placeholder
"

Benzinli Motor

" araması için 10385 sonuç listeleniyor

Benzinli Motor Çeşitleri ve Fiyatları Sizlerle

Marşlı benzinli motor türleri, hayatın her alanında portatif bir şekilde her yere taşınabildiği için kolaylık sağlar. Birçok alanda iş gören bu ürünleri, farklı tür yakıta sahip ürünlerden ayıran en önemli özelliği ise karbüratör düzeneğine sahip olmasıdır. Bu düzenek yakıtın sıvı bir şekilde değil buhar halinde hava ile karışarak silindire girmesini sağlar. Karbüratördeki benzin ve hava karışımı silindirin iç kısmına çekilir. Bu aşamadan sonra bu sistem motorun dizel olanlardan daha farklı yanmasına olanak verir. Piston, karışımı sıkıştırma görevi görür. Bu sıkıştırmayla beraber bir patlama meydana gelir ve bu da sistemin mekanizmasını tetiklediği için harekete geçer. Bu sistem devirli bir şekilde sürekli döner. Bahçe işleriniz için benzinli su motoru, testere motoru, teleferik motoru gibi ürünlere göz atabilirsiniz. Aldığınız ürün için gerekli olarak araç gereçlere, parçalara ve yağına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Modellerin kullanımı kolaydır ve iyi koşullarda kaliteli bir şekilde üretimi gerçekleşir. Bu ürünlerin her boyutta seçenekleri bulunur. Bu sayede rahatlıkla istediğiniz her yere taşıyabilir ve her yerde kullanabilirsiniz. Küçük benzinli motor ihtiyacınız var ise Trendyol’da bulunan modelleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun olanı satın alabilirsiniz. Günlük yaşamın her anında ihtiyacınız olan alanlara göre dilediğiniz ürüne sahip olabilirsiniz. Uygun fiyatları ve kaliteli modelleri ile Trendyol üzerinden ürünlere ulaşabilirsiniz.

Benzinli Motor Çeşitleri

Benzinli Motor Çeşitleri

Bu çeşitlerde öne çıkan modellerden biri de bir parmak benzinli su motoru türüdür. Bu modeli su ihtiyacını gidermek istediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Bir kanal veya havuz benzeri bir su birikiminden suyu alıp bahçenize ya da evinizdeki depoya kolaylıkla su taşıyabilirsiniz. Ayrıca bu ürünleri taşınabilir olduğu için kullanmak istediğiniz alana da rahatlıkla götürebilirsiniz. Mini benzinli motor her bütçeye uygun bir modeli bulabileceğiniz ürün çeşitliliğine sahiptir. Yine bahçe işlerinde kullanabileceğiniz benzinli motor testere ürünü de diğer yakıtlara göre daha dayanıklıdır ve işinizi daha kolayca halletmenizi sağlar. Modelin güçlü mekanizması sayesinde uzun saatler testereyi çalıştırabilir ve oldukça rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Aldığınız ürünün parçalarına da ulaşmanız mümkündür. Benzinli motor yağı parçasını kullandığınız ürün için olmazsa olmazlardandır. Bu yağ aldığınız ürünü besler, daha kuvvetli çalışmasına olanak sağlar. Parçaları toplu bir şekilde almak isterseniz ise benzinli motor kiti içinde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri bulabilirsiniz. Bu şekilde benzinli motor yedek parçaları edinebilirsiniz. Bu ürünlerin aynı zamanda istediğiniz hp derecesini de alabilirsiniz. 6.5 hp benzinli motor kullanımı rahat olan ve birçok aletle uyumlu şekilde kullanabileceğiniz bir modeldir. Biraz daha yüksek bir derece isterseniz 7 hp benzinli motor çeşidini de tercih edebilirsiniz. Bahçe işlerinizde daha kuvvetli modeller kullanmak istiyor iseniz 10 hp benzinli motoru tercih edebilirsiniz. Kuvvetli olanların başında ise 20 hp benzinli motor gelir. Bazı aletlerin çalışması için büyük bir hacme ihtiyaç vardır. Geniş hacimli 25cc benzinli motor ihtiyacınız olanı rahatlıkla karşılar. Eğimli tarlalara sahip iseniz ya da eğimli bir yerde işletme sahibiyseniz bir teleferik ihtiyacınız olabilir. Sizi mağdur etmeyen iyi kaliteye sahip, sağlam bir benzinli teleferik motoru size yardımcı olur. Pistonun devrini dört defada tamamladığı türlere 4 zamanlı benzin motoru denir. Bu tür ürünler içten yanmalıdır ve çok kuvvetli bir mekanizması vardır. Tüm bu modeller kaliteli ortamlarda üretilmiş olup pratik bir şekilde ve uzun yıllar kullanabileceğiniz şekilde tasarlanır. Ürünleri Trendyol üzerinden inceleyip bütçenize uygun olan modelleri satın alabilirsiniz.

