İlgili Kategoriler
Ocak Yüzeyi
Renk
Gaz Tipi
Kullanım Şekli
Ocak Tipi
Ocak Göz Sayısı
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Garanti Tipi
Genişlik
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Profilo Ocak

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Profilo Ocak

Mutfakların Vazgeçilmezi Profilo Ocak

Mutfakların Vazgeçilmezi Profilo Ocak

Kurulduğu 1976 yılından beri dayanıklı ev aletlerinin vazgeçilmez markası olan Profilo, özellikle beyaz eşya üretiminde Avrupa’nın lider markalarından bir tanesidir. Üretiminin büyük bir bölümünü Marmara Bölgesi’ndeki fabrikalarında gerçekleştiren marka özellikle beyaz eşya, ankastre setler, ocak setleri ve küçük ev aletleri gibi farklı birçok ürünü geniş ürün yelpazesinde barındırmaktadır. Birçok farklı ev gerecinin üretimini bünyesinde yapmasına rağmen, son yıllardaki teknolojik gelişmeler ile birlikte marka özellikle ankastre set ve ocak üretiminde en çok tercih edilen modelleri üretmektedir. Uzun yıllardır dayanıklı ev aletleri üretiminin vermiş olduğu bilgi birikimi ve tecrübeyi, konusunda uzman ekibi ve teknolojik ilerlemeler ile birleştirerek mutfakların en vazgeçilmez ürünleri olan ankastre setleri ve ocakları üretmektedir. Yemek yapımındaki en büyük yardımcı olan ocaklar, bu anı kolaylaştırdığı gibi keyifli hale de getirmektedir. Birbirinden farklı birçok Profilo ocak modeli, kullanıcılarının mutfaktaki iş yükünü hafiflettiği gibi onlara keyifli anları güvenli bir şekilde yaşatmayı hedefleyerek üretilmektedir. Mutfakta vakit geçirmeyi pratik ve eğlenceli bir ana dönüştürmek için Profilo cam ocak seçeneği ile kullanıcılarından tam not almayı başarmıştır. Özellikle Profilo cam ocak kullananlar tarafından edinilen geri bildirimlere göre ocağın kalitesinin yanı sıra görünümünün de sahip olduğu şık ve estetik duruşu sayesinde mutfaklarda her zaman tercih edilebileceği yönündedir. Standart ocak tiplerine göre tasarım açısından kusursuz olan bu ocaklar, dış yüzey kısımları ile de göz doldurmaktadır. Metal veya farklı malzemelerden yapılan modellere göre daha hassas yapıya sahip olan bu ocaklar mutfaklara farklı bir hava katmak için en iyi seçeneklerin başında gelmektedir. Eşsiz bir görünüme sahip olan son teknoloji bu ürünün temizliğinde de dikkat edilmesi gereken noktalar bulunmaktadır. Standart ocak tiplerine göre hassas bir dış yüzeye sahip olduklarından, üzerindeki kir ve yağ ne kadar yoğun olursa olsun kesinlikle kazıyarak çıkarılmaması önerilmektedir. Cam ocağın üzerindeki kirin kabası herhangi bir bezle alındıktan sonra özel temizlik malzemeleri sayesinde bu kirleri nazikçe ovarak çıkarabilirsiniz. Ancak cam ocak düzenli bir şekilde temizleniyor ise bir miktar sıcak suyun içerisine ekleyeceğiniz bulaşık deterjanı yardımı ile de ocağı temizlemeniz mümkündür. Temizliğe başlamadan önce cam ocağın soğuk olduğundan emin olunmalıdır. Temizlik sonrasında ise kurulama işlemine kuru bir bez ile yapabilir ve cam ocağa ilk günkü görünümünü kazandırabilirsiniz.

