İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Boyut
Ortam
Tip
Materyal
Deri Kalitesi
Desen
Kullanım Alanı
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Pierre Cardin Cüzdan

" araması için 251 sonuç listeleniyor

Pierre Cardin Cüzdan Modelleri ile Tarzını Konuştur

Cüzdanlar, insanların gündelik yaşantıda oldukça sık bir şekilde kullandığı gereksinimlerdir. Bir aksesuar çeşidi olarak cüzdanlar, genel anlamda her türden insanın ihtiyaçlarını koyabilecekleri bir aksesuardır. Her anlamda çantalarınızda yer alması gereken cüzdanlar hem erkek, hem de kadın birçok kullanıcı tarafından uzun sürelerdir kullanılırlar. Uzun süreler sizlerle beraber kullanacak bu aksesuarların önemli detaylara sahip olması çok önemlidir. Bu detaylar, genel anlamda fermuarlar, bölmeler ve kredi kartı koymaya yarayan bölmelerdir. Bu bölmeler yardımıyla tüm gereksinimlerinizi ve ihtiyaçlarınızı yanınızda taşıma gereksinimi duyabilirsiniz ve cüzdanlarınıza yerleştirebilirsiniz. Kolayca açılıp kapanabilen ve içerisinden kolayca önemli materyallerin, madeni paraları ve kâğıt paraların düşmemesini engelleyen bölmeler çok önemlidir. Pierre Cardin cüzdan modellerine göz attığınız zaman karşınıza çıkabilecek olan pek çok farklı alternatif ile beraber en seçiminizi daha net bir şekilde yapabilirsiniz. Her anlamda istek ve ihtiyaçlarımıza yönelik olabilecek farklı renkler ve farklı modeller söz konusu olabilecektir. Karşınıza çıkabilecek alternatiflerden özellikle de sizin kullanım fonksiyonunuza uygun olabilecek ve sizin gündelik yaşantıdaki gereksinimlerinizi içerisinde koyabileceğiniz cüzdanlar dikkat çeken modellerdendir. Sizler de çantalarınızın içerisine güvenle koyabileceğiniz cüzdan alternatifiler ile karşılaşabilirsiniz. Her anlamda ilginizi çekebilecek olan ve oldukça işlevsel olan her detayı özenle çizilmiş olan cüzdan modellerine göz atabilirsiniz. Pierre Cardin minimalist bir tarza sahip olan bir marka olduğu için karşınıza çıkabilecek olan cüzdan modellerinde markanın kendi logosunu ve kendi tasarımlarını gözlemleyebilirsiniz. Bu sayede insanlar oldukça sık bir şekilde bu cüzdan alternatiflerine yönelmekte ve markanın kaliteli seçimlerini yanlarında taşımaktadır. Pierre Cardin kadın cüzdan alternatiflerine ve modellerine bir göz attığınız zaman karşınıza çıkabilecek olan oldukça fazla sayıda cüzdan söz konusu olacaktır ve farklı renklerle donatılmış cüzdan modelleri karşınıza çıkabilecektir. Aynı zamanda cüzdanların bir hediye olarak ısmarlanması ve sevdiklerinize cüzdan satın almanız oldukça yaygın bir davranıştır. Pierre Cardin cüzdan seti alternatiflerinden sizler de tüm sevdiklerinize doğum günlerinde, özel günlerde hediye satın alabilirsiniz. Bu hediyeler ile sevdikleriniz oldukça mutlu ve keyifli bir hediye elde etmiş olacaktır. Sevdiğiniz birine veya bir arkadaşınıza hediye alma konusunda kararsız iseniz muhakkak ki cüzdan alternatifleri sizlere yol gösterici olabilir ve onlara uğurlu gelebilecek olan cüzdan modellerinden seçebilirsiniz. Ayrıca; Trendyol üzerinden pierre cardin erkek cüzdan seçeneklerine de göz atabilirsiniz.

