placeholder
"

Lorus Saat

" araması için 746 sonuç listeleniyor

Lorus Saat Modelleri ile Zamanı Ayak Uydurun

Kol saatleri, gündelik yaşamda ve özel günlerde kullanılan önemli aksesuarlardan biridir. 1900’lü yıllarda sadece kadınların kolunda kullandıkları, erkeklerin de köstekli cep saati olarak kullandıkları bu önemli aksesuar, günümüzde herkes tarafından kullanılan bir stil tamamlayıcısıdır. Saatler artık zamanı bildirmesi ve bilekleri süslemesiyle sınırlı değil. Onlara birçok yenilikçi fonksiyonel özellikler eklenip teknolojik aksesuar ürünleri haline getirilerek günümüze kadar ulaşır. Su geçirmezlik özelliği olan, hava sıcaklığını ölçen, güneş ve ışık kaynağı ile çalışabilen, takvim, alarm gibi gündelik rutinlerin düzenlenmesine yardımcı olan özellikleri de üstlenen saat üreticisi Lorus, 1982 yılından bu yana Avrupa, Amerika, Afrika, Ortadoğu ve Okyanus ülkelerinde faaliyet gösterir. Lorus, sadece model seçenekleriyle değil, aynı zamanda yüksek teknoloji ile donatılmış özellikleriyle gerek dijital gerekse analog saat beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamaya devam eder. Lorus, birbirinden farklı çeşitli Quartz ekran saat modelleri ile kol saati ihtiyacınızı aksesuar şıklığı ile buluşturur. Lorus saat modelleri, doğru parçalar ile kombin yapıldığında hem istediğiniz her tarzda ideal uyumu yakalamanızı sağlar hem de hayatınıza pratiklik katar. Bununla birlikte kaliteli ve kullanışlı materyalleriyle uzun ömürlü bir kullanım vaad eden ürünleri Trendyol’da seçiminize sunulur. Size de kendi tarzınıza uygun Lorus kol saatlerini seçmek kalır.

Lorus Erkek Saat Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lorus Erkek Saat Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zamanın değerini bilen ve planlamaya önem verenler için kol saatlerinin önemi büyüktür. Stil tamamlayıcılığı ve taşıyanın kimliği hakkında birtakım fikirler vermesi kol saatinin sağladığı önemli etkenlerdendir. Bununla birlikte özellikle erkeklerin aksesuar bakımından kadınlardan daha kısıtlı olması ile saatler, erkeklerin vazgeçilmez unsuru haline gelir. Gencinden yaşlısına kullanımı gittikçe yaygınlaşan kol saatleri sadece zamanı göstermekle kalmaz, aynı zamanda tarz ve statü göstergesidir. Ancak bunun için kişiye uygun saat seçimi önemlidir. Doğru saat seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli şey, kol saatinin bileğe uygunluğudur. Seçtiğiniz saatin bileğinizin ölçülerine uygun olması gerekir. Bunun için de bilek ölçünüzü net olarak bilmeniz, doğru saati tercih etmenizdeki ilk adımdır. İnce bileklere sahip kullanıcıların küçük kasalı minimal tasarımlı modelleri tercih etmesi gerekir. Genellikle 38-40 mm çapında olan, kasa kalınlığı da 8 mm -10 mm olan saat modelleri, ince bilekler için tercih edilebilir. Kalın bilekler için de aşırı büyük ve küçük modeller, şık bir görüntü oluşturmaz ve konforlu bir kullanım sağlamaz. Dolayısıyla orta kalınlıkta ya da kalın bilekler için ideal sınır, 44-46 mm çapında olan saat modelleridir. Diğer dikkat edilmesi gereken özellikler, kasa derinliği, materyal özelliği ve kordon genişliğidir. 38-42 mm çapında olan saatlerin kasa derinlikleri genel olarak 7 mm’dir. 44 mm üzeri kasa çapındaki saat modellerinde derinlik 9 mm ve üzerindeki kalınlığa sahiptir. Bu ölçüleri bileğinizin inceliğine göre dikkate alabilirsiniz. Bununla birlikte kol saatinde doğru materyal seçimi de en az kasa çapı kadar önemlidir, çünkü bileğe göre doğru materyal seçimi, görüntüyü ve kullanımdaki konforu etkileyen bir detaydır. Metal kordonlu saat modelleri, diğer materyallere göre daha ağır olduklarından kalın bileklerde daha şık bir görüntü yaratır. Deri kordonlu kol saatleri her ne kadar her türlü bileğe uyum gösterse de, daha çok ince bileklerde ideal görüntüyü yansıtır. Kordon genişlikleri, kasa çapının yarısı ölçüsünde olmalıdır. Örneğin 44 mm çapındaki bir kol saatinin kordon genişliği 22 mm, 40 mm çapındaki bir saatin de 20 mm olmalıdır. Lorus erkek saat modelleri, tüm bilekleri kusursuzca kavrayan saat özelliklerini seçme imkanı sunuyor.

Kadınlar için Lorus Kol Saatleri

Kadınlar için Lorus Kol Saatleri

Kadınlar için aksesuarlar, stil yansıtan vazgeçilmez parçalardır. Tarz sahibi kadınlar, doğru ürünlerle kendilerini ifade etmeyi bilirler. Dolayısıyla kadınlar için kusursuz bir kol saati, en az diğer aksesuarlar kadar önemlidir. Kadın kol saati seçerken öncelikle saatin özelliğini ve sizi taşıyabilecek nitelikte olup olmadığını anlamanız gerekir. Aynı zamanda bilek ölçüsünü dikkate almanız, bileğinizin konforlu hissetmesi ve şıklığı yansıtması açısından etkilidir. Milyonlarca seçenekler arasından kol saati seçmenin zorluğunu uygun kadın saat modelleri ile aşmak mümkün. Bunun için öncelikle kendinizi iyi tanımanız, sonrasında bir kol saatinin sizi nasıl ortaya çıkarmasını istediğinizi belirlemeniz gerekir. Şık mı gözükmek istersiniz, sportif mi, yoksa özgün mü? Şık bir görünüm isterseniz metal ve deri kordonlu Lorus analog dijital saat modellerini tercih edebilirsiniz. Metal kordonlu kol saatleri, bileklerinizde parlak bir takı etkisi yaratırken, deri kordonlu kol saatleri daha ince derinlikli kasalara sahip oldukları için minimal bir izlenim yaratır. Ancak yine de farklı aksesuar detaylarıyla yapacağınız kombinler, deri kordonlu kol saatinizin sizde yarattığı etkiyi şekillendirebilir. Kullanacağınız diğer takılarla birlikte ister feminen, ister maskülen bir tarz elde edebilirsiniz. Renklerin uyumu kadınlar için olmazsa olmaz kriterdir. Kadınlar için kol saatleri, kombinlerde kullandıkları renklerle uyumluluk göstermelidir. Metalik renklerin yanında beyaz ve birçok düz ve desenli renkler kadın saatlerinde tercih edilir. Lorus kadın saat ürünleri renk detaylarının ön plana çıktığı birçok kol saati modellerini kapsar. Beyaz, pembe, lacivert, yeşil, altın, rose gibi farklı kadran renkleri, kol saatlerine farklı bir boyut kazandıran detaylardır. Lorus kadın saat modelleri, bir kol saatinden fazlasını sunuyor; stil sahibi kadın giyiminde renk bütünlüğünü tamamlıyor. Ruh halinizi en iyi yansıtan Lorus kadın saat modellerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Lorus Saat Fiyatları ile Trendyol Ayrıcalığı

Lorus Saat Fiyatları ile Trendyol Ayrıcalığı

Saat tutkusu olan erkek ve kadınların tercih etmesi gereken kol saati, yıllara meydan okuyabilmesi ve konforunuzu uzun vadeli sürdürmesi için kaliteli materyallerden üretilmelidir. Zira uzun süre geçmeden sıkıntı yaşatan saat mekanizmaları, kullanıcıları hayal kırıklığına uğratan sebeplerdendir. Aynı zamanda materyallerinin çabuk yıpranması ve sıkça yaşanan arızalar da kol saatinin kalitesini ve orjinalliğini tartışılır duruma getirir. Bir kol saati, hem şıklık sunmalı, hem bilgi vermeli, hem de kimliğinizi ifade eden unsurları bir arada barındırmalı. Lorus, ihtiyacınıza yönelik birçok fonksiyonlu ve kaliteli materyalleri ile stilinizi buluşturur ve seçim kolaylığı sağlar. Dilerseniz Lorus otomatik saat modellerini seçerek, her daim yarı yolda bırakmayan bir saate sahip olabilirsiniz. Kolunuza taktığınız anda kendini ayarlayan Lorus otomatik saat, kolunuzdan çıkardığınızda ise çalışmasını durdurur. Dilerseniz pille çalışan Quartz mekanizmalı Lorus kol saatleri modellerini de tercih edebilirsiniz. Quartz, pilden aldığı enerjiyle en iyi verimi yansıtmaya çalışır ve zamansal sapmaları en aza indirir. Bu standart özelliklerin yanı sıra saate farklı işlevsellik kazandıran özellikler de mevcut. Bu modellerin arasında Lorus fosforlu saat modeli, karanlıkta parlayan detaylara sahiptir ve bu sayede rakamları kolay okuyabilmenize olanak tanır. Su geçirmezlik, ışık, takvim, hava durumu gibi özellikleri de sunan Lorus kol saatleri, aynı zamanda farklı materyallerle stilinize farklı dokunuşlar yapıyor. Lorus titanyum saat modellerinin yanında çelik, deri, silikon, metal malzemelerle işlenmiş farklı çeşitleri uygun fiyatlara bulmanız mümkün. Fiyat performans açısından olumlu ifadeler içeren Lorus saat yorumları sayesinde uygun fiyatlarla yıllar boyu kullanım vaadi veren saat modelleri karşınıza çıkar. Lorus marka saat yorumlarını inceleyerek aradığınız kol saatini Trendyol’da bulabilirsiniz.