placeholder
"

Philips Kahve Makinesi

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Philips Kahve Makinesi

Philips Kahve Makinesi

Kahve keyfini evinde farklı tatlar deneyerek yaşamak isteyenler için özel olarak geliştirilmiş olan Philips kahve makinesi, markanın ikonik tasarımıyla bir araya gelerek mutfaklara hem görsellik hem de işlevsellik katıyor. Philips ile daima lezzetli ve sıcacık kahveye ulaşmanız çok kolay. Pratik kullanımı, lezzet odaklı donanımı ve şık tasarımlarıyla kahve makineleri, kahve sevenlerin evlerindeki en özel ürünlerin başında geliyor. Kullanıcıların eşsiz kahve lezzetine ulaşması için özel teknolojiler kullanılarak geliştirilen kahve makineleri, kahve deneyimini tıpkı bir profesyonelin elinden çıkmış gibi görünen kahvelerle yaşamanıza yardımcı oluyor. Birbirinden kullanışlı ve estetik filtre kahve makinesi modellerine Trendyol aracılığıyla kolayca ulaşabilir ve Trendyol’un avantajlarla dolu dünyasına girerek dilediğiniz modeli hızla satın alabilirsiniz. Philips kahve makinesi fiyatları, Trendyol avantajlarıyla bir araya gelerek benzersiz kahve lezzetine bütçenizi sarsmadan ulaşmanıza yardımcı oluyor. Artık her yeni güne tadına doyulmaz kahvelerle başlayabilir ve misafirlerinizin damaklarında adeta bir şölen yaratabilirsiniz.

Kahve Tutkunları için Yepyeni Bir Deneyim: Philips Kahve Makinesi

Kahve konusunda 50 yıllık bir deneyime sahip olan Philips, kahveyi hayatında bir tutkuya dönüştürenler için benzersiz tatlar yakalamaya yardımcı olan özel teknolojilerle donatılmış kahve makineleri tasarlıyor. Benzersiz bir kahve hazırlama sistemine sahip olan her bir Philips kahve makinesi modeli, filtre kahve ya da espresso bazlı kahve hazırlama sürecinde en zengin ve en ideal aromaya ulaşmanızı kolaylaştırıyor. Böylece kullandığınız kahve çekirdeklerinden maksimum verimi almanız çok daha hızlı şekilde gerçekleşiyor. Kahvesini sert içmek isteyenler için yoğun aromaların kolayca sağlanabildiği modellerin yanı sıra kahvesinde süt lezzetini de almak isteyenler için sütlü kahve seçeneklerinin sunulduğu makineler kullanıcılarla buluşuyor. Philips kahve makinelerinde bulunan süt köpürtücüyü kullanarak dolabınızdaki süt ile kusursuz ve yumuşacık cappuccino'lar, adeta bir baristanın elinden çıkmış gibi görünen latte macchiato'lar hazırlayabilirsiniz. Yaşadığınız bu benzersiz kahve deneyimi sayesinde evinizdeyken kendinizi bir üçüncü dalga kahvecideymiş gibi hissedebilir ve misafirlerinize inanamayacakları kadar güzel sunumlar yapabilirsiniz. Otomatik kahve makinesi, en zor ve en uğraşlı kahveleri dahi pratik ve hızlı şekilde yapmanıza olanak tanıyor.

Tadına Doyulmaz Aromalar

Philips kahve makinesi özellikleri arasında en göze çarpan detay, aroma odaklı olarak geliştirilen teknolojiler oluyor. Özellikle Philips Daily Collection kahve makinesi modelinde de bulunan AromaSwirl teknolojisi, filtre kahve makinesinde yer alan akıllı başlık sayesinde kahve aromasının eşit bir şekilde dağıtılmasını sağlıyor. Kahve cam sürahinin içerisinde damladığı süre boyunca sürekli olarak karıştırılıyor. Bu sayede aromanın tek bir noktada yoğunlaşmasının önüne geçiliyor. Yani Philips kahve makineleri ile hazırladığınız kahvelerde son fincanda dahi beklediğiniz benzersiz kahve aromasını en kusursuz şekilde sağlayabilirsiniz. İlk fincandan son fincana kadar tüm kahvelerde aynı aromayı en ideal biçimde oluştururken kalabalık misafirleriniz geldiğinde her birine unutamayacakları bir kahve deneyimi yaşatabilirsiniz. Ayrıca tüm kahvelerde aynı sertlik düzeyi eksiksiz olarak sağlanıyor.

