"

İletişim Yayınları

" araması için 9244 sonuç listeleniyor
İletişim Yayınları Komünist Manifesto
İletişim YayınlarıKomünist Manifesto
(21)
Komünist Manifesto
47 TL
Sepete Git

İletişim Yayınları

İletişim Yayınları ile Kaliteli Baskılar

İletişim yayınları kitapseverlere kaliteli kitap okuma zevki sunarken, farklı kitap konularıyla yazılan seçenekleri geniş bir yelpazede sunuyor. Zaman zaman okunan romanlar, her zaman ruhu okşayan ve içinde sanki yaşıyormuş gibi hissedilen özellikler taşır. İletişim yayınları tarafından basılan roman türleri; tarih, aşk, vatan, edebiyat, psikoloji gibi konularda yazılmış seçenekleri sunmaktadır. Roman severlerin zaman zaman okuma düzeyini artırıcı kitaplardan yararlanabilmesi mümkündür. Kitapların punto, baskı, yazı oluşumları kaliteli materyaller ile basılmıştır. Göz yormayan ve rahatça okunabilecek punto boyutlarına sahiptir. Ayrıca kitapların, normal boy, küçük boy ve orta boy seçenekleri de vardır. Her kişinin kitap okuma zevki farklı tarz kitaplarla mümkün hale geliyor. Klasik kitaplardan hoşlanan kitapseverler için; son düş iletişim klasikleri, yamaç, mutlu ilk adım, böyle söyledi Zerdüşt, Sokrates’in savunması, Gurur ve önyargı, kumarbaz, Romeo ve juliet, yer altından notlar, mahkûmunun son günü, suç ve ceza, insan neyle yaşar? gibi birçok iletişim yayınları klasikler kitabını bulabilmek mümkündür. Klasik olarak basılan kitaplar, kaliteli baskı malzemeleri ve kâğıtlar ile sağlamaktadır. Bu nedenle, psikolojiye olumlu etkileri olan klasikleri okuyarak, gelişim düzeyi artırılabilir. Kitap okumayı seven kişilerin, genellikle okuduğu tarzdaki kitabı kaliteli baskı işçiliği ile bulmak isterler. İletişim yayınları kitapları kaliteli baskılama işçiliği ve farklı kategorilere hitap eden kitap tarzlarıyla rahatlıkla istenilen ürün grubunu bulabilmeye yardımcı oluyor. İster Türk edebiyatı ister siyaset ve ideoloji kitap olsun, A’dan Z’ye bütün kitap modelleri bulunmaktadır. Her kitap, insan ruhunun gelişimi ve kişilerin ufkunun açılması için büyük bir etkiye sahiptir. Kitapların, farklı dallardaki basımları, ünlü şair ve yazarların baskıları iletişim yayınlarında yer alır. Kitapların son baskıları, eski basımlar, nostaljik ya da yeni yazarlar tarafından yazılan kitapları geniş bir yelpazede bulabilmek mümkündür. Ayrıca iç baskısından dış baskısına kadar herhangi bir bozukluk ya da yazı düzensizliği gibi baskı hataları olmadan basım işlemleri yapılır. Bu tip baskılama yöntemleri ile baskı işlemi yaptırıldığı için kolay eskimeyen ve uzun süreli kullanılan kitaplardır. Ruhu okşarken aynı zamanda daha sonrasında kitapların sevilen yakın kişilere hediye edilmesi mümkün oluyor. Kitap okuyarak kişisel gelişimi tam anlamıyla destekleyerek, farklı dallarda kişiler kendini geliştirebilir.

