Fiyat
Litre
Viskozite
Fiyat Geçmişi
Araç Marka ve Model
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Motosiklet Motoru

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Güçlü ve Etkili Motosiklet Motoru Modelleri Trendyol'da!

Teknoloji geliştikçe ulaşımda yapılan devrimler sayesinde artık daha kısa sürede uzun mesafeleri oldukça kolay bir şekilde kat edilir Motosikletler birçok kişinin tercih ettiği en popüler kara ulaşım araçları arasında yer alır. Ulaşımın bu kadar hızlanmasını sağlayan ve park problemi yaşatmayan araçlar arasında motosikletler de yer alır. Motosiklet motoru motosikletin hareketini sağlayan önemli bir parçasıdır. Uçaklar ve gemiler farklı yollarda karada isem ulaşımı sağlayan en gözde araçlardan biri olan arabalar ve motorlar sayesinde ulaşımı kısa sürede uzun mesafelere kat ederek zamandan tasarruf sağlar. Ayrıca iş gücünden tasarruf ettiren araçlar, ulaşımı kısa süreli gerçekleştirilir. Motosiklet motoru modelleri ihtiyaç duyulan alternatiflerle sunularak müşterilerin ulaşım gereksinimlerine karşılık verir. Sağladığı özgürlük hissinin bağımlısı olan insanlar tarafından sıklıkla tercih edilen motosikletler, ulaşım konusunda da yüksek ölçüde rahatlık sağlar. Motosikletin hareketini sağlayan motorlar, oldukça kuvvetli bir güçle çalışır. Aracın hızlı, verimli şekilde çalışmasını destekleyen güç kaynakları, farklı modellere göre tedarik edilebilir. Motosiklet motorunun araba motorlarının farkı daha küçük yapıda olup daha az sayıda parça içermesidir. Trafikte daha hızlı gidebilen araçlar olarak bilinen motorlar sık tercih edilen kara taşıtları arasında yer alır. Özellikle de şehir içi ulaşımı kolaylaştırdıkları için sık tercih edilen bu araçların bakımı iyi yapılmalıdır. Trendyol’dan motosiklet motor yağı tedarik ederek aracınıza bakım yapabilirsiniz.

Tavsiye Edilen Motosiklet Motoru Kullananlar

Tavsiye Edilen Motosiklet Motoru Kullananlar

Şehir içi seyahetleri kolaylaştıran motosikletlerin sorunsuz şekilde ilerlemesi için düzenli bakımın yanı sıra motor yağının da değiştirilmesi ve yenilenmesi önerilir. Motor sayesinde bu araçlar oldukça güçlü şekilde hareket ederek gideceğiniz yere kolay ulaşmanıza yardım eder. Hareketi için güç üreten motosiklet motoru sayesinde gerekli olan enerjiyi kolay bir şekilde bulabilir. Motosiklet marş motoru ilk olarak hareketi sağlayan parçalar arasında yer alır. Marş motoru, elektrik motoru veya dişli mekanizması aracılığıyla aracın içten yanmalı aksamını döndürerek ateşleme işlemine başlamasını sağlar. Bu parçalar genel olarak elektrikle çalışmakla birlikte bir düğme ya da kumanda ile kolayca devreye alınabilir. Marş motoru, aracı sorunsuzca çalıştırmak için gerekli olan dönme hareketini sağladıktan sonra sürücüye pratik bir başlangıç sunar. Bu, özellikle soğuk havalarda veya zorlu koşullarda aracın hareketini başlatmak için büyük bir avantaj sağlar. Motosiklet marş motorlarının kalitesi, dayanıklılığı, güvenilirliği ve performansı pek çok faktöre bağlıdır. Ürünlerde kaliteyi belirleyen faktörler arasında malzeme kalitesi öne çıkar.Ham madde kalitesi, araç aksamının hem dayanıklılığını hem de uzun ömürlülüğünü etkiler. Yüksek kaliteli metal alaşımları ya da dayanıklı plastikler, bu parçaların güvenilirliğini artırır. Marş motorunun motor gücü, motosikletin motorunu ne kadar etkili bir şekilde döndürebileceğini belirler. Yüksek bir motor gücü, son derece hızlı ve daha güçlü bir başlangıç sağlayabilir. Gelişmiş teknolojik özelliklere donatılan alternatifleri değerlendirerek yüksek performanslı araçlara kavuşmanız mümkündür. Termal koruma sistemleri, aşırı yük koruması veya otomatik durdurma özellikleri, bu gerekli aksamların güvenle kullanılmasına yardımcı olur. Aracınızla uyumlu bir model tercih ederek istediğiniz verimi elde edebilirsiniz. Çeşitli motosiklet marka ve modelleriyle uyumlu olacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiş alternatifleri değerlendirerek ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Aracın başlatılması için kritik bir bileşen olan bu parçaların seçiminde uzman yardımı almak önemlidir. Dayanıklılık, performans ve uyumluluk gibi faktörler, marş motorunun kalitesini belirlerken dikkate alınmalıdır. Uygun bir marş motoru, motosikletinizin güvenilirliğini artırır ve sürüş deneyiminizi iyileştirir. Motosiklet motoru kullananlar performansından memnun kalır. Dilediğiniz marka ve modele Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Sık Tercih Edilen Motosiklet Motoru Yorum ve Önerileri

