İlgili Kategoriler
Fiyat
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Nebulizatör

" araması için 1200 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Tasarıma Sahip Nebulizatör Çeşitleri Trendyol’da!

Medikal hastalıkların tedavisinde kullanılan önemli cihazlar arasında nebulizatör de yer alır. Özellikle de akciğer hastalıklarının tedavisinde kullanılan cihaz, sıvı formdaki ilaçların buhar haline gelmesini sağlar. Hastaların ilacın etkilerinden tam olarak yararlanmasına yardımcı olur. Solunum yolları hastalıklarını iyileştirmeye çalışarak hastalara büyük kolaylık sağlar. Sağlık sektöründe sıklıkla kullanılan nebulizatörler, astım probleminden akciğer sorununa kadar hemen her tedavide etkin bir rol oynar. Hastaların ilaçlarını daha kolay bir şekilde almalarını sağlar ve ilaçlardan alınan etkiyi maksimum seviyeye çıkarır. Sadece ev tedavilerinde değil aynı zamanda hastane ortamında da işlev görür. Küçük ve portatif yapıya sahip olan nebulizatörler, kolaylıkla bir ortamdan başka bir ortama taşınabilir. Böylelikle ilaçlarınızı kullanmak için fazla zahmete girmezsiniz. Kolay bir çalışma sistemine sahip oldukları için fazla zahmete sokmaz. Çalıştırıldığında ağız kısmından yayılan buhar nebulizatör vasıtasıyla solunum ile ciğerlere ulaşır. Böylece cihaz içeriğinde yer alan ilacın etkisi daha fazla hissedilir. Nebulizatörler sayesinde solunum yolunu ilgilendiren hastalıklar tedavi edilebilir. Astım ve alerji kaynaklı solunum problem yaşayan kişiler rahat bir şekilde nefes alabilir. Ürünün özellikleri hakkında daha fazla bilgi almak için nebulizatör kullananlar tarafından yapılan yorumlara göz gezdirebilirsiniz. Burada yapılan yorumlar, müşteri deneyimleri ve değerlendirmelerini içerir. Müşterilerin üründen memnun kalıp kalmadıkları hakkında fikir verir. Değerlendirmeler sayesinde ihtiyacınıza uygun olanı avantajlı bir şekilde temin edebilirsiniz.

Birbirinden Farklı Nebulizatör Çeşitleri

Birbirinden Farklı Nebulizatör Çeşitleri

Sağlık sektöründe sıklıkla kullanılan nebulizatörler, solunum yolu hastalıklarının tedavi sürecinde hastalara büyük kolaylık sağlar. İlaçlardan alınan verimin artmasına yardımcı olurlar. Nebulizatör çeşitleri hastaların ihtiyaçları ve beklentileri gözetilerek tasarlanır. Taşınabilir yapıda olanlar, hastalara tedavi sürecinde büyük kolaylık sağlar. Portatif yapıda olmasından dolayı hemen her yere götürülebilir. USB ile kolaylıkla şarj edilip tekrar kullanıma hazır hale gelir. Taşınabilir nebulizatör aynı zamanda su geçirmez yapıya da sahip olabilir. Su geçirmez olduğu için ürün kolay bir şekilde yıkanabilir. Aynı zamanda dayanıklılığı ile uzun yıllar kullanılabilir. Bebeklerin ve çocukların kullanımına uygun olarak hazırlanan sessiz nebulizatör düşük desibel seviyesi ile rahatsızlık hissine neden olmaz. Zaman ayarlı modeller istediğiniz zaman kendiliğinden kapanır. Evde otururken, seyahat ederken veya iş yerinde sessiz çalışan modellerden yararlanabilirsiniz. Kablosuz olarak çalışan pilli nebulizatör çeşitleri, rahat bir kullanım imkanı yaratır. Küçük ebatları sayesinde hemen her yere taşınabilir. USB yardımıyla kısa sürede şarj olup tekrar kullanıma hazır hale gelir. Ev ve hastanede kullanılan elektrikli nebulizatör daha donanımlı bir yapıya sahip olabilir. Elektrik prizine takılarak kullanılmasından dolayı belirli bir alanda sabit kalır. Ultrasonik nebulizatör modelleri ultrasonik ses dalgaları yardımıyla suya ayrıştırır. Partiküllerine ayrılan sudan soğuk buhar elde edilir. Elde edilen buhar ve ilaç maske yardımıyla hastanın solunum sistemine aktarılır. Böylelikle hastalıklara neden olan etmenler ortadan kaldırılmaya çalışılır. Sadece insanların değil aynı zamanda hayvanların tedavisinde de cihazdan yararlanılır. Kedi nebulizatör, hayvanlarda solunum problemlerini gidermeye astım, pnömi gibi hastalıkları tedavi etmeye yardımcı olur. Evcil dostunuzun hayatını daha kolay bir şekilde idame ettirmesine katkıda bulunur. İhtiyacınıza uygun çeşidi bulma konusunda kararsız kaldıysanız, nebulizatör yorumları bölümüne göz gezdirebilirsiniz. Burada yapılan yorum ve değerlendirmeler, nebulizatör kalitesi hakkında bilgi verebilir. Aynı zamanda ürünün etkinliği ve alınan verimli sonuçlar hakkında da genel bilgilere ulaşmanızı sağlar. Tüm yorumlara dayanarak uygun çeşidi nebulizatör kampanya seçeneklerinden yararlanıp satın alabilirsiniz.