Philips kahve makinelerinde yer alan AromaVents özelliği ise taze çekilmiş kahvenizin mükemmel kokusuyla kahve keyfinize eşlik etmenize yardımcı oluyor. Damlama özelliğine sahip kahve makinesinin muhafaza bölümünde yer alan ekstra olarak genişletilmiş havalandırma delikleri, sizi zengin ve kokusu hiç geçmeyen bir lezzet yolculuğuna çıkarıyor. Böylece kusursuz aromaya ek olarak kokusuyla da büyüleyen tatlar ortaya çıkarmanız mümkün bir hale geliyor. Mükemmel bir aroma deneyimi yaşamanız için geliştirilmiş olan AromaSelect özelliğine ek olarak bu özelliğin bulunmadığı kahve makinelerinde ise IntenseBrew teknolojisi yer alıyor. Bu özellikte direkt olarak varsayılan ayarı kullanabilirsiniz. Kahve makinelerinde öğütülmüş olan kahve, cam sürahi ya da termosa doğru yoğun bir su akışı ile geçiyor. Dolayısıyla hayalini kurduğunuz yoğun aromaya ulaşabilmeniz için her türlü detay ve teknik donanım filtre kahve makineleri içerisinde sizi bekliyor.

Üstelik daha kusursuz aromalara ulaşabilmeniz için, Philips öğütücülü kahve makinesi de farklı çekirdeklerden alacağınız farklı lezzetleri en ideal şekilde ortaya çıkarmanıza yardımcı oluyor. Bunların yanı sıra kahve makinelerinde AromaLock özelliği de yer alıyor. Aromanın yalnızca kahve hazırlandığı anda değil, uzun süreli olarak korunması için geliştirilen bu teknoloji, size kokusu ve tazeliği çok daha uzun süre devam eden aromalar sağlıyor. Philips filtre kahve makinesindeki termo tarama işlevi, kahve hazırlama işlemi tamamlandıktan sonra kahvenize ilave olarak aroma ekliyor. Yani bu kahve makinelerinde hazırlanmış kahve ile aradığınız tüm lezzeti en kolay ve en ideal şekilde bulabilirsiniz.

Enerji Tasarrufu ve Üst Düzey Güvenlik

Philips kahve makinelerinde kullanıcıların beklentisi lezzet olarak en üst seviyede karşılanırken aynı zamanda bütçelerini sarsmayacak şekilde enerji tasarrufu sağlama ihtiyacı ve güvenlik ihtiyacı da ön planda tutuluyor. Hem fazla elektrik harcamamak hem de ev ortamında çeşitli kazalarla karşılaşmamak için geliştirilen otomatik kapanma özelliği ile makineler, kahve hazırlandıktan sonra 30 dakika geçtiğinde direkt olarak kapanıyor. Bu özelliğin Philips markalı kahve makinelerinde yer alma sebebi ise AB üyesi olan tüm ülkelerdeki kahve makinelerinde geçerli bir AB düzenlemesinin bulunması. Ancak bu otomatik kapanma özelliğine karşılık siz kahvenizin çok daha uzun süre sıcak şekilde kalmasını isterseniz, Philips kahve makineleri bir termos ile beraber sunuluyor. Böylece tadına doyulmaz lezzete güvenliği de ekleyerek çok daha kolay ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kahve makinelerinde kahvenin çalışır duruma geçtiğini çok daha kolay bir biçimde anlayabilmeniz için LED güç düğmesi de bulunuyor ve makine açıldığı zaman bu düğmede kırmızı ışık yanmaya başlıyor. Bu sayede kahvenizin çalışıp çalışmadığını çok daha net anlayabilir ve makineye gerekli müdahaleyi yapabilirsiniz.