Pierre Cardin Cüzdan Modelleri İle Çantanıza En Uyumlu Cüzdan

Pierre Cardin Cüzdan Modelleri İle Çantanıza En Uyumlu Cüzdan

Cüzdanlar gündelik yaşantının ve genel anlamda tüm insan yaşamının vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alır çünkü cüzdanların içerisinde önemli madeni paralar ve demir paralar konulmaktadır. Aynı zamanda kâğıt paralarınızı ve kredi kartlarınızı koyabileceğiniz farklı bölmelerde söz konusu olmaktadır. Dolayısıyla karşınıza çıkabilecek alternatiflerden sizler de size uygun olan modeli tercih ederek seçiminizi yapabilirsiniz ve bir cüzdan sahibi olabilirsiniz. Kafanızda yer alan belirli modeller ve renkler söz konusu ise bunlara yönelik bir seçimi de yapabilirsiniz. Özellikle de gereksinimlerini karşılayabilecek olan modellere yönelmeniz gerekmektedir. Her anlamda farklı renkler ve farklı alternatifler ile karşılaşabileceğiniz için özellikle de sizin kişisel kullanımınıza ve kendi gereksinimlerinize uygun olabilecek modellere göz atabilirsiniz. Dokusunu ve rengini sevebileceğiniz özelliklere desenlerine göz atabileceğiniz farklı modeller söz konusu. Dolayısıyla, karşınıza çıkabilecek alternatiflerden ve özelliklede modellerden her anlamda ilginizi çekebilecek olan farklı modeller söz konusu olabilecektir. Aynı zamanda belirtmekte fayda var ki özellikle de cüzdan seçiminizde bulunurken kaliteli ve dayanıklı materyallerden bir araya getirilen modellere yönelmenizde fayda var. Belirtmek gerekir ki cüzdanlar, uzun seneler sizlerle beraber çantalarınızda yer alacağı için seçiminizi yaptığınız zaman oldukça kaliteli alternatiflere yönelmeniz gerekir. Cüzdanlar, deri kaynaklı olarak yapılabilir ve deri materyaller kullanılarak bir araya getirilerek cüzdanlar ortaya çıkar. Pierre Cardin deri cüzdan alternatiflerine göz attığınız zaman kullanılan derinin oldukça kaliteli bir deri malzeme olduğu dikkati çeker. Deri materyallerle oluşturulan cüzdanlar, genel anlamda siyah, kahverengi ve taba renginde olabilir. Bu renkler kullanıcıların en çok tercih ettiği ve kullandığı renkler arasında yer alır çünkü kullanımı en konforlu ve en güvenli renklerdir. Pierre Cardin siyah cüzdan alternatifi özellikle de tüm kullanıcılar tarafından tercih edilerek kullanılabilen bir renk olarak karşımıza çıkar. Dolayısıyla, her anlamda ilginizi çekebilecek ve dikkatinizi çekebilecek olan alternatiflere yönelebilirsiniz. Bu karşınıza çıkabilecek alternatifler ve modeller sizin de kullanımınızı oldukça iyi kılacaktır. Aynı zamanda kendinize değil de bir sevdiğinize, arkadaşınıza hediye olarak cüzdan satın almayı düşünüyorsanız tercih edebileceğiniz modeller değişkenlik gösterebilir ve bunlara yönelik olarak tercih yapabilirsiniz. Kendi kişisel zevkleriniz ile zaten alacağınız kişinin kişisel zevklerini bir araya getirerek, aynı potada eriterek uygun bir alternatifte hediye cüzdan satın alabilirsiniz.

