İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Renk
Kalıcılık
Fiyat
Cinsiyet
İçerik
Ek Özellik
Form
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Pure Color Saç Boyası

" araması için 32 sonuç listeleniyor
PURE COLOR 8-4 Bal Badem

Pure Color8-4 Bal Badem

(210)
8-4 Bal Badem
69 TL
Sepete Git
PURE COLOR 5-6 Çikolatalı Sufle

Pure Color5-6 Çikolatalı Sufle

(183)
5-6 Çikolatalı Sufle
79 TL
Sepete Git
PURE COLOR 9-0 Süt Reçeli
Hızlı Teslimat

Pure Color9-0 Süt Reçeli

(153)
9-0 Süt Reçeli
96 TL
Sepete Git

Pure Color Saç Boyası Çeşitleri ile Rengini Yansıt Trendyol'da!

Saç boyaları hem beyaz ve gri saçların kapanmasında, hem de ihtiyaç duyulan değişikliklerin gerçekleştirilmesinde büyük bir rol oynuyor. Özellikle de kadın kullanıcılar saç renklerini düzenli aralıklarla değiştirmek, farklı renk seçenekleri arasından seçimler yapmak ve bu sayede de kendini çok daha iyi hissetmek istiyor. Schwarzkopf'un 'Profesyonel Kalitede Renk' serisi girişimleri sonucu ortaya çıkmış olan pure color saç boyası modelleri kadınların tüm ihtiyacını en ideal seviyede karşılayabilmeyi başarıyor. Marka, ilk kalıcı jel renkli ürünü ile sizleri karşılıyor. Saç şekillendirme ve renk tutmayı destekleyen marka, gri saçları kapatma özelliğiyle de dikkat çekiyor. Serinin tüm boyaları boyama işlemi sırasında oluşan kurutma etkilerini önleyerek ve yoğun nemlendirme faydaları sağlayarak saçların olduğundan çok daha canlı, parlak ve de gür görünüm kazanmasına yardımcı oluyor. Jojoba yağı, kaktüs, değerli yağlar ve aloe vera gibi zengin formüle edilmiş saçlarınızı besleyen boyalar saçınızı kolayca istediğiniz renge boyamanıza yardımcı olacaktır. Top renkler konusunda oldukça başarılı olan bu ürün, parlak sarı gibi tonlardan siyah tonuna kadar geniş bir renk yelpazesinde kadınlara istedikleri tonu elde etme imkânı sunuyor. İnci sarısı, bakır vb. gibi farklı renk çeşitlerini başarılı bir şekilde uygulamak için kullanılabilecek seri, tarzınızı da en iyi şekilde yansıtabilmenize yardımcı oluyor. Tarçınlı kek, vanilyalı kek, süt reçeli, krem ​​karamel, siyah üzüm reçeli gibi özel renkler oluşturularak, serisi birçok yeni rengi kadın kullanıcılar ile bir araya getiriyor. Tüp kremler, oksitleyiciler ve uygulama şişelerindeki ürünler sadece uygulama şişesini sallayarak hazır hale gelir ve kısa sürede kullanılabilir. Ürünler uyumlu olma avantajına sahiptir. Jel kıvamında olan ve yanlışlıkla damlamayı önleyen schwarzkopf pure color saç boyası ile saç boyama keyfini kolayca yaşayabilirsiniz. Sofistike renkleriyle benzersiz yeni saç modelleri yaratan seri sayesinde kuru ve hacimsiz saçlarınızı canlı ve dolgun bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Daha Canlı ve Daha Parlak Saçlar Sunan Pure Color Serisi

Daha Canlı ve Daha Parlak Saçlar Sunan Pure Color Serisi

Saç boyama noktası söz konusu olduğunda beyazlar ve grilerin kapanmasının yanı sıra saçların doğal formülünü kaybetmemesi, aksine daha canlı ve daha parlak bir görünüme kavuşması kadın kullanıcıların önceliklerindendir. Bu serinin içerisindeki boya çeşitlerinin hepsi doğal özlerden ve çeşitli bitkilerden üretilmiş olduğu için tüm beklentilerinizi karşılar. Pure color saç boyası renkleri ile saçlar her daim canlı ve parlak bir görünüme sahip olur. Pure color saç boyası kullananlar kolay uygulanabilir bir formüle sahip olan seriden vazgeçemez ve saçlarını her boyamak istediğinde tercihini alışkın olduğu bu seriden yana kullanır. Böylelikle de serinin kalitesi ve vazgeçilemez oluşu bir kez daha gözler önüne serilmiş olur. Serinin 6 haftaya kadar kalıcı bir özellik sunması, kolay uygulanabilirlik sunan jel formül yapısı ve kolay uygulamaya ekstra yardımcı olan uygulama şişesi sizlerin evde saç boyama eylemini kusursuz bir hale getirir. Sizler bu sayede kuaföre gidemediğiniz zamanlarda bile mükemmel görünüme sahip saçlara kısa süreler içerisinde sahip olabilirsiniz.

