvenli şekillerde taşınabilmesini sağlıyor. Elde ya da omuzda da taşınabilen markanın laptop çantaları, 17 litrelik kapasiteye sahip klasik modelleri ile kullanım sağlarken; gri renkli modelleriyle de aynı zamanda iş yaşamının geleneksel tarzına hitap ederek uyumluluk gösteriyor.

Herschel Ürünleri Kullanıcısının Şıklığına Katkı Sunuyor

Macbook çantalarından el çantalarına olmak üzere birçok farklı çanta stiliyle kullanımınıza sunulan Herschel kaliteli materyallerden oluşturulan ürünler, birçok kullanıcısına hayatın birçok yerinde kolaylık sağlıyor. Oldukça tarz ve sıra dışı ürünlere sahip olmasına karşın klasik stillerden oluşturulan iş kıyafetlerine uygun birçok aksesuara da sahip olan marka, her kullanıcısının memnuniyetli kullanımlarını sağlayabilmesi için sizlere özel olarak tasarlanıp sunuluyor. Birçok kadın kullanıcısının aradığı hoş kokuya sahip olup etrafına çekicilik yaratabilmesi için sunulan Herschel parfüm modelleri, birçok farklı alternatifi ile farklı ambalajlarda sunulurken; çeşitli giyim ürünlerine görünmez ürün çekiciliği sunuyor. Kalıcı kokusu ile gün boyu üzerinizde büyük etki yaratan markanın parfümleri, kozmetik dünyasına uygun ürünleri bulunduğunu da ortaya koyuyor. Yaz mevsimlerinin aranılan aksesuarları arasında bulunan şapkalarla da seçicilik ve fark ortaya koyan Herschel şapka çeşitleri, %100 polyester ya da %100 pamuk malzemeden üretilen birçok farklı materyalden üretilerek sizlere sunuluyor. Kadın ya da erkek herkesin kendisine uygun tarzları bulabileceğini düşündüğü markanın şapka modelleri, sizleri sadece güneş ışınlarından korumakla kalmayıp aynı zamanda çeşitli renkli pantolon ve tişörtlerle de uyumluluk gösterebilmeleri ile ihya ediyor. Çeşitli yaratıcı kombinlerin ve gündelik stillerin ana teması olabilen şapkalar, soğuk günlerde aksesuar olarak da giyilmeye devam ediyor. Gri, beyaz, kot tarzı tek renkli sade şapkalarından 2’li renkli ya da çok renkli askeri şapka tarzlarına olmak üzere Herschel markası tarafından sunulan birçok şapka modeli bulunuyor. Yaz günlerinde olduğu kadar sonbahar ve kış dönemlerine uygun şık tarzlı Herschel yağmurluk çeşitleriyle de öne çıkan marka, her mevsimin aranılan giyim tarzları ile önünüze çıkabiliyor. Su geçirmezliği ile öne çıkmasına rağmen gizli havalandırmalara sahip modelleriyle sizleri terletmeyen ürünler, istediğiniz aktiviteyi yaparken konfor duygunuzdan uzaklaşmamanızı sağlıyor. Birçok farklı kıyafet üzerinde şık tarzlarda ve son derece kullanışlı şekilde bulunarak, gösterişli tarzlar sergilemenizi sağlayan markanın yağmurlukları, günlük kullanıma, spora ya da iş yerine giderken kullanabilmenizi sağlayan modellerle dikkatleri çekiyor. Çıtçıtlı kapamaya, kapüşonlu eklentiye, geniş cep yapısına ve rüzgarı hissetmemenizi sağlayan Herschel erkek yağmurluk modelleri, birçok kullanıcının moda stillerinden uzaklaşmadan giyinebilmesini sağlıyor. Su geçirmez fermuara, kaliteli iç astar malzemesine, kolay taşıma kulpuna ve %100 polyester yapıya sahip olan Herschel makyaj çantası modelleri; fondötenden dudak kalemine, allıklardan göz kalemlerine, rujlardan ojelere olmak üzere birçok kadının kozmetik malzemelerine düzen verebilmek için sunuluyor.