Hediyelik İsme Özel Pierre Cardin Cüzdan

Hediyelik İsme Özel Pierre Cardin Cüzdan

İsimlere cüzdan alternatiflerine göz atarak sevdiğinizin ismine veya hediye alabileceğiniz insanın ismine özel bir cüzdan satın alabilirsiniz. Pierre Cardin isimli cüzdan alternatifleri arasından uygun olan modeli tercih ederek sevdiklerinize uygun bir hediye satın alabilirsiniz. Bu cüzdanlar, genel anlamda farklılaşmaktadır ve sizler kendi kişisel zevkleriniz ile hediye satın olarak tercih ettiğiniz kişiye özel olarak isimli cüzdansatın alabilirsiniz. Pierre Cardin isme özel cüzdan modellerine göz attığınız zaman ilk etapta karşınıza isim ve soy isim baş harfleri ile oluşturulan cüzdanlar çıkabilir. Bu cüzdanlar, oldukça ilgi çekici bir özelliğe sahip olduğu için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilebilecek bir tasarıma sahiptir. Bu alternatifleri sizler yaşantınızda tercih ediyorsanız ve etmek istiyorsanız karşınıza çıkabilecek olan modelleri değerlendirerek sevdiklerinize hediye olarak tercih edebilirsiniz. Her anlamda ilginizi çekebilecek ve sevebileceğiniz bu farklı alternatifleri kullanarak seçiminizi yapabilirsiniz. Aynı zamanda çok büyük bir oranda kredi kartları kullanılmaktadır. Eğer ki kullanımınız bu yönde ise ve sadece kredi kartları için bir cüzdan satın almak istiyorsanız Pierre Cardin kartlık cüzdan alternatiflerine de yönelebilirsiniz. Seçiminiz ile beraber tercih edebileceğiniz bu cüzdan alternatifleri, genel anlamda sıklıkla kullanılabilen ve sıklıkla kullanıcıların tercih edebileceği kolayla sahip olan cüzdanlardır. Cüzdanlarınızı tercih ederek kullandığımızda kredi kartlarınızı kolayca içerisine yerleştirebileceğiniz şekilde tasarlanmıştır. Kullanımı daha etkili ve işler kalabilmek için kredi kartlarınızı yerleştirebileceğiniz cüzdanlar kartlık olarak adlandırılmaktadır. Eğer ki küçük bir cüzdan arayışı içerisinde iseniz bu kartlık cüzdanlar küçük ve boyutlara sahip olduğu için taşınması da oldukça kolaydır. Erkekler cüzdanları genel anlamda içeceklerinde veya pantolonlarının arka ceplerinde kullandıkları için kartlık şeklindeki cüzdanlar daha sık bir şekilde tercih edilir. Yine tercihiniz küçük cüzdanlardan yana ise ve kullanımınızı daha konforlu ve kolay kılmak istiyorsanız Pierre Cardin küçük cüzdan alternatiflerine de göz atabilirsiniz.

Bu kolaylık söz konusu olduğu için karşınıza çıkabilecek olan alternatifler çoğalmaktadır ve kolay bir kullanımları söz konusu olmaktadır. Kredi kartlarını yerleştirebileceğiniz iç hacimler ve bölme sayıları çok olduğu için aynı zamanda sadece kredi kartları değil, nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ve kişisel mağaza kartlarınızı da kolaylıkla içerisine yerleştirebilirsiniz. Geniş bir iç hacme sahip olduğunda ve fazla bölme sayısı olduğundan kredi kartlarınızı konforlu bir şekilde yerleştirebilirsiniz.Cüzdanlar hem kadın, hem de erkek kullanıcılar için çok büyük bir yere ve öneme sahiptir. Bu kullanımlar söz konusu olduğu için kullanıcılar genel anlamda cüzdanlarına pek çok farklı materyali koyabilmektedirler. Tüm gereksinimlerinizi içerisinde depo edebileceğiniz cüzdanlar farklı modeller ve farklı özelliklere sahip olmaktadır. Özellikle de seçebileceğiniz farklı alternatifler söz konusu olduğu için gündelik yaşantıda hangi alternatif size uygun ise veya hangi alternatifi kullanmayı tercih ediyorsanız tercihimizi bundan yana yapabilirsiniz. Her anlamda ilginizi çekebilecek olan bu kadar farklı alternatif arasından özellikle de sizin kullanımınıza ve kullanım özelliklerinize uygun olabilecek farklı modellerle karşılaşabilirsiniz. Belirtmekte fayda var ki oldukça fazla sayıda cüzdan modeli ve alternatifi karşınıza çıkabilecektir ve tercihinizi bunlara göre yapabileceksiniz. Sizler açısından tercihlerinize bağlı olarak değişebilecek düzden renkleri söz konusu olmaktadır. En çok kullanılan ve yaygın bir şekilde tercih edilen renkler genel anlamda siyah, beyaz, kahverengi ve lacivert tonlarıdır. Bu ve buna yakın renkler kullanıcıların en çok tercih edilen renkler olarak karşımıza çıkacaktır. Pierre Cardin beyaz cüzdan modelleri, karşınıza çıkabilecek olan farklı alternatifleri olan ve oldukça şık ve zarif olarak adlandırılabilir en modellerdendir. Kadın kullanıcıların en çok tercih edebileceği renkler arasında adlandırılabilir ve oldukça zarif ve modern bir görünüme kullanıcıları kavuşturabilir. Pierre Cardin lacivert cüzdan modelleri ise yine erkek kullanıcılar ve kadın kullanıcılar tarafından tercih edilebilecek renk alternatifleri arasında karşınıza çıkabilir. Lacivert rengi daha güvenli ve daha konforlu bir renk olarak karşınıza çıktığı için kullanıcıların tercih edebileceği en yaygın renk seçeneklerindendir. Bu tarz renkler genel anlamda kullanıcılar tarafından çok sık bir şekilde tercih edilse de yine hareketli ve oldukça modern detaylara sahip olan desenli cüzdan alternatiflerine de göz atabilirsiniz. Pierre Cardin çiçekli cüzdan modellerine göz attığınız zaman karşınıza çıkabilecek alternatifler çeşitlenmektedir. Desenli cüzdanlar, genel anlamda kullanıcılar tarafından çok severek ve beğenerek tercih edilir, aynı zamanda Pierre Cardin’in minimal bir tarzı söz konusu olduğu için minimal tarzını yansıtan desenlerde cüzdanlar da yer alabilir. Sizler de renkli ve şık alternatifleri tercih etmek istiyorsanız ve oldukça hareketli bir tarzınız var ise desenli cüzdan modellerine göz atarak seçiminizi bunlardan yana yapabilirsiniz.