İletişim Yayınlarındaki Geniş Kitap Yelpazesi

Kitaplar, farklı alanlara ayrılan ve bilgi içeren hobi amaçlı ya da kişisel gelişim için okunan ürünlerdir. Her tarzda kitap türü bulunur ve farklı zihinsel gelişimler için kitap okumanın önemi büyüktür. Psikolojik anlamda kendini geliştirmek isteyen kişiler için İletişim yayınları Dostoyevski kitapları harika bir seçim olacaktır. Yazarın baskıları arasında; karamazov kardeşler, Fyodor Mihailoviç, yeraltından notlar, yaz izlenimleri üzerine kış notları, delikanlı, Netoçka Nezvanova, ezilmiş ve aşağılanmışlar, beyaz geceler, Stepançikavo köyü ve sakinleri, ölü bir evden hatıralar, üç novella olarak birçok basımı bulunmaktadır. Dostoyevski’nin psikolojik olarak verdiği mesajlar, kitaplar üzerinde uzun süre düşünülmesine yardımcı olmaktadır. Aynı zamanda kendi ruhsal gelişimlerin ve düşünme düzeyinin de artmasına yardımcı olur. Yazarın bazı kitaplarında bizzat mücadele ettiği parasızlık ve kumar düşkünlüğünü anlatan içeriklerde yazılmıştır. Dostoyevski Rus bir yazar olarak, yazdığı kitaplarda ince psikolojik mesajlar vererek beyin jimnastiği yapmaya fırsat sunar. İletişim yayınları psikoloji kitapları arasında Dostoyevski’nin romanları çok sık tercih edilmektedir. Yazar kitaplarında zengin ile fakirin farkını net bir şekilde kitaplarda belirtmektedir. Ayrıca yazdığı romanlarda gerçek olaylardan esinlenerek siyasi tarzda yazımları vardır. Romanlar psikolojik olduğu için yazılan hikâyeler farklı bir bakış açısı ile değerlendirilmeye açıktır. Beyni zorlayan ve aynı zamanda üzerinde uzun süre düşünmeye yardımcı olacak yazıtlardır. Ayrıca farklı yazılarında psikolojik anlatımlara değişik birer bakış açısı katarak anlatımlarını yaptığı söylenebilir. Psikolojik dalda çok bilinen ve beğeni toplayan İletişim yayınları suç ve ceza kitabı muhteşem çevirisi ile net anlaşılan özelliğe sahiptir. Yazar, dönem kronolojisiyle düşmüş olduğu yoksulluğun çıkmazında ve toplum kurallarından kurtularak inanmaya başlayan bir hikâyede seyreder. Suç ve Ceza, ahlakın anlamlarını sorgulatan, Dostoyevski’nin anlatımı ile olgunluk döneminde kaleme aldığı bir romandır. Raskolnikov isimli gencin ahlaki hesaplaşmasını farklı bir mesajla anlatmaktadır. Romanın kahramanı, öldürmeyi planlamış olduğu tefeciden aldığı paraları, hayırlı amaçlar için kullanır ve işlediği suçun doğasını da kalıcı bir biçimde değiştirmeye uğraşır. Hırsızlık ve cinayet gibi suçların amacı uğruna işlendiği fakat cezasını çekip çekmemek konusunda kararsız olduğu bir kitaptır. Yayımlanan günden bu yana ilgiyle okunan suç ve ceza harika bir psikolojik romandır. Ayrıca insan ideallerini ahlaki ve felsefik sorunları sınamasına yardımcı olur.