Benzersiz Kahve Tadı

Philips kahve makinelerinde konsantre su akışı sağlandığı için zengin kahve tadına ulaşmak oldukça kolay bir hale geliyor. Makinenin içerisindeki kahve yatağına akan konsantre su akışının etkisi ile, makinenizin içine koyduğunuz kahve çekirdeklerinizden optimum lezzeti almanız kolaylaşıyor. Philips su hazneli kahve makinesi, hem kolay doldurma hem de su seviyesini gösterme özelliği sayesinde mutfağınızda çok daha pratik bir kullanım yaratıyor. Sahip olduğu su seviyesi göstergesi, su haznesinin en hassas şekilde doldurulabilmesinin önünü açıyor. Böylece markanın tüm kahve makinelerinde hem tasarım hem de kahvenin tadı ile kullanıcılar kusursuz bir kaliteye tanıklık ediyor. Makinelerin imza özelliği olan aroma karıştırıcı, kahveyi termos içerisinde karıştırarak tüm fincanlarda aynı lezzeti tutturmayı başarıyor. Yani Philips kahve makineleri ile içeceğiniz her kahvede aynı eşsiz tada ulaşabilir, nefis lezzeti misafirlerinize ikram edebilirsiniz.

İstediğiniz Kadar Kahve istediğiniz An Hazır

“Philips kahve makinesi nasıl kullanılır?” diye merak edenleri muazzam pratik ve işlevsel bir kullanım bekliyor. Kahve makineleri, çoklu kahve hazırlarken dahi yalnızca bir fincan kahve almanıza imkan tanıyor. Sahip olduğu damlama önleyici özelliği ile tam öğütme döngüsü tamamlanmamış olsa bile istediğiniz an bir fincan kahvenizi alabilir ve bu keyfe hiç vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz. Damlama önleyici özellik, kullanıcıların kahve makinesi kullanırken işini bir hayli kolaylaştırıyor. Bunun yanı sıra Philips kahve makinelerinin sahip olduğu döner filtre tutucu, kahvenizin çok daha kolay bir şekilde doldurulmasına yardımcı oluyor. Filtre tutucuyu yana çevirerek rahatça açabilirsiniz. Böylece kahvenizi çok daha pratik bir şekilde doldurabilirsiniz. Üstelik kompakt ve fonksiyonel şekilde dizayn edilmiş olan filtre tutucu, temizlik sırasında da kolayca çıkarılabilme özelliği sayesinde hijyeni en ideal seviyede sağlamanıza imkan tanıyor.

Philips kahve makinelerinde yer alan her bir özellik, kullanıcıların rahatlığı, lezzete ulaşma ihtiyacı ve keyfi için özel olarak tasarlanıyor. Bu yüzden evde hazırladığınız kahvelerden üst seviyede bir verim almanız kolaylaşıyor. Kompakt tasarımları bulunan Philips makinelerin bazı modellerinde 2 ile 7 fincan arası bir miktarda kahve hazırlamanız mümkünken bazılarında ise 10 ile 15 fincan arası kahveyi rahat rahat hazırlayabilirsiniz. Sık ve kalabalık misafir ağırlayıp ağırlamadığınıza ya da kahve içme yoğunluğunuza göre hangi teknik detaylara sahip Philips kahve makinesini seçeceğinize karar verebilirsiniz. Tek seferde çok sayıda fincan kahve hazırlayabilen kahve makineleri, özellikle kalabalık ofis ortamlarında çalışanların kullanabilmesi için bir hayli kullanışlı oluyor. Bu eşsiz lezzeti ve kolaylığı yalnızca evinizde değil, çalışma ortamında da yaşayabilirsiniz.