Sıcak Renklerle Pure Color Saç Boyası Serisi

Sıcak Renklerle Pure Color Saç Boyası Serisi

Saç boyama ürünleri arasında birbirinden farklı renkler bulunur. Bu renklere karar verirken ise kullanıcılar ten renklerini, saç yapılarını ve tarzlarını göz önünde bulundururlar. Ancak serinin sıcak renkler sunuyor oluşu ile hem beyaz tene sahip olanlar hem de buğday tenliler kendilerine yakışacak olan renge kısa süreler içerisinde karar verebilirler. Pure color saç boyası 6.88 vişneli turta, serinin sıcak renk çeşitleri arasında bulunur. Bu tonun sıcak ve doğal formu saçların çok daha özgün bir görünüme kavuşmasına son derece yardımcı olur. Aynı zamanda jojoba özlü saç maskesi içeren bu ürün, güçlü bir bakım işlemi ile saçları son derece sağlıklı ve canlı bırakır. İçerisinde yine jojoba özü ve diğer çeşitli bitkiler ve yağları barındırmakta olan pure color saç boyası tarçınlı kek, saçların artık daha canlı, daha parlak ve daha estetik bir görünüme kavuşmasını ilk boyama işleminden sonra sağlar. İçerisinde bulunan kaktüs özü tüm bu etkilerin çok daha kalıcı olmasını sağlarken aynı zamanda da saçınızı besler. Pure color saç boyası 7.0 buzlu kestane, saçın gün boyu ihtiyaç duyduğu nemi ilk kullanımdan itibaren saçlarınız ile buluşturur. Bu sayede de saçınız uzun süreler boyunca solgun değil aksine daha canlı bir görünümde olur. Tam bir sonbahar kış rengi olan pure color saç boyası 6.0 az sütlü çikolata, beyazlarınızın %100 kapanmasına olanak tanır. Buna ek olarak kuru ve soğuk havalarda saçların bu durumdan kötü etkilenmesinin önüne geçer, her daim formunu korur. Elektriklenme ve çabuk dolaşma gibi yapısal problemleri bulunanların saç yapısını da iyileştirmekte olan zengin içerik ile saçlar beklenen görünümlere kavuşur. Kahve ve kahve tonlarından vazgeçemeyen kadın kullanıcılara adeta bir yenilik katmayı başarmakta olan pure color saç boyası 3.68 böğürtlenli brownie, saçınıza yer yer doğal ışıltılar katar ve saçınızın daha hacimli bir görünüme sahip olmasını sağlar. Ayrıca bu renk tonu da beyazların ve grilerin kapanmasında büyük bir rol oynar. Bu nedenle de düzenli kullanımlarda gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Pure color saç boyası yorumları noktasında da tüm renklerin modern görünüşü, saçlara olan avantajları ve diğer özellikleri tekrar tekrar vurgulanır; olumlu geri bildirimler almayı başarır.

Saçlarınızı Besleyen Pure Color Boyaları

Saçlarınızı Besleyen Pure Color Boyaları

Saç boyaları genel itibari ile kimyasal bileşenlerden meydana getirilmekte olan ürünlerdir. Bunun nedeni ise boyaların saça tam anlamı ile nüfuz edebilmesini sağlamak ve daha uzun süreler boyunca kalıcı olmasına yardımcı olmaktır. Bu serinin içerisinde bulunan jojoba yağı, kaktüs özleri ve aloe vera esansı ise saçlarınızı adeta besleyerek formunu uzun süre korumasına yardımcı olur. Bu seri ile saçınızı yeniden keşfedebilir ve kendinizi daha iyi hissettiren yeni renkler uygulayabilirsiniz. Koyu saç tonlarına sahipseniz, saf renk renk açıcı ile daha açık bir ton uygulayarak saçlarınızı yıpratmadan ağartma işlemini yapabilirsiniz. Daha sonra daha iyi görünmesi için seri içerisinden istediğiniz rengi uygulayabilirsiniz. Uzun saçlarınız varsa, birden fazla ürünü uygulayabilirsiniz. Klasik renk siyahtan şaşmayanlardansanız pure color saç boyası 1.4 siyah üzüm reçeli tam size göre bir renk olacaktır. Bu renk yoğun beyaz kapama etkisi ve ideal parlaklığa sahip yapısı ile saçlarınızı kusursuz bir hale getirecektir. Pure color 8.4 çilek sarısı saç boyası ise sarı saç sevenlerin bir türlü tutturamadığı renk tonunu tek tüpte sunar. Pure color saç boyası 6.8 frambuazlı çikolata ve pure color saç boyası 7.57 krem karamel modelleri özellikle de kumral kadın kullanıcılar için kusursuz ürünler olmayı başararak tüm beklentileri karşılar. Uzun süre kalıcı, saçları besleyen formülleri ve kolay uygulanabilir özellikleri ile tüm ürünler saçlarınızın ihtiyaç duyduğu bakımı gerçekleştirir. Pure color saç boyası fiyatı belirlenirken de tüm bu özellikler göz önünde bulundurulur. Sizler kendi saç yapınıza uygun bir renge karar verebilir, Trendyol güvencesi ile satın alım gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik pure color saç boyası yorumları ile kullanıcı deneyimlerine de erişebilirsiniz.