İletişim Yayınları’ndaki Farklı Tarz Kitaplar

Kitap okuma alışkanlığı alan kişiler ya da almaya çalışanlar için iletişim yayınlarında birçok farklı tarz ürün bulunmaktadır. Zaman zaman kitap okumak isteyen kişiler, farklı konulardan yararlanarak kitap okuma alışkanlığı kazanır. Son zamanlarda psikolojik ve klasik roman serileri çok sık tercih edilmektedir. İletişim yayınları dünya klasikleri arasında birçok roman çeşidi vardır. Yamaç- İvan Aleksandroviç bunların başında gelir ve bunu takiben; Yeraltından notlar, bir idam mahkûmunun son günü, Suç ve ceza, insan neyle yaşar, böyle söyledi Zerdüşt, Sokrates’in savunması, Gurur ve önyargı gibi klasikler bulunmaktadır. Kitapların farklı konulara dokunarak, insan zihninde fırtınalar yaratacağı söylenebilir. İletişim yayıncılık tarafından yayınlanan ve psikolojik tarz kitaplardan hoşlananlar için seriler bulunmaktadır. İletişim yayınları psikoloji serisi olan basımlar; on iki levha psikolojik danışmada etik ve hukuk, gelişim psikolojisi kuramları, seçkin hile ekonomisi, her daim vatan ve millet diyen gazilerin psikolojisi gibi ders kitabı ve roman tarzında kitap seçenekleri bulunmaktadır. Tercih edilecek serilerde, sınava hazırlık kitapları olarak KPSS için konu anlatımlı ve test kitap setleri bulunmaktadır. Sınav formatına en yakın test kaynağı bulunan ve konu anlatımları net olan hazırlık kitaplarıdır. Baskı ve kâğıt kaliteleri yüksek olduğu için uzun süre kullanılan sağlam bir yapıya sahiptir. Psikoloji serilerini ihtiyaçlar doğrultusunda hazırlık kitabı ya da roman içeriği ile bulabilmek mümkündür. Ders kitaplarında KPSS’nin yanı sıra TYT gibi sınavlar için de destekleyici kitap serileri bulunmaktadır. İletişim yayıncılığın çoğu alanları destekleyici basımları vardır ve bu yayınlar ise edebi, YKS kitapları, KPSS kitapları, ALES-DGS kitapları, LGS kitapları, kırtasiye ürünleri, oyun ve hobi olarak satışa sunduğu kategorilerde çeşitlilik gösterir. Bu doğrultuda ise istenilen kitap türünden yararlanabilme durumu vardır. Hazırlık kitapları, konu anlatımlı olabileceği gibi test kitabı olarak da satışa sunulur. Üstelik sınav formatına uyum sağlayan içerikteki ürünlerdir. Kitap türlerinin farklı yaş aralıklarına hitap ettiği de söylenebilir. Çocuk kitapları, yetişkinlerin okuyabileceği tarzda kitaplar, hazırlık kitapları, edebi yapıtlar, klasikler, gençlerin ruhuna hitap eden ve geliştirici olan kitap seçenekleri bulunmaktadır. Bu nedenle herkesin rahatlıkla yararlanabileceği ve fayda göreceği kitapları iletişim yayıncılıkta bulabilmeleri mümkündür.

İletişim Yayıncılıktaki Güncel Kitap Seçenekleri

Her geçen gün yeni bir kitap çıkarak, kitapseverlerin zevkine sunulmaktadır. Kitapların içerikleri farklı konuları baz alan ve her yapıtın kişilerin hayatına dokunarak birçok alanda gelişim göstermesine yardımcı olduğu türlerdir. Evrensel iletişim yayınları yorum yapan kullanıcıların geniş kitap özelliklerinden yararlanarak, kitap okuma alışkanlığı edindiklerini belirtmişlerdir. Ayrıca kitaplara ayrılacak bütçelerinde cüzi rakamlar olduğu söylenebilir. Çünkü üretilen kitaplar, harika baskı kalitelerinin yanı sıra fiyatsal anlamda bütçeyi sarsmayacak fiyat aralıklarına sahiptir. Yayıncılığın ürettiği kitaplar arasında psikolojik tarzda en fazla ilgi duyulan İletişim yayınları karamazov kardeşler kitabı geçmişten günümüze dikkat çeken psikolojik bir romandır. Dostoyevski tarafından kaleme alınan ve son zamanlarda başyapıtı olarak değerlendirilen bir kitaptır. Felsefe düzeyinde roman-tragedya olarak isimlendirilen türün temellerinde atıldığı söylenebilir. Yazarın hiçbir romanında bu kitapta olduğu gibi insan ruhuna inmemiştir ve insanoğlunun içgüdülerini tüm çıplaklığı ile sergileyen bir yapıttır. Yazarın birçok romanında olduğu gibi bu kitabında da insanın karanlık yakasını kendinden sonraki bütün romanlarda da derinlemesine hissettirir. Karamazov kardeşler, yazarın son yapıtı olarak bilinen bir romandır. Dış baskısı klasik bir görünüme sahiptir ve kaliteli baskı malzemesi ile okunduktan sonra rahatlıkla hediye edilebilir. İletişim yayınları tarafından sunulan diğer tarzdaki kitaplar, en güncel baskılar ile meydana getirilmiştir. Roman kategorilerinin yanı sıra; Tarih, dünya edebiyatı, öykü, çocuk öyküleri, bilim teknik mühendislik, araştırma kitapları, akademik kitaplar, güncel genel konular kitabı, felsefe, biyografi tarzında birçok çeşit vardır. Her alan farklı duygulara dokunarak, kişileri farklı bir boyuta taşır. Aynı zamanda hazırlık kitapları olarak bilgiyi tazeleme, yeni şeyler öğrenme alanında da birçok kategori vardır. Bu nedenle her yaşa ve kullanım alanına göre kitap koleksiyonlarından yararlanabilmek mümkündür. Kitap dünyasında son zamanlarda çok dikkat çeken yapıtlar, ünlü şair ve yazarlar tarafından kaleme alınarak iletişim yayınlarında kitapseverlere sunulmaktadır. Yeni ve güncel kitapların yanı sıra eski ve nostaljik yazımlarda kitapseverler için seçenek olacaktır.