Son Teknolojinin Keyfini Profilo Ocak İle Sürme Fırsatı

Son Teknolojinin Keyfini Profilo Ocak İle Sürme Fırsatı

Üretimini yaptığı ankastre set ve ocaklarda estetiği ve işlevselliği ön planda tutan marka, aynı zamanda güvenli bir kullanım da sunmaktadır. Tasarım ve teknik özellik açısından farklılıklar gösteren markanın bir diğer popüler modeli ise Profilo doğalgazlı ocak olarak bilinmektedir. Hemen hemen her eve gelen doğalgaz sayesinden popülaritesi artan bu ocaklar, tüplü ocaklarda yaşanan tüm sorunları ortadan kaldırarak günün her saati kolay ve pratik bir şekilde kullanım sağlamaktadır. Evlere veya farklı mekanlara gelen doğalgaz hattına bağlanarak kullanılan bu ocaklar, elektrik ve ısı yalıtımı sağladığı gibi kendinden kumandalı ve gaz emniyetli olması sayesinde, işlevselliğinin yanı sıra üst düzey güvenlik de sunmaktadır. Markanın sahip olduğu diğer Profilo ocak seti modelleri incelendiğinde ise 4 gözlü ve 5 gözlü olanlar ön plana çıkmaktadır. Estetik görünüm teknoloji ile birleştiği Profilo 4 gözlü ocak setlerinde, eski modellere göre güvenlik ön plana çıkarılmıştır. Aynı zamanda cam ocak seçeneği de bulunan 4 gözlü ocaklarda gaz emniyeti tüm modellere eklenerek, olası bir gaz kaçağının önüne geçilmiştir. Mutfaktaki standart olan ihtiyaçları bu 4 gözlü ocaklar sayesinde çok kolay ve pratik bir şekilde yerine getirebilirsiniz. Yenilikçi teknolojiyi tüm modellerinde birleştiren marka, özellikle çekirdek aileler ve standart ihtiyaçların giderildiği mutfaklar için 4 gözlü modelini kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Mutfağında farklı bir tarz yakalamak isteyen herkes için 4 gözlü ocaklar farklı boyutlarda ve renklerde de üretilmektedir. Her pişirme bölgesinin sahip olduğu ayarlanabilir ısı seçenekleri sayesinde, yemekleri istenen sürede ve istenen ısıda pişirmek çok kolay bir hale gelmiştir. Sağlam dış yapısı sayesinde de uzun süreli kullanımlar için çok uygun bir modeldir. Daha kalabalık aileler ve yemek pişirme işleminin yoğun olarak yapıldığı mutfaklarda ise Profilo 5’li ocak seti tercih edilmektedir. Standart model olan 4 gözlü ocaklara ek olarak bir adet fazladan pişirme bölgesi vardır. Fazladan sahip olduğu bir pişirme alanı ile aynı anda 5 farklı yemeği pişirmenize olanak sağlamaktadır ve sunmuş olduğu enerji tasarrufu sayesinde de kalabalık aileler tarafından veya büyük ölçekli işletmelerin mutfaklarında sıklık ile tercih edilmektedir.