Mutfağınızdaki Estetik Görünümü Tamamlayın

Philips markalı kahve makineleri; teknik detayları, teknolojileri, lezzet odaklı oluşları ve pratik kullanımlarının yanı sıra tasarımlarıyla da öne çıkıyor. Görsellik olarak her mutfağa kolayca uyum sağlayabilecek bir şıklığa sahip olan kahve makineleri, aynı zamanda kablo toplama bölmeleriyle de mutfaklarda oluşabilecek kablo kalabalığını büyük oranda azaltıyor. Makinenin sahip olduğu yedek kahve, arkasında yer alan kablo bölmesine sıkıca yerleştirilerek pratik bir biçimde saklanabiliyor. Bu sayede mutfağınızda asla yer kaplamayan Philips kahve makineleri, hem yaşanabilecek tehlikeyi en aza indiriyor hem de kusursuz şıklığı en ideal şekilde oluşturmanıza yardımcı oluyor. Farklı fincan adetinde kahve yapmanıza yardımcı olan farklı kahve makinesi modelleri, her kapasitede kompakt tasarımlarıyla göze çarpıyor. Kaba durmayan, estetik ve kompakt tasarım, mutfağınız görselliğini ve şıklığını korurken aynı zamanda yer kaplamadan her alanda rahatça kullanılabiliyor. Farklı renk seçeneklerinin de sunulduğu kahve makinesi modellerini mutfak dolaplarınız, tezgahınız ya da diğer küçük ev aletleriniz ile uyum sağlayacak şekilde seçebilirsiniz. Her bir kahve makinesi modellinin farklı renk alternatiflerini Trendyol aracılığıyla hızla inceleyebilir ve size en uygun olan tasarıma karar verebilirsiniz.

Hijyen Ön Planda

Philips kahve makinelerinde kullanıcıların makineyi kolayca temizleyebilmek ve hijyeni üst seviyede sağlayabilmek için, tüm parçalar yıkanabilir özellikte tasarlanıyor. Böylece sürahiden filtre tutucuya kadar her bir parçayı dilediğiniz şekilde yıkayabilir, hatta bulaşık makinesine de atabilirsiniz. Ancak parçaları yıkamaya başlamadan önce kullanım kılavuzunu okuyup dikkat edilmesi gereken detayları iyice öğrenmelisiniz. Sürahinin camlı bir bölmeye sahip olmasından dolayı üstünde su lekeleri kalmaması için her bir yıkama işleminden sonra parçayı iyice kurulamaya da özen gösterebilirsiniz. Philips markalı kahve makinelerinin içerisinde oldukça şık bir forma sahip ve rahat kahve dökme ağzıyla kullanışlı olan sürahiler yer alıyor. Hazırlanan tüm kahvenin içerisinde toplandığı bu sürahiler, kahvenin aromasını ve damağınıza uygun olacak sıcaklığı korumayı da garanti ediyor. Harici olarak da satılabilen cam formlu kahve sürahisi, pek çok kahve makinesi ile kolayca uyum sağlıyor. Ancak makineniz için kahve sürahisi satın almadan önce makinenizle uyumluluğunu bir kez daha kontrol etmelisiniz.

Estetik Detayların Teknolojiyle Buluşması

Markanın kullanıcılara sunduğu kahve makinelerinde, lezzet ile tasarımı bir arada arayanlar için eşsiz özellikte cihazlar hazırlanıyor. Paslanmaz çelik malzemeden üretilen çift yalıtıma sahip termoslar ile kahveler de çok daha uzun süre tazeliğini ve sıcaklığını korumayı başarıyor. Aynı zamanda kırılmaz yapısıyla uzun yıllar boyunca ilk günkü yeniliğinde kullanmanız da mümkün oluyor. Kolay bir kullanıma ve pratik ayar düğmelerine sahip olan kahve makineleri, dilediğiniz her bir kahve çeşidini kısa sürede ve en ideal lezzetinde hazırlamanıza yardımcı oluyor. Böylece günün her saati lezzetli kahveler tüketmek çok daha kolay bir hale geliyor. Ayrıca su seviyesi göstergesine sahip olan Philips kahve makinelerinde su bitmeye yaklaştığında ilave etmeniz gereken miktarı rahatça görebilirsiniz. Kahve hazırlama işlemine başladıktan sonra dilediğiniz an kahve üretimini durdurmak için damlama önleyici özelliği kullanabilirsiniz. Bu sayede o an hızla tüketmek istediğiniz kahveyi fincanınıza alıp geri kalanını hazırlamaya devam edebilirsiniz.