Benzinli Motor Fiyatları

Benzinli Motor Fiyatları

Makinelerinizin en iyi kalitede ve uzun süre çalışması için 16, 22, 25 hp benzinli motor modellerinden birini satın alabilirsiniz. Bu modeller, makinenizi besler ve daha iyi performans göstermesine olanak sağlar. Daha orta düzey bir aletiniz var ise 13 hp benzinli motor makinenizin yeterli düzeyde çalışması için ihtiyacı olan performansa sahiptir. Aynı şekilde 9 hp benzinli motor da benzer bir performans gösterir. Elinizdeki ürünün eksik parçaları var ise 2, 5, 15 hp benzinli motor parçalarını satın alarak eksikleri kapatabilirsiniz. 1, 4, 6 hp benzinli motorlar makineler ile uyumlu ve uzun ömürlüdür. 3 hp benzinli motor gibi mini modelleri çalıştırmakta çok işe yarar. Bazı makineler daha fazla güce ihtiyaç duyduğu için büyük hacimli bir makineye sahip olmalıdır. Bunun için benzinli motor 55 cc modeli makinenin çalışması için iyi bir tercihtir. Pratik bir çalışma mekanizması, makinenizin uzun ömürlü olması için gerekli olan parçalardır. Buna yardımcı olacak bir ürün olan pistonun turunu bir tam turda tamamladığı 2 zamanlı benzin motor ürünü iyi bir seçimdir. Tek silindirli benzinli bahçe motor, iki krank mili devrinde bir iş yaparlar ve düşük güçte iki zamana göre çalışırlar. Araçlarda kullanılmasa da küçük makinelerde yeterli gücü sağladığı için rahatlıkla kullanılır. Su çekmek için ya da motosikletlerde, jeneratörlerde kullanılabilir. 25, 49 cc benzinli motor türlerini de orta ayar ürünler ile beraber kullanabilirsiniz. Denizde teknenizin boyutuna göre bir ürün arıyor iseniz dikey milli benzinli motor modellerine göz atabilirsiniz. Denizde uzun süre konforlu ve rahat bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olur. Tüm bu ürünlerin birçok çeşidini, makinenize ve bütçenize uygun olanını rahatlıkla bulabilirsiniz. Kalitesine göre çok uygun fiyatlı olan bu modeller mümkün olan en pratik ve konforlu bir biçimde kullanabilmeniz için tasarlanır. Ayrıca her bütçeye uygun fiyatlarla satışa sunulan bu makineleri Trendyol üzerinden inceleyip satın alabilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden 4 zamanlı benzinli motor, 2 zamanlı benzinli motor, tek silindirli benzinli motor, 25, 49cc benzinli motor, 7 beygir benzinli motor, 16, 22, 25 hp benzinli motor, iki zamanlı benzinli motor, benzinli motor karbüratör ve benzinli motor özelliklerine göz atabilirsiniz.

Farklı Özellikteki Benzinli Motor Seçenekleri

Farklı Özellikteki Benzinli Motor Seçenekleri

Günlük hayattaki en büyük yardımcılardan biri olan araçlar için kaliteli ürünler kullanmak çok önemlidir. 7 beygir benzinli araba motoru aracınızla konforlu bir yolculuk yapmanızdaki en büyük yardımcınızdır. Bahçe işlerini kolaylaştıran bir teknoloji olan makinalarınızda gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz iki zamanlı benzinli bahçe motoru modelini ihtiyacınız olan bahçe işlerinde kullanabilirsiniz. Bahçenizde uzun süre güvenli ve konforlu bir şekilde deneyimleyebilirsiniz. Atmosferik benzinli motor modelleri, diğer ürünlere göre daha geç ısınmasıyla bilinir. Bu sayede ürünü daha uzun süre kullanabilirsiniz. Birçok açıdan avantajları vardır. Bu tür makineler satın aldığınız zaman dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden birisi karbüratördür. Karbüratör, motorun silindirinde yanacak olan hava ve benzinin karışımını sağlayan çok önemli bir aygıttır. Karışacak olan hava ve benzini eşit miktarda dağıtarak ayarlar. Bu ürünün bazı çeşitleri de vardır. Dikey akışlı karbüratörler genelde otomobillerde kullanılır. Yatay akışlı karbüratörler, motosikletlerde kullanılır. Tek boğazlı karbüratörler, otomobil ile hız yapılmak istendiğinde işe yarar. Çok boğazlı karbüratörler, motosikletlerde ya da yarış araçlarında kullanılır. Tüm ürünler, özenle ve her ayrıntısına dikkat edilerek üretilmiş olup müşterinin pratik bir şekilde kullanması için tasarlanır. Mekanizması kolay öğrenilebilir olan bu ürünler araçlarınıza çok iyi gelir. Araç gereçlerinizi en iyi şekilde besleyen bu makineler kaliteli bir şekilde üretilir ve her bütçeye uygun bir model bulunur. Bütçenize ve araç gereçlerinize uygun olan modelleri seçebilirsiniz. Tüm bu makineler Trendyol üzerinde satışa sunulduğu için ihtiyacınız doğrultusunda istediğiniz modeli kolayca alabilirsiniz.