Yemek Hazırlamak Profilo Ocak ile Artık Çok Kolay

Yemek Hazırlamak Profilo Ocak ile Artık Çok Kolay

Mutfakların en vazgeçilmez eşyası olan ocaklar için farklı ürün alternatifleri bulunmaktadır, bunların en başında ise Profilo markasının ankastre ocakları gelmektedir. Kullanıcılar tarafından yapılan Profilo ankastre ocak yorumları göz önüne alındığında hem emaye hem de cam modele sahip bu ocaklar, elektrikli ateşleme sistemi sayesinde dışarıdan ekstra bir müdahaleye gerek kalmadan, kolay ve pratik bir şekilde çalışmaktadır. Kimi modellerde bir bölmesi gaz yerine elektrik ile çalışacak şekilde tasarlanmışlardır. Bu da gaz kesilmesi veya arızası gibi durumlarda ankastre ocaktan faydalanılabilmesini sağlar. Farklı renk alternatifleri ile üretilen ankastre ocaklar yeni tip modern mutfakların hemen hemen hepsinde kullanılmaktadır. Hızlı ve pratik bir kullanıma sahip olmasının yanı sıra ankastre ocak temizliği de gayet kolay bir biçimde yapılabilmektedir. Ocağın üstünü nemli bir bez ve bulaşık deterjanı yardımı ile kolaylıkla temizleyebiliyorken, ankastre ocağın üstündeki aparatlar da çıkarılabilir olduğundan bunların temizliği de kolay bir şekilde yapılabilmektedir. Ankastre ocak üzerinde yer alan ızgara demirleri ve başlıklar, temizlenmek istediğinde bulaşık makinesine koyarak temizlik işlemini gerçekleştirebilir ve sonra kullanmaya devam edilebilir. Standart ocak tiplerine göre ankastre ocakların üst kısmındaki ızgara demirler daha hızlı ısınmaktadır ve bu da yemek hazırlama esnasında zamandan tasarruf yapılmasına katkı sağlamaktadır. Enerji tasarrufu sağlamak için ise tava veya tencere boyutu ile orantılı olan uygun ocak gözü kullanmalıdır. Farklı malzeme içeriğine ve tasarıma sahip olan Profilo ankastre ocak fiyatları farklılık gösterebilmektedir. Ankastre ocağın üzerindeki ocak gözü sayısından, yapımında kullanılan malzeme içeriğine kadar fiyatın değişmesinde rol oynayan farklı etkenler bulunmaktadır. Ancak diğer ocak tiplerine göre ankastre ocaklar ekstra masraf çıkarmadıkları için daha ekonomik olmaktadırlar. Kullanıcısına kısa sürede yemek yapma fırsatı veren ankastre ocaklar, bu yönü ile de hem maddi açıdan hem de zaman açısından tasarruf yapılmasını sağlar. Kurulum yapılacak olan Profilo ankastre ocak ölçüleri standart bir büyüklüğe sahiptir ve mutfaklarda çok fazla yer kaplamamaktadır. Kurulacağı alana göre bazı detaylara dikkat edilmelidir ve yeni yapılan evlerin çoğunda hem bu detaylara hem de kurulumun yapılacağı alana göre uygun boşluk bırakılmaktadır. Ayrıca daha eskiden mutfakta farklı bir tipte ocak bulunuyor ise bunun ankastre ocağa dönüştürülmesi mümkün hale gelmiştir. Hem kullanışlı oluşu hem de daha estetik görünmesi sebebi ile ankastre ocaklar son yıllarda sıklık ile tercih edilmektedir.

Profilo Ocak ile Kolay Kurulumun Rahatlığı Sizlerle

Profilo Ocak ile Kolay Kurulumun Rahatlığı Sizlerle

Yemek yapmak için mutfaklarda kullanılan bir diğer tip ocak ise set üstü ocaklardır. Kurulum açısında çok rahat olan set üstü ocaklar farklı renk alternatifleri ile de mutfaklara şık ve estetik bir görünüm kazandırmaktadır. Mutfak tezgahından bağımsız bir halde kurulumu yapılabilen set üstü ocaklar, eğer uzun süreli kullanılacaksa kurulumun yapılacağı alana dikkat edilmelidir. Kullanılacağı mutfaktaki hareket alanını kısıtlamaması için uygun bir bölge seçilmelidir. Temizliği ve kurulumu kolay olan bu modeller özellikle Profilo set üstü ocak kullananlar tarafından önerilmektedir. Set üstü ocak satın alınmadan önce ocağın ölçülerine dikkat edilmelidir. Farklı boyutlarda üretilen set üstü ocaklar, satın alındıktan sonra kurulmak istenilen alana uyum sağlamayabilir. Ayrıca set üstü ocaklar gazlı ve elektrikli modellere sahip olduğu için iki model arasında performans farklılıkları bulunmaktadır. Güzel ve estetik görünümünün yanı sıra set üstü ocağın performansı da göz önünde bulundurulmalıdır. Gazlı set üstü ocakların emniyetli bir kullanıma sahip olmasına dikkat edilmelidir. Profilo markasının ürettiği gazlı set üstü ocaklar, son teknoloji sayesinde gaz emniyeti sağlamaktadır ve kullanıcıya güvenli bir ortam sunmaktadır. Set üstü ocaklarda da diğer modellerdeki gibi farklı renk seçenekleri bulunmaktadır. Geniş ürün yelpazesi arasında Profilo set üstü ocak beyaz, gri veya siyah gibi renklere sahiptir. Leke tutmama, iz bırakmama, emniyet özellikleri ve kullanılan kaliteli malzeme yapısı her renkteki modelde aynıdır ve tamamen kullanıcı odaklı üretilmiştir. Tüm renkteki set üstü modeller için, ocak derinliği standart ölçülerdedir. İster Profilo set üstü ocak gri rengi isterseniz diğer renkleri tercih edin, ocak derinliği 60 santimetre olacaktır ve kurulum öncesi mutfak içerisinde uygun ölçülerde alan olduğuna dikkat edilmelidir. Gazlı modeller elektrikli modellere göre daha çabuk ısınma ve daha çabuk soğuma imkanı sunmaktadır. Eğer ocağınızın böyle bir özelliğe sahip olmasını istiyorsanız, gazlı modeller en ideal seçeneklerin arasındadır. Bir diğer model olan elektrikli set üstü ocaklar ise yapımında cam ve seramiğin kullanıldığı modellerdir. Elektrikli modelin sahip olduğu cam ve seramik yapı ise kolay bir şekilde temizlenebilmesini sağlar. Renk ayrımı olmaksızın, Profilo ocak siyah renkte bile olsa aynı temizleme kolaylığının keyfini sürebilirsiniz.