Makinenin uzun süre aç��k kalıp herhangi bir kazaya ya da soruna yol açmaması için, sahip olduğu doğrudan otomatik kapanma özelliği ise hem evinizin hem de ailenizin güvenliğini koruma niteliği taşıyor. Tezgahtaki kablo dağınıklığını önlemek amacı ile geliştirilen kablo bölmesi de aynı zamanda su ile temas halinde ve hasar halinde doğabilecek güvenlik sorunlarını büyük ölçüde ortadan kaldırıyor. Böylece dilediğiniz her an, zahmetsiz şekilde taze kahveler hazırlarken aynı zamanda güvenlik endişelerini de minimum seviyede yaşayabilirsiniz. Ancak her durumda kullanma kılavuzunda yer alan güvenlik ile alakalı talimatları okuyup bu talimatlara uymaya özen göstermelisiniz. Hazırlayıp içeceğiniz kahvenin uzun süre taze kalabilmesi için, makineyle birlikte gelen termos da aynı zamanda şıklığıyla girdiği her ortamda benzersiz bir hava yaratıyor.

Eğer kahve içmek sizin için tam anlamıyla bir tutkuya karşılık geliyorsa Philips markalı kahve makineleri ile bu deneyimi eksiksiz bir şekilde yaşayabilirsiniz. Her bir teknik detayın en ince ayrıntısına kadar düşünülüp tasarlandığı ve kullanıcı beklentilerinin göz önünde bulunduğu kahve makineleri; lezzetli, yoğun aromalı, sıcak ve taze kahvelere dilediğiniz her an ulaşabilmenizi sağlıyor. Kahve makineleri aynı zamanda uzun ömürlü bir kullanıma sahip olabilmeniz için en kaliteli malzemelerle ve kırılmaz yapılarda üretiliyor. Böylece bu kahve lezzetini uzun yıllar boyunca en üst seviyede yaşayabilirsiniz.

Yenilikçi öz lliklerin teknoloji ile bir araya geldiği kahve makinelerinde bulunan 1000 Watt güç, kahve makinesi pompasının hızlı bir şekilde kahve hazırlamasına yardımcı oluyor. Yüksek kapasiteli seçeneklerin de bulunduğu modeller arasında 1.2 L kapasiteye kadar ulaşabilen ürünler yer alıyor. Her mutfak dekorasyonu ile kolayca uyum sağlayabilmesi için farklı renk seçenekleri ile beraber üretilen kahve makinelerinde; pembe, metal, siyah, krem ve gri renk alternatifleri kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Kahve hazırlama sırasında kullanıcının pratikliği üst seviyede yaşaması için özel olarak tasarlanan makineler, hijyen sırasında da çıkarılabilir parçaları ile büyük bir kolaylık yaratıyor.

Pek çok kullanıcı için küçük ev aletleri arasındaki en önemli ürünlerin başında gelen kahve makineleri, işlevselliklerinin yanı sıra fiyat avantajları ile de dikkat çekiyor. Farklı teknik özelliklere ve farklı kahve hazırlama kapasitelerine sahip olan kahve makineleri bu detaylarına göre çeşitli fiyat aralıklarında kullanıcılara sunuluyor. Birbirinden güzel ve kullanışlı ürünlerin bulunduğu Trendyol’da ihtiyaçlarınızı ve lezzet beklentinizi en ideal şekilde karşılayacak avantajlı kahve makinesi ürünlerine kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik bütçenize uygun ürün seçeneklerini de hızlı bir şekilde listeleyebilirsiniz. Ürünü satın alırken sahip olacağınız fiyat avantajı, kahve makinelerinin enerji tasarrufu özelliği sayesinde makinenizi kullandığınız süre boyunca da devam ediyor. Beklentilerinize, ihtiyaçlarınıza ve zevkinize en uygun kahve makinesi modelleri, Trendyol’un cazip avantajları ile birlikte sizi bekliyor. Hemen modelleri incelemeye başlayabilir ve benzersiz kahve deneyimine ulaşmak için hayallerinizdeki ürünü kolayca satın alabilirsiniz.