Herschel Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Herschel sırt çantası modellerinden omuz çantasına, okul çantasından spor çantasına ve laptop çantasından bel çantasına olmak üzere birçok farklı çanta modeliyle sizlere kullanışlılık sağlarken; küçük, orta ve büyük olmak üzere birçok boyutuyla sizlere kullanım sağlıyor. Çiftli üst taşıma kollarına sahip olan gökkuşağı renklerinden oluşturulan 9 litrelik sırt çantası modeli; 28 cm yüksekliğe, 20 cm genişliğe ve 12 cm derinliğe sahip olması ile günlük kullanımlara son derece uygun çok renkli tarzını ve enerjisini hissettiriyor. Siyah renk üzerine koyulan papatyalı kadın sırt çantalarıyla da dikkatleri çeken Herschel kaliteli sırt çantaları; istenildiğinde sarı, siyah, pembe, gri, mavi ve bordo gibi tek renkli klasik tarzlarıyla da kullanım sağlayabiliyor. 28x28x24 cm boyutlarındaki kırmızı renkli ve polyester malzemeden üretilen Herschel seçkin spor çantaları, çıkarılabilir omuz askıları ile istenildiğinde elde de taşınabilmeyi sağlıyor. 10x19 cm ölçülere sahip siyah rengiyle birçok kullanıcısının işe ya da günlük aktivitelere gidebilmesini sağlayan manyetik kapaklara ve kumaş astara sahip olan omuz çantası modeli, her kullanıcının ilgisini çeken klasik tarzlardan oluşturulmaları ile memnun ediyor. Yazı desenli, sade renkli, baskı desenli ve çok renkli tarzlara sahip olan Herschel cüzdan ve kartlık modelleriyle de sizlerin kişisel kullanımlarınıza sunulan aksesuarlar, birçok farklı kartın ve paranın rahatlıkla üzerinizde taşınabilmesini sağlıyor. Polyester kumaştan oluşturulan, turuncu ya da pudra renklerine sahip olan 10x8 cm ölçülerine sahip olan 4 adet kartlık bölümüne ve 1 adette kağıt para bölümüne sahip olan şık ve prestijli kartlık çeşitleri, her kullanıcısının prestijli havada ihtiyaç duyduğu anda ortaya çıkarmasını sağlıyor. Uzun ömürlü olduğu için bükülme ya da yanlarda aşınma yaratmayan markanın cüzdan ve kartlıkları, kadın ve erkek her kullanıcının ihtiyacını karşılıyor. Herschel kartlık, cüzdan, çanta, kalemlik, kılıf ve valiz olmak üzere birçok önemli aksesuar ürünü ile fayda sağlayarak kullanıcılarının her türlü açıdan şık ve kullanışlı ürünlere sahip olmasına olanak yaratıyor. Yağmurluk, şapka ve bere gibi giyim ürünleriyle de öne çıkan Herschel, birçok farklı mevsimde alt ve üst kıyafetlerinize tamamlayıcılık sağlıyor. Pea coat dokuma teknolojisiyle sıcak tutan yünlü tarzlara sahip olan Herschel bere modelleri, akrilik, polyester ve likralı tekstil malzemeleri ile yumuşak ve esnek kışlık aksesuar özellikleri sunuyor. İhtiyaç duyulup satın almaya karar verilen modeller, kullanılan malzemeye, tasarım yapısına ve özelliklere bağlı olarak çeşitli fiyatlandırılmalar ile sizlerin kullanımına sunuluyor.

Herschel Ürünleri Farklı Alanlarda Tamamlayıcılık Gösteriyor

Okul için sunulan Herschel kalemlik modellerinden sırt çantalarına ya da çeşitli iş yaşamı konseptini bırakmak istemeyen birçok kullanıcısına şık ve zarif omuz çantaları sunabilmeleri ile öne çıkan marka, pek çok kullanıcı görüşünü dikkate alarak çeşitli aksesuarları hayatınıza katıyor. Oldukça sağlam materyallerden üretilen modeller, uzunca zaman yıpranma belirtileri göstermeden sizlere kullanım sağlıyor. Kalemlik, bel çantası, kartlık ve cüzdan gibi ufak boyutlarda üretilen modellerle ceplere ya da çantalara sığabilen markanın ürünleri, çeşitli sırt çantası, spor çantası ve valizlerle de birçok farklı kısa ve uzun seyahatin yapılabilmesine uygunluk sağlıyor. 5 litre hacme sahip olup iki yönlü fermuarı ile rahatlıkla istenilen şekilde açılan 17x14x4 cm boyutlarındaki papatyalı Herschel omuz çantası, yaz günlerinde birçok kullanıcısının aradığı ferahlıkta çanta örneği olduğunu gösteriyor. Pembe renkli, çiçek baskılı ve açık tonlardaki gösterişli okul çantalarıyla kız çocuklarının dikkatini çeken Herschel okul kullanımına uygun modeller; mavi, siyah ve gri gibi tek renk sade seçeneklerle erkek kullanıcıların ilgisini çekiyor. Yetişkin kadınlara makyaj çantası olarak sunulan modellerle cilt sağlığı için hijyenik olması gereken kozmetik ürünlerin bir arada toplanmasını sağlayan çeşitler, her yaştan kullanıcının memnun kalmasını sağlıyor. İşe giderken, düğün törenlerine katılırken, alışverişe çıkarken ya da tatillere giderken çeşitli elbiselerinize ve teninize sıkarak varlığınızı fark ettirmenizi sağlayan Herschel kalıcı kokuya sahip parfüm çeşitleri, farklı tonları ile her güne uygun olduklarını kanıtlıyor. Elde ya da bilekte taşınabilmeyi sağlayan Herchel kadın el çantaları; plaja, alışveriş merkezine ya da çeşitli tatil seyahatlerine gidebilmeyi sağlayan iç açıcı desenleri ile birçok kadının yaz ve ilkbahar mevsimlerinde elinden düşürmediği çantalar arasına giriyor. Herschel indirim ve avantajlı dünyası ile pek çok kadın ve erkeğin şık tasarımlı aksesuarlara sahip olabilmesini sağlarken; kışlık bere ve yazlık şapka modelleri gibi birçok gerekli özel ürünle de ortaya çıkıyor. Okuldan iş yaşamına, gündelik hayattan tatil dönemlerine olmak üzere her yaştan ve cinsiyetten kullanıcıya özel ürün yapısı sunan Herschel, cepleri yakmamasıyla da ilgi çekiyor. Markanın farklı bütçelere yönelik olarak sunduğu çanta modelleri, birçok özelliğiyle ve tarzı ile her kullanıma ve ekonomiye sahip kullanıcılara hitap ediyor. Akıllı cihaz ve laptop taşıma çantalarından kişisel omuz çantalarına ya da taşımak için özel olarak tasarlanmış dayanıklı sırt çanta modellerinden çeşitli günlerde giyilebilmeyi sağlayan diğer tamamlayıcı aksesuarlara olmak üzere Herschel aksesuar dünyasından ihtiyacınıza uygun beğendiğiniz modeli seçebilmeniz için sayfamızı inceleyebilirsiniz.