Profilo Ocak İle Yeni Bir Deneyim

Profilo Ocak İle Yeni Bir Deneyim

Görünüm ve estetik açıdan en farklı modellerin başında Profilo indüksiyonlu ocak gelmektedir. Özel tasarımı ve teknolojisi ile indüksiyonlu ocaklarda bulunan elektromıknatıs pişirme işlemi için manyetik bir alan oluşturur. İndüksiyon tekniği ile pişirmeye olanak sağlayan kap ise bu manyetik alandan ısıyı alarak pişirme işleminin başlamasını sağlar. Estetik açıdan ocak tasarımlarında başı çeken indüksiyonlu modeller, cam veya cam seramik malzemeden üretilmektedir. Tamamen elektrik enerjisi ile çalışan bu modeller, dokunmatik bir panel üzerindeki ateşleme sistemi ile çalışmaktadır. Kimi modellerde ise düğmede vasıtası ile ateşleme yapılmaktadır. Estetik görünüme sahip olan bir diğer ürün ise Profilo markasının ankastre ocak modelidir. Bu modelde Profilo ocak davlumbaz sayesinde yemek esnasında oluşan kokuların giderilmesini sağlamaktadır. Aynı anda farklı yemeklerin yapılması esnasında yemek kokuları birbirine karışarak istenmeyen kokuların oluşmasına sebep olabilir veya yemek yapımı esnasında yemek yapanı olduğu kadar ortamda bulunan kişileri de rahatsız edici kokular oluşabilir. Bu tarz durumlar için Profilo ocakların hem üst kısımlarına monte edebileceğiniz ve kokuyu tamamen ortadan kaldıracak olan yine Profilo markasının davlumbazları kullanılabilir. Lezzetli yemeklerin yapımı için kimi zaman sadece tencere veya tava içerisinde ocak üzerinde pişirilmesi yeterli olmamaktadır. Özellikle bir fırın içerisinde yüksek ısılarda pişirilmesi gereken yemekler veya hamur işleri bulunmaktadır. Bu tarz yüksek ısı gerektiren yiyeceklerin hazırlanması için en iyi alternatif Profilo fırınlı ocak olacaktır. Set üstü ocak modelin alt kısmına monte edilen fırın sayesinde, tüm yemekleri pişirebilmek için ihtiyaç duyulan ocak ve fırına bir arada ulaşmak mümkündür. Dilerseniz set üstü ocak kısmında yemeğinizi hazırlarken, farklı pişirme teknikleri gerektiren diğer yemeklerinizi de hemen alt kısmında bulunan fırın sayesinde hazırlayabilirsiniz. Hangi model kullanılırsa kullanılsın Profilo kademeli ocak seçenekleri ile pişirilen yemeğin hazırlanma süresi için kullanıcıya farklı alternatifler sunmaktadır. Farklı ısı kademelerine ayarlanarak yemek hazırlamayı daha profesyonel hale getiren modeller, kullanıldıkları mutfaklara estetiğin yanı sıra zaman ve enerji tasarrufu içinde alternatifler sunmaktadır. Ocağın olağan dışı bir süre boyunca aynı güç kademesinde kalması durumunda, markanın ürünlerinde kullandığı emniyet teknolojisi devreye girerek ocağın otomatik olarak kapanmasını sağlamaktadır.