Sık Tercih Edilen Motosiklet Motoru Yorum ve Önerileri

Üretilen ulaşım araçlarının çevre dostu olması için ilk başvurulan yöntemlerden biri elektrikli bataryalardır. Elektrikli motosiklet motoru, içten yanmalı bir motosiklet motoru gibi çalışan ancak elektrik enerjisiyle devreye giren bir türdür. Yakıt yerine bataryadan enerji alır ve şehir içi ulaşımda tercih edilen araçlarda sık kullanılır. Elektrikli aracın tahrik sistemini oluşturan ana bileşendir. Elektrik güç kaynağı, bataryadan alınan elektrik enerjisini mekanik enerjiye dönüştürür ve tekerleklere güç sağlar. Elektrik motorları genellikle fırçasız DC veya AC tipinde üretilir, farklı tiplerde güç ve tork üretebilir. Batarya, ulaşım aracının üzerinde veya çeşitli bölümelerde yer alır, elektrik aksamına güç sağlar. Bataryalar genellikle lityum iyon veya lityum polimer teknolojisine dayanır ve farklı kapasitelerde ve voltajlarda imal edilir. Elektrikli motosiklet motorunun diğer özellikleri geleneksel içten yanmalı modellerle benzerlik gösterir. Ayrıca son derece de sessiz çalışır, az bakım gerektirir ve daha az hareketli parça içerdikleri için aşınma oranı düşüktür. Bu noktada ise uzun süre dayanabilir. Elektrikli araçlar için ürün seçerken ilk dikkat etmeniz gereken konu performanstır. Parçanın gücü, torku ve hızı, sürüş deneyiminizi doğrudan etkiler. Yüksek güç ve tork, hem iyi bir ivme hem de yüksek bir hız demektir. Elektrikli araçların menzili, bir şarjla ne kadar uzun süre gidebileceğini belirler. Bu noktada ise ürün seçerken sık kullanacağınız rotalara ve ihtiyaçlarınıza göre bir menzil değerlendirebilirsiniz. Büyük bataryalı araçlar genellikle uzun menzile sahiptir bu aynı zamanda motosikletin ağırlığını artırabilir. Aracı şarj etmek için geçen süre de önemlidir. Hızlı şarj özelliklerine sahip ürün alternatifler, kısa sürede şarj olarak zaman tasarrufu yaratır. Ürünlerin ağırlığı ve boyutu, sürüş deneyimini etkileyen diğer faktörlerdir. Trendyol'dan kompakt tasarımlı, üstün manevra kabiliyeti sunan parçaları tedarik edebilirsiniz.

Motosiklet Motoru Fiyatları

Motosiklet Motoru Fiyatları

Motosikletler en fazla tercih edilen ulaşım araçlarının başında yer alır. Tork gücü, ürün seçiminde en fazla ihtiyaç duyulan ve ilk bakılması gereken kriterler arasında yer alır. Mevcut aracınıza uygun olanı seçip performans elde edebilirsiniz. Arazi ve asfaltta sürülen araç modeller, orta boyutlarda olup uzun yollarda kullanılan araç tercihleri ise daha büyük olmalıdır. Yarışlar için kullanılan türlerin boyutunun da büyük olması araç gücünü arttıran etmenlerin başında yer alır. Motosiklet motoru yorum bölümüne bakarak kolay bir şekilde tercihleriniz yönlendirebilirsiniz. 250 CC alternatifler, şehir içi kullanımda araçların sahip olması gereken ideal hacmi belirtir. Buna ek olarak 50 cc, 100 cc, 125 cc, 250cc motosiklet motoru olarak farklı alternatifler barındırır. 150 CC tasarımlar, standart olan araç iç hacminden biraz daha ufak yapıdadır. Şehir içi turlarda güvenle tercih edebileceğiniz ürün çeşitleri arasında yer alır. Her bir aracın kendine özel ihtiyacını karşılayabilmesi için özel olarak üretilen alternatifler mevcuttur. düzenli bakım ve onarım ile aracınızın performansını yükseltmeniz son derece mümkündür. Araca takılacak olan belirli ek parçalar ve yapılacak olan düzenli muayeneler sonucunda performansın yükseldiği gözle görülebilir. 500 CC alternatifler büyük tasarım çeşitleri arasında yer alıp genelde yarışlar için kullanılan araçlar ve uzun yolda kullanılanların üretiminde değerlendirilir. Dahili modeller, tekerleğin içine veya şanzımanın içine entegre edilen alternatiflerle karşınıza çıkan pek çok tasarımı mevcuttur. Direkt olarak tekerleği döndürür ve genellikle daha basit bir yapıya sahiptir. Harici ürünler ise şanzımanın ortasına veya şasinin merkezine monte edilir. Dişli sistemleri aracılığıyla tekerleği döndürür, yüksek tork ve performans sunar. Motosiklet motoru fiyatları ve detaylı ürün bilgisine ulaşmak için Trendyol’un imkanlarından yaralanabilirsiniz