Kullanışlı Yanıyla Nebulizatör Aleti

Kullanışlı Yanıyla Nebulizatör Aleti

Sağlık sektöründe sıklıkla kullanılan nebulizatörler, hastalıkların tedavisine yardımcı olan önemli aletler arasında yer alır. Genellikle solunum sistemi hastalıklarının tedavisinde kullanılan alet, belirli mekanizmalar kullanılarak çalışır. USB gücünden yararlanarak çalışır hale gelen şarjlı nebulizatör de bunlardan birisidir. Özel tasarıma sahip olan model, pil ve priz kullanımı gerektirmez. Dahili lityum bataryaya sahip olan nebulizatör, kendi bünyesinde şarj edilebilir. Powerbank kullanımına uyumluluk gösterdiğinden nerede olursanız olun ondan faydalanabilirsiniz. Şarjı bittiğinde powerbankin gücünden yardım alabilirsiniz. Gerekli hallerde fişle çalışan model, oldukça kullanışlı tasarıma sahiptir. Hafif, modern ve kompakt tasarımı sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Kullanışlı tasarımı ile öne çıkan bir diğer ürün ise portatif nebulizatör olur. Küçük ebatları ve ergonomik tasarımıyla model, rahatlıkla taşınabilir. Solunum yolunu ilgilendiren problemler için dilediğiniz yerden ilaç kullanmanıza imkan tanır. Evde, okulda veya iş yerinde ergonomik tasarımından yararlanabilirsiniz. Küçük ebatları sayesinde çantaya da kolaylıkla sığan model, ihtiyaç halinde kullanılmak üzere hazırlanır. Kompakt tasarımlı mini nebulizatör, pille veya USB yardımıyla kolaylıkla çalışır. Bazı modeller, çocuk ve yetişkin olmak üzere tüm ailenin kullanabileceği şekilde tasarlanır. Üzerinde yer alan emme nozulu çocuk ve yetişkinlere ayrı ölçülerde üretilir. İlaç haznesi kolay bir şekilde çıkarılıp takılabilir. Böylelikle kullanım sırasında da oluşabilecek sıkıntılar minimum seviyeye indirilir. Ergonomik tasarımlı modeller, tek tuşla cihazı kolaylıkla çalıştırmanıza imkan tanır. Rahat, kullanışlı ve ergonomik yapıya sahip nebulizatör online seçeneklerle avantajlı bir şekilde satılabilir. Aynı zamanda online üzerinden birden fazla sonuca ulaşmanız da mümkündür. Tek seferde birden fazla ürüne göz gezdirip nebulizatör indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar sayesinde ihtiyacınıza uygun sağlık ekipmanını satın alma şansı elde edersiniz.

Cazip Fiyatlarıyla Nebulizatör Çeşitleri

Cazip Fiyatlarıyla Nebulizatör Çeşitleri

Nebulizatör fiyat seçenekleri markaya, özelliklere ve boyuta göre değişkenlik gösterir. Marka kalitesi ihtiyacınıza uygun nebulizatör çeşidini bulma konusunda size yardımcı olur. Yüksek kaliteye sahip ürünlerden daha olumlu sonuçlar almanız mümkündür. Nebulizatör türlerinin özellikleri de fiyat performansını etkileyen bir diğer etmendir. Yetişkin ve bebek nebulizatör çeşitleri olmak üzere hemen herkese uygun boyutta makine geliştirilir. Bebekler için tasarlanan modeller, solunum yoluyla alınan ilaçların etkin bir şekilde kullanılmasını sağlar. Verimliliği maksimum seviyeye çıkaracak şekilde dizayn edilir. Sessiz ve akıllı modda çalışmasından dolayı hem bebeklere hem de ebeveynlere büyük kolaylık sağlar. Yetişkinler için tasarlanan modellerde maske genişliği daha büyük yapıda olabilir. Çocuk ve yetişkinlere yönelik nebulizatörler, özellikleri nedeniyle farklı fiyatlandırılabilir. Boyut seçenekleri de fiyat performansını etkileyen önemli bir etkendir. Sabit ve el tipi nebulizatör olmak üzere hemen herkesin ihtiyacına yönelik çeşitler bulunur. El tipi olanlar daha çok küçük ebatlara sahiptir. Bunlar kolay bir şekilde işlevini yerine getirir. Bir yerden başka bir yere giderken çantanıza atıp küçük nebulizatör modelinden yararlanabilirsiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde her yere taşınan model size büyük kolaylık sağlar. Küçük modeller, genellikle kablosuz olacak şekilde de dizayn edilir. Kablosuz nebulizatör hafif ve kompakt tasarımı sayesinde rahat bir şekilde kullanılabilir. Kablosuz modeller, sabit prize takılanlardan fiyat olarak farklı olabilir. Özellikle de büyük ve donanımlı olanlar, fiyat olarak daha yüksek olurken küçük tasarımlı modellerde uygun fiyatları görmek mümkündür. Cihazların kullanım alanı pek çok nedene bağlı olarak değiştiğinden tek tip bir nebulizatör önerisi yapmak mümkün değildir. Fakat müşteri yorumları ve deneyimlerini ortaya koyarak size doğru modeli seçme konusunda yardımcı olabilir. İhtiyacınıza uygun ürünü bulduktan sonra Trendyol'un avantajlı nebulizatör satın alma seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.