Profilo Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Profilo Ocak Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Hem Profilo elektrikli ocak modelleri hem de gazlı ocak modelleri birbirlerinden farklı teknolojilere sahiptirler. Ancak markanın üretimini yaptığı her model için güvenlik ve estetik görünüm ön planda tutulmaktadır. Tercih edildiği tüm mutfakların havasını baştan aşağıya değiştiren tüm Profilo ocak modelleri aynı zamanda güvenli ve tasarruflu bir kullanım imkanı sunduğu için birçok kişi tarafından tercih edilmektedir. Sahip olduğu malzeme yapısı ve ocak tipine göre Profilo ocak fiyatları farklılık göstermektedir. Markanın tüm ocakları fiyat performans açısından ele alındığında ise hem tasarruf sağlar özellikte olması hem de dayanıklı yapısı ile uzun ömürlü olması sebebiyle piyasadaki tüm ürünlerden daha avantajlı bir hale gelmektedir. Beyaz eşyalar, küçük ev aletleri veya ocaklar her sene veya her ay düzenli olarak değiştirilmeyen ürünler oldukları için satın almadan önce üstün tasarruflu ve son derece dayanıklı olmaları göz önünde bulundurulmalıdır. Hem maddi açıdan hem de estetik görünüm açısından tamamen kullanıcı odaklı olmasıyla birlikte, Profilo ocak ızgarası ile de ön plana çıkan ürünler üretmektedir. Sağlam bir yapıya sahip olan ocak ızgaraları aynı zamanda kolay temizlenebilir özelliğe sahiptirler. Yemek yapımı esnasında ocak ızgaraları üzerine gelebilecek her türlü yağ veya yemek lekesini kolay bir şekilde silerek çıkarmak mümkündür. Ocağın çalıştığı anlarda da ısıyı hızlı bir şekilde iletebilmesi sayesinde yemek pişirme süresini kısaltarak hem maddi yönden hem de zaman açısından tasarruf sağlamaktadır. Sağlam yapısı sayesinde dışarıdan gelebilecek olan darbelere karşı da dayanıklı olan bu ızgaralar, üzerine konacak olan her ağırlıktaki tencere ve tava için de yüksek taşıma mukavemeti göstermektedir. Her ocak gözü için farklı bir ızgara bölmesi bulunmaktadır ve ocak ızgaraları da tasarımsal açıdan farklılık göstermektedir. Tüm ocak gözleri için tek bir ocak ızgarası üretilebildiği gibi her ocak gözü için üretilen tek ızgaralar da bulunmaktadır. Ocak seti satın alımında dikkat edilmesi gereken en önemli husus hiç kuşkusuz ki ürünün yemek pişirmenin yanında sağlayacağı diğer avantajlardır. Hem maddi hem de estetik açıdan tercih edilen modellerde güvenlik olanakları da ön planda tutulmalıdır ve yemek pişirmeyi keyifli hale getireceğiniz gibi güvenli bir hale de getiren modeller tercih edilmelidir. Mutfaklarda yemek yapmayı keyifli hale getiren ve aynı zamanda yüksek güvenlik olanağı sunan farklı özelliklerdeki tüm Profilo ocak modelleri için Trendyol sitesini ziyaret edebilir, sizin için en uygun seçeneğe kolay ve pratik bir şekilde sahip olabilirsiniz.