İletişim Yayıncılık ile Kitap Okumayı Seveceksiniz

Kitap okuma alışkanlığı, çeşitli alanlarda gelişim için büyük bir öneme sahiptir. Kitap zevkini, aşk kitabı, tarih, polisiye, psikolojik olarak yaşamak isteyen kişiler için geniş bir kategori de kitap türü vardır. İletişim yayınları yeni çıkanlar arasında bu türleri destekleyici kitap seçeneklerini bulabilmek mümkündür. Yeni kitaplar; özellikle hazırlık setlerinde var olan bir durumdur. YKS TYT din kültürü deneme, MSÜ deneme, ÖABT deneme, kaba motor fonksiyon ölçütü, GYS sağlık bakanlığı şeflik konu ve mevzuat özetleri, gelişimsel değerlendirme, AYT Biyoloji soru bankası, Akademik çevre kirliliği kontrolünde süreç tasarımları, çocuk gelişimi, havacılığa giriş gibi farklı alanlara dokunan hazırlık kitap setleri bulunmaktadır. Ayrıca yeni çıkan romanlar, öyküler, şiir kitapları gibi konuları baz alan ürünleri bulabilmek de mümkündür. Günlük okuma kitabı olarak güncel baskı çeşitleri olarak birçok koleksiyon vardır. İletişim yayınları savaş ve barış kitabı bu yapıtlardan bir tanesi olarak ifade edilebilir. Lev Tolstoy tarafından kaleme alınan savaş ve barış kitabı, klasik kitaplar arasında ilk akla gelen yapıtlardan bir tanesidir. Bu kitap beyin fırtınası yaşamak isteyen kişiler için harika bir yapıttır. Romandaki karakterler insan dünyasına girecek ve üzerinde detaylı bir şekilde düşündürecek anlatım biçimiyle sunulur. Bu yapıt zirvede olan bir başyapıt olarak ifade edilebilir. Kitap içerik olarak tarihi bir kurgu romanıdır. Tarih olmasının yanı sıra ‘Para Para Para’ deyimi ile bilinen Napolyon’un Fransa’sının Rusya ile savaşı anlatılmaktadır. Ana konusu ise tarihi bir gerçekliğin yanı sıra karakterler ve yazarın katmış olduğu kurgu ile anlam kazanmıştır. Bununla birlikte toplum psikolojisini, toplumda yaşanan olaylar ile anlatan sosyolojik içeriği de bulunan bir yapıttır. Tolstoy, sosyolojik anlatıma ağırlık veren bir yazar olduğu için toplumsal olaylardaki kurguları bu kitapta görebilmek mümkündür. Bunun yanı sıra konu döngüsü karmaşık bir şekilde anlatılmıştır. Kitapta çok fazla ayrı olay ve karakter bulunmaktadır. Tabiri caizse olay içinde olay olan anlatım biçimine sahip olan bir romandır. Kitap içerikleri ve kullanımları iletişim yayınları tarafından kaliteli baskı malzemeleri ile üretilmiştir. Bu nedenle okuma alışkanlığını kaliteli baskılar ile kazanabilmek mümkündür. Kitaplar, her zaman farklı zihinsel gelişim düzeylerinin artırılması için önemli alışkanlıklardır. Farklı yeteneklerin ön plana çıkması ve gelişim göstermesi için kitap okumak gerekmektedir. İletişim yayınları yardımı ile farklı tarz kitaplardan yararlanılabilir.