Pierre Cardin Cüzdan Modelleri İle Tarzınıza Tarz Katın

Pierre Cardin Cüzdan Modelleri İle Tarzınıza Tarz Katın

Pierre Cardin cüzdan modelleri arasında ilk etapta karşınıza çıkabilecek olan şey Pierre Cardin markasının minimal tarzıdır. Minimal bir tarzı olan ve bu tarzı çantalarında, ayakkabılarında ve cüzdanlarında yansıtan marka genel anlamda kullanıcılarının beğenisine uygun olabilecek bir tarz benimsemiştir. Bu tarz hem kişileri elegan, hem de oldukça zarif bir görünüme sokacaktır. Sizler de zarif ve oldukça iddialı bir seçim yapmak istiyorsanız karşınıza çıkabilecek olan farklı alternatifleri değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz. Seçiminizi uygun olabilecek farklı alternatifler ve farklı seçenekler söz konusu olacaktır. Aynı zamanda belirtmekte fayda var ki cüzdanların biçimsel ve fonksiyonel özellikleri de söz konusu olduğu için böylelikle cüzdanlar hem sizin kullanımınıza uygun olabilecek, hem de farklı kullanımlara da uygun olabilecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle de son zamanlarda çoğu insanın kredi kartı kullanması ve kredi kartlarına gündelik yaşantısını ortak etmesi nedeniyle kartvizitler cüzdanlar da moda olmaktadır. Kartlarınızı içerisine rahatlıkla yerleştirebileceğiniz sayısız bölmeli cüzdanlar kullanıcılar tarafından çok beğeniliyor. Eğer ki sizler de bir cüzdan satın alma konusunda belirgin bir kararsızlık yaşıyorsanız kullanıcı yorumlarına göz atarak burada çıkacak olan alternatifleri değerlendirerek seçiminizi yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarında herhangi bir ürünü sizden evvel satın almış olan kullanıcıların beğeni ve zevklerini belirten bilgiler yer almaktadır. Cüzdanların modelleri, renkleri ve cüzdanda kullanılan materyalleri ile alakalı olarak bilgiler ilgili sayfada mevcuttur. Dolayısıyla, karşınıza çıkabilecek olan farklı alternatifler ve farklı desenler söz konusu olduğu için sizler kendi kullanımınıza uygun olabilecek desenleri ve renkleri tercih edebilirsiniz. Belirtmekte fayda var ki kullanıcıların cüzdan alternatifleri arasında özellikle de farklı renkler ve desenler de söz konusu olabilir.

