Fiyat
Uyumlu Marka
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Materyal
Model
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

LG Telefon

" araması için 2980 sonuç listeleniyor
LG G4 lg cep
Kargo Bedava

LGG4 lg cep

7.999 TL
Sepete Git

Kullanışlı LG Telefon Çeşitleri Trendyol’da!

Günlük yaşamda artan birçok ihtiyaç için telefonlar oldukça kolay çözümler üreten cihazlardır. Bu ürünler sayesinde ödeme işlemleri, alışveriş, veri paylaşımı, fotoğraf ve video çekimi, oyun oynama gibi birçok çeşitli işlemler gerçekleştirilebilir. Oldukça kullanışlı yapısı sayesinde bütün bu işlemleri LG telefon çeşitleri ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Farklı birçok özelliğe sahip olan modeller arasından seçim yapabilirsiniz. Yüksek mAh değeri, günlük ihtiyaçlar için yeterli bir hafıza ve yüksek çözünürlüğe sahip kamerasıyla markaya ait cihazlar oldukça fark yaratır. Genellikle cihazlarda kullanılan Android işletim sistemi sayesinde sıklıkla yenilenen güncelleştirmeleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Bu sayede ürün hem güvenli hem güncel olarak çalışabilir. LG cep telefonu yüksek teknik özellikler sayesinde günlük kullanımda, işyerinde veya oyunlarda sorunsuz bir performans ortaya koyabilir. Tercihini yeni model akıllı cep telefonları yerine klasikleşen LG tuşlu telefon modelinden yana kullanan müşteriler için çeşitli alternatifler de markada mevcuttur. Kullanım konusunda pratik, dayanıklı ve küçük olan bu cihazlar ihtiyaçlarınız için farklı bir alternatif olabilir. Yaşamın her anında neredeyse vazgeçilmez bir ihtiyaç haline dönen bu mobil cihazlar insan hayatının önemli bir kısmını oluşturur. Gelişen performansları sayesinde markaya ait cihazlar pek çok işi hızlı bir şekilde gerçekleştirmenize olanak sağlar. Farklı yaş gruplarına, özelliklere ve görünüşlere göre çeşitlilik gösteren markaya ait cep telefonlarını ihtiyacınıza uygun şekilde Trendyol üzerinden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Farklı Zevklere Yönelik LG Telefon Modelleri

Farklı Zevklere Yönelik LG Telefon Modelleri

LG telefon modelleri farklı ihtiyaçlara göre tasarlanan birçok model sayesinde müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Ürünler çeşitlilik gösteren farklı teknik detaylar, şık bir tasarım ve yüksek çözünürlüğe sahip kameralar sayesinde dikkat çeker. LG akıllı telefon kategorisinde bulunan modeller geliştirilen işlemci, RAM, batarya ve kameralar ile yüksek performans için ideal bir tercih olabilir. Android güncellemeleri ile birlikte telefonu güncel ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede sürekli yenilenen ve gelişen uygulamaları sorunsuz bir biçimde kullanabilmeniz sağlanır. LG Android telefon çeşitleri belirli aralıklarla güncellenerek yüksek güvenlik ve performansın devamlılığını sağlayabilir. Bu sayede uzun süreler cihazınızı herhangi bir sorunla karşılaşmadan kullanmanız sağlanır. Dokunmatik telefonlar için önemli özellik olan ekran teknolojisi markaya ait modellerde geliştirilerek üretilir. Yüksek ekran çözünürlüğü, hızlı ekran yenileme ve LCD ekran teknolojisi sayesinde LG dokunmatik telefon modelleri fark yaratır. Ekran gövde oranı olarak da yüksek yüzdelere sahip telefonlar müşteriler tarafından beğenilerek kullanılır. Yeni modellerden farklı bir tasarıma sahip açılıp kapanabilen yapısı, klasik tuşlu tasarımı ve dayanıklı yapısı sayesinde farklı bir model olan LG kapaklı telefon farklı bir alternatif olabilir. Uzun saatler bitmeyen bataryası, darbelere karşı dayanıklı yapısıyla oldukça dikkat çeker. Küçük bir boyuta sahip olması da müşteriler tarafından tercih edilmesinde etkili olabilir. Kullanmalara bağlı olarak zamanla performans konusunda yavaşlayan veya sorunlar yaratan modellerin çeşitli teknik özellikleri değiştirilerek yenilenen performansı ile iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Ekran, batarya veya farklı bir kısmının değiştirilmesi sayesinde yenilenen bu cihazlar ilk günkü performansa yakın bir deneyim sunabilir. Yenilenmiş LG telefon modelleri etkili bir biçimde performansın artması ve ürünün kullanım süresinin uzatılması için iyi bir alternatif olabilir. Değiştirilen veya tamamen yenilenen parçalar ve sürüm iyileştirmeleri ile performansın artırılması sağlanır. Bu sayede markaya ait cihazlarla işlerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Günlük kullanımda, işyerinde veya uzun süreli oyun maceralarında cihazın performansını oldukça yüksek tutmasını sağlayan özellikleri yenileyerek kullanabilirsiniz. Markaya ait farklı bir çok telefon modelini Trendyol’dan kolay bir şekilde satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken LG Telefonlar

Dikkat Çeken LG Telefonlar

Şık tasarımlı, yüksek performans hedefleyen ve dikkat çeken renklere sahip markaya ait telefonlar arasından ihtiyacınıza yönelik olan ürünü detaylı bir şekilde inceleyerek belirleyebilirsiniz. Alacağınız üründe teknik detayların iyi olması performansın yüksek olmasına olanak sağlar. Bu sayede ürünü herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadan kullanabilirsiniz. Farklı dönemlerde yapılan LG telefon kampanya ve fırsatlarını değerlendirebilir ve bu sayede bütçenize uygun seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz markaya ait cihazları önceden kullanan müşteriler tarafından oluşturulan değerlendirmeleri karar verme sürecinde size yardımcı olması için inceleyebilirsiniz. Aklınıza takılan soruları veya merak ettiğiniz detayları bu sayede öğrenebilirsiniz. LG telefon kullananlar tarafından oluşturulan bu yorum ve değerlendirmeler ürün seçimi konusunda size yardımcı olabilir. Almayı düşündüğünüz cihazın görünümü, kamera çözünürlüğü ve performansı konusunda yapılan bu görüşlerden yararlanabilirsiniz. LG telefon yorum ve değerlendirmeleri ürüne karar verirken sizin için yardımcı olabilir. Markaya ait cihazları daha önce kullanan kişiler tarafından yapılan LG telefon tavsiye ve öneriler kararsız kaldığınız durumlarda aklınızdaki soru işaretlerini gidermenize yardımcı olabilir. Birçok farklı donanıma sahip olan LG cihazlar için önemli olan bir özellik de bataryalardır. Bataryaların kullanım süreleri tercih ettiğiniz modele göre birbirinden farklıdır. Kullanım sürelerine ve alışkanlıklarınıza uygun olan güce sahip bataryaların bulunduğu modelleri tercih etmeniz oldukça önemlidir. Uzun süreli kullanım amaçlayan müşteriler geliştirilen yüksek performansa sahip modelleri tercih edebilirler. Farklı dış tasarım ve performans özellikleri bulunan modeller arasından İhtiyacınıza uygun olan LG telefon modellerini Trendyol’da kolaylıkla bulabilirsiniz.

LG Telefon Online İmkanlar

LG Telefon Online İmkanlar

Birçok farklı özelliği bulunan akıllı cep telefonlarına sahip olan LG telefon online olarak da satışa sunulur. Zevkinize uygun renge karar verip ihtiyaçlarınıza yönelik özellikleri belirledikten sonra markadan dilediğiniz modeli kolay bir şekilde seçebilirsiniz. LG sahip olduğu birçok önemli teknik özellik sayesinde etkili bir performans sunabilir. Kaliteli materyalden üretilmesi sayesinde darbelere karşı da oldukça güvenli bir marka olarak satışa sunulur. Büyük ekran kullanmayı sevenler için birçok farklı seçenekte model markada mevcuttur. Yüksek ekran gövde oranına sahip modeller arasından seçim yaparak video izlerken, oyun oynarken keyifli vakit geçirebilirsiniz. Marka tarzınıza göre sevdiğiniz renklerde seçim yapabilme imkanı sunar. LG modellerinde bulunan kamera seçenekleri yüksek özelliklerle donatılır ve oldukça iyi bir çekim deneyimi sunmayı amaçlayarak üretilir. LG telefon fiyatları performans, kamera özellikleri tasarım detayları gibi durumlar göz önünde bulundurularak çeşitli aralıklara sahiptir. Aynı anda birden fazla hat kullanmanız gerektiğinde çift sim kart kullanmanıza olanak sağlayan modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede görüşmelerinizi tek bir cihaz üzerinden tamamlayabilirsiniz. LG telefon indirim fırsatlarından yararlanmayı isteyen müşteriler farklı dönemlerde yapılan kampanyaları takip edebilirler. Markaya ait modeller göz alıcı renklerde ve kaliteli materyaller sayesinde oldukça şık ve dayanıklı bir görünüme sahiptir. Telefonunuzda bulunan verileri güvenle saklamanıza imkan sunan parmak izi okuyucu ya da yüz tanıma özelliği olan modeller sayesinde güvenli bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Markaya ait cihazlar için önemli bir özellik bataryasının uzun ömürlü olmasıdır. LG markasına ait uzun süreli kullanım fırsatı sunan bataryalara sahip modelleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede oyun oynarken, video izlerken ya da herhangi bir görüşmeniz sırasında şarjının bitmesi gibi olumsuz durumlara karşı önlem alabilirsiniz. Kullanım ihtiyacınıza göre farklı performans özelliklerine sahip LG telefon satın alırken Trendyol’u gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.