İletişim Yayınları Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Kitap yayıncılığında ve basımında yeni, güncel kitapların satışını yaparak her kişinin okuma yetisi ile uyumlu kategoriler vardır. Kitap tarzları arasında yer alan, roman, Türk edebiyatı, siyaset ideoloji, tarih, dünya, öykü, çocuk öyküleri, araştırma, bilim teknik mühendislik, güncel genel konular kitabı, felsefe, biyoloji, psikoloji, din, spor, polisiye, aktivite eğitici kitap, çocuk roman, anı günlük ve seyahatname, hukuk, bilim dergileri, ekonomi iş dünyası, el sanatları kitabı, inceleme, günlük, reklam halkla ilişkiler, masal öykü, çizgi roman, aile hayatı evlilik kitabı gibi içerikler vardır. Genellikle günlük okuma kitapları arasında romanlar çok sık tercih edilir. İletişim yayınları sefiller kitabı Victor Hugo tarafından kaleme alınan ve çıktığı günden bu yana ilgiyle okunan türler arasındadır. 2 ciltlik bir şeklide tercih edilebilecek basımları vardır. Sefiller kitabını okumayı düşünen kişiler için bu eser, Fransız edebiyatının gelmiş geçmiş en büyük yazarı tarafından kaleme alınan bir içerik olduğu söylenebilir. Ayrıca romantizm akımının Fransa’daki temsilcisi olarak da ifade edilebilir. Edebi alanda devasa başarıları olan ve politik hayatta da etkin bir rol üstlenen içeriklere sahip kitapları vardır. Bu kitapta da sürgün cezasına çarptırılan karakterin cezasını tamamlasa da imparatorluğun yıkıldığı ana kadar Fransa’ya dönmez. İlk kez ise 1862 yılında yayımlanmış olan Sefiller kitabının yazarı birçok klasiğe de imza atmıştır. Genellikle toplumu ele alan görkemli yapıtlarının bulunabileceği içerikler vardır. Romanların yanı sıra İletişim yayınları kitap listesi oldukça geniş bir kategoriye ayrılır. Günlük okuma kitaplarının yanı sıra çeşitli sınavlar için hazırlanan, hazırlık basımları farklı içeriklerde yer alır. YKS kitapları, KPSS kitapları, ALES-DGS, LGS kitapları, Oyun Hobi, Kırtasiye gibi içeriklerdeki basımları ile rahatlıkla sınavlara hazırlık süreci tamamlanabilmektedir. Ayrıca konu anlatım, deneme, test kitabı setleri olarak da satışa sunulan kategoriler vardır. Her kitap anlatım biçimi olarak kendi içinde ayrılır ve baskı malzemeleri, kâğıt kaliteleri gibi durumlar kitaplardaki fiyat konusunu etkilemektedir. Fiyatlar bütçeye uygun aralıklarda satışa sunulduğu için herkesin rahatlıkla alınabileceği değerlere sahiptirler. Ayrıca iletişim yayınları tarafından basılan kitaplar, 1. sınıf işçilik ile yapılmaktadır. Çünkü kitapların uzun süreli kullanımı konusu amaçlar arasında yerini almaktadır. Okuma tarzınızı geliştireceğiniz farklı içeriklere sahip olan kitap modellerini Trendyol üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.