Ve bu desenlerin insanlar tarafından tercih edilmesi de söz konusu olabilir. Pierre Cardin kendi özel deseni ve kendi özel kumaşı olarak adlandırılabilen minimalist bir desen söz konusudur ve bunlar cüzdanlara yansımıştır. Bir cüzdanın uzun seneler boyunca kullanılabilmesi ve oldukça dayanıklı materyallerle bir araya getirilmesi çok önemlidir. Pierre Cardin marka olarak üretim yaparken bu tarz hususlara önem vererek üretim yapmaktadır. Üretiminde oldukça titiz ve özenli bir aşamayı gözetmektedir ve dayanıklı materyaller kullanarak cüzdanlarına oluşturmaya özen gösterir.Cüzdan bir gereksinim olarak hem kadın, hem de erkek pek çok kullanıcının tercih edeceği aksesuarlar arasında yer alır. Tercih edebileceğiniz bu aksesuarlar, sizin kişisel kullanımınıza ve gereksinimlerinize göre değişkenlik gösterebilecek modellere sahiptir. Bu modeller arasından kendi kişisel zevklerinize uygun olabilecek bir cüzdan ile tanışabilirsiniz. Cüzdanların genel anlamda en önemli özelliği içerisinde çok önemli madeni paralar ile kâğıt paraları güvenli bir şekilde saklayabilmenizi ve tutabilmesidir. Ayrıca son zamanlarda kredi kartı kullanımının artış göstermesi ile orantılı olarak kartvizitlik kısmını içerebilecek olan farklı bölmelere sahip cüzdan aalternatifleri ile de karşılaşabilirsiniz. Belirtmekte fayda var ki kartvizit olarak adlandırılan sadece kredi kartlarını koymaya yönelik olarak üretilmiş cüzdanlar da söz konusudur. Bu cüzdanlar, geniş bir bölmeye sahip oldukları için sadece kredi kartı alışveriş kartı, kişisel kimlik kartı ve sürücü belgesi dahilinde pek çok farklı kredi kartı sıfatı taşıyan kartı cüzdanlarınıza kolaylıkla yerleştirebilirsiniz. Bu sebeple karşınıza çıkabilecek olan cüzdan alternatifleri arasında pek çok farklı modelde söz konusu olacaktır. Aynı zamanda cüzdanların portföy olarak kullanılması da yaygındır. Portföy olarak adlandırılan büyük cüzdanlar, yani çanta modelindeki cüzdanlar genellikle gülerek yaşantıda, kısa mesafelerde kadınlar tarafından kullanılır. Pierre Cardin portföy cüzdan modelleri, özellikle de kadınlar tarafından tercih edilir çünkü oldukça şık ve zarif tasarımlara sahip olan bu cüzdanlar dışarıda birer çanta niteliğine bürünebilirler. Kadınlar kısa mesafeli seyahatlerinde ve kısa mesafeli dışarı yaşantısında bu cüzdan modellerini tercih ederek içerisine tüm gereksinimlerini sığdırarak dışarıya çıkabilirler. Bu cüzdanların içerisine yerleştirdiğiniz materyaller ve malzemeler sizin gün içerisinde güvenli bir şekilde seyahat etmenize yardımcı olabilecektir. Dolayısıyla, bu modeller çeşitlenmektedir ve karşınıza çıkabilecek alternatifler farklılaşmaktadır. Yine aynı şekilde mekanizmalı cüzdan olarak adlandırılan Pierre Cardin mekanizmalı cüzdan modelleriniegöz atarsanız bunların fonksiyonel anlamda kilitleme tuşları diğer cüzdan modelleri ile farklılık gösterebilmektedir. Farklı bölmeler arasında mekanizma yardımı ile bir ayrım bulunur ve bu ayrım da kartlarınızı farklı bir bölmeye demir para ve kağıt paralarınızı farklı bir bölmeye yerleştirebilirsiniz. Pierre Cardin cüzdan fiyatları modellere göre değişkenlik gösterebileceği için seçiminizi bütçenize göre yapabilirsiniz. Daha fazla cüzdan modeli için Trendyol adresine göz